14107 посетителей онлайн

Китай и его лидер Си Цзиньпин "соучастники" российского вторжения в Украину, - глава британской разведки Мур

мур,річард

Китайская Народная Республика и ее коммунистический правитель Си Цзиньпин "совершенно причастны" к вторжению России в Украину.

Об этом в комментарии Politico заявил глава британской разведки (МИ6) Ричард Мур, информирует Цензор.НЕТ.

"Когда Путин вторгся в Украину, китайцы явно поддержали россиян. Они полностью поддержали россиян дипломатически, они воздержались во время ключевых голосований в Организации Объединенных Наций, они абсолютно цинично повторили все российские нарративы и приемы, особенно в таких местах, как Африка и Латинская Америка - обвиняя НАТО и все прочее", - заявил Мур.

Напомним, глава службы внешней разведки Великобритании MI6 Ричард Мур призвал граждан РФ "объединить усилия" с его разведкой, "чтобы положить конец кровопролитию".

Топ комментарии
+25
А Як Арвхамка їх любить!
показать весь комментарий
20.07.2023 13:18 Ответить
+20
Хто би сумнівався.
Перед нападом плєшивий їздив до сідзіПеня погоджувати початок війни
показать весь комментарий
20.07.2023 13:19 Ответить
+19
Британія- говорить правду! китаези-чекаю потопу і 100 млн дохлих китаез
показать весь комментарий
20.07.2023 13:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Британія- говорить правду! китаези-чекаю потопу і 100 млн дохлих китаез
показать весь комментарий
20.07.2023 13:15 Ответить
А Як Арвхамка їх любить!
показать весь комментарий
20.07.2023 13:18 Ответить
хламідія
показать весь комментарий
20.07.2023 13:38 Ответить
А хто такий ара у цій мафії яка ще називає себе владою? Дрібна шавка і шахрай який любить гроші
показать весь комментарий
20.07.2023 16:45 Ответить
Атака на Генконсульство Китаю.

У ніч проти 20 липня 2023 року російські православні збройні сили атакували в Одесі крилатою ракетою «КАЛІБР» із тимчасово окупованого українського Криму будівлю Генерального Консульства Китаю. Чекаємо на реакцію Президента Піднебесної пана Сі Цзіньпіна.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:42 Ответить
100 млн дохлих китаез, це для китаю капля в морі
показать весь комментарий
20.07.2023 15:16 Ответить
7%
показать весь комментарий
20.07.2023 16:37 Ответить
Иначе и не могло быть с коммунистическим Китаем.

Когда надо зарабатывать на торговле с западом он мягко стелит и заискивает.

Когда надо внутри страны выиграть выборы- запад главный враг.

Когда можно втихаря нагадить Западу , например поддерживая парашу, то Китай это обязательно сделает.

Это «политика» Китая уже многие годы.
Так есть и так будет, пока существует коммунистический Китай.
показать весь комментарий
20.07.2023 16:04 Ответить
Подєльники .
показать весь комментарий
20.07.2023 13:16 Ответить
Головне - що вони їм з дронами допомагають, все інше - дрібниці на фоні цього.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:18 Ответить
Дрони то дрібниці.

Сегодні- дрони, завтра-чипи…після завтра- інше..

