10597 посетителей онлайн
5 271 23

МИД Украины подтвердило гибель пятерых украинцев в ДТП в Италии

автобус,італія

Среди погибших в ДТП с туристическим автобусом вблизи итальянского города Венеция пятеро украинцев, еще трое граждан Украины травмированы, им оказывается медицинская помощь.

Об этом "Радио Свобода" сообщил спикер МИД Украины Олег Николенко, информирует Цензор.НЕТ.

"Украинское посольство в Риме и генеральное консульство в Милане уже занимаются дорожно-транспортным происшествием, которое произошло ночью на трассе А4 вблизи Венеции. Украинские консулы взаимодействуют с итальянскими правоохранителями в контексте выяснения всех обстоятельств ДТП, держат на контроле лечение наших граждан и устанавливают связь с родственниками", – говорится в сообщении.

Как ранее сообщал Цензор.НЕТ3 октября около 20:00 в Венеции автобус съехал с путепровода, пробил ограждение и упал вблизи железнодорожной станции с высоты 10 м и загорелся. По меньшей мере 21 человек погиб и 15 получили ранения.

Топ комментарии
+3
Поц, а якби там була твоя дитина, або жінка, чи брат,,,ти б також таку ***** писав би??,(,
показать весь комментарий
04.10.2023 08:46 Ответить
+2
Жінки - ухилянти?
показать весь комментарий
04.10.2023 08:43 Ответить
+2
Туристи в Італії під час війни. Чи війни не має? Чи забагато коштів? Я собі таке дозволити не можу,бо підтримую 3 сім'ї в Україні. А моя зарплата це зарплата спеціаліста. Так що там про збір на дрони?
показать весь комментарий
04.10.2023 09:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поц, а якби там була твоя дитина, або жінка, чи брат,,,ти б також таку ***** писав би??,(,
показать весь комментарий
04.10.2023 08:46 Ответить
Ви зрівняли туризм і людей,які загинули в Краматорськ, Умані чи Одеса. Ви коли перестанете ділити Україну на тих кому не війна, і на тих хто під війною. Досить шантаж на смертях. Мені жаль за кожного українця, але не публікувати такі новини було би оптимальний варіант
показать весь комментарий
04.10.2023 10:49 Ответить
Я нічого не порівнював шановна!(,Загинули Люди!,,це по перше, Наші співвітчизники, та Громадяни інших країн,,--- Співчуття!!!!,,, Що не так???(по друге-- до чого тут Краматорськ, Умань чи Одеса???, до речі--моя Одеса!(, та де ви побачили,що Хтось, когось діле???,,Чи у вас з зором чи з головою вибачьте щось не те??(,
показать весь комментарий
04.10.2023 13:16 Ответить
Жінки - ухилянти?
показать весь комментарий
04.10.2023 08:43 Ответить
Де написано, що жінки ?
показать весь комментарий
04.10.2023 09:42 Ответить
Туристи в Італії під час війни. Чи війни не має? Чи забагато коштів? Я собі таке дозволити не можу,бо підтримую 3 сім'ї в Україні. А моя зарплата це зарплата спеціаліста. Так що там про збір на дрони?
показать весь комментарий
04.10.2023 09:08 Ответить
Не має війни.Де стан війни в державі?
показать весь комментарий
04.10.2023 09:30 Ответить
Так,як написала дочка Яремчука, що привели війну за руку в Україну і війною не назвали
показать весь комментарий
04.10.2023 09:33 Ответить
Багато українських заробітчанок ,залишають сімї ,дітей і їдуть заробляти гроші для їх утримання в Україні.Біля 7 млр доларів,заробітчани передають,переселають в Україну і ці немалі гроші вкладаються в українську економіку.Не варто своїми мозгами "патріотично обгаджувати" тих.хто пішов туди,куди і ВСІ у свій час підуть ,Хіба відаєш,що з Тобою,чи Твоєю ріднею десь ,колись,або й скоріше може трапитися у житті/???У Господа Бога на таких як Ви не те,що свої "дрони" є,а й часто-густо невідомо які бумеранги прилітають.
показать весь комментарий
04.10.2023 09:32 Ответить
Туристи? З України? Це заробітчани? Повторюсь, який туризм під час війни? Ви статтю читали? Це те саме,що відпочинок в горах зе при ковіді. До речі,це не перша аварія туристів з України. Так що там про дрони? Чи такий краще туризм?
показать весь комментарий
04.10.2023 09:36 Ответить
Серед загиблих у ДТП з туристичним автобусом Читай уважно.Мова про загиблих, а автобуси хоч як ти їх називай.Ви черепком думаєте,коли мова іде про загиблих.???
показать весь комментарий
04.10.2023 09:45 Ответить
Там не заробітчани, а туристи....разом з туристами з Англії, Німеччини і франції.
показать весь комментарий
04.10.2023 09:45 Ответить
Тобто.якщо Ти їхатимеш на роботу з України в Італію в автобусі .в котрому теж є німці і французи,то Ти турист?
показать весь комментарий
04.10.2023 09:48 Ответить
Вони їхали до кемпінгу.
показать весь комментарий
04.10.2023 10:16 Ответить
Прощавай яку роботу тут впирається? Ви в реальному часі чи ні? Хто залишає дітей і їде туди? В Україні війна, а українці мають статус тимчасового біженця, а не туриста. Досить подоляка тут включати
показать весь комментарий
04.10.2023 10:26 Ответить
Це Ти випала із українських реалій війни.З України в часі війни виїхало біля 8 ми млн.біженців,котрі щодня ,маючи статус тимчасового біженця мігрують з місця на місце із однієї держави в іншу,досить "зелено- подоляківську" єрунду втирати ,що це туристи.
показать весь комментарий
04.10.2023 13:49 Ответить