14569 відвідувачів онлайн

Росіяни відновили наступальні дії в районі Макіївки, намагаються захопити Куп’янськ, - Сирський

сирський

Останніми днями  на Куп’янському та Лиманському напрямках ситуація суттєво загострилась.

Про це на Facebook-сторінці Сухопутних військ ЗСУ повідомив генерал-полковник Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

"На Куп'янському напрямку тривають важкі бої. Головна мета ворога - розгром угруповання наших військ, оточення Куп’янська і вихід на рубіж річки Оскіл. Щоденно противник здійснює десятки атак силами штурмових груп за підтримки бронетехніки, веде щільний мінометний і артилерійський вогонь по наших позиціях", - йдеться в повідомленні.

Сирський зазначив, що ворог зазнає значних втрат та не досягнув суттєвих успіхів.

Командувач зустрівся з командирами частин і підрозділів, заслухав доповіді про поточну обстановку. На місці були прийняті рішення щодо подальших дій та розв’язано низку проблемних питань.

Топ коментарі
+5
А укріплення, про які майже рік усі говорять, ОВА і Сирський збудували? Чи всю техніку Зеленьський на асфальти і стадіони направив?
показати весь коментар
14.10.2023 14:04 Відповісти
+4
Сырский, у тебя новый термин "враг не добился значительных успехов"? Как это напоминает про "частичный успех противника" который у тебя был в 2022 году. Нет такого термина "незначительный" или "частичный успех", это брехня задача которой скрыть проблемы на фронте.
Успех-неудача. Истина-ложь. Высокий-низкий. Все прочее - брехня и замалчивание.
показати весь коментар
14.10.2023 15:52 Відповісти
+3
"Нетронуті" ну дефлорацію їм провели успішно.
показати весь коментар
14.10.2023 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спробувати масово здохнути в черговий раз.
показати весь коментар
14.10.2023 13:22 Відповісти
Ви і правда думаєте, що це все по черзі відбувається, типу спочатку ми, потім вони, потім знову ми? 😁
показати весь коментар
14.10.2023 13:26 Відповісти
Ага! Таке собі танго удвох! 😁
показати весь коментар
14.10.2023 13:38 Відповісти
Рашисти відправляють 18 літніх пацанів на війну..ні одна так звана "мати" навіть не стримала за руку. компенсація 600 тис. за синочка..
Да не переживайте пацаны, там то же самое как пейнт-бол или counter strike. НА ФРОНТ ЕДУТ 18-ЛЕТНИЕ
https://www.youtube.com/watch?v=GGKGPUB1Oic
показати весь коментар
14.10.2023 13:29 Відповісти
18-25 років - найкращі воїни! Подивіться вік героїв 2 СВ з обох сторін. Діди 58+ - краще?
показати весь коментар
14.10.2023 15:35 Відповісти
Ну,якщо не досягнув суттєвих успіхів,то що досягнув?Але хіба ж наступ москалів на цьому напрямку був несподіванкою?
показати весь коментар
14.10.2023 13:34 Відповісти
Досягнув кобзона. Ні, не був несподіванкою - з чого ви цю маячню взяли?
показати весь коментар
14.10.2023 13:48 Відповісти
Я просто питаю?Я нічого не стверджував.Зверніть увагу на розділові знаки.
показати весь коментар
14.10.2023 13:56 Відповісти
Давно Сирського у полі зору не було! Навіть у тєлжмарафєті.
показати весь коментар
14.10.2023 13:39 Відповісти
Бо на Лимано-Купʼянському напрямку було затишшя, а на днях туди перекинули резервну 25-у зведену армію, яку кацапи аж на зиму планували вводити в бій.
показати весь коментар
14.10.2023 13:47 Відповісти
Взимку кинуть 35-ту... Або 45-ту...
показати весь коментар
14.10.2023 14:18 Відповісти
35-ту ЗВА вже розпаковують. А це був стратегічний резерв, що стояв на пологівському напрямку нетронутий все літо.
показати весь коментар
14.10.2023 14:45 Відповісти
"Нетронуті" ну дефлорацію їм провели успішно.
показати весь коментар
14.10.2023 15:42 Відповісти
Кацап хоче, щоб ЗСУ всі резерви направив туди і не наступали на півдні. А болт вам по всій морді. Внрховний кине всього один підрозділ "95 квартал" і Юзік з Лисиим та Тамбовським вовком знищать всю наступаючу групу.
показати весь коментар
14.10.2023 14:04 Відповісти
Диванний гуморизм?
показати весь коментар
14.10.2023 15:36 Відповісти
Ні, реаліліїї сьогодення.
показати весь коментар
14.10.2023 22:11 Відповісти
А укріплення, про які майже рік усі говорять, ОВА і Сирський збудували? Чи всю техніку Зеленьський на асфальти і стадіони направив?
показати весь коментар
14.10.2023 14:04 Відповісти
І на тенісні корти.
показати весь коментар
14.10.2023 14:19 Відповісти
Руським треба - результат...
Що би тисячі солдат...
Ніби, за Ладились...
В цьому і суть - не зважать на втрати...
Головне - Лади....
Бо оркинь.. не цікавлять пенітрати...
Вони відт ***** заразились...
показати весь коментар
14.10.2023 14:10 Відповісти
Взимку будемо наступати... На ті ж самі граблі...

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://glavcom.ua/amp/country/incidents/budanov-kontrnastup-zsu-prodovzhitsja-vzimku-955426.html&ved=2ahUKEwiW96-ltvWBAxWkwAIHHQpEAo4QFnoECA0QAQ&usg
показати весь коментар
14.10.2023 14:27 Відповісти
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
14.10.2023 14:26 Відповісти
Зеленський і Сирський і цього разу зроблять теж саме.що вони робили в недалекому минулому.Інше і краще вони не в змозі зробити,через те,що мають виконувати саме те , що вони виконували і виконують.
показати весь коментар
14.10.2023 15:34 Відповісти
Сырский, у тебя новый термин "враг не добился значительных успехов"? Как это напоминает про "частичный успех противника" который у тебя был в 2022 году. Нет такого термина "незначительный" или "частичный успех", это брехня задача которой скрыть проблемы на фронте.
Успех-неудача. Истина-ложь. Высокий-низкий. Все прочее - брехня и замалчивание.
показати весь коментар
14.10.2023 15:52 Відповісти
Сыркин весной сдал Бахмут, уже пол года берёт Клещеевку. И когда он начинает говорить : " цель врага - разгром группировки наших войск, окружение Купянска и выход на рубеж реки Оскол " - стаёт страшно за ЗСУ. Сколько ещё этот бездарный мясник сдаст территорий Украины ращистам и положит украинцев ? Зачем перетянул силы с юга, топчется под Бахмутом и тем самым СОРВАЛ наступление в направлении Мелитополя ?
показати весь коментар
14.10.2023 16:20 Відповісти
таке враження ....що усі дії сирського....узгодженні з головнокомандувачем.....,,,/
.. бо сам він рішень не приймає..... скоро травень.....усі підемо дружно на шашлики....... а там дивись і день перемоги....... так що головне спокій.....не панікуйте.........