9541 посетитель онлайн

ВСУ наступают, чтобы не дать россиянам перехватить инициативу, ежедневно продвигаемся на расстояние до 1 км, - Сырский

сирський

Каждый день украинские защитники продвигаются вперед на расстояние от 500 м до 1 км.

Об этом в интервью BBC заявил командующий Сухопутными войсками Александр Сырский, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, продвижения действительно идут не так быстро, как бы хотелось.

"Кроме того, русские войска имеют преимущество в количестве и особенно в артиллерии. А главное – значительное преимущество в возможности обеспечения боеприпасами. То есть сейчас мы можем ответить одним выстрелом на семь-восемь выстрелов россиян. К сожалению, такова наша жестокая реальность. Но мы тщательно планируем наши операции. Поэтому мы способны добиваться успеха. И сейчас мы двигаемся вперед", - объяснил командующий.

"Каждый день мы продвигаемся вперед на расстояние от 0,5 до 1 км", - добавил Сырский.

Он отметил, что сейчас находится в ситуации, когда понимает, что нужно наступать.

"И мы это делаем, чтобы не дать возможности врагу перехватить оперативную инициативу. Нашу инициативу наступательную. Потому что продолжительное время, когда русские войска наступали на Бахмутском направлении, мы вынуждены были только обороняться. Поэтому на фоне общей оборонной операции мы проводим наступательные действия по нескольким направлениям, создавая отдельное преимущество в силах и средствах на достаточно таких ограниченных участках. И тогда мы используем свое преимущество. Ну, и главное – это дает очень большой моральный стимул для наших военнослужащих.

Для нас это очень важно, потому что наши военнослужащие испытывают, скажем так, жажду победы. Они понимают, что они двигаются вперед, несмотря на то, что они двигаются постоянно с боями. Но ведь мы это делаем не кое-как, а продумана каждая операция. Каждый день таких наступательных действий подробно планируется, поэтому у нас значительно меньшие потери в личном составе. И преуспеваем в основном за счет применения маневра, ударами во фланг, обходом, охватом и выходом в тыл", - добавил командующий.

