9954 посетителя онлайн

Россияне возобновили наступательные действия в районе Макеевки, пытаются захватить Купянск, - Сырский

сирський

В последние дни на Купянском и Лиманском направлениях ситуация существенно обострилась.

Об этом на Facebook-странице Сухопутных войск ВСУ сообщил генерал-полковник Александр Сырский, передает Цензор.НЕТ.

"На Купянском направлении продолжаются тяжелые бои. Главная цель врага - разгром группировки наших войск, окружение Купянска и выход на рубеж реки Оскол. Ежедневно противник совершает десятки атак силами штурмовых групп при поддержке бронетехники, ведет плотный минометный и артиллерийский огонь по наших позициях", - говорится в сообщении.

Сырский отметил, что враг несет значительные потери и не достиг существенных успехов.

Командующий встретился с командирами частей и подразделений, заслушал доклад о текущей обстановке. На месте были приняты решения по дальнейшим действиям и решен ряд проблемных вопросов.

Топ комментарии
+5
А укріплення, про які майже рік усі говорять, ОВА і Сирський збудували? Чи всю техніку Зеленьський на асфальти і стадіони направив?
показать весь комментарий
14.10.2023 14:04 Ответить
+4
Сырский, у тебя новый термин "враг не добился значительных успехов"? Как это напоминает про "частичный успех противника" который у тебя был в 2022 году. Нет такого термина "незначительный" или "частичный успех", это брехня задача которой скрыть проблемы на фронте.
Успех-неудача. Истина-ложь. Высокий-низкий. Все прочее - брехня и замалчивание.
показать весь комментарий
14.10.2023 15:52 Ответить
+3
"Нетронуті" ну дефлорацію їм провели успішно.
показать весь комментарий
14.10.2023 15:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Спробувати масово здохнути в черговий раз.
показать весь комментарий
14.10.2023 13:22 Ответить
Ви і правда думаєте, що це все по черзі відбувається, типу спочатку ми, потім вони, потім знову ми? 😁
показать весь комментарий
14.10.2023 13:26 Ответить
Ага! Таке собі танго удвох! 😁
показать весь комментарий
14.10.2023 13:38 Ответить
Рашисти відправляють 18 літніх пацанів на війну..ні одна так звана "мати" навіть не стримала за руку. компенсація 600 тис. за синочка..
Да не переживайте пацаны, там то же самое как пейнт-бол или counter strike. НА ФРОНТ ЕДУТ 18-ЛЕТНИЕ
https://www.youtube.com/watch?v=GGKGPUB1Oic
показать весь комментарий
14.10.2023 13:29 Ответить
18-25 років - найкращі воїни! Подивіться вік героїв 2 СВ з обох сторін. Діди 58+ - краще?
показать весь комментарий
14.10.2023 15:35 Ответить
Ну,якщо не досягнув суттєвих успіхів,то що досягнув?Але хіба ж наступ москалів на цьому напрямку був несподіванкою?
показать весь комментарий
14.10.2023 13:34 Ответить
Досягнув кобзона. Ні, не був несподіванкою - з чого ви цю маячню взяли?
показать весь комментарий
14.10.2023 13:48 Ответить
Я просто питаю?Я нічого не стверджував.Зверніть увагу на розділові знаки.
показать весь комментарий
14.10.2023 13:56 Ответить
Давно Сирського у полі зору не було! Навіть у тєлжмарафєті.
показать весь комментарий
14.10.2023 13:39 Ответить
Бо на Лимано-Купʼянському напрямку було затишшя, а на днях туди перекинули резервну 25-у зведену армію, яку кацапи аж на зиму планували вводити в бій.
показать весь комментарий
14.10.2023 13:47 Ответить
Взимку кинуть 35-ту... Або 45-ту...
показать весь комментарий
14.10.2023 14:18 Ответить
35-ту ЗВА вже розпаковують. А це був стратегічний резерв, що стояв на пологівському напрямку нетронутий все літо.
показать весь комментарий
14.10.2023 14:45 Ответить
"Нетронуті" ну дефлорацію їм провели успішно.
показать весь комментарий
14.10.2023 15:42 Ответить
Кацап хоче, щоб ЗСУ всі резерви направив туди і не наступали на півдні. А болт вам по всій морді. Внрховний кине всього один підрозділ "95 квартал" і Юзік з Лисиим та Тамбовським вовком знищать всю наступаючу групу.
показать весь комментарий
14.10.2023 14:04 Ответить
Диванний гуморизм?
показать весь комментарий
14.10.2023 15:36 Ответить
Ні, реаліліїї сьогодення.
показать весь комментарий
14.10.2023 22:11 Ответить
А укріплення, про які майже рік усі говорять, ОВА і Сирський збудували? Чи всю техніку Зеленьський на асфальти і стадіони направив?
показать весь комментарий
14.10.2023 14:04 Ответить
І на тенісні корти.
показать весь комментарий
14.10.2023 14:19 Ответить
Руським треба - результат...
Що би тисячі солдат...
Ніби, за Ладились...
В цьому і суть - не зважать на втрати...
Головне - Лади....
Бо оркинь.. не цікавлять пенітрати...
Вони відт ***** заразились...
показать весь комментарий
14.10.2023 14:10 Ответить
Взимку будемо наступати... На ті ж самі граблі...

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://glavcom.ua/amp/country/incidents/budanov-kontrnastup-zsu-prodovzhitsja-vzimku-955426.html&ved=2ahUKEwiW96-ltvWBAxWkwAIHHQpEAo4QFnoECA0QAQ&usg
показать весь комментарий
14.10.2023 14:27 Ответить
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показать весь комментарий
14.10.2023 14:26 Ответить
Зеленський і Сирський і цього разу зроблять теж саме.що вони робили в недалекому минулому.Інше і краще вони не в змозі зробити,через те,що мають виконувати саме те , що вони виконували і виконують.
показать весь комментарий
14.10.2023 15:34 Ответить
Сырский, у тебя новый термин "враг не добился значительных успехов"? Как это напоминает про "частичный успех противника" который у тебя был в 2022 году. Нет такого термина "незначительный" или "частичный успех", это брехня задача которой скрыть проблемы на фронте.
Успех-неудача. Истина-ложь. Высокий-низкий. Все прочее - брехня и замалчивание.
показать весь комментарий
14.10.2023 15:52 Ответить
Сыркин весной сдал Бахмут, уже пол года берёт Клещеевку. И когда он начинает говорить : " цель врага - разгром группировки наших войск, окружение Купянска и выход на рубеж реки Оскол " - стаёт страшно за ЗСУ. Сколько ещё этот бездарный мясник сдаст территорий Украины ращистам и положит украинцев ? Зачем перетянул силы с юга, топчется под Бахмутом и тем самым СОРВАЛ наступление в направлении Мелитополя ?
показать весь комментарий
14.10.2023 16:20 Ответить
таке враження ....що усі дії сирського....узгодженні з головнокомандувачем.....,,,/
.. бо сам він рішень не приймає..... скоро травень.....усі підемо дружно на шашлики....... а там дивись і день перемоги....... так що головне спокій.....не панікуйте.........