6295 посетителей онлайн
25 881 175

Зеленский уволил командующего ССО Хоренко по представлению Умерова, - ОП

умєров

В Офисе Президента утверждают, что глава государства Владимир Зеленский уволил командующего Силами специальных операций ВСУ Виктора Хоренко по представлению министра обороны Рустема Умерова.

Об этом заявил заместитель руководителя Офиса президента Роман Машовец в комментарии "Украинской правде", информирует Цензор.НЕТ.

"Согласно закону Украины о национальной безопасности, командующие видами, отдельными родами войск (сил) Вооруженных Сил Украины назначаются на должность и освобождаются от должности президентом Украины по представлению министра обороны Украины. Такое представление было получено Офисом президента согласно действующему законодательству", - отметил он.

Соответствующая формулировка содержится в пункте 5 статьи 16 закона "О национальной безопасности Украины".

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Зеленский уволил командующего ССО без согласования с Залужным.

Напоминаем, Хоренко был назначен на должность командующего Силами спецопераций 25 июля 2022 года.

Топ комментарии
+94
а шо завхоз-бухгалтер умєров тямить у військовій справі? чи консерва не може втриматися щоб не вибухнути?
показать весь комментарий
04.11.2023 12:46 Ответить
+75
А яке відношення, новопризначений, де факто військовий завхоз, має до роботи Сил спеціальних операцій ЗСУ? Я б ще зрозумів, якби Умєров ліз до служби тилу, але ССО? А що далі? Передаватиме Залужньому карти з намальованими стрілочками? Безугла 2.0?
показать весь комментарий
04.11.2023 12:49 Ответить
+66
Напоминаю, что Умеров человек Ермака.
показать весь комментарий
04.11.2023 12:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Яка тупа отмазка.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:26 Ответить
Єврей звільнив українця за поданням татарина. Просто блискуче.. Ненавиджу дегенератів, які привели інородців та українофобів до влади.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:30 Ответить
А що міністр оборони вже командує ЗСУ?! Ну виходить так! Єрмак - за президента, Умеров - за головкома. Шапіто.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:31 Ответить
Вобщєм цей курултай пора розганяти.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:34 Ответить
Коли призначали Хоренка командувачем ССО, то тут розказували, що то кріт Єрмака, що він по запиту Єрмака викрадав Чауса з Молдови Тепер, коли його звільнили, уже розказують про іншого роду зради
показать весь комментарий
04.11.2023 13:35 Ответить
Бо так і є. Зради різні бувають. І не по одній, а скопом. Ще скажіть, що Умєров через 10 років вписався за Чауса. Відомстив.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:41 Ответить
Ага ) спочатку обсирати однеЮа потім з часом переобуватися і уже обсирати зовсім протилежно інше, це так в кацапському дусі У нас мудрий нарід мало в чому в цьому сенсі від кацапів далеко пішов
показать весь комментарий
04.11.2023 13:43 Ответить
по іншому ніяк!
показать весь комментарий
04.11.2023 13:56 Ответить
Це ніяк називається конгнітивним дисонансом )
показать весь комментарий
04.11.2023 14:02 Ответить
Наступив на зелений хвіст, мабуть.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:38 Ответить
Які причини звільнення!? І хто цей полковник
показать весь комментарий
04.11.2023 13:42 Ответить
показать весь комментарий
04.11.2023 13:44 Ответить
ССО - це реальна сила та професіонали!

ЗЕ-бздун відправив орестовича в "опалу", щоб той став новим шутом на виборах йому на противагу

кловун дуже боїться бойових генералів та військових, які дуже скоро спитають зі зрадників оманських!

звільнивши Хоренка, найогидніший боневтік намагається послабити Залужного!

