10374 посетителя онлайн
7 459 22

РФ вряд ли удастся отбросить ВСУ за Днепр, – разведка Эстонии

зсу

Российским оккупационным войскам вряд ли удастся вытеснить за Днепр вооруженные силы, закрепившиеся на левом берегу реки.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду, об этом заявил глава разведцентра Сил обороны Эстонии Антс Кивисельг.

По его словам, украинской армии удалось удержать недавно освободившиеся территории Украины на южном участке фронта, особенно на восточном берегу Днепра.

Он отметил, что две основные цели ВСУ в регионе – контроль над районами на левом берегу Днепра и вытеснение российских захватчиков на юг, тем самым спасая Херсон от обстрела с закрытых позиций.

"На данный момент я не вижу и не верю, что армии РФ удастся отбросить украинские части за реку. И если это произойдет, то это обязательно будет решение самих украинцев", – убежден Кивисельг.

Глава разведцентра также отметил, что за исключением участка фронта в районе Авдеевки, где количество атак со стороны РФ усилилось, общая интенсивность боевых действий снизилась в целом из-за погоды.

Со своей стороны полковник Сил обороны в отставке Ханнес Тоомсалу заявил, что погода сказывается и на возможности использования беспилотников РФ.

"Другой вопрос, где их ракеты? Они ведь были выработаны. На этой неделе летал "Искандер К", который даже не является баллистической ракетой. И Х-22 "Буря", страшная старая ракета, разбившаяся под Запорожьем. Непонятно, в каком состоянии армия России", – добавил он.

Топ комментарии
+6
Але біситись нечисть кремлівська буде,не сумнівайтесь
показать весь комментарий
25.11.2023 14:58 Ответить
+4
Отут ми закінчимо про операції, тактику і стратегію. Для цього є ГШ і Генерал Залужний. Та і знаєте ви про лівобережжя рівно нічого, на радість
показать весь комментарий
25.11.2023 15:17 Ответить
+4
Логічно, Дніпро найкращий рубіж з точкі зору оборони, про наступ без панування в небі навіть нема що говорити, але скажу ..до прикладу луг-дон.обл тами зосередилось 400 000 орків, а щоб продавити потрібно хочаб в 5 разів більше, ану глафнакамантующий контрнаступальник скажи скільки це...😷
Дааа... Залишається тільки- марахфон-бруківка і асфальт☝
показать весь комментарий
25.11.2023 15:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Але біситись нечисть кремлівська буде,не сумнівайтесь
показать весь комментарий
25.11.2023 14:58 Ответить
Є відео як "пацріоти" ловлять рибку і попивають пивко з усмішками під час окупації херсоні.
Ну не говоріть мені що то перебрані рашісти!
Таке саме буде і на прававому березі-бруківка-пивко, шішликі, відосикі прильотів тд.і тп.
Я в цьому ніц не сумніваюсь.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:12 Ответить
А про суху Мівіну чого не пишите?
показать весь комментарий
25.11.2023 15:15 Ответить
Про Мівіну чесно не знаю.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:22 Ответить
Тим кому було дуже добре під росієї,так і будем називати - підрасня.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:55 Ответить
"На цей момент я не бачу і не вірю, що армії РФ вдасться відкинути українські частини за річку. І якщо це станеться, то це обов'язково буде рішення самих українців", - переконаний Ківісельг. Джерело:

