7495 посетителей онлайн
5 233 53

Американское агентство USAID построит железнодорожную евроколею от Польши до Львова

уз

Агентство США по международному развитию (USAID) поможет "Укрзалізниці" модернизировать участок от станции Мостиска, которая находится на границе с Польшей, до Львова (Скнилов). Также агентство будет способствовать дальнейшей интеграции украинской железной дороги в систему TEN-T.

Как информирует Цензор.НЕТ, соответствующий меморандум стороны подписали 24 ноября 2023 года, сообщает пресс-служба УЗ.

"Одна из важных задач для увеличения экспортной способности - модернизация и замена путей, в случае необходимости - построение новых. Подписание Меморандума с USAID ощутимо повлияет на восстановление украинской экономики и будет способствовать евроинтеграционным процессам в целом.

Также важно, что этот путь будет использоваться не только для грузовых, но и для пассажирских перевозок в направлении стран ЕС", - заявил вице-премьер-министр по восстановлению Украины - министр развития громад, территорий и инфраструктуры Александр Кубраков.

От УЗ документ о намерениях подписали председатель правления Евгений Лященко и член правления общества Вячеслав Еремин. От USAID – исполняющий обязанности директора Миссии в Украине Энн Хоппер.

"Сегодняшний меморандум способствует устойчивому развитию украинской экономики.

Благодаря инвестициям в украинскую железнодорожную систему мы расширяем мощности транспортировки грузов в Украину и из Украины на мировые рынки, а также интегрируем Укрзализныцю в Трансевропейскую транспортную сеть Европейского Союза", - отметила исполняющая обязанности директора Миссии в Украине Энн Хоппер.

В частности, на участке от Мостиск до Львова планируется построить евроколею шириной 1435 мм.

"На пути Украины в ЕС продолжаем реализацию инфраструктурных евроинтеграционных проектов. Вместе с развитием сухопутных переходов работаем над продолжением колеи 1435 мм вглубь страны. Один из самых перспективных участков – это Мостиска – Львов. Он может служить для развития грузовых и пассажирских перевозок в направлении стран ЕС.

Также следует расширять свое присутствие в железнодорожной системе TEN-T для создания альтернативных путей экспорта украинского продовольствия. Спасибо USAID за партнерство и поддержку в этом вопросе", - добавил председатель правления УЗ Евгений Лященко.

С начала широкомасштабного вторжения в 2022 году USAID предоставило правительству Украины помощь стоимостью более 21,7 млрд долларов, что делает его одним из крупнейших двусторонних доноров Украины. Эти средства обеспечивают реализацию мер по поддержке развития экономики, демократии и управления, программ в сфере здравоохранения, а также оказания гуманитарной помощи, добавили в компании.

Ранее агентство США по международному развитию передало Укрзализныце 105 дизель-генераторов. Также УЗ и DAI Global LLC подписали меморандум по реализации проекта международной технической помощи "Экономическая поддержка Украины", финансируемого USAID.

