10648 посетителей онлайн
4 432 46

Российские силовики засекретили дело террориста Гиркина

гіркін

Российское следствие решило засекретить дело бывшего так называемого "главы минобороны ДНР" и критика властей РФ Игоря Гиркина (Стрелкова), ранее задержанного за экстремизм.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает российское пропагандистское издание РБК со ссылкой на адвоката Александра Молохова.

Сообщают, что уголовное дело засекретили из-за гостайны.

Молохов от других комментариев отказался, отметив, что это единственное, что можно сообщить.

Стрелкова подозревают в публичных призывах к экстремизму через телеграм-канал.

Напомним, 21 июля росСМИ сообщили, что российский террорист Игорь Стрелков-Гиркин был задержан. Стрелков был задержан в рамках уголовного дела о призывах к осуществлению экстремистской деятельности (часть 2 статьи 280 УК РФ). Из материалов, объявленных в суде, следует, что в пятницу ему были предъявлены обвинения. Согласно материалам следствия, Стрелков не признает вины и со следствием не сотрудничает.

Топ комментарии
+9
Гіркін не просто "екстреміст" Він має освіту історика-архіваріуса Тому заздалегідь запасся оригіналами документів стосовно діяльності верхівки Кремля по організації "КримНашу" та "ДНР" з "ЛНР" Документи десь сховав і тепер ними Кремль шантажує І вбить не можуть бо в банку де ці документи скоріш всього лежать є його вказівка: у випадку його смерті ці документи опублікувать От "кремлівські" і "вертяться як воша на гребінці"!
показать весь комментарий
02.08.2023 21:13 Ответить
+8
Арешт Гіркіна - це явний акт антисемітизму.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:12 Ответить
+7
О! Досягнення від ЗЕ-влади: московія копіює їх методи! Нарешті ПЕРЕМОГА! "Вперше в історії"!
Це я про так звану "справу Червінського"....

