8918 посетителей онлайн
2 648 18

Польские перевозчики блокируют 3 пункта пропуска, Украина до сих пор официально не получила их требования, - ГПСУ

пункт,кордон,польща,пропуску

Польские перевозчики в настоящее время блокируют 3 пункта пропуска на границе с Украиной и не передают украинской стороне свои официальные требования.

Об этом заявил на брифинге представитель Государственной пограничной службы Андрей Демченко, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"На въезд в Украину польскими перевозчиками блокируются все три направления: "Ягодин - Дорогуск", "Рава-Русская - Гребенное" и "Краковец - Корчёва". Участники акции пропускают фактически по одной или несколько машин в час. Из Украины в направлении Польша в начале акции польская сторона принимала транспортные средства, но вчера около 17:00 польская сторона прекратила пропуск на въезд в Польшу грузовиков и из Ягодина, и из Равы-Русской. Фактически полноценно пересекать границу по этим направлениям из Украины в Польшу можно сейчас только на пункте пропуска Краковец", - рассказал Демченко.

Он напомнил, что на сегодняшний день на этих трех пунктах пропуска в очередях скопилось около тысячи грузовиков в направлении из Польши в Украину.

Спикер ГПСУ отметил, что, по информации польской стороны, перевозчики Польши видят конкуренцию в украинских перевозчиках. Потому они выдвинули ряд требований. Среди них – отмена транспортного безвиза для Украины, создание отдельных полос для движения автомобилей на номерах ЕС и для пустых транспортных средств, а также доступ к системе "Шлях".

Однако, по словам Демченко, участники этой акции не предоставили украинской стороне официально свои требования.

Он также напомнил, что Министерство инфраструктуры обращалось к польской стороне, чтобы провести совместную встречу и найти пути решения этой проблемы, но пока договоренность не достигнута.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что усложненно движение грузовиков со стороны Польши из-за забастовки польских перевозчиков

Посол Украины в Польше Василий Зварыч призвал польских протестующих прекратить блокаду границы.

Топ комментарии
+8
ше не прислали з кремля!!
показать весь комментарий
08.11.2023 15:26 Ответить
+5
Шось вся ця хєрня підванює кацапською заказухою! Там такі "комуняцько-лівацькі" лозунги і вимоги з серії "аби було", шо навіть не уявляю яким боком воно там ліпиться до "європейської" Польщі.
Але з боку нашого "боневтіковича" був тільки один коментар малЧіка вНайом - "ми ніхєра робить не будемо, бо ми праві і...пішли всі харєр".
Це абсолютно не правильна позиція, яка і веде до втрат з нашого боку.
ЗЕбуїни ніхєра не уявляють собі навіть азів дипломатії, а те, що озвучив пуштун - взагалі за гранню розуміння закордонної політики чи елементарного глузду.
показать весь комментарий
08.11.2023 15:32 Ответить
+4
пля...
їх вимоги - **** ви тут їздите?! ми тут їздить будем..!

вони просто не витримують конкуренції. а сформулювати їх хотілки з прив'язкою до законодавства не виходить апріорі. от і мовчать як риба об лід... бо мекнути нічого...
показать весь комментарий
08.11.2023 15:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ше не прислали з кремля!!
показать весь комментарий
08.11.2023 15:26 Ответить
Як група людей без згоди Влади моде заблокувати державный Кардон?!

Так на завтра, « клуб любителей пива» теж заблокує?

Ця акція блокування кордону узгоджена в « владою» Польщі, включно з прикордонниками та поліцією.