думаю, що всім ве чудово зрозуміло, хто в Україні зрадники, мародери та крадії
показать весь комментарий
04.11.2023 13:50 Ответить
Политический проект "Люся" - создан по лекалам рашки и бульборашки как управляемая оппозиция, чтобы провести формальные выбры и не потерять власть.
Шобла очень боится прихода к власти военных или группы Порошенка или их альянса.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:01 Ответить
Зеленский уволил командующего ССО Хоренко по представлению Умерова, - ОП Источник: А
==========
Какое отношение Умеров имеет к армии? Он завхоз. Может зеленский выполнял задание ФСБ? Как домашнее задание перед попыткой капитуляции Украины в феврале 2022 года? А ведт Умеров пытался сдать оккупированные территории РФ в марте 22 года в Турции.
показать весь комментарий
04.11.2023 13:51 Ответить
історія України : від монгольского іга до ярма єрмака
показать весь комментарий
04.11.2023 13:52 Ответить
Судячи з усього, ЗЕлені рученята знайшли можливість виконати оманськи домовленості.Стає зрозумілим призначення Умєрова на цю посаду руками якого будуть виконувати брудну роботу.Якщо не полінуєтеся та уважно прочитаєте Закон на який посилається ОПа то зможете зрозуміти масштаб можливої катастрофи для України. Ст.16 п.3 "Головнокомандувач Збройних Сил України призначається на посаду за поданням Міністра оборони України та звільняється з посади Президентом України. Головнокомандувач Збройних Сил України підпорядковується Президентові України та Міністру оборони України."
показать весь комментарий
04.11.2023 13:57 Ответить
Зацініть красоту гри ...
Я не я і хата не моя
показать весь комментарий
04.11.2023 13:57 Ответить
"про це заявив заступник керівника Офісу президента Роман Машовець"..
- то начальничком Машовця є той самий керівник з ОПи, дермак, який пздв про операцію "вагнер" перед Війною?.. ну-ну...
- брехунами-перевертнями-зрадниками аж кишить з ОПи від самогО дермака до останнього машовця... притомних Українців нема в ОПі.. тупорилий 73%вий вумний нАріт знав кого обирати
- правди годі чекати від латентних брехунів
показать весь комментарий
04.11.2023 14:01 Ответить
Умеров позоріще кримських татар, ще один засланий казачок у владі гопників-крадіїв. Пустили чергового козла в огород. О *** ну і срака ж в Україні твориться, коли прийшов до влади слуга коломойского. Що не міністр оборони то срака. що не міністр то срака.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:06 Ответить
зелене чмо як зазвичай перекладає відповідальність на шісток ОПи?
показать весь комментарий
04.11.2023 14:06 Ответить
Це вони окна овертона на Залужного кидають. ОПшечка Єрмака не вибачає цю статтю Залужного в Economist. Спочатку Хоренка звільнили, це натяк Залужному.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:07 Ответить
Вся Україна повинна чітко усвідомити, особливо наші захисники, перш ніж звільняти південь та Крим, треба звільнити Банкову!
P.S. Порохоботом ніколи не був і ніколи не буду!
показать весь комментарий
04.11.2023 14:08 Ответить
✊👍💯Смерть ворогам ‼️
показать весь комментарий
04.11.2023 15:05 Ответить
зря
показать весь комментарий
04.11.2023 15:08 Ответить
"Порохоботом ніколи не був і ніколи не буду!"
Це Вас зовсім не красить
показать весь комментарий
04.11.2023 16:00 Ответить
Черговий жополиз єрмака умєров, який навіть не служив срочку, звільняє бойового генерала.
Навіть не порадившись із головнокомандувачем Залужним.

Подякуємо "73%", які до сих пір ненавидять "вальцмана", за щирих українців при владі.
Завтра ця шобла звільнить Залужного?

показать весь комментарий
04.11.2023 14:09 Ответить
Гнидокубло.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:11 Ответить
🤢💩🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
показать весь комментарий
04.11.2023 15:06 Ответить
Три дуже щирих українця.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:21 Ответить
ПОРА цих гнид КОСИТИ
показать весь комментарий
04.11.2023 14:10 Ответить
Що через заваду цих прокацапських гнид, повинна впасти УКРАЇНА-пошлемо їх за їхнією сраною москвою на х@й
показать весь комментарий
04.11.2023 14:15 Ответить
фсб(ешну) лопату , для підкопу ями під Головнокомандувачем Збройних сил України, та членом Ради національної безпеки і оборони України паном-гералом Вале́рієм Фе́доровичем Залу́жним "ззеденту" вручив шеф- агент ОП (офісу пуйла ) в Україні, і ця лопата називалася "умеров"
показать весь комментарий
04.11.2023 14:15 Ответить
показать весь комментарий
04.11.2023 14:23 Ответить
А хто наступний на звільнення ?
показать весь комментарий
04.11.2023 14:26 Ответить
Кончений зелений наркоман і його сцяні шавки.Тисячі українців бездарно гинуть бо військовими діями керують неуки,дебіли,невігласи, наркомани і решта покидьків та непотріб яке зелене ***** притягнуло з собою до влади.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:27 Ответить
Точніше за поданям кремля! Зеле феберже торохи пожмакали,щоб зупинили рашу кошмарити!
Бо саме цим (діями на рашє) займається ССО.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:35 Ответить
Рузґє і рузґє (посеред меншин) керують Україною. Кому вона така потрібна? Мені і 100 років НІТ.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:42 Ответить
функціонал міністра оборони - патрони-кальсони (не пременшуючи цієї роботи, яку блискуче виконував при Пороху пан Генерал Полторак)
Умерова використали