Топ комментарии
+21
Увесь Бахмут в глибину приблизно 6 км. Такими темпами просування ви б його за тиждень в повне оточення взяли, але наступ там триває більше місяця. Може досить видавати бажане за дійсне?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:11 Ответить
+17
Пан Сырский, огонь по врагу, из всех сериалов! Соседняя новость о том, как шапито-95, в военное время, финансирует съемки сразу 53 сериалов. Пропаганда геббельса, обходилась Германии дешевле, чем зе-шваль обходится Украине.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:36 Ответить
+11
Необгрунтовані балачки шкодять іміджу військового керівництва в цілому, створюють приводи для недовіри у майбутньому.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Увесь Бахмут в глибину приблизно 6 км. Такими темпами просування ви б його за тиждень в повне оточення взяли, але наступ там триває більше місяця. Може досить видавати бажане за дійсне?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:11 Ответить
Не перекручуйте слова генерала. "від 0.5 до 1 км" - це зараз. Якщо такий темп збережеться, через місяць Бахмут буле блоковано принаймні з трьох боків.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:23 Ответить
Да да помним -"Ворог у пастцi" от Свитана кожен день на всiх каналахпочинаючи с травня...
показать весь комментарий
20.07.2023 13:17 Ответить
Свитана регулярно слушаю. У него очень взвешенный анализ.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:00 Ответить
"Вони вважають, що люди нічого не знають, нічого не вміють, не аналізують, не вміють рахувати." --- які люди? Ті котрі на диванах,щось там вичитали,проаналізували,порахували і ниють про зраду? Так думка таких скулящих собак взагалі не інтересна
показать весь комментарий
20.07.2023 12:28 Ответить
Давно с фронта херой?
показать весь комментарий
20.07.2023 13:20 Ответить
Люблю дебілів,котрі так тупі питання дають Я не на фронті,але на відміну від зрадодрочерів до яких схоже за все належиш і ти, я не сижу і не розказую тим хто там є як треба воювати,чи що вони брешуть чи про іншу зраду
показать весь комментарий
20.07.2023 13:22 Ответить
І справді, диванний воїн, що критикує військових, називає інших диванними воїнами і кличе їх піти на фронт до тих... кого він критикує. Я ше такого не бачив
показать весь комментарий
20.07.2023 14:13 Ответить
Судячи ти досить розумний,в тебе е можливість побувати там і побачити все на своі очі..., але не треба розказувати все принаймні мені бо я вірю Сирському.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:57 Ответить
Наступ - не обов'язково в лобовий штурм міста. ЗСУ намагаються обійти Бахмут з півночі і півдня, зайнявши панівні висоти. Якщо я правильно розумію, це завдання успішно виконується. А далі - щось на кшталт визволення Правобережної Херсонщини, коли орки самі оголосили черговий жест доброї волі.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:20 Ответить
Нащо він такі відстані називає? Багато людей подивляться на мапу і скажуть: "балабол".
показать весь комментарий
20.07.2023 12:21 Ответить
та нехай дивляться і нехай говорять, то що говорять "диванні патріоти" мало має хвилювати тих хто бере участь у війні
показать весь комментарий
20.07.2023 12:24 Ответить
Необгрунтовані балачки шкодять іміджу військового керівництва в цілому, створюють приводи для недовіри у майбутньому.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:27 Ответить
"створюють приводи для недовіри у майбутньому." --- недовіру перед ким? Перед диванними кретинами? Котрі від фронту сидять на сотні кілометрів і сраку свою не підняли ні на сантиметер з дивану,щоб щось зробити під час війни? А розказують які вони патріоти бо донатять 5% своєї зарплати кожен місяць? І вважають за потрібне ще когось вчити як воювати правильно треба? Так довіра від таких індивідуумів і не потрібна і близько
показать весь комментарий
20.07.2023 12:32 Ответить
Хай буде так.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:34 Ответить
Якби, і так і ні. ЗСУ не боги, на передку звичайні люди. Але вони залежать від якісного керування і управління і досі воюють деякі бригади по радянським стандартам. Досі не введений розбір польотів після бою, або поразок по стандартам НАТО. На росії вже 40 генералов змінили, і це надало свої наслідки, вони набагато краще почали воювати. А в нас жодного офіцера не звільнили вищого керівництва, або середньої ланки. Є закон про посилення кримінальної відповідальності солдат, але закон про відповідальність офіцерів за злочинні дії, за недбалість, за зловживання- Зе досі не подписав. Я вже мовчу, що фронт залежить від тилового забеспечення, яке крадеться в МО.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:47 Ответить
"Але вони залежать від якісного керування і управління і досі воюють деякі бригади по радянським стандартам" --- пів армії,якщо не більше воює по радянським стандартам, це для людей котрі не літають у рожевих хмарках ітак зрозуміло. Але думати,що натівські стандарти це панацея також тупо, треба вибудовувати свої, на своєму величезному бойовому досвіді, натівські стандарти тільки на папері, НАТО ні у яких війнах такого масштабу участі не брало, і доказати якусь тотальну ефективність не було де. Звичайно,що різні речі типу аналізу дій,своїх поразок і так далі куди більше ефективніші ніж радянські методи, але у цій війні треба вибудовувати свою систему ************** від свого досвіду.

"На росії вже 40 генералов змінили, і це надало свої наслідки, вони набагато краще почали воювати" --- у нас також звільнили, Залужний про це говорив, десь 15 штук.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:13 Ответить
"у нас також звільнили, Залужний про це говорив, десь 15 штук." - посилання можна? Я такого не чув?

