3979 посетителей онлайн

Уоллес: "Великобритания предоставила Украине в 15 раз больше боеприпасов, чем планировалось"

боєприпаси,снаряди

Украина получила от Великобритании на 184 тысяч артиллерийских снарядов больше, чем планировали в Лондоне.

Об этом заявил министр обороны Британии Бен Уоллес, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian.

Он отметил, что Великобритания "предоставила значительное количество военного оборудования, боеприпасов и нелетальной помощи".

"Хотя в некоторых областях мы предоставили меньше, чем ожидалось... мы перевыполнили планы в таких критически важных отраслях, как артиллерия, оперативно реагируя на приоритеты Украины и развитие событий на поле боя. Например, мы поставили в 15 раз больше артиллерийских боеприпасов, чем планировалось сначала", - рассказал Уоллес.

Напомним, Цензор.НЕТ сообщал, что 18 тысяч защитников прошли программу базовой подготовки военных в Великобритании.

Топ комментарии
+38
За що, Володимир Олександрович щиро подякував нахамив Бену Волесу.
Дякуємо, Британіє. Дякуємо, Сер.
показать весь комментарий
20.07.2023 18:53 Ответить
+25
нахамив вова,визнай це
показать весь комментарий
20.07.2023 18:57 Ответить
+23
А що, асфальтом не воювати не виходить? Може серіалами, чи, в крайньому випадку, яйцями закидати кацапів?
До резнікова притензії не маєте? Чи може резніков Міністр оборониБританії, а Волес України?
показать весь комментарий
20.07.2023 18:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
шо ти мелеш?
це то саме шо ВМСУ потоплять зараз якийсь сраний пароплав, після того як пароплав ЗНАВ шо його ПРОСЯТЬ!!! - сюди не плавати як гівно, бо ВСІ плавзасоби розгл. як ЗАКОННА ціль.(пливти в крим і до рашки ПІСЛЯ ЗАЯВИ Єрма, тобто ВМСУ)

