8698 посетителей онлайн
12 510 54

Судья ВАКС Ткаченко отказался рассматривать ходатайство об аресте активов Коломойского, - Шабунин

коломойський

Судья ВАКС Ткаченко отказался рассматривать ходатайство об аресте миллиардных активов Коломойского.

Об этом в Facebook сообщил глава ЦПК Виталий Шабунин, передает Цензор.НЕТ.

"Активы, ранее временно арестовыванные НАБУ и САП, теперь хоть сегодня можно продать или переписать.

Скорее всего, судья Ткаченко снова обосновывал свою позицию с помощью знаменитых "правок Лозового". Вроде бы сроки расследования по делу уже давно истекли.

Именно такие аргументы использовал Ткаченко, когда отпустил задержанного фигуранта дела Коломойского Ярослава Лугового.

Это откровенная манипуляция "правками Лозового", еще раз свидетельствующей о том, что пока они существуют, такие судьи как Ткаченко могут завалить любое дело.

Более того, как решение Ткаченко может уничтожить все дело, мы писали здесь.

Мы в ЦПК еще на прошлой неделе предупреждали, что судья готовится отказать в аресте.

Временный арест на имущество действовал всего 48 часов, а судья Ткаченко держал у себя ходатайство более 10 дней и отказался его даже рассматривать.

Это не первое странное решение Ткаченко. О других "залетах" судьи мы писали здесь.

ВРУ уже давно должна отменить "правки Лозового", - рассказал Шабунин.

2 сентября, СБУ и БЭБ сообщили Коломойскому о подозрении в мошенничестве и легализации имущества по другому делу. В этом случае речь идет о легализации более 500 млн грн нелегальных доходов через "Приватбанк" в 2013-2020 годах.

В тот же день Шевченковский районный суд Киева избрал бизнесмену Игорю Коломойскому меру пресечения в виде содержания под стражей на два месяца в Днепре с возможностью внесения залога более чем в 500 млн грн. В настоящее время он находится в СИЗО.

15 сентября СБУ и БЭБ сообщили еще одно подозрение Коломойскому о завладении средствами "Приватбанка" на общую сумму 5,8 млрд грн в период с 2013 по 2014 годы.

16 сентября суд переизбрал меру пресечения Коломойскому - сумма залога увеличена до 3 млрд 891 млн грн.

Топ комментарии
+48
Ну так візит Зеленксого закінчується.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:07 Ответить
+31
єрмак та зе-лідор повернуться зі США і через пару-тройку тижнів Бєня буде в Буковелі бухать разом з єрмаком та зе-лідором... якщо цю мерзоту разом не посадити, вони ще довго Україною будуть крутити, як циган сонцем, по дорозі викручуючи собі гешефти...
показать весь комментарий
21.09.2023 19:09 Ответить
+30
Сивий дідусь дістає зі старенької барсетки залишки пенсії щоб віддати на ЗСУ.

показать весь комментарий
21.09.2023 19:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Занесли щиро.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:02 Ответить
Та просто не хоче проснутись у дерев'яному макентоші.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:17 Ответить
Свободу бородатій бабусі БЄЄЄЄЄЄ!
показать весь комментарий
21.09.2023 19:26 Ответить
МЛЯдь,беспредел судейской мафии ЗАШКАЛИВАЕТ, в любой цивилизованной стране этого "судью" закопали бы живьем,ПРОВЕРТЕ у этой скотины----количество домов и вил,машин и бабла и можно УВЕРЕННО закрыть лет на 20 ,ОДНАКО татаров и дерьмак СВОИХ не бросают !!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
22.09.2023 10:03 Ответить
Пишу і буду писати- тільки суд присяжних, вирішить цю х.ню. Для чиновників, корупціонерів- тільки так, тільки суспільство, вибірає міру покарання, а не суддя(хто сказав, що його мнение совпадает з громадянами. Ситий голодному не товариш). Суддя лише як статист для юридичного оформлення рішення присяжних, і тільки так. Но не так як в сРашке, підсудний може вибирати, хто його буде судити- суддя, чи присяжні. Звісно хабарник скаже суддя, тут і лисого не треба звати.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:44 Ответить
Ви можете бути здивовані результатом - дуже здивованні.
показать весь комментарий
21.09.2023 20:21 Ответить
а солдату за відмову шиють зраду і до 12 років
суддя теж на службі.......
показать весь комментарий
22.09.2023 07:18 Ответить
Це вони ,ЩО, знущаються над українським народом і нічого, і нікого не бояться, і управи на них нема...? Протягомотити, протягнути, дочекатись терміну , спливли мол строки досудового розслідування і прикрити все...:??? А злочин був чи ні, а гроші вкрали чи ні???! Ціна вирішення питань, така як і у голови Верховного Суду..? Що це таке в Україні ..? Рай для корупціонерів і злоохоронної системи...? Чи як це розуміти, хто роз'яснить такі дії під час війни, смертей, біди і горя в Україні ...?Патріоти де ВИ..??!
показать весь комментарий
22.09.2023 07:28 Ответить
Це такі реформи Шмарклі. Бо Пороху було ні до цього; оборонку клепав та армію будував. А цей на дороги вкРав і друзякам руки розв'язав, + армію з гумном мішав.
А кулі - проста пєрєстать стрєлять...
показать весь комментарий
22.09.2023 08:15 Ответить
А он «смельчак», или просто не идиот.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:06 Ответить
Сивий дідусь дістає зі старенької барсетки залишки пенсії щоб віддати на ЗСУ.