"НАТО ні у яких війнах такого масштабу участі не брало", під час "Бурі у пустелі" армія Хусейна втратила: 3300 танків, 2100 бтрів, 2200 артилерії, 110 літаків і 175 тисяч військових. І це все лише за 6 місяців ,який тривала та війна. Цифри співрозмірні. До тогож США воювали у Кореї, і дуже запекло воювали у В'єтнамі. Тому стандарти НАТО теж писані кров'ю. Може меншою, але краще за совок, який зараз є в ЗСУ.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:30 Ответить
"посилання можна? Я такого не чув?"
показать весь комментарий
20.07.2023 13:43 Ответить
В арміях НАТО солдат за відмову виконувати злочинний чи безглуздий наказ має право на "розбір польотів" щоб довести свою невинуватість. Натомість в українській армії по совкових стандартах за такі дії чи будь-яку непокору солдату відразу світить тюрма зі стороком майже як за вбивство. Тобто українських воїнів перетворили на безправних рабів, які повинні беззастережно виконувати будь-які вказівки командування, яке досить часто за своїми здібностями та особистими якостями не завжди відповідає займаній посаді.
Таким чином нівелюється природній правильний процес просування по службі, при якому недолугих командирів мали б понижувати, а рядових просувати по службі через вказівки на недоліки неналежного командування. Натомість просування відбувається як і в держструктурах на основі корупції, непотизму, телефонного права, тощо, що потім виливається у втратах особового складу.
показать весь комментарий
21.07.2023 01:36 Ответить
Саме так!!! Я саме про це і кажу. Так має буть!! А не те недолуге управління, що в нас твориться в армії
показать весь комментарий
21.07.2023 01:38 Ответить
Я чув, що Залужний звільнив 4 генералів, плюс 1 застрелився.
показать весь комментарий
20.07.2023 23:26 Ответить
У наведеному посиланні - 10 + 1 застрелився. Можливо, я почав забувати точне число.
показать весь комментарий
20.07.2023 23:27 Ответить
Піз.. ти йому не окопи рити
показать весь комментарий
20.07.2023 13:16 Ответить
Вчера же сказали: "вдоль фронта".
показать весь комментарий
20.07.2023 12:42 Ответить
То про Південь мова йшла.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:43 Ответить
О ще один хома...)) поідь подивися,тормоз...Сирський все правильно говорить.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:00 Ответить
Бо інакше наш наполеончик здується. Як кажуть царь то ненастоящий.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:15 Ответить
Для чого ви це пишите?
Можете зробити ліпше?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:18 Ответить
Щоб проінформувати суспільство, що наші воїни роблять все можливе, щоб звільнити территорію. В статті чітко указані причини, цому ліпше не получається: у ворога в обороні набагато більше солдатів (ніж у наших наступаючих військ), набагато більше артилерійських стволів, і в 5-7 разів більше снарядів до них
показать весь комментарий
20.07.2023 12:30 Ответить
Так снаряди і САУ не космічні кораблі і хто насвітлішому і наймудріщому президенту заважає вже 5-й рік їх виготовляти? І це при монобільшості влади, як у кабміні, у Верховній Раді в силових структурах і на місцях. Якщо були якісь незрозумілі дії у 2019 році, коли, як вони кажуть, думали, що кацапи також люди, то чому сьогодні, коли ті кацапи роблять великими темпами ракети, безпілотники, а ми фінансуємо з бюджету не ракети і безпілотники, а купу телеканалів, які мають обслуговувати одну людину і знімати телесеріали, коли немає снарядів?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:47 Ответить
С дивана оно им виднее пули и снаряды над головой не летают.
показать весь комментарий
20.07.2023 15:32 Ответить
Так, Ви праві, з дивану баканових, горбунових, єрмаків, татарових, арахамій, Україні потрібні тільки комедійні телесеріали про поровознюка за бюджетнві гроші.
показать весь комментарий
20.07.2023 16:38 Ответить
Пан Сырский, огонь по врагу, из всех сериалов! Соседняя новость о том, как шапито-95, в военное время, финансирует съемки сразу 53 сериалов. Пропаганда геббельса, обходилась Германии дешевле, чем зе-шваль обходится Украине.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:36 Ответить
сирському вірити - себе не поважати !
показать весь комментарий
20.07.2023 12:43 Ответить
Себе не поважати-це коментувати Сирського з дивану.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:01 Ответить
А ти себе поважаеш?)))...за що ?
показать весь комментарий
20.07.2023 14:02 Ответить
Только что подвозил солдата-отпукника с фронта приглашал всех недовольных медленным наступлением присоединяться к бойцам на фронте.
показать весь комментарий
20.07.2023 15:33 Ответить
У Сирського всі родичі на території агресора проживають, що забезпечують можливість ворожого впливу на нього. Він якщо не є, то потенційно завербований ворожий агент. Такі особи не можуть перебувати у командуванні.
показать весь комментарий
21.07.2023 01:45 Ответить
" То есть сейчас мы можем ответить одним ввстрелом на семь-восемь".....
Это все, что нужно знать о западных союзниках Украины.....
показать весь комментарий
20.07.2023 13:14 Ответить
Більше ніж в Україні у свій час снарядів було тільки в Росії! Потім були розпродаж, Новобогданівка, Калинівка, Балаклея...
І це ще до асфальту і шашликів.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:48 Ответить
https://youtu.be/_5sN_aHZQAc ...