І ЯК це виглядало б(хтось відправив пароплав і його ...... "к крєйсєру" пустили?)
Просто - як ХТОСЬ НАСРАВ на ПОПЕРЕДЖЕННЯ і на тих пасажирів і\або віз щось НЕЗАКОННЕ.
показать весь комментарий
21.07.2023 15:45 Ответить
себто ти відстоюєш правоту"Чорної кішки"і русні,яка просить ЗСУ не лізти в Крим
показать весь комментарий
21.07.2023 15:46 Ответить
шо за маячня? які чорні кішки? який крим(взагалі - і хто саме визнає то шо русня легітимно "просить" когось не лізти на окуповану територію?)
я тобі на абсолютно законні вимоги кайзерастів і підлу підставу "мирняка" вільсоном, а ти мені про русню і чорних кішок.
Ткаченко, це вИ?, ідіть шолі, в посольство Гваделупи влаштуй.те.сь
показать весь комментарий
21.07.2023 15:53 Ответить
не треба мені тут казати про вимоги кайзеристів,такі самі абсолютно законні,як у русні щодо Криму
показать весь комментарий
21.07.2023 15:56 Ответить
ти єврей?
кайзеристи не на захоплених територіях\морях просили не бикувати, а тільки там де йшли бойові дії.
русня вважає крим і води - своїми, а кайзеропітеки - просто просили не плавати там де вони мочились с бриташками. тим більше шо вільсонівці слали купу зброї до короля. тобто та сама лузітанія, як я тобі НАПИСАВ - мала в трюмах "коє - що"
ядерну бімбу мала(це коротше тобі на роздуми шоб вже заткнувся)
показать весь комментарий
21.07.2023 16:00 Ответить
Вілсон і відповів:війна то війна.До того ж,німці й мексиканця Карансу просили напасти на США,але він ледь від громадянської війни оговтався.США такого не стерпіли
показать весь комментарий
21.07.2023 21:21 Ответить
ну тогда это не союзники, а разводилы.
показать весь комментарий
20.07.2023 21:38 Ответить
нахабне пограбування держави під час війни ви вважаєте помилкою ?
показать весь комментарий
20.07.2023 19:27 Ответить
різниця між помилкою, яка поставила на край саме існування нації за махровою некопетентістю, і зрадою тільки одна - буде змазана та мотузка милом чи ні.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:56 Ответить
Так хто ж дозволить.
Подивіться на закоханого в лідора
показать весь комментарий
20.07.2023 20:06 Ответить
цей 'микола' - це наслідок того, якого було відбулавлено в 19му,
так що ніяких див, в мене принаймні, нема.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:13 Ответить
Питання чи є різниця між таким Миколою і якимось Нікалашею- обидва шалено ******* своїх лідорів.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:19 Ответить
саме так
показать весь комментарий
20.07.2023 20:24 Ответить
Михайло,якщо ти кажеш,що Україна може своїми силами виграти цю війну за тиждень,то чому вже рік як програє???
показать весь комментарий
20.07.2023 19:44 Ответить
UK - це United Kingdom. Книжки читайте
показать весь комментарий
20.07.2023 20:00 Ответить
Ти не відповів на моє запитання.Ти написав,що Ukraine своїми силами може виграти.То напиши,хто з представників нашої влади заважає
показать весь комментарий
20.07.2023 20:07 Ответить
за Вашоі каденції, пан Воллес, все було норм - дяка!
показать весь комментарий
20.07.2023 18:54 Ответить
вам кулеба вже сказав - за подяками після війни заходьте.
показать весь комментарий
20.07.2023 18:55 Ответить
Хто такий Кулеба ? Посіпака головного крадія !
показать весь комментарий
20.07.2023 18:56 Ответить
у нас кожен президент головний крадій. хочете посперечатися - не треба. тут суперечки не заохочуються.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:03 Ответить
я не буду з тобою сперечатися,бо ти,шура,брехло.Це зеленський крадій,а до зеленського влада не крала
показать весь комментарий
20.07.2023 19:06 Ответить
От же ж троляка! Влада крала завжди!
показать весь комментарий
20.07.2023 19:12 Ответить
Представники нинішньої Європейської Солідарності при Порошенку не крали
показать весь комментарий
20.07.2023 19:14 Ответить
Крали аж свистіло! На місцевому рівні особливо. Ось ненадо тут починати оте фуфло що всі поганці, а пеця ну просто янгол. Засновник партії регіонів. Співголова її. А серед його однопартійців лайна стільки, що мама рідна. Всі президенти всі одним миром мазані. Всі й крали, просували"своїх" на потрібних посадах. А скільки бабла митники тягали... Ой бл.... Але ж пеця ангел, а всі інші крадії. Методичку змінюйте. Застаріло!
показать весь комментарий
20.07.2023 19:21 Ответить
надай матеріали,що саме в тебе вкрали.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:36 Ответить
І якщо для тебе Порох ангел,то як ти допустив,що його прокотили в 2 турі,чому ти,женя,не агітував за нього
показать весь комментарий
20.07.2023 19:37 Ответить
Після того, як ти зґвалтував самицю шимпанзе у Гадяцькому зоопарку і відмовився визнати своєю дитинку, що народилася, хто ж тобі повірить? Аліменти заплати, мерзотнику!
показать весь комментарий
20.07.2023 20:27 Ответить
Крали усі президенти. Усі частково повинні у війні. ( якщо і не крали, то давали красти). Історія дасть оцінку хто більше нашкодив Україні, алє думаю найбільше Зеля
показать весь комментарий
20.07.2023 19:36 Ответить
і поясни,чому ти допустив,що твої сусіди проголосували за крадія зеленського замість того,щоби підтримати Порошенка,при якому рівень України зростав
показать весь комментарий
20.07.2023 19:09 Ответить
Я дивлюсь тобі пеця нехіло відвалив за цю роботу - гавкати на всіх та казати що пеця ангел. Да ща! Тільки крила нехай пригладе!
показать весь комментарий
20.07.2023 19:14 Ответить
це ти вважаєш його ангелом
показать весь комментарий