Головне це «стратегічна едність мети» Кітаю та параші, як авторитарних країн які ненавидять Захід.
показать весь комментарий
20.07.2023 17:19 Ответить
Хто би сумнівався.
Перед нападом плєшивий їздив до сідзіПеня погоджувати початок війни
показать весь комментарий
20.07.2023 13:19 Ответить
Для того чтобы ослабить роССию понятно и логично Китаю стратегически было это выгодно.Как и понятно что Китай отхватит свои временно утраченные территории Сибири и ДВ. Ничего личного и удивительного…политика.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:56 Ответить
чому всі думають що Китаю ніжні ті території ?
показать весь комментарий
20.07.2023 14:39 Ответить
А зачем роССии территория Украины?
показать весь комментарий
20.07.2023 18:02 Ответить
Китайці й так там як вдома
показать весь комментарий
20.07.2023 15:01 Ответить
Ото коли навіть не здоровкався з касапутіним - як все добре було...
показать весь комментарий
20.07.2023 13:20 Ответить
Оно конечно
Вот только полмира
С помощью Китая производит свою продукцию дешево
И миру важнее покупать гаджеты подешевле
Нежели проблема российской агрессии
В этом все люди одинаковы
Сколько украинцев не помогают своей армии,волонтерам?
Так почему мы все время требуем помощи от других?
показать весь комментарий
20.07.2023 13:21 Ответить
Нашої внутрішньої допомоги недостатньо. Навіть якщо ви з себе,Галю, а я з себе труси знімемо. Для фронту, звичайно.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:29 Ответить
Я деньги перевожу
А вы можете снимать трусы - весьма оригинальный способ помощи
показать весь комментарий
20.07.2023 13:36 Ответить
Всі переводять. Але якби ніхто навіть зарплатні не одержував, а все на фронт то і в такому випадку внутрішнього доходу недостатньо для війни з росією. Потрібне залучення масштабної іноземної допомоги.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:44 Ответить
А навіщо на фронті Ваші труси,?
показать весь комментарий
20.07.2023 13:50 Ответить
Пока мы собираем миллионы на дроны, наши власти воруют миллиардами. Гораздо важнее остановить мародерство и направить миллиарды на армию, чем собирать копейки. Но собирать тоже надо, я регулярно отправляю небольшие суммы, по мере возможности. Думаю, многие так делают.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:53 Ответить
Цікава заява від діючого очільника МІ-6. Зрозуміло що це всім відомо. Що відповість Китай? Відносини заходу з Китаєм точно не покращуються..
показать весь комментарий
20.07.2023 13:22 Ответить
Китай (правителі Китаю) дбають про свої власні інтереси, зміцнення влади, збільшення впливу на інші країни, збільшення потужності своїх силових структур та ядерної триади, забезпечення Китаю дешевими природними ресурсами, експансія в Космос, доступ до чужих технологій... Але Китай де факто не є союзником нікому. ВІн сам за себе. ВІн не допомагає рашистам так, як міг би. ВІн партнер і нам, і рашистам у межах власних інтересів Китаю.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:44 Ответить
І нам би так!
показать весь комментарий
20.07.2023 13:51 Ответить
Це зрозуміло. Мене цікавить тенденція відносин з заходом. Поки вона погіршується, я задоволений, так як в перспективі це негативно позначиться на Китаї, і опосередковано негативн на кацапії.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:55 Ответить
Китай є тимчасовим ситуативним союзиком кацапів, щоб за допомогою кацапів послабити Америку і Європу. ну а мабуть головне - це послабити самих кацапів, щоб потім прибрати до своїх рук практично безплатно усі їхні ресурси.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:20 Ответить
Чекаємо на аналогічні заяви від Саллівана, Блінкена & co.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:24 Ответить
Не дочекаєтеся. Бо дєдушка Жо і його синочок гюнтер у них свого часу гроші брали.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:12 Ответить
Не блінкЕн, а блінкІн. Якщо не вірите, то увімкніть любий західний телевізор і послухайте. Задовбали.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:16 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D1%96_%D0%91%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D0%BD Українська Вікіпедія

Якщо не подобається правопис -- запитайте у Кнайпі, або ініціюйте перейменування.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:37 Ответить
Брити правду-матку в глаза режут.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:29 Ответить
Кто его знает, может ***** начал войну по указке товарища Си?
Си может хотел протестировать реакцию мирового сообщества перед оккупацией Тайваня.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:36 Ответить
Такі люди дарма слів на вітер не кидають. Цьому Джентельмену варто вірити і ОБОВʼЯЗКОВО робити висновки щоб правильно діяти.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:37 Ответить
прислуги козламойського цирку це не дійде.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:44 Ответить
а ми тут навіть не здогадувалися, ага.
цікаво, і скільки виробництв захід вивів з китаю за ці 1,5 роки? (п.с. дещо таки вивів чи виводить, шо стосується виробництва чіпів)
готуйтеся до великої війни, йолопи.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:51 Ответить
Так і в Україні мінімум 73% співучасники російського вторгнення в Україну,
показать весь комментарий
20.07.2023 13:58 Ответить
ану, їбуча хламідія, де "здравіци" на честь кпк? ******* зелений підар, що розкажеш про необхідність перейняти досвід китайських комуняк? що, падло, заткнулося?
показать весь комментарий
20.07.2023 14:19 Ответить
Навіть в московії відомо, що путін китайський вассал. Хіба це новина?
показать весь комментарий
20.07.2023 14:20 Ответить
А ще Індія в рази збільшила товарообіг з рашистами...
показать весь комментарий
20.07.2023 14:29 Ответить
20.‎07.‎2023

Президент ПАР Сирил Рамафоса під час розмови з секретарем РБ РФ Патрушевим напряму заявив, що участь у саміті "людей, що зображають перших осіб держав-учасниць саміту", неприпустима. Саме після цього Патрушев віддав наказ звернути підготовку делегації.

Джерело: https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html
показать весь комментарий
20.07.2023 15:08 Ответить
А от провідний зе-переговорник з Сухумі Агрохімія Хламідія вважає,що нам треба орієнтуватися на Китай. У Заході Агрохімія чомусь дуже сумнівається....правда,про всяк випадок,має амеропаспорт під кавказською папахою.....
показать весь комментарий
20.07.2023 16:08 Ответить
Китай наш ворог ,навіть перед вторгненням бункерний чорт їздив в китай на благословення сі.
показать весь комментарий
20.07.2023 16:12 Ответить
Спрошу еще здесь.
Как-то забылось про нападение вагнеровцев на китайскую золотодобывающую компанию в ЦАР накануне визита Си в мацкву. Так и не слышно было ответки или я шота пропустил?
показать весь комментарий
20.07.2023 16:48 Ответить
бо китайози очікують на підтримку параші коли вони захоплять тайвань
показать весь комментарий
20.07.2023 18:00 Ответить
а про венгрию он не хочет тоже самое сказать?! или этадругое?!
показать весь комментарий
20.07.2023 22:53 Ответить