10816 посетителей онлайн

Выборы в США окажут влияние на поддержку Украины, - Зеленский

володимир,зеленський

Президентские выборы в США окажут влияние на поддержку Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом сказал президент Украины Владимир Зеленский на пресс-конференции в Киеве в среду.

"Год электоральных соревнований, год выборов. Это, безусловно, повлияет на поддержку Украины. Безусловно, это может повлиять как положительно, так и негативно. Мы со своей стороны будем делать все, чтобы поддержка Соединенных Штатов не спадала", - сказал он.

По словам Зеленского, "мы отдаем все свое время, свою энергию, чтобы постоянно работать с Соединенными Штатами. Сегодня я тоже встречаюсь с представителями Конгресса Соединенных Штатов. Есть у нас разные встречи, в общем смысле они достаточно публичны, и поэтому я очень на это рассчитываю".

Он отметил "риски" относительно того, что есть некоторые голоса в Республиканской партии, но "многие голоса у Республиканской партии есть, которые и нас поддерживают".

"Сейчас глава моего Офиса общается (именно сейчас) с Джеком Салливаном. У нас разные поднимаются вопросы относительно "формулы мира", поддержки оружия, усиления нашей ПВО", - сказал он.

Топ комментарии
+14
Авжеж що вплинуть. Особливо твоє бездумне базікання!
показать весь комментарий
23.08.2023 18:19 Ответить
+9
Чего тебя туда несёт?Вававанга.
показать весь комментарий
23.08.2023 18:13 Ответить
+7
Та задовбали вже,визначтеся!
То не вплинуть,то вплинуть
показать весь комментарий
23.08.2023 18:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чего тебя туда несёт?Вававанга.
показать весь комментарий
23.08.2023 18:13 Ответить
Почитай. Може зрозумієш.
https://www.pravda.com.ua/articles/2023/08/23/7416738/ "Зеленський скасував демократію": як ультраправі республіканці маніпулюють темою українських виборів
показать весь комментарий
23.08.2023 18:57 Ответить
показать весь комментарий
23.08.2023 18:14 Ответить
Дякую, блюванув!
показать весь комментарий
23.08.2023 19:29 Ответить
показать весь комментарий
23.08.2023 19:31 Ответить
Авжеж що вплинуть. Особливо твоє бездумне базікання!
показать весь комментарий
23.08.2023 18:19 Ответить
Дручбан Зеленського Трумп швидко підпише мир з ****** за рахунок нашого Криму і південних територій.
показать весь комментарий
23.08.2023 18:20 Ответить
Началась подготовка ОП к выборам в США: воровать будем больше, воровать будем веселее.
ПЫСЫ: на що він розраховує? На те, що зустрічі у загальному сенсі публічні, і тому він на це розраховує? Про що мова, якщо це, звичайно, не державна таємниця?
показать весь комментарий
23.08.2023 18:21 Ответить
Та задовбали вже,визначтеся!
То не вплинуть,то вплинуть
показать весь комментарий
23.08.2023 18:22 Ответить
А це у зелених піздунців в крові: сьогодні бовкнути одне, а завтра інше - протилежне першому.Голвне у них те що язик при ділі. А за наслідки бовкання ніхто з тієї шобли невігласів і не переймається.
показать весь комментарий
23.08.2023 18:33 Ответить
Пересрав шо Трамп пригадає йому як він влаштував йому імпічмент.
показать весь комментарий
23.08.2023 18:26 Ответить
"Через два дні після інавгурації Байдена в Україні відкрили ще дві кримінальні справи проти Байдена і Порошенка", - Головань "
показать весь комментарий
23.08.2023 18:27 Ответить
Наш буратінка не вар'ят, ні. Він просто звичайний зрадник. Або ж зрадники йому промови складають. Щоби на рівному місці йти на конфронтацію з половиною електорату краіни-партнера, це найменше--дурість вищоі категоріі...
показать весь комментарий
23.08.2023 18:36 Ответить
Зараз глава мого Офісу спілкується (саме зараз) із Джеком Салліваном.
Глава твоей *ОПы должен разговаривать с туалетными ёршиками на зоновской параше, а он разговаривает только с одним из них, письковым, да и то через своего куратора Козака.
показать весь комментарий
23.08.2023 18:51 Ответить
Щось із платформою робиться. Всі коментарі дуже дивні, аби не ляпнути лишнього(((
показать весь комментарий
23.08.2023 18:53 Ответить
А ще вплине бездарна політика бездарного презедента, який призначає нікчемних дипломатів!
показать весь комментарий
23.08.2023 19:18 Ответить
Ну так заведи ще одну кримінальну справу на якогось кандидата в президенти - це точно допоможе мерзенна віслюча пика.
показать весь комментарий
23.08.2023 19:26 Ответить
Дебілам все нейметься. трамп=зеленский + 100% генпрокурор.
показать весь комментарий
23.08.2023 19:53 Ответить
Само, земакака, миль шнурок... Незалежно ні від чого, тебе на арці дружбинародафф виявить Світ... Висячим за шию, без штанів, з написом на булках "Я НЕ ВТІК!"...
показать весь комментарий
23.08.2023 20:22 Ответить
"Зараз глава мого Офісу спілкується (саме зараз) із Джеком Салліваном.(з двома прорашистськими агентами) .як обрізати допомогу США Україні
показать весь комментарий
23.08.2023 20:31 Ответить
Вова! Знов на ті ж граблі?? Закрий пельку! Жах.🤦‍♀️
показать весь комментарий
23.08.2023 21:27 Ответить
Існує тільки одна проблема у Зеленського. Зеленському треба оприлюднити хто такий Єрмак. Якими конституційними повноваженнями наділена ця людина. Якщо Зеленський пояснить суспільству цей феномен, то українці приймуть це. А якщо далі буде гра в мовчанку від Зеленського.... це може закінчитися трагічно саме для Зеленського.
показать весь комментарий
23.08.2023 21:50 Ответить
Чого це ? Дєрмак це відволікаючий манер свого роду - про його справи мало хто знає, залишається тільки теорії будувати, це свого роду громоотвід для Зе клоуна. Як то кажуть слідство або вскритіє покаже, краще вскритіє.
показать весь комментарий
23.08.2023 23:14 Ответить
Вибори у США вплинуть на підтримку України, - Зеленський Джерело:

ТА ЗВІСНО ТИ Ж ГНОЙНИЙ ГНОМ ЧЕКАЄШ ПЕРЕМОГИ ТРАМПА ЩОБ ВІДПИСАТИ КРЕМЛЮ ВСЕ ЩО ТІЛЬКИ МОЖНА