20.07.2023 19:21 Ответить
я вважаю його підступною мразотою. Зрозуміло?
показать весь комментарий
20.07.2023 19:22 Ответить
Я зрозумів давно,що зеленський підступна мразота.Але чому Порошенка на цю мразоту проміняли і ми отримали сотні тисяч жертв--ще не всі це зрозуміли.А ти сам визнав,що Порошенко чесний,цього року ніде не проколовся
показать весь комментарий
20.07.2023 19:25 Ответить
До суперечок зоохочує ваша брехня з узагальненнями,хоча на це ви й розраховуєте.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:09 Ответить
У тебе саме так, тому що твої мізки нездатні відрізніти Ющенка без Кучми. А насправді, із шести президентів тільки двоє були безпринципними ворюгами (Кучма і Янукович), ще один підворовував (Ющенко), а до Зе величезні претензії до воруватості його оточення. Остальні двоє президентів все ж були більш-менш чесними
показать весь комментарий
20.07.2023 19:12 Ответить
я ж вам по-людськи сказав - не треба сперечатися. ви нормальний? чи ви назло?
показать весь комментарий
20.07.2023 19:14 Ответить
Щоби не сперечатися,визнай,шура,що ти написав дурню
показать весь комментарий
20.07.2023 19:16 Ответить
дурень ніколи не визнає , що він дурень, бо - він дурень!
показать весь комментарий
20.07.2023 20:04 Ответить
Петя чесний??? Це ви серйозно??
показать весь комментарий
20.07.2023 19:15 Ответить
Так стверджують прокурори,яких його головний ворог зеленський ставив як 100% своїх.Зелені прокурори вважають Пороха чесним.А ти назви нечесний вчинок Порошенка за 2023 рік
показать весь комментарий
20.07.2023 19:22 Ответить
йди в дупу разом з пецею
показать весь комментарий
20.07.2023 19:24 Ответить
Надай сюди хоч якийсь злочин або ти сам русня,яка шкодить Порошенку та Україні
показать весь комментарий
20.07.2023 19:26 Ответить
Кого ви просите? Він же не здатен написати українською їм'яПетро.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:29 Ответить
Бот сам з собою триндить. Умора
показать весь комментарий
20.07.2023 20:15 Ответить
Жека,то ти бот!
показать весь комментарий
20.07.2023 21:50 Ответить
У вас є факти, щоб довести протилежне, чи як завжди
показать весь комментарий
20.07.2023 19:27 Ответить
Бог його знає, чи він чесний,? але Ти таки в судді "рашистсько- регіонально зеленого, антиукраїнського штибу, заліз конкретно.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:30 Ответить
Шановний шанувальнику серйозності! Серйозно доводжу до Вашого відома, що йде вже п'ятий рік, як Порошенко перебуває в опозиції. Якщо ви серйозно маєте до нього серйозні претензії, то до Ваших послуг були такі серйозні органи як ОГП, ДБР, НАБУ, СБУ, Національна поліція. Може когось ще забув. Якщо Ви й досі не спромоглися, сидіть собі тихенько й не висовуйтесь, бо виглядаєте несерйозно.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:22 Ответить
И настолько же меньше чем нужно
показать весь комментарий
20.07.2023 18:55 Ответить
Вони не амазон. Свою зброю треба мати.
З 1999 наші віддали цапам 9 бомбардувальників ТУ.
Подякуйте собі самі.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:00 Ответить
вони і дійсно не амазон,
та і не замовиш на амазоні 1000000 155го калібру...
якусь срань, для зняти новорічні комедії для бенямарафону,
ну там скрепкі, чорнила для прінтерів, наліпки - це амазон.
a якщо для війни шо? - це до друзів і бажано без зеленого бидлячества.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:18 Ответить
До речі, поки оці панове вкушалі водочку на відпочинку, пан Воллес перервав свою відпустку і возив в Україну зброю.
показать весь комментарий
20.07.2023 18:57 Ответить
Пан Воллес що - водій, щоб возити щось?
показать весь комментарий
20.07.2023 22:46 Ответить
Немає за що вам вчепитись
показать весь комментарий
20.07.2023 23:26 Ответить
вы действительно думаете что волес читает ЦН? Охренеть. Да им всем насрать на нас. Воюють нашими жизнями. Еще и неблагодарными называют.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:03 Ответить
Це вам на себе насрать, якщо таке пишите. А ЦН читають і аналізують на предмет, а що там а ес з цифрами ?
показать весь комментарий
20.07.2023 19:08 Ответить
я думаю,що ти читаєш Цензор
показать весь комментарий
20.07.2023 19:17 Ответить
Не важливо читає чи не читає Воллес ЦН Важливо те що хамити в стилі 95 кв. союзникам не допустимо. Щоб зрозуміти Воллеса читайте його в оригіналі а не з телемудафону.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:28 Ответить
Часто за кермом, не бачу асфальтоУкладчикоф на дорогах.
Цікаво куди вони усі зникли.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:04 Ответить
Я не за кермом. З вікна тролейбуса чи трамвая бачу, як у Дніпрі ремонтують дороги та тротуари.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:12 Ответить
Дякуємо Британії!
показать весь комментарий
20.07.2023 19:04 Ответить
А вот асфальта GB Украине не дала. Зато его дали враги Украины и агенты Ху#ла вместо снарядов.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:06 Ответить
Кем планувалось? ими же....
показать весь комментарий
20.07.2023 19:16 Ответить
Ані рюмок, ані водки на столі я не побачив. Я бачу від ненависті дехто втрачає голову.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:20 Ответить
Ну звісно ж - так буває, коли планування ведеться тому числі і на висловлюваннях радників ОПи ще в березні-квітні 2022 року, що ще пару тижнів, і у війні станеться великий перелом, і вороги втечуть.