Це продовження блокування України на державному рівні Польщі.
показать весь комментарий
08.11.2023 16:43 Ответить
показать весь комментарий
08.11.2023 15:38 Ответить
Не видумуй. Поляків задовбали електронною чергою та й своїх також. Якщо водій, якого вписали в чергу, захворів, то іншого водія потрібно оформлювати заново, а це тиждень часу. Тому й вимагають хоча б на двох пунктах пропуску зробити тільки живу чергу. Водії вже між собою порозумілись, а гниди саботажні добре знають, де напакостили, але включають дурня.
показать весь комментарий
08.11.2023 18:00 Ответить
Серед тих кого називають перевізники значна кількість завербованих ФСБ, через яких і організовують подібні акції...
показать весь комментарий
08.11.2023 15:42 Ответить
Наразі узгоджують з Кремлем текст,розтавляють коми,наголоси.
показать весь комментарий
08.11.2023 15:43 Ответить
5 kalona rusni pracuie...
показать весь комментарий
08.11.2023 15:46 Ответить
Безумовно ворожа,доУкраїни,"акція" що уможливилася нікчемністю й безпорадністю нинішньої "дипломатії"України! Зважаючи на те хто "опікується" зовнішньою політикою в Україні-ситуація буде погіршуватись!
показать весь комментарий
08.11.2023 15:46 Ответить
А колись польські перевезники створювали конкуренцію австрійським, німецьким, італійським
показать весь комментарий
08.11.2023 15:52 Ответить
Ще раз повторюся, якщо хтось не читав, що я писав. Поляки почали дути щоки, починаючи з проблем з нашим зерном, саме тоді, коли вагінерівці відійшли від кордонів з Польщею, а потім й взагалі вийшли з білорашкі.
Так поводять себе тільки трусливі та підлі істоти.
Хоча, не всі поляки є ублюдками.
Наприклад, нєкто Сікорський, писав про дії діючого уряду Польщі таке: "Уряд Польщі поводиться по відношенню до України, як шакали та гієни." Було? Було!
Не усі в Польщі виродки.

Але, полякам вкажуть на їх місце в ЄС, бо поляки, як і угорці НІХТО в ЄС.
Після того, як фашистська росія почала війну в Україні, ЄС зрозумів, що на росію, як на захист від Китаю покладатися марно. ЄС потрібен захист. І цей захист ЄС може дати тільки той, хто вміє і не боїться воювати. А це українці - генетичні воїни. Тому, Україна буде в ЄС незважаючи на те - виконала, чи не виконала вимоги ЄС. ЄС потрібні ті, хто би міг захистити ЄС. Поляки зможуть захистити самі себе і ЄС? Ні! Поляки вже опублікували, як вони будуть воювати з рашкою - два тижні спротиву, а потім поляки віддають пів Польщі і тікають за Вислу. Кому потрібні ці труси? Нікому! А Україна вже два роки б'є мацкаля і успішно.

Тому, поляків поставлять на коліна, доречі, як і угорців. І ми будемо в ЄС.

Почитайте, як мадяр ставлять на коліна перед Україною. Так і поляки будуть стояти навколішках, бо вони для ЄС НІХТО!

https://www.slovoidilo.ua/2023/11/07/novyna/polityka/uhorshhyni-ne-vdastsya-zablokuvaty-paket-dopomohy-********-50-mlrd-yevro-yevrokomisar

За його словами, Угорщина зараз навряд чи здатна шантажувати ЄС, оскільки сама потребує фінансування. Ган нагадав, що ще рік тому Європарламент оголосив, що Угорщина тимчасово не може вважатися функціональною демократією через дії уряду Віктора Орбана. У зв'язку з цим ЄС заблокував фінансування країни на суму 22 млрд євро.
показать весь комментарий
08.11.2023 16:16 Ответить
дурня, поляки завжди були непоганими воїнами. Разом з козаками розгромили турецьке військо під Хотином. Били і козацьке військо, коли татари зраджували козаків. А у другу світову Польщу окупували з двох сторін. і на допомогу ніхто не прийшов. Хоча якби не вийожувалися над українцями Галичини, то мали вдвічі сильніше військо.
показать весь комментарий
08.11.2023 16:47 Ответить
Ну, так ви все й самі написали про "вояків" поляків. "били разом з козаками ..", "били, коли татари зраджували... " - Все чудово описали, як я і казав.
Ніколи, поляки не були воїнами. Це Ви і підтвердили. Дякую.
показать весь комментарий
08.11.2023 16:56 Ответить
Зелені ! Поки не скасуєте дурнуваті Є-черги , поляки будуть блокувати кордон .
показать весь комментарий
08.11.2023 16:49 Ответить
В поляків є вимоги до свого уряду, тому вони блокують Україну.
В Орбана є претензії до Брюселя, тому він блокує допомогу Україні.
Погано, коли влада України абсолютно безпомічна в дипломатії.
показать весь комментарий
08.11.2023 17:01 Ответить
Після антиукраїнської аграрної істерії у польщі, принципово нічого не купуємо польського. Зараз чергове підтвердження, що все правильно робимо. Хай курви самі жруть і носять своє барахло.
показать весь комментарий
08.11.2023 17:44 Ответить
*******.
показать весь комментарий
08.11.2023 18:23 Ответить
Узеленські запевняли, що це криза у Польщі лише на період виборчої кампанії, і не стали розбирати завалі з контрабанднім зерном. А що ми маємо зараз ? Чи виборча кампанія ще продовжується ?
показать весь комментарий
08.11.2023 19:02 Ответить