5206 посетителей онлайн
4 032 54

1 тыс. грузовиков ожидает выезда из Польши в Украину, - ГПСУ

граница

На трех пунктах пропуска тысяча грузовиков ожидает возможности выезда из Польши в Украину.

Об этом сообщил спикер Госпогранслужбы Андрей Демченко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"По состоянию на утро, по информации польских коллег, всего 1 тыс. транспортных грузовых средств ожидают возможности пересечения по всем трем направлениям из Польши в Украину, половина из них - на направлении пункта пропуска "Ягодин", - отметил он.

По словам Демченко, ситуация может осложняться, поскольку польские перевозчики обещают долгосрочную акцию. В то же время, на остальных пунктах пропуска движение свободно, а участники забастовки не блокируют движение легкового и автобусного транспорта на направлении пунктов пропусков "Ягодин", "Краковец" и "Рава-Руськая".

"Фактически мы замечаем, что один или два грузовика прибывают в украинские пункты пропуска со стороны Польши. Это основной грузопоток, который идет в Украину на этих трех направлениях", - подытожил.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что затруднено движение грузовиков со стороны Польши из-за забастовки польских перевозчиков.

Посол Украины в Польше Василий Зварыч призвал польских протестующих прекратить блокаду границы.

Топ комментарии
+13
Оце справжні друзі. Зерна їм виявилося мало, вони вирішили всі вантажі для України блокувати.
показать весь комментарий
08.11.2023 11:36 Ответить
+13
дружній жест доброї волі... ви там собі живіть та воюйте як хочете. а в нас свої інтереси... а що там польський уряд. йому теж на все начхати?
показать весь комментарий
08.11.2023 11:46 Ответить
+7
Коли кацапи знищили в терористичному акті половину політичної еліти Польщі в Варшаві засунули язика в дупу і зробили вигляд, що вшистко добже. Чому так?
показать весь комментарий
08.11.2023 11:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
хай ці 1тис вантажівок перекриють основні траси польші
показать весь комментарий
08.11.2023 11:36 Ответить
Оце справжні друзі. Зерна їм виявилося мало, вони вирішили всі вантажі для України блокувати.
показать весь комментарий
08.11.2023 11:36 Ответить
Як виявилося,польскі сири не такі вже й смачні.Купляємо наше
показать весь комментарий
08.11.2023 11:45 Ответить
на такий маразм, можу тільки відповісти відпискою...
показать весь комментарий
08.11.2023 12:06 Ответить
Це не маразм.Я завжди намагаюсь купувати продукти вітчизняного виробника.
Банани та авокадо,щоправда, не має нашого
показать весь комментарий
08.11.2023 12:10 Ответить
а є там у Польші наше?)
показать весь комментарий
08.11.2023 12:08 Ответить
Не знаю,думаю що небагато.Зато в нас в крамницях повно польских товарів.А в мене навіть кіт перестав вживати польскі корми
показать весь комментарий
08.11.2023 12:17 Ответить
дружній жест доброї волі... ви там собі живіть та воюйте як хочете. а в нас свої інтереси... а що там польський уряд. йому теж на все начхати?
показать весь комментарий
08.11.2023 11:46 Ответить
Здохни кацапська наволоч.
показать весь комментарий
08.11.2023 11:54 Ответить
Кто побыл немного в Польше тот знает,что для поляка пинензы понад усе...
показать весь комментарий
08.11.2023 11:58 Ответить
А якби ці фури, що блокують кордон ні з того, ні з чого взялися і б загорілися, і що би тоді було?
показать весь комментарий
08.11.2023 11:47 Ответить
Ща на каазлабаде такое - все горит, даже в Бурятии.
показать весь комментарий
08.11.2023 11:56 Ответить
ПШНХЙ, кацап.
показать весь комментарий
08.11.2023 11:51 Ответить
голосніше кукурікай, кугут щойно вилуплений.
показать весь комментарий
08.11.2023 11:52 Ответить
Ось поляки і показали своє справжнє лице. Шкода. Реакція України має бути відповідною
показать весь комментарий
08.11.2023 11:51 Ответить
А що там польська влада? Буде виконувати закони ЄС?
показать весь комментарий
08.11.2023 11:51 Ответить
Коли кацапи знищили в терористичному акті половину політичної еліти Польщі в Варшаві засунули язика в дупу і зробили вигляд, що вшистко добже. Чому так?
показать весь комментарий
08.11.2023 11:52 Ответить
Для поляков пинензы понад усе.(все кто дело имел с поляками ,тот это знает)
показать весь комментарий
08.11.2023 11:59 Ответить
Це знають львівʼяни, котрі памʼятають кінець 80х - поляків тоді називали циганами Європи. з
показать весь комментарий
08.11.2023 12:02 Ответить
Це ще було на початку 80-х.Добре памя'таю
показать весь комментарий
08.11.2023 12:03 Ответить
З Польщі на Галичину побутовий дефіцит, з срср в Угорщину золото і все знову по колу. Ми возили в Жешув продукти-у них натурально був голод.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:06 Ответить