А потім приходить Розуміння..!
показать весь комментарий
20.07.2023 19:24 Ответить
Зеля а ну поблагодари сейчас же дядю
показать весь комментарий
20.07.2023 19:27 Ответить
Років з 5 снаряди НАТО непотрібні.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:31 Ответить
Кожен ранок дякуємо, пане Воллес, але все одно мало!
показать весь комментарий
20.07.2023 19:33 Ответить
Спасибо гражданам Великобритании! Да здравствует Король! Вообще, поражает Британия.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:43 Ответить
Ну, когда приезжали к Зелоху аккурат после переговоров в Стамбуле, когда все еще тогда могло закончиться, то видать много наобещали, раз он решил продолжить войну.
Теперь извольте исполнять.
показать весь комментарий
20.07.2023 19:43 Ответить
А можливо й таке, що плани були некоректні й їх довелося коригувати. Буває. До того ж ненадання авіації призводить до підвищеного навантаження на артилерію - як у плані витрат боєкомплекту, так і у зносі стволів. Якщо ж панові Воллесу стало кисло і жаба давить, через витрачені кошти, то проблема вирішується просто - треба ці витрати зробити інвестицією. Запускайте юридичний механізм, щоб немита заплатила за кожен снаряд і кожен набій, які ми вимушені на них витратити. За вирішення проблеми має платити той, хто цю проблему створив, тим більше, порушивши купу договорів і норм міжнародного права.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:08 Ответить
Рінат Ахметов уже запустив цей юридичний механізм
показать весь комментарий
20.07.2023 20:11 Ответить
Правильно робить! Поважаю!
показать весь комментарий
21.07.2023 09:43 Ответить
Планувалося постачити в 15 разів менше снарядів, ніж треба.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:15 Ответить
все це виправдано орки дихнуть значить снаряди працюють
показать весь комментарий
20.07.2023 20:17 Ответить
А, що то так бидла червоного набігло на Цензор? Ще не осінь, а ви вже почервоніли, Га зЕльониє?
показать весь комментарий
20.07.2023 20:21 Ответить
На що сподівалися і як планували виконувати гарантії безпеки і цілосності України згідно Будапештського меморандуму?
показать весь комментарий
20.07.2023 21:07 Ответить
А планувалось Київ за 3 дні