показать весь комментарий
21.09.2023 19:06 Ответить
ПриватБанк! Я твой навеки арестант...
Погибли юность и талант-
В твоих стенах...
показать весь комментарий
21.09.2023 19:10 Ответить
Короче, Бене разрешили украсть 6 миллиардов, а х*ле
показать весь комментарий
21.09.2023 19:06 Ответить
Ну так візит Зеленксого закінчується.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:07 Ответить
По сути он только начинается. Все что было до - в расчет брать не стои
показать весь комментарий
21.09.2023 19:11 Ответить
Там серйозні тільки декілька зустрічей. І після них йому знадобиться добрячий сеанс навіювання від Єрмака про "самого величного лідера **********". А решта для селфі з протоколом "Відбувся взаємний обмін думками. "
показать весь комментарий
21.09.2023 19:58 Ответить
Eternal Railway

@eternalrailway

·

https://twitter.com/eternalrailway/status/1704863390769025216 3 ч

Міжнародні взаємовідносини це складні і заплутані речі. Давайте залишимо це питання ппофесілналам, які діймно в цьому розбираються - актору російських фільмів зеленському, ларьочнику ермаку і цілій армії весільних фотографів. Для того і обирали в 19му цих фахівців.
показать весь комментарий
21.09.2023 20:28 Ответить
"Не кусай руку, котра тебе годує!"
показать весь комментарий
21.09.2023 19:08 Ответить
.... а сЦудьи - КТО??.. "©
показать весь комментарий
21.09.2023 19:08 Ответить
Ті самі, котрі влаштували судилище над Червінським. Всі сцудді - вороги народу. І не варто писати про те, що є чесні. Якщо чесні, чому мовчать?
показать весь комментарий
21.09.2023 20:28 Ответить
єрмак та зе-лідор повернуться зі США і через пару-тройку тижнів Бєня буде в Буковелі бухать разом з єрмаком та зе-лідором... якщо цю мерзоту разом не посадити, вони ще довго Україною будуть крутити, як циган сонцем, по дорозі викручуючи собі гешефти...
показать весь комментарий
21.09.2023 19:09 Ответить
Прізвище "Ткаченко" стає токсичним! Міністр Ткаченко, суддя Ткаченко...
показать весь комментарий
21.09.2023 19:12 Ответить
Это неслыханно!!!
Зеленая шобла спецом тянула время чтобы прошли строки давности!
Теперь этот проходимец и украденные деньги себе оставит и невинны будет
показать весь комментарий
21.09.2023 19:12 Ответить
Хто ж иого тут посадить -- віддаваите в США
показать весь комментарий
21.09.2023 19:13 Ответить
Хто ж віддасть ПАПІКА БЕНЮ , зробившого з табуретки « лідера найвеличнішого » , який ще з дитинства ,дуже любив гроші?
показать весь комментарий
21.09.2023 22:13 Ответить
другого говна в судейской мафии и не бывает, нормальный-порядочный человек в пещерном правосудии не выживет (а тем более на самых верхах уринопруденции), только гниды-хвойды-жлобы-хабарныки, власть Украины всегда ставила на "зеро", на нули без палочки
показать весь комментарий
21.09.2023 19:15 Ответить
Татаров контролює і суди також. Тому Zелена падлюка й не хоче його зняти з посади. Хоча, Zелень - це лише лялька з рукою Коломойського в дупі, тому то не Zеленський не хоче, а Коломойський йому не дозволяє.