Топ комментарии
+12
Вона потрібна. Ще вчора. І не тільки ця колія.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:14 Ответить
+10
Колія була потрібна ще до всіх страйків. Просто тому що економічно та логістично простіше переміщувати вантажі. А заблокувати можливо все. Навіть повітряний простір.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:31 Ответить
+7
нахрен ця колія???Щоб в будь який час .за гроші куйла. "пшеки" ще й колію заблокували...??
показать весь комментарий
24.11.2023 22:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
нахрен ця колія???Щоб в будь який час .за гроші куйла. "пшеки" ще й колію заблокували...??
показать весь комментарий
24.11.2023 22:36 Ответить
Вона потрібна. Ще вчора. І не тільки ця колія.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:14 Ответить
трохи скоріше ,як вчора заблоковані "пшеками" чотири пункти пропуску,була б ця колія вона небула би виключенням...
показать весь комментарий
24.11.2023 23:23 Ответить
Колія була потрібна ще до всіх страйків. Просто тому що економічно та логістично простіше переміщувати вантажі. А заблокувати можливо все. Навіть повітряний простір.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:31 Ответить
Потрібно 2-3 прильоти російських "Кинжалів" по Польщі, і блокада стухне як чиряк.
показать весь комментарий
25.11.2023 01:15 Ответить
а ширина колії від кордону до Львова буде поступово збільшуватись до 1520 мм?
показать весь комментарий
24.11.2023 22:37 Ответить
неспівпадіння ширини залізничних колій між Европою і Україною дає свою взнаки і затруднює логістику, шось треба робити...
показать весь комментарий
24.11.2023 22:48 Ответить
ныкуя тут не зробиш.
показать весь комментарий
24.11.2023 22:53 Ответить
було б бажання, замість асфальта на сході перекладати колії на заході.
було б бажання, але бажання не було.
показать весь комментарий
24.11.2023 22:56 Ответить
до чого тут "захід" або всілякі "полумєри". Окрім як всю країну перекласти, варіантів нема, а це нереально.
показать весь комментарий
24.11.2023 22:59 Ответить
не треба і немовожливо все зразу - але основні напрямки можна було б зробити?
не з клованами - пара відосів замінить все...
показать весь комментарий
24.11.2023 23:00 Ответить
фантазіі фарят'єва. у нас вся країна - основні напрямки, дивись на карту.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:02 Ответить
прокласти параллельні колії - варіантів масса,
як би країною керував не клован який любить шашликі, шаурму, красти, а найбільше самого себе - закоханий до бестями!
показать весь комментарий
24.11.2023 23:06 Ответить
будувати ***** і саджати мілліард дерев - це не *****.
думати за оборону і щось робити для цього - це фантазії..
ви в розумі взагалі?
показать весь комментарий
24.11.2023 23:08 Ответить
і щось робити для цього