Мої родичі з Польщі тягнули туди праски, постільну білизну і телевізори "Електрон".
показать весь комментарий
08.11.2023 12:28 Ответить
Тоді я і взнав, що у нас виявляється є родина в Жешуві. Після того, як в Польщі все налагодилось більше я про них не чув.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:04 Ответить
Наш вирок працює... Кондоми дірчасті імені 73%, претесь від власного вибору?
показать весь комментарий
08.11.2023 12:00 Ответить
Погоджуюсь з тобою що 73% чорти, але таке враження що ти полуумний бот.До чого тут 73% до внутрішньої політики Польщі.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:03 Ответить
з мови зняв свіжо вилуплене... Біда в тому, що пісяти ти навчилося, а мислити- не дано від вилуплення.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:10 Ответить
зебіл є зебіл,але польські переввізники не через зебіла кордон перекривають, так думати можуть т ільки недалекі котрі судоржно намагаються хоч якесь оправдання полякам знайти, і видають прямо ідіотські перли
показать весь комментарий
08.11.2023 12:15 Ответить
ще одне обдароване, що спочатку народилось, а потім його батьки сплелись у коханні... Розберись у послідовності: дія- наслідок.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:20 Ответить
Що Україна зробила полякам,що ті уже вдруге в такий важкий для країни час намагаються завдати їй шкоди? Заборонила польську продукцію в Україну, чи може в поляків тут взагалі карт бланш і дуже багато наших виробників закриваються саме через те що в Україні купу польських недорогих товарів? Чи ти хочеш сказати,що зебіл щось там ********* і усі поляки побігли включаючи перевізників на цьому фоні перкривати кордони і усе інше? Ти ідіот?
показать весь комментарий
08.11.2023 12:25 Ответить
а ти дебіл чи ідіот?
показать весь комментарий
09.11.2023 12:04 Ответить
Тобто ти дебіл і ідіот на пряме запитання дати відповідь не в стані, що означає що сказати тобі нічого і уся твоя тирада це пусте *************
показать весь комментарий
09.11.2023 12:19 Ответить
випорожнився? Цілуй партнера та йди спати.
показать весь комментарий
10.11.2023 05:43 Ответить
На жаль,навіть якщо б усі 100 відсотків проголосувало за Пороха,це б не змінило поляків на краще.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:26 Ответить
Поляки відкрили другий фронт,friendly fire.На болотах радіють,вже напевне телеграму відправили у Варшаву,може і якісь переговори проведуть поляки з рашистами,наприклад в Катині.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:02 Ответить
В Сувалках скоріше
показать весь комментарий
08.11.2023 12:07 Ответить
ПШНХЙ, бот. Одне і те саме постиш вже тиждень.
показать весь комментарий
08.11.2023 12:09 Ответить
Коли поляки за зерно почали шухер наводити тут повилазило купу їхніх захистунів, тепер що ці захистуни скажуть? Вигадають ще якесь оправдання? А потім коли дійде до вступу в ЄС і поляки скажуть,що бояться знову,що українська продукція складатиме конкуренцію їхнім виробникам і не захочуть підтримати вступ в ЄС ще якесь оправдання знайдуть?
показать весь комментарий
08.11.2023 12:12 Ответить
Так історично склалося,що під час наших суперечок з Московією,поляки часто встромляли ножа у спину.Пройшов час, але мало що змінилося.От уже Волинська трагедія знову на часі
показать весь комментарий
08.11.2023 12:22 Ответить
з тисячею (всього) фур перевізники Польщі вирішили натиснути на свій уряд використовуючи напружену ситуацію. Повністю не блокують, лише три переходи. Нічого не написано про причини страйку. Але яка почалася антипольська компанія на цензорі? Тоді як минула неприємність із зерном була викликана сумісними незаконними діями польських і українських підприємців.
їх від московської окупації.

Якесь невиховане свинство - усі нам винні, бо ми рятуємо їх від московської окупації. А може там значна частина населення за це ніяк не переживають? Я особисто вдячний полякам що в скрутну годину минулого року допомагали моїм рідним як могли.
показать весь комментарий
08.11.2023 13:04 Ответить
Це були три з основних переходів.
показать весь комментарий
08.11.2023 15:26 Ответить
Якби в Україні була влада українських професіоналів, а не влада інородців злодіїв психопатів, то нам взагалі ніякої, ні від кого допомоги не потрібно. Ми ще й могли кому завгодно надавати кредити даже під час війни.
показать весь комментарий
08.11.2023 15:36 Ответить
Справа не в допомозі в данній ситуації. Україна має товарооборот з іншими країнами, експорт, ми повинні заробляти гроші. А поляки блокують нам експорт, вантажні перевезення з Європою.
показать весь комментарий
09.11.2023 01:45 Ответить