Немного о самолётах и двигателях к ним в древнем Сссре... ржать или плакать вам,решать ..
показать весь комментарий
20.07.2023 13:14 Ответить
Вопрос даже не в том шо повiльно а в том шо Запад не даст нам годами вести контрнаступ....подождут до осени максимум зимы и скажут у нас тоже закончились на складах НАТО боеприпасы...ведь только вдумайтесь наши ждут шо запад будет строить и увеличивать производство боеприпасов за свой счёт для НАС.....не мы построим дроны и заводы а запад обязан для нас строить заводы НАТО....шоб мы вели контрнаступ.
Я иногда думаю как запад до сих пор не послал нас на фуй.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:34 Ответить
В один момент, дивлячись на 53 серіали під час війни, герби та музеї з стадіонами, Захід просто скаже: "Дєнєх нєт, но ви дєржитєсь!". А вважаючи, що зелена ******** не почухалася запустити український впк і перелаштувати економіку на військові рейки, закінчиться це все дуже погано. Захід, при усіх його недоліках, не лох, якого можна безкінечно розводити на бабло.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:58 Ответить
>відстань від 0,5 до 1 км

квадратных
показать весь комментарий
20.07.2023 13:41 Ответить
Ось це вже правдиво
показать весь комментарий
20.07.2023 14:53 Ответить
Это реальный размер между лесопосадками,если кому мало пусть попробуют сами за день пройти больше.
показать весь комментарий
20.07.2023 15:35 Ответить
Орки как-то прошли за сутки от Крыма до Донецкой области. И за 2 часа до Каховки.
показать весь комментарий
20.07.2023 16:30 Ответить
https://youtu.be/Lg5Grrz73Xs ...

Немного о том почему Зе не поздравил генерала Залужного с юбилеем..50 лет...
Слава ЗСУ та генералу Залужному Потужному Гетьману України 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 🥇🥇🥇🔱❤️🖤🔱
показать весь комментарий
20.07.2023 13:44 Ответить
Проплачені зрадоботи тут як завжди тільки гівном поливають
показать весь комментарий
20.07.2023 14:02 Ответить
Може вже Бутусову (і його адмінам) треба банити явних номерних ботів не за думку яка не співпадає з їх особистою, а за висери проти військового керівництва воюючої країни? Чи може Бутусов (і адміни) зі зрадоботами за одно??
показать весь комментарий
20.07.2023 14:06 Ответить
Уже раз писал ему ,так он захотел доказательств а дал ссылку на ботовский срач и тишина.
показать весь комментарий
20.07.2023 15:36 Ответить
Да мы НЕ против военного руководства, а ЗА !!! Вот только нужно Сыркину САМОМУ меньше трепаться языком, показывать РЕЗУЛЬТАТ и с наименьшими потерями ! Тогда и НЕ критиковать, а похвалить можно. А сейчас он похож на болтлитвого ПРЕДАТЕЛЯ который через СМИ оповещает противника. Почему мы должны молчать ? Ждете катастрофы на фронте ?
показать весь комментарий
20.07.2023 16:03 Ответить
Вы как хотите, ну НЕТ доверия к Сыркину.... вертлявый какой-то.... болтливый как баба на рынке.... на фронте толку пока НОЛЬ, а разговоров то разговоров .... Это мы ещё потери не знаем. Да и страшно спрашивать об этом. Сыркин писдабол
показать весь комментарий
20.07.2023 16:00 Ответить
Недавний обстрел прифронтового юга, показавший какое ППО они приволокли на фронт... кстати, а разведка, что не знала какие у них есть в арсенале ракеты, что данное ППО их не собьёт? Далее... медленное наступление, истощающее силы и средства нашей армии... Не является ли это одной цепочкой? Говорят о разминировпнии, а зачем давали время им минировать, окапываться? Можно еще сослаться на уничтожение их живой силы, но их еще миллионы. Они тут поселяются... будут жить в наших городах, а наши еще будут их охранять, стоя вокруг - 200 лет. Немедленно нужно прекращать это безобразие... - да, оставлять гарнизоны вокруг городов, блокпосты с серьёзным оружием и двигаться дальше.

показать весь комментарий
20.07.2023 17:23 Ответить