4710 посетителей онлайн

Украине нужна полная конфискация российских активов, процентов недостаточно, - Минюст

рф,росія,заморожені,актив

Украине нужна полная конфискация замороженных российских активов, любые альтернативы могут быть только промежуточным решением и не способны генерировать достаточное количество средств.

Об этом заявила заместитель министра юстиции Украины Ирина Мудрая, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Отмечается, что по оценкам Украины для восстановления страны понадобится $400 млрд. Эта сумма может удвоиться, если учесть компенсацию жертвам войны.

Мудрая сообщила, что правительство приветствует идею введения налога на замороженные активы россии, но считает это недостаточной мерой.

По ее словам, не было "никакой альтернативы" решению о полной конфискации активов и передаче их Украине.

Мудрая отметила, что такое решение требует политической воли, и поэтому "особо опасно, если дополнительные инициативы посчитают успешным решением всех проблем".

"Любые альтернативы, какими бы искренними и благородными они ни были, генерируют недостаточные средства и могут быть исключительно промежуточным и довольно быстрым вариантом сбора нескольких миллиардов на неотложные нужды восстановления Украины", - пояснила она.

Топ комментарии
+7
Для цього потрібно перемогти у війні....і не якийсь там "виход к границам то ли 91-го, то ли 21-го"....а так щоб в напівзруйнованому кремлі, над яким український прапор, путін трясущимися руками підписував капітуляцію. якщо ні , то ніяких репарація каци виплачувати не будуть, це видумки зелених політтехнологів.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:27 Ответить
+6
Сума репарацій з урахування екології, недоотриманого прибутку, компенсацій, прямих збитків від мінування всіх видів та не здетонованих ***********, виплат учасникам, жертвам і постраждалим вже давно більше трильйона баксів... Репарації. Років сто доведеться виплачувати. Оці двісті мільярдів це капля в морі... Кожний фашистський кацап, його діти і внуки мають довічно відддавати частину зарплати на репараці українцям.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:02 Ответить
+5
З себе потрібно почати. Приклад ? Так багато. "Київстар" - належить кацапам фрідману , авену, косогову.....
показать весь комментарий
09.11.2023 22:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вже ж була відповідь ЄС, що поки--НІ!
показать весь комментарий
09.11.2023 22:17 Ответить
НІ назавжди бо розуміють що все скиздять молоді палікмахери та колі-котлети
показать весь комментарий
09.11.2023 22:46 Ответить
Сума репарацій з урахування екології, недоотриманого прибутку, компенсацій, прямих збитків від мінування всіх видів та не здетонованих ***********, виплат учасникам, жертвам і постраждалим вже давно більше трильйона баксів... Репарації. Років сто доведеться виплачувати. Оці двісті мільярдів це капля в морі... Кожний фашистський кацап, його діти і внуки мають довічно відддавати частину зарплати на репараці українцям.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:02 Ответить
Для цього потрібно перемогти у війні....і не якийсь там "виход к границам то ли 91-го, то ли 21-го"....а так щоб в напівзруйнованому кремлі, над яким український прапор, путін трясущимися руками підписував капітуляцію. якщо ні , то ніяких репарація каци виплачувати не будуть, це видумки зелених політтехнологів.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:27 Ответить
Захочуть розвиватися то доведеться платити репарації. Інакше повна ізоляція. Ізоляція призведе до громадянських війн і розвалу федереції. Так що вибору у кацапів вже не лишилось.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:53 Ответить
В них зараз нема ізоляції, а далі тим паче не буде.
Репарації це видумка зелених політтехнологів, щоб люди менше задавали питання "Як так сталось ? Чому не готувались ? Сотні тисяч вбитих, мільйони виїхавших, покалічених згвалтованих. Зруйноване житло і промисловість. Хто за це відповість?"
От і придумали: "Все атстроим . А на какие деньги? На репарации ат расии".
Кацапи вприйшли нас вбивати, а не гроші нам нести.
показать весь комментарий
09.11.2023 23:16 Ответить
Вважаю що світ кацапам не спустить і їм таки доведеться відповідати за скоєні злочини.
показать весь комментарий
10.11.2023 07:28 Ответить
жодна країна яка навіть програла війну,але не була окупована ніхрена толком не платила.
показать весь комментарий
10.11.2023 03:22 Ответить
І ці "толком платити" не захочуть. Але доведеться. Країни які допомогли нам вистояти не подарують кацапам кошти які довелось витратити на захист Україні від дикунів.
показать весь комментарий
10.11.2023 07:36 Ответить
Это да, молоточков для барабанов не хватает. Сковородки опят же дорожают. Были по 600 тыс., теперь дороже. Денег надо много!
показать весь комментарий
09.11.2023 22:09 Ответить
Невже зеленим вже немає що розкрадати?
показать весь комментарий
09.11.2023 22:19 Ответить
З себе потрібно почати. Приклад ? Так багато. "Київстар" - належить кацапам фрідману , авену, косогову.....
показать весь комментарий
09.11.2023 22:19 Ответить
Ага. Дайте два!!!

ЗЄрмаки прості, як шпали.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:24 Ответить
у себе вже все конфіскували ? чи дали кацапам спокійно на інших фунтів своє майно переписати....
показать весь комментарий
09.11.2023 22:42 Ответить
Поки зелені риги при владі, не бачити тих процентів.
показать весь комментарий
09.11.2023 22:59 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=vaoP6wkpq_c Щоб ще більше вкрасти?37,5 млн вивели, а м'яса нема! Кінопартнер Єрмака засвітився ще в одній схемі
показать весь комментарий
09.11.2023 23:09 Ответить
кадило крутиться, гроші каламутяться
пи*деж
показать весь комментарий
09.11.2023 23:42 Ответить
В Россий инотранные компаний которые захотели теперь свернуть производство.... её остаточные активы , инструменты и непроданны товар ,национализируют и иди с пустыми карманами на все четырий стороны.
показать весь комментарий
10.11.2023 03:22 Ответить
Не, там сговорняк с европейскими компаниями. На примере Балтика-Калсберг и Икея, судя по всему они подписывают документы о праве выкупа в течении 10 лет за 1 евро.
показать весь комментарий
10.11.2023 15:55 Ответить
$300 лярдів, це скільки тепер красти можна буде?!
показать весь комментарий
10.11.2023 06:55 Ответить
Красти треба менше ! Відсотків від користування країні досить !
показать весь комментарий
10.11.2023 07:51 Ответить
Україні потрібна робота власної господарки, наповнення бюджету, виробництво власної зброї і не красти, не красти, не красти. А не роззявати пасть на чужі активи(читай-халяву, яку теж уже подумки розікрали...), яких, до того ж, нам не бачити як власних вух.
показать весь комментарий
10.11.2023 08:34 Ответить
Давайте, давайте...., Зе & Co. знайдуть куди їх пристроїти..