Zеленський - мерзенна маріонетка Коломойського. Бачите, навіть не дали НАБУ і САП його затримати, а прикрили його своїми СБУшниками.
Цікаво - коли ЗСУ після війни повернеться по своїм хатам, вони раптом знову не зберуться і не ******* цю шоблу?
показать весь комментарий
21.09.2023 19:23 Ответить
Чим невдоволений Шабунін? Це ж він привів таке "ткаченко" у антикорупційний суд.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:26 Ответить
яким чином? прошу доки в студію.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:37 Ответить
І лоботомію теж він тобі зробив.
показать весь комментарий
21.09.2023 22:53 Ответить
І ця наволоч під час війни отримує зарплату триста тисяч гривень за рахунок платників податків ,ці суди створювались під олігархів їх створювали вороги України :медвечук ,ківалов ,портнов справу продовжує Татаров.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:30 Ответить
у ВАКСі теж не все гаразд. окремих 3,14дорів в мантіях бєня купує за лантух зелені.
показать весь комментарий
21.09.2023 19:35 Ответить
у шабуні, така робота, непильна.
створює хвилі, за некислі гранти.
і з/п афігенна і офіс, і все таке....
показать весь комментарий
21.09.2023 19:43 Ответить
Ну, він привів крадіїв до влади, отримав від хора Вєвьовкифайну пісню і зрозумів, що "приведені"-шпхраїякихще Україна не бачила
показать весь комментарий
21.09.2023 19:50 Ответить
Ну, так давай ти! Чи тільки заздрити здатен?
показать весь комментарий
22.09.2023 11:45 Ответить
Шибунин дока. Арештовував Ігорвалєрича Шевченківський суд а арешт ВАКС. НАБУ знало, що строки притягнення по його справах вичерпались але з гордо піднятою головою вступило у спілку з СБУ. Знаючи, що ніхера не буде "найняли" Шибуніна а той почав поливати суддю брудом - похоронить справу, в нього були зальоти. Рупор справедливого правосуддя пресою залякує суддю.
І только бєлий попугай громко крикнул із вєтвєй - жираф большой єму відней
показать весь комментарий
21.09.2023 20:13 Ответить
Тепер потрібно притягнути до відповідальності всіх тих хто мав би зацікавитись схемами Коломойсеого, але не зацікавився, закрив очі
показать весь комментарий
21.09.2023 21:14 Ответить
Этот ваш Коломойский настолько навредил Украине ,что его в США считают вторым аферистом после" алкапоне.".И если (арест коломойского) ето было очковтирательство и обдуривание Американскую систему финансего правопарядка ,перед приездом президента Украины на заседание ООН..... это глубоко .....вы украинцы ошибаетесь . Он неостанится в ...родной говени , а будит сидеть
показать весь комментарий
21.09.2023 20:40 Ответить
5 августа 2020 года указом Президента Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Владимира Зеленского назначен заместителем руководителя https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%81_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Офиса Президента Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_2020-1 [1] .

Татаров в команде президента начинал с координации работы силовиков: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Национального антикоррупционного бюро Украины , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Службы безопасности Украины , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE_%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B9_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0) Государственного бюро расследований , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Национальной полиции Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-focus-8 [8] . Позднее ему поручили патронат над всей https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE уголовной юстицией - органами досудебного следствия, в частности прокуратурой и судами, рассматривающими уголовные дела
показать весь комментарий
21.09.2023 20:57 Ответить
Ось і все стає на свої місця - тоб то на місця кроваво-зрадницького режиму зеленского. Шапіто для Америки - боремось з коломойшей. Скоро і шуфріч вийде з сізо. Режесура кефірів.
показать весь комментарий
21.09.2023 21:15 Ответить
ахметов и пинчук все ок ?
один Коломойский виноват ?
показать весь комментарий
22.09.2023 01:22 Ответить
Ніхто тут не винить нікого. Українці самі у всьому винні. Ви що не дивитесь марафон з новинами ? Ахметов і Пінчук мають благодійні фонди. Ахметов годує переселенців з Донбасу (хліб, вермішель, мука, крупи, олія, можливо навіть ковбаса не знаю ). Розфарбовані жовтим кольором кульочки з логотипом від Фонду Ріната Ахметова отримують люди. Пінчук організовує різні благодійні культурно-мистецькі виставки і міжнародні форуми. Між іншим там senia зажди бере участь. А в Бєні взагалі безвихідь. Він втік від війни в маленький дерев"яний "мисливський будиночок" в Карпатах. Там навіть миші, можливо, живуть разом з Домовичком під дощатою підлогою та в дощатих стінах. І вони все хазяйське майно з"їли, те що встиг врятувати від війни господар. Там дорожні сумки порожні в коморі стояли. Це також з єдиних новинах показували.
показать весь комментарий
22.09.2023 06:36 Ответить
суддю ткаченка ***** на мило
показать весь комментарий
22.09.2023 06:48 Ответить
Паралич власти. Они уничтожают государство.
показать весь комментарий
22.09.2023 08:51 Ответить
то війна іде сама по собі ... податки люди самі у бюджет несуть і молять їх взяти ... порядок всередені країни підтримують місцеві волонтери ...
показать весь комментарий
22.09.2023 09:47 Ответить
Що ятобою зроблять якщо відмовися виконувати роботу ?
Суддя знав на що йшов суддею
показать весь комментарий
22.09.2023 09:02 Ответить
Крепенько видать судье обломилось .
показать весь комментарий
22.09.2023 09:08 Ответить
Хех ... Якщо там дійсно усі строки пройшли, то яка претензія до судді ? Справи 2015-2017 рр.
От хто слідство затягнув, от той винен у першу чергу.
показать весь комментарий
22.09.2023 09:50 Ответить
Скоро фініш з ''хепі ендом'' для коломойши.
показать весь комментарий
22.09.2023 09:56 Ответить
вот бы мне на работе можно было отказываться выполнять свои обязанности