В мене складається враження, що єдиним підприємством в Україні, яке працює на 100% (а то й більще) останні 4 роки є фабрика з виробництва "білих ниток", якими усіляки ДБРи-БЕБи "шиють" српави
показать весь комментарий
02.08.2023 21:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Арешт Гіркіна - це явний акт антисемітизму.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:12 Ответить
Хто про що, а вшивий Ореста Бартка про баню.
Яке відношення Гіркін має до семітів?
Пані Ореста. Ось давайте проведемо уявний експеримент. Скажімо, що ви дуже голодна і вас ставлять перед вибором - шматок хліба або поговорити за вашу улюблену тему. Що б ви вибрали?
показать весь комментарий
02.08.2023 21:27 Ответить
Гиркин явный еврей. Вроде вполне понятная шутка и по делу.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:29 Ответить
Так и Серж Пирман тоже еврей, а Бартка, так это вообще. Все фамилии начинающиеся на БР - еврейские, означают сокращение - Бен Рабби, то есть сын такого-то рабби.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:33 Ответить
Не бомби. Гиркин, Миркин, Ривкин - это еврейские фамилии. Он еврей чистый и по фейсу. Что есть то есть.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:37 Ответить
Миркин, Ривкин, Хавкин, это фамилии-матронимы, от женского имени.
Мира, Ривка, Хава...
Мира _ кинд(ребенок), ребенок Миры, Миркинд, Миркин
Рива + кинд = Ривкинд, Ривкин
Про "еврейское" женское имя Гира знаешь только ты и поток древнего раввинского рода Ореста БРтка
показать весь комментарий
02.08.2023 21:42 Ответить
...не поток, а потомок.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:43 Ответить
Есть четкие признаки еврейских фамилий. Не бомби. Те же фамилии по месту. Киевский, Львовский, Житомирский, Уманский. Это все еврейские фамилии.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:46 Ответить
Сева Гиркин ргусский Самый короткий анекдот.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:48 Ответить
В гугле есть фото его израильского паспорта на имя IGOR GIRKIND.
показать весь комментарий
03.08.2023 07:39 Ответить
Это да, так и есть, спорить не буду, но какое отношение Гиркин имеет к еврейским фамилиям, повторяю, знаешь только ты и трохи ошизевшая на семитской теме Ореста Бартка.
А, вообще, удобно любого объявлять евреем в своих интересах с "сильным" доводом - "ну, это все знают", "это каждому понятно"...
Про Порошенка-Вальцмана уже сколько говорили и писали, но недавно встретил в Рунете материал с "мощным" обоснованием еврейского происхождения Валерия Залужного.
Таки да или таки нет?
показать весь комментарий
02.08.2023 21:53 Ответить
"Я решаю, кто еврей!"
показать весь комментарий
02.08.2023 22:05 Ответить
Это Геринг про фельмаршала Мильха - "В ВВС я решаю, кто еврей, а кто не еврей"
показать весь комментарий
02.08.2023 22:09 Ответить
Питкин, Гиркин, Фраткин - это чисто еврейская фамилия. Как и Вальцман, Шварцман, Берман.
А насчет Залужного - это наратив срусского мира.
показать весь комментарий
02.08.2023 22:23 Ответить
А Пиркин фамилия еврейская
показать весь комментарий
02.08.2023 22:28 Ответить
Конечно.
показать весь комментарий
02.08.2023 22:46 Ответить
Это хорошо или плохо?
показать весь комментарий
02.08.2023 22:15 Ответить
Яке відношення Гіркін має до семітів? Таке саме як Соловйов і Пригожин.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:45 Ответить
І путін (Шеломов), і Сєчін, і Лєсін, і Єрін і багато інших кремлівських діячів.
показать весь комментарий
03.08.2023 07:46 Ответить
Гіркін не просто "екстреміст" Він має освіту історика-архіваріуса Тому заздалегідь запасся оригіналами документів стосовно діяльності верхівки Кремля по організації "КримНашу" та "ДНР" з "ЛНР" Документи десь сховав і тепер ними Кремль шантажує І вбить не можуть бо в банку де ці документи скоріш всього лежать є його вказівка: у випадку його смерті ці документи опублікувать От "кремлівські" і "вертяться як воша на гребінці"!
показать весь комментарий
02.08.2023 21:13 Ответить
Там, у його біографії, дуже багато дивного. Ось усі кажуть, що він полковник ФСБ у запасі. Але навіть офіційно це жодного пояснення не має. Грудень 99-го - ст. лейтенант, початок 2002 р. - полковник. І це не самозванець із купленими погонами. Йому всі звання надавали через 3-4 місяці
показать весь комментарий
02.08.2023 21:31 Ответить
Цього я не знаю А от про його освіту мені відомо
показать весь комментарий
02.08.2023 21:41 Ответить
Це ФСБшний проект від початку, почитайте яку йому гарну біографію намалювали, прямо як у Наполеона.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:46 Ответить
https://dzen.ru/a/YpuTbfFMjyl7gG4_
показать весь комментарий
02.08.2023 21:54 Ответить
Мила моя, люба моя, квіте ясен цвіт...
Дзен це вільний майданчик для розміщення будь-якого матеріалу на будь-яку тему будь-яким божевільним фріком. Від сексу до космології, від тарілок до історії
І я там писав, і ще напишу статтю обґрунтування, що відоме гуцульське слово "бартка" насправді це єврейське прізвище - БРТКА, Бен Раббі Тувія з Калуша
показать весь комментарий
02.08.2023 22:07 Ответить
Я розумію твій тролінг, але бартку завезли в Карпати кельти.
показать весь комментарий
03.08.2023 05:35 Ответить
ШУМЕРИ!!!
А їм передали аннунаки з планети Нібіру!
Пізнаю стиль мислення любителя різного інформаційного сміття з інтернет-помийок.
показать весь комментарий
03.08.2023 06:41 Ответить
Кельти в Карпатах - це при совітах була заборонена тема, бо вона порушувала кацапську теорію про триєдиність "савєцкіх славянскіх народаф". Топоніми багато про що говорять: гали - Галісія, Галія, Португалія, Галатія, Галич, Галіки, Галатівка і т.д.
Якби ти читав книжки, то ти б про це знав і не молов дурного.
показать весь комментарий
03.08.2023 07:32 Ответить
Може воно і так, тільки як у цю схему запхати ім'я Галина, яке французькою просто курка, районний центр Галич Костромської області, Росія, чи мою улюблену Галілею, де я маю щастя вже багато років жити.
Кажу ж ще раз - типова логіка любителя російської інтернет-помийки Дзен - "Якщо твоя теорія суперечить фактам, тим гірше для фактів"
показать весь комментарий
03.08.2023 08:39 Ответить
Слухай, русскій, ти плюнув не в мене. Ти обплював британських істориків.
Читай книжки.
показать весь комментарий
03.08.2023 09:09 Ответить
Не маю звички плювати в жінок, хоч би якими балакучими, прилипучими та занудними вони не були.
"Британські історики" для мене не "авторитет" так само, як і "історики" з російського Дзена.
Говорю ж ще раз, схема стара і випробувана - "Є факти і є теорія, яку я будую. Якщо факти в цю теорію не укладаються, то нахєр ці факти"
Так...???
Щодо читання книг, то порекомендую вам одну із серії "Як стати розумним". Автора не даю, зараз таких книг багато, оберіть самі
показать весь комментарий
03.08.2023 09:25 Ответить
Так само як Барна, Бернатович, Барнс, був американський серіал "Барні Барнато".
показать весь комментарий
03.08.2023 07:43 Ответить
Є такий мало відомий виходець зі Станіславова Артур Бернс, який став ні більш, ні менш, як головою Федеральної Резервної Системи США.
Це все ж таки був "прикол", тому що я чудово знаю, які прізвища, що починаються на БР, насправді відносяться до відомих рабинських родів, а які просто співзвучні.
Барац, Бараш, Бардал, Барлаг...
Найвідоміше та шановане прізвище, Баран, звучить трохи смішно, але для тих, хто знає...!!! БР''Н, Бен Раббі Нахман, прямі нащадки Брацлавського Раббі Нахмана.
показать весь комментарий
03.08.2023 08:54 Ответить
О! Досягнення від ЗЕ-влади: московія копіює їх методи! Нарешті ПЕРЕМОГА! "Вперше в історії"!
Це я про так звану "справу Червінського"....