Сподіваюся таке рішення буде прийнято. Утримувати позиції за річкою (без масштабного просування) це додаткові безглузді втрати.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:06 Ответить
А нічого,що там не має достатньо орків і що просування на цьому місці є таки важливим для ЗСУ, а не безглуздим.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:10 Ответить
Для масштабного просування необхідна масштабна операція з форсування Дніпра з переправою важкої техніки. Взимку, при перевазі противника в повітрі і близькості резервів це самогубство. Влітку можна спробувати. Плацдарм можна зайняти влітку. Немає необхідності тримати його зараз.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:15 Ответить
Отут ми закінчимо про операції, тактику і стратегію. Для цього є ГШ і Генерал Залужний. Та і знаєте ви про лівобережжя рівно нічого, на радість
показать весь комментарий
25.11.2023 15:17 Ответить
Впевнена, що Залужний думає також. Але його начальнику потрібен матеріал для відосиків.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:20 Ответить
Головне щоб про лівобережжя не знали "рівно нічого" гундосий зрадник і мародер разом з агентом "козирем"
показать весь комментарий
25.11.2023 16:30 Ответить
А по чому на лівий берег будуть переправляти важку техніку , якщо при відступі кацапи знищили всі переправи ,а якщо наші почнуть зводити понтонні переправи їх рашисти відразу *********** і на цьому весь наступ і закінчиться.
показать весь комментарий
25.11.2023 17:38 Ответить
Логічно, Дніпро найкращий рубіж з точкі зору оборони, про наступ без панування в небі навіть нема що говорити, але скажу ..до прикладу луг-дон.обл тами зосередилось 400 000 орків, а щоб продавити потрібно хочаб в 5 разів більше, ану глафнакамантующий контрнаступальник скажи скільки це...😷
Дааа... Залишається тільки- марахфон-бруківка і асфальт☝
показать весь комментарий
25.11.2023 15:21 Ответить
А ви з числа тих хто наступає чи хто марафонить? Бо віри в ЗСУ у вас не має, ви не в ЗСУ і не з ЗСУ.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:33 Ответить
В ЗСУ я вірю в цілому, не довіряю деякім "тв персонажам" от саме ті... хочуть щоб війна тривала якнайдовше.
Вас вразила цифра орків яку озвучили західні розвідки?
Я звик тверезо оціновати сетуацію, а не жити якимись ілюзіями.
Марахфон час від часу подивлююсь
показать весь комментарий
25.11.2023 15:49 Ответить
Трезва ситуація, що орки не можуть перекинути на цей плацдарм додаткові ресурси. Бо навіть заявлені вами 400 000 по суті під Авдіївка, Бахмут Куп'янськ, Роботине. Значить цінність операції є, і пан Генерал Залужний знає, що робить, тільки б без палиць в колеса ГШ
показать весь комментарий
25.11.2023 15:54 Ответить
О Боже цеж Валентина, а я тут щось розказую жінці😷
Валю та ми за тиждень їх з Авдіївки вибємо, та щота Британська розвідка нам наговорили які 400 000 орків-брешут-б-ре-шу-ть, там їх залишолось саме бульне 4000 інші порозбігались.
Валю-перемога буде за нами. Я з дивану, ви з кухні-ох і дамо їм перцю😷😷😷
показать весь комментарий
25.11.2023 16:11 Ответить
Б1да наша в тому,що Залужний трошечки позелен1в 1 став дуже - залежним...
показать весь комментарий
25.11.2023 17:22 Ответить
про 420 тис писали, що це не тільки лугандон, а це по всій лінії фронту, в тому числі і по лівому березі Дніпра. Тобто вони розтягнуті по всій лінії фронту. десь більше, десь менше. писали наші воєнкори, що по лівому березі Дніпра, тобто від Кірнбурзької коси аж до Василівки Запорізької області орків десь в межах 45 000.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:43 Ответить
Всіх кацапів бажано або вбити на нашій території , аба через обмін
на наших відправити за поребрик назавжди 😠
показать весь комментарий
25.11.2023 15:57 Ответить
Нажаль про обмін можна забути.
Попрацювавши майже рік в одному "проекті..." Після розгрому пригожина під москвою, наш "проект..." прикрився- уся та русо-непотріб що залишилась, а це майже 70 000 стала абсолютно непотрібна ні рашистам, ні путіністам, ні прости смертним узкім.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:19 Ответить
Ну чому ЗСУ розширили вже плацдарм і перерізали трасу на глухо сполученням Олнешки.
показать весь комментарий
25.11.2023 19:35 Ответить