ви статтю читали? вони те й саме й роблять, що вам не так?
показать весь комментарий
25.11.2023 07:35 Ответить
ні
показать весь комментарий
25.11.2023 07:42 Ответить
йдіть попийте кави та перечитайте статтю, бо схоже ви забули про що вона.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:48 Ответить
ви не можете давати порад, бо ваш мозок зайнятий виключно тим на що ви зараз дали посилання.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:06 Ответить
йдіть туди куди ви радили мені, , бо вам це направлення потрібніше, я вам як джентльмен поступлюся чергою.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:11 Ответить
ти його вже закінчив - і програв, бо перейшов на образи.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:12 Ответить
не потрібно всю країну перекладати.Зробити логістичний хаб на Західній Україні до якого б ішли європейські колії ,а з України,українські.Все.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:26 Ответить
так його й роблять, шо вам все не так, не вивчивши тему пишуть "тре щось робити"..
показать весь комментарий
25.11.2023 07:22 Ответить
ви не можете давати порад, бо ваш мозок зайнятий виключно тим на що ви зараз дали посилання.- це я Вам як джентельмен, від джентельмена...Всю країни переклали дорогами по основних напрямках рашистсього наступу, але не по напрямках для економічного розвитку.та безпеки держави...
показать весь комментарий
25.11.2023 09:14 Ответить
не плутайте фуй з пальцем, класти асфальт це не нову залізницю будувати, а поради вам у статті надали.
показать весь комментарий
25.11.2023 10:32 Ответить
"джентельмен"...Ви вже все поплутали залізницю з асвальтом і фуй з пальцем.Основною і одного і другого, є економічна доцільність для держави і сумма капіталовкладень .Без поради ,але для того,щоб Ви не путали фуй з дишлом...(помилився ,з пальцем)
показать весь комментарий
25.11.2023 10:40 Ответить
будувати вузькоколійки по всій країні зараз економічно недоцільно.Це вже після війни.
показать весь комментарий
25.11.2023 13:01 Ответить
Під час другої світової війни радянські залізнодорожні війська перепрошивали колію на потрібний стандарт зі швидкістю 20-50 км.на добу.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:50 Ответить
В 2 світову німці перепрошили колію під свій стандарт аж до Ростова, потім залізничні війська, по мірі звільнення, перепрошивали на свій стандарт. Німці перепрошили через логістику, тому, що в них не було рухомого складу для 1520мм, а в совєтів навпаки, коли фріців нагнали, не було рухомого складу на 1435мм. Як Ви розумієте, в 40 роках минулого століття, автодоріг з твердим покриттям від західного кордону до Ростова не існувало, а війська вимагали постачань.
показать весь комментарий
25.11.2023 00:39 Ответить
Я в курсі. Я написав про темпи перепрошивки. Бо тут вишче стверджують,що це не можливо в принципі. А це вже робилось саме на наших теренах, та ї швидко.
показать весь комментарий
25.11.2023 01:06 Ответить
Перепрошивка була можлива на дерев'яних шпалах.
показать весь комментарий
25.11.2023 01:16 Ответить
це була не перепрошивка, а ликвідация перепрошивки ворога, бо немає під це інфраструктури.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:25 Ответить
поступово розширювати на 80 мм по мірі віддалення від кордону, колісні пари потроху звикнуть.
показать весь комментарий
24.11.2023 22:55 Ответить
а тоді пшеки почнуть і її блокувати?
показать весь комментарий
24.11.2023 22:38 Ответить
ви ніколи не напружувались тією думкою, як ті всі вантажі які долітають в Польщю потім перемішюються в Україну - думаєте пішкі?
показать весь комментарий
24.11.2023 22:51 Ответить
я теж!
показать весь комментарий
24.11.2023 22:53 Ответить
Нахєра будувати колії у польщу? Щоб чергові польські ідіоти за гроші путіна заблокували цю колію?!
показать весь комментарий
24.11.2023 23:02 Ответить
От загниваючий Захід! не дадуть Зельоним самим будувати! Такий облом! А то б з бюджету вивели в разів 10 більше бабок.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:03 Ответить
"И только Штирлиц понимал, что эта дорога будет контролироваться USA Army (которая ее и строила, - для себя)".
показать весь комментарий
24.11.2023 23:13 Ответить
Пізно але все ж таки. Потрібна річ
показать весь комментарий
24.11.2023 23:15 Ответить
"Одна з важливих задач для збільшення експортної спроможності" Йдеться про експортну спроможність Польші ?
показать весь комментарий
24.11.2023 23:38 Ответить
шо поляки і її будуть блокувати?
показать весь комментарий
25.11.2023 00:31 Ответить
Євроколією поїзди рухаються зі швидкістю 300 і більше км/год.
А по радянській широкій (і кривій) - жалюгідні 160...
А найнижча швидкість проходження составів де ?
У Московії.
показать весь комментарий
25.11.2023 01:08 Ответить
навіть не в швидкості пересування проблеми...
перевантажити ту допомогу з коліс европейских на коліса українські це таки займає час - ніт шо би по шосям бубіним,
велико будівницьким пертися - залізниця!
показать весь комментарий
25.11.2023 01:52 Ответить
По дороге столько не перевезешь, сколько перевезешь по рельсам.
показать весь комментарий
25.11.2023 02:46 Ответить
thanks God, there is one who is listening
показать весь комментарий
25.11.2023 02:51 Ответить
Это связанно не с шириной, а, в первую очередь, с качеством прокладки колеи.
показать весь комментарий
25.11.2023 02:40 Ответить
Нужно вчера ещё было переходить на европейский размер ширины
показать весь комментарий
25.11.2023 04:03 Ответить
Перехід на євроколії - це сотня мільярдів доларів у рамках країни. Де ці гроші можна було взяти вчора?
показать весь комментарий
25.11.2023 06:20 Ответить
Євроколія - це альтернативний і більш ефективний шлях перевезки вантажів з ЄС до України. Це має великє військове значення. Саме тому будуть розповсюджуватись ворожі наративи що це трата грошей і не на часі. А будувати дорожні до Білорусії по яким потім ввійшли кацапські колони було на часі?
показать весь комментарий
25.11.2023 06:58 Ответить