В мене складається враження, що єдиним підприємством в Україні, яке працює на 100% (а то й більще) останні 4 роки є фабрика з виробництва "білих ниток", якими усіляки ДБРи-БЕБи "шиють" српави
показать весь комментарий
02.08.2023 21:14 Ответить
Можливо будуть призначати психіатричку. І вся його піз..... в момент нікому не буде потрібна.
показать весь комментарий
02.08.2023 21:41 Ответить
Поїде Ігор Всеволодович на кічу, й отримає там недобрану освіту…
показать весь комментарий
02.08.2023 21:44 Ответить
Московіти повторюють совок!!
Залишилося відкрити ГУЛАГ > БУТУГЫЧАГ. В ПЛЕНУ ЛЕДЯНОГО УЖАСА
https://www.youtube.com/watch?v=Pt0oT8DLXOg

Ось така, дурня з Колими, малятка!
показать весь комментарий
02.08.2023 22:04 Ответить
"Справжній єврей не міг збити пасажирський лайнер"!!! Євреї відхрещуються від єврея Гіркіна(це ФСБенашна легенда тіпа соловьйов).
показать весь комментарий
02.08.2023 22:33 Ответить
Не "соловйов", а Шапіро.
показать весь комментарий
03.08.2023 08:16 Ответить
Саме це я мав на увазі
показать весь комментарий
03.08.2023 09:04 Ответить
Теперь из этого жертву режима будут делать
показать весь комментарий
02.08.2023 23:20 Ответить
По моему Гиркина упрятали в Лубянке не судилища, а для спасения от покушения . Устаканится время и тихонька выийдет на "свободу" , он там имеет две комнаты ,телевизор и кантуется как вор в законе. И то происходит на Лубянке.
показать весь комментарий
03.08.2023 02:34 Ответить
Руснява жопозиціяі вже оголосила його дисидентом і політичним в'язнем. (пішов блювать)
показать весь комментарий
03.08.2023 09:22 Ответить
А жалко!
Его "сводки" местами читать было приятно....