Рустем-ага, Вас використали як...
це Ваш політичний фініш
жаль, жаль, бо були сподівання
показать весь комментарий
04.11.2023 14:47 Ответить
А яким боком ЦИВІЛЬНИЙ міністр до звільнення військових?

Ларьочники тупо кладуть на закони і постійно натягують сову на глобус.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:48 Ответить
Litve ministr oboroni vyse glavno komandujecego po statusu kak Zaluzni.Sto tot skazet,tak i budet.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:54 Ответить
Ніт. Саме для того, щоб воно не лізло у військові питання, міністра оборони обирають з цивільних.
ЦЕ ЗАКОН.

Подання на звільнення своїх підлеглих може робити тільки їх віськовий керівник, а не цивільна ***** Єрмака.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:05 Ответить
Eto ja tocno neznaju,kak u vas, zdes piset sto po zakonu.U nas toze istorik ministr,no sto on skazet,tak i budet.Byli spori s glavnokomandujecem u nego takze po zakubkam,no kak ministr skazal tak i bylo.Vse pokubki dlia armiji v tom vysle voruzenije,struktura armiji kakaja dolzna bit, takze kak on skazet.Litve ministr mozet uvolit glavnokomandujecego s soglasijem prezidenta
показать весь комментарий
04.11.2023 15:13 Ответить
в мирное время может быть это и правильно - минобороны занимается обеспечением армии, подготовкой к возможной войне, считает что там надо, а что нет, сколько чего и насколько хватит. но во время войны если лезть в рабочую\слаженную структуру, которая - реально - уже воюет, без существенных причин (а также пояснений комсоставу) - это несколько уже подозрительно как минимум.
показать весь комментарий
04.11.2023 16:32 Ответить
1. Міністр оборони України:

1) спільно з Міністром внутрішніх справ України визначає порядок забезпечення органів військового управління, з'єднань і військових частин Національної гвардії України, які в особливий період підпорядковуються органам військового управління Збройних Сил України;

2) затверджує єдині вимоги щодо якісних характеристик військового озброєння і військової техніки та розрахункову кількість основних видів номенклатури озброєння і військової (спеціальної) техніки, необхідних для оснащення Збройних Сил України та Національної гвардії України, згідно з визначеними потребами та пріоритетами;

3) організовує розроблення єдиних для Збройних Сил України та Національної гвардії України технічних регламентів у сфері військового озброєння і військової техніки;

4) організовує у межах компетенції комплектування Національної гвардії України військовослужбовцями, які проходять строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб офіцерського складу;

5) організовує участь у забезпеченні мобілізації та демобілізації в Національній гвардії України;

6) погоджує тактико-технічні (технічні) завдання на виконання дослідно-конструкторських робіт з розроблення нових зразків озброєння, військової (спеціальної) техніки та військової зброї, їх складових частин, а також модернізації зазначених зразків для потреб Національної гвардії України;

