5525 відвідувачів онлайн

Україні потрібна повна конфіскація російських активів, відсотків недостатньо, - Мін’юст

рф,росія,заморожені,актив

Україні потрібна повна конфіскація заморожених російських активів, будь-які альтернативи можуть бути лише проміжковим рішенням та не здатні генерувати достатньо коштів.

Про це заявила заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Зазначається, що за оцінками України, для відновлення країни знадобиться $400 млрд. Ця сума може подвоїтися, якщо врахувати компенсацію жертвам війни.

Мудра повідомила, що уряд вітає ідею запровадження податка на заморожені активи рф, але вважає це недостатнім заходом. 

За її словами, не було "жодної альтернативи" рішенню про повну конфіскацію активів і передання їх Україні.

Мудра зазначила, що таке рішення вимагає політичної волі, і тому "особливо небезпечно, якщо додаткові ініціативи вважатимуться успішним вирішенням усіх проблем".

"Будь-які альтернативи, хоч би якими щирими і шляхетними вони були, генерують недостатні кошти і можуть бути виключно як проміжний і досить швидкий варіант збору кількох мільярдів на нагальні потреби відновлення України", – пояснила вона.

Топ коментарі
+7
Для цього потрібно перемогти у війні....і не якийсь там "виход к границам то ли 91-го, то ли 21-го"....а так щоб в напівзруйнованому кремлі, над яким український прапор, путін трясущимися руками підписував капітуляцію. якщо ні , то ніяких репарація каци виплачувати не будуть, це видумки зелених політтехнологів.
показати весь коментар
09.11.2023 22:27 Відповісти
+6
Сума репарацій з урахування екології, недоотриманого прибутку, компенсацій, прямих збитків від мінування всіх видів та не здетонованих ***********, виплат учасникам, жертвам і постраждалим вже давно більше трильйона баксів... Репарації. Років сто доведеться виплачувати. Оці двісті мільярдів це капля в морі... Кожний фашистський кацап, його діти і внуки мають довічно відддавати частину зарплати на репараці українцям.
показати весь коментар
09.11.2023 22:02 Відповісти
+5
З себе потрібно почати. Приклад ? Так багато. "Київстар" - належить кацапам фрідману , авену, косогову.....
показати весь коментар
09.11.2023 22:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже ж була відповідь ЄС, що поки--НІ!
показати весь коментар
09.11.2023 22:17 Відповісти
НІ назавжди бо розуміють що все скиздять молоді палікмахери та колі-котлети
показати весь коментар
09.11.2023 22:46 Відповісти
Сума репарацій з урахування екології, недоотриманого прибутку, компенсацій, прямих збитків від мінування всіх видів та не здетонованих ***********, виплат учасникам, жертвам і постраждалим вже давно більше трильйона баксів... Репарації. Років сто доведеться виплачувати. Оці двісті мільярдів це капля в морі... Кожний фашистський кацап, його діти і внуки мають довічно відддавати частину зарплати на репараці українцям.
показати весь коментар
09.11.2023 22:02 Відповісти
Для цього потрібно перемогти у війні....і не якийсь там "виход к границам то ли 91-го, то ли 21-го"....а так щоб в напівзруйнованому кремлі, над яким український прапор, путін трясущимися руками підписував капітуляцію. якщо ні , то ніяких репарація каци виплачувати не будуть, це видумки зелених політтехнологів.
показати весь коментар
09.11.2023 22:27 Відповісти
Захочуть розвиватися то доведеться платити репарації. Інакше повна ізоляція. Ізоляція призведе до громадянських війн і розвалу федереції. Так що вибору у кацапів вже не лишилось.
показати весь коментар
09.11.2023 22:53 Відповісти
В них зараз нема ізоляції, а далі тим паче не буде.
Репарації це видумка зелених політтехнологів, щоб люди менше задавали питання "Як так сталось ? Чому не готувались ? Сотні тисяч вбитих, мільйони виїхавших, покалічених згвалтованих. Зруйноване житло і промисловість. Хто за це відповість?"
От і придумали: "Все атстроим . А на какие деньги? На репарации ат расии".
Кацапи вприйшли нас вбивати, а не гроші нам нести.
показати весь коментар
09.11.2023 23:16 Відповісти
Вважаю що світ кацапам не спустить і їм таки доведеться відповідати за скоєні злочини.
показати весь коментар
10.11.2023 07:28 Відповісти
жодна країна яка навіть програла війну,але не була окупована ніхрена толком не платила.
показати весь коментар
10.11.2023 03:22 Відповісти
І ці "толком платити" не захочуть. Але доведеться. Країни які допомогли нам вистояти не подарують кацапам кошти які довелось витратити на захист Україні від дикунів.
показати весь коментар
10.11.2023 07:36 Відповісти
Это да, молоточков для барабанов не хватает. Сковородки опят же дорожают. Были по 600 тыс., теперь дороже. Денег надо много!
показати весь коментар
09.11.2023 22:09 Відповісти
Невже зеленим вже немає що розкрадати?
показати весь коментар
09.11.2023 22:19 Відповісти
З себе потрібно почати. Приклад ? Так багато. "Київстар" - належить кацапам фрідману , авену, косогову.....
показати весь коментар
09.11.2023 22:19 Відповісти
Ага. Дайте два!!!

ЗЄрмаки прості, як шпали.
показати весь коментар
09.11.2023 22:24 Відповісти
у себе вже все конфіскували ? чи дали кацапам спокійно на інших фунтів своє майно переписати....
показати весь коментар
09.11.2023 22:42 Відповісти
Поки зелені риги при владі, не бачити тих процентів.
показати весь коментар
09.11.2023 22:59 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=vaoP6wkpq_c Щоб ще більше вкрасти?37,5 млн вивели, а м'яса нема! Кінопартнер Єрмака засвітився ще в одній схемі
показати весь коментар
09.11.2023 23:09 Відповісти
кадило крутиться, гроші каламутяться
пи*деж
показати весь коментар
09.11.2023 23:42 Відповісти
В Россий инотранные компаний которые захотели теперь свернуть производство.... её остаточные активы , инструменты и непроданны товар ,национализируют и иди с пустыми карманами на все четырий стороны.
показати весь коментар
10.11.2023 03:22 Відповісти
Не, там сговорняк с европейскими компаниями. На примере Балтика-Калсберг и Икея, судя по всему они подписывают документы о праве выкупа в течении 10 лет за 1 евро.
показати весь коментар
10.11.2023 15:55 Відповісти
$300 лярдів, це скільки тепер красти можна буде?!
показати весь коментар
10.11.2023 06:55 Відповісти
Красти треба менше ! Відсотків від користування країні досить !
показати весь коментар
10.11.2023 07:51 Відповісти
Україні потрібна робота власної господарки, наповнення бюджету, виробництво власної зброї і не красти, не красти, не красти. А не роззявати пасть на чужі активи(читай-халяву, яку теж уже подумки розікрали...), яких, до того ж, нам не бачити як власних вух.
показати весь коментар
10.11.2023 08:34 Відповісти
Давайте, давайте...., Зе & Co. знайдуть куди їх пристроїти..