7) здійснює інші повноваження у сфері оборони держави, передбачені законом.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:07 Ответить
Хороший вопрос.
Просто трусливый Зеля перевел стрелку на Умерова, а тот, чтобы не потерять хлебное место, согласился подыграть.
показать весь комментарий
04.11.2023 17:05 Ответить
Ministr oboroni mozet eto zdelat.Nenado emu sprasivat Zaluznogo takze,vopros tolko pocemu eto zdelal?
показать весь комментарий
04.11.2023 14:52 Ответить
Все зрозуміло- на чолі країни тупі дешеві гопнікі як що вже ліпять з Умерова шістку Єрмака, з В.Спартс ліплять трампістку Запускають фуфло з виборамі,на гімно виворачуються нетакі срускіє і знову у шушери винен порох-майдан а уроди з х...стана кричять про переговори(у кого є мозок той побачив послідовність)ще богато чого то У всієї мафіозно-кацапської банди справи не дуже.Інакше ця ціпочка варесків не запускалась.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:55 Ответить
Ці професіонали вже всіх затрахали. Лізуть куди не треба.
показать весь комментарий
04.11.2023 14:55 Ответить
Гниди зелені. Ці заяви розраховані на 73% баранів. дибіли. Не вистачає розуму навіть щось правдоподібне придумати
показать весь комментарий
04.11.2023 14:56 Ответить
Засцяла ОПа. Виправдовується.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:01 Ответить
А згідно пункту 3 статті 16 цього "чудового" закону вони можуть зняти й самого Залужного. Генеральна репетиція, дивляться на реакцію суспільства? Традиційно, всяка гидота робиться владою напередодні вихідних.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:07 Ответить
А коли вже звIльнять ермака?
показать весь комментарий
04.11.2023 15:17 Ответить
завхоз правит страной а зам завхоз увольняет боевого генерала
показать весь комментарий
04.11.2023 15:25 Ответить
И что мы видим? А мы видим что Умеров это клерк который без своего виденья и будет выполнять все прихоти ОПы. Говнюк Зеленский одел форму милитари и с Дерьмаком решили убрать генерала Хоренко без ведома Залужного
показать весь комментарий
04.11.2023 15:28 Ответить
шмигаль-2.0
показать весь комментарий
04.11.2023 16:23 Ответить
Пока завгосп Зеленского Ермак решает кого убрать с генералов, у нас завгосп Януковича - Кравец по выходным раскидывает в покер с Арахамией в ресторане Ишак, а сын Кравца является замом главы постоянной земельной комиссии в Киевсовете, и распоряжается столичной землей, пока наши военные воюют за каждую посадку, а зеля без согласования отправляет в отставку генералов и садит в тюрму полковников. а его дерьмак с татаровым пилят для него. Слуги это давно уже обслуга региАналов
показать весь комментарий
04.11.2023 15:29 Ответить
У нормальній країні ПреЗИдент викликав би до себе генерала, повідомив би його про відставку, потис би руку й додав: "До вас немає претензій, просто я вважаю, що на цю посаду у наш воєнний час більше підійде інша людина. Чекайте на нове призначення".
Вийшло ж наче: "Лакею, я забув тобі позавчора сказати, що ти з учора звільнений", Це ганьба так себе вести з генералами!! І узагалі з підлеглими.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:33 Ответить
О знайшли крайнього! А умеров яким боком,до бойових генералів.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:42 Ответить
Він кіно про війну дивився.
показать весь комментарий
04.11.2023 16:24 Ответить
Це вісточка для Генерала. Дерьмак призначаючи першого зама МО спеціально повідомляв, що Павлюк буде займатись кадровими питаннями ЗСУ. Щоб не спалити Павлюка, друга Сирського переклав на члена похоронної каМанди.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:46 Ответить
У Хоренко очі світлі, а Умерову подобаються очі чорні. Що бидло не зрозуміло?
показать весь комментарий
04.11.2023 15:50 Ответить
А причину увольнения, дгыщ хоть объявил... А то получается , шо с бухты -барахты... Хотя шо спрашивать у мерзопакосно-мстительного и беспринципного neviglasa.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:52 Ответить
Каароч, ща главное, шобы все услышали официоз о том, шо пыня все же сдох. А шелупонь сама сольется.
показать весь комментарий
04.11.2023 15:54 Ответить
Ну, в Україні шмигаль тіпа теж якась незалежна гілка влади (повинна бути). Але по факту він ніхто і звуть його ніяк (тобто, ім'я йому "зеленський").
показать весь комментарий
04.11.2023 16:22 Ответить
Під час війни тільки за поданням головнокомандуючого Залужного
показать весь комментарий
04.11.2023 16:45 Ответить
Всі призначення комбригів походять із ОП эрмака. Про це ще у 2022 році сказав Друзенко. Арестович нещодавно розповів, що Валерій Залужний не має взагалі повноважень, його повноваження розписані у двох нормативних документах. Все вирішує ОП ермака, та їхній цивільний міністр оборони.
Україна не в НАТО, не в ЄС, а вони ставлять міністром оборони адваката, торгаша під час війни.
показать весь комментарий
04.11.2023 18:25 Ответить
І командувача звільнили і міністра трохи замазали. Технічна гра в один дотик.
показать весь комментарий
04.11.2023 20:56 Ответить
Страница 2 из 2