10055 відвідувачів онлайн
7 469 22

РФ навряд чи вдасться відкинути ЗСУ за Дніпро, - розвідка Естонії

зсу

Російським окупаційним військам навряд чи вдасться витіснити за Дніпро Збройні сили, які закріпилися на лівому березі річки.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив глава розвідцентру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг.

За його словами, українській армії вдалося утримати нещодавно звільнені території України на південній ділянці фронту, особливо на східному березі Дніпра.

Він зазначив, що дві основні цілі ЗСУ в регіоні – контроль над районами на лівому березі Дніпра і витіснення російських загарбників на південь, тим самим рятуючи місто Херсон від обстрілу із закритих позицій.

"На цей момент я не бачу і не вірю, що армії РФ вдасться відкинути українські частини за річку. І якщо це станеться, то це обов'язково буде рішення самих українців", – переконаний Ківісельг.

Очільник розвідцентру також зазначив, що за винятком ділянки фронту в районі Авдіївки, де кількість атак з боку РФ посилилася, загальна інтенсивність бойових дій знизилася загалом через погоду.

Зі свого боку, полковник Сил оборони у відставці Ханнес Тоомсалу заявив, що погода позначається і на можливості використання безпілотників РФ.

"Інше питання, де їхні ракети? Вони ж були вироблені. Цього тижня літав "Іскандер К", який навіть не є балістичною ракетою. І Х-22 "Буря", страшна стара ракета, яка розбилася під Запоріжжям. Незрозуміло, в якому стані армія Росії", – додав він.

Топ коментарі
+6
Але біситись нечисть кремлівська буде,не сумнівайтесь
показати весь коментар
25.11.2023 14:58 Відповісти
+4
Отут ми закінчимо про операції, тактику і стратегію. Для цього є ГШ і Генерал Залужний. Та і знаєте ви про лівобережжя рівно нічого, на радість
показати весь коментар
25.11.2023 15:17 Відповісти
+4
Логічно, Дніпро найкращий рубіж з точкі зору оборони, про наступ без панування в небі навіть нема що говорити, але скажу ..до прикладу луг-дон.обл тами зосередилось 400 000 орків, а щоб продавити потрібно хочаб в 5 разів більше, ану глафнакамантующий контрнаступальник скажи скільки це...😷
Дааа... Залишається тільки- марахфон-бруківка і асфальт☝
показати весь коментар
25.11.2023 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Але біситись нечисть кремлівська буде,не сумнівайтесь
показати весь коментар
25.11.2023 14:58 Відповісти
Є відео як "пацріоти" ловлять рибку і попивають пивко з усмішками під час окупації херсоні.
Ну не говоріть мені що то перебрані рашісти!
Таке саме буде і на прававому березі-бруківка-пивко, шішликі, відосикі прильотів тд.і тп.
Я в цьому ніц не сумніваюсь.
показати весь коментар
25.11.2023 15:12 Відповісти
А про суху Мівіну чого не пишите?
показати весь коментар
25.11.2023 15:15 Відповісти
Про Мівіну чесно не знаю.
показати весь коментар
25.11.2023 15:22 Відповісти
Тим кому було дуже добре під росієї,так і будем називати - підрасня.
показати весь коментар
25.11.2023 16:55 Відповісти
"На цей момент я не бачу і не вірю, що армії РФ вдасться відкинути українські частини за річку. І якщо це станеться, то це обов'язково буде рішення самих українців", - переконаний Ківісельг. Джерело:

Сподіваюся таке рішення буде прийнято. Утримувати позиції за річкою (без масштабного просування) це додаткові безглузді втрати.
показати весь коментар
25.11.2023 15:06 Відповісти
А нічого,що там не має достатньо орків і що просування на цьому місці є таки важливим для ЗСУ, а не безглуздим.
показати весь коментар
25.11.2023 15:10 Відповісти
Для масштабного просування необхідна масштабна операція з форсування Дніпра з переправою важкої техніки. Взимку, при перевазі противника в повітрі і близькості резервів це самогубство. Влітку можна спробувати. Плацдарм можна зайняти влітку. Немає необхідності тримати його зараз.
показати весь коментар
25.11.2023 15:15 Відповісти
Отут ми закінчимо про операції, тактику і стратегію. Для цього є ГШ і Генерал Залужний. Та і знаєте ви про лівобережжя рівно нічого, на радість
показати весь коментар
25.11.2023 15:17 Відповісти
Впевнена, що Залужний думає також. Але його начальнику потрібен матеріал для відосиків.
показати весь коментар
25.11.2023 15:20 Відповісти
Головне щоб про лівобережжя не знали "рівно нічого" гундосий зрадник і мародер разом з агентом "козирем"
показати весь коментар
25.11.2023 16:30 Відповісти
А по чому на лівий берег будуть переправляти важку техніку , якщо при відступі кацапи знищили всі переправи ,а якщо наші почнуть зводити понтонні переправи їх рашисти відразу *********** і на цьому весь наступ і закінчиться.
показати весь коментар
25.11.2023 17:38 Відповісти
Логічно, Дніпро найкращий рубіж з точкі зору оборони, про наступ без панування в небі навіть нема що говорити, але скажу ..до прикладу луг-дон.обл тами зосередилось 400 000 орків, а щоб продавити потрібно хочаб в 5 разів більше, ану глафнакамантующий контрнаступальник скажи скільки це...😷
Дааа... Залишається тільки- марахфон-бруківка і асфальт☝
показати весь коментар
25.11.2023 15:21 Відповісти
А ви з числа тих хто наступає чи хто марафонить? Бо віри в ЗСУ у вас не має, ви не в ЗСУ і не з ЗСУ.
показати весь коментар
25.11.2023 15:33 Відповісти
В ЗСУ я вірю в цілому, не довіряю деякім "тв персонажам" от саме ті... хочуть щоб війна тривала якнайдовше.
Вас вразила цифра орків яку озвучили західні розвідки?
Я звик тверезо оціновати сетуацію, а не жити якимись ілюзіями.
Марахфон час від часу подивлююсь
показати весь коментар
25.11.2023 15:49 Відповісти
Трезва ситуація, що орки не можуть перекинути на цей плацдарм додаткові ресурси. Бо навіть заявлені вами 400 000 по суті під Авдіївка, Бахмут Куп'янськ, Роботине. Значить цінність операції є, і пан Генерал Залужний знає, що робить, тільки б без палиць в колеса ГШ
показати весь коментар
25.11.2023 15:54 Відповісти
О Боже цеж Валентина, а я тут щось розказую жінці😷
Валю та ми за тиждень їх з Авдіївки вибємо, та щота Британська розвідка нам наговорили які 400 000 орків-брешут-б-ре-шу-ть, там їх залишолось саме бульне 4000 інші порозбігались.
Валю-перемога буде за нами. Я з дивану, ви з кухні-ох і дамо їм перцю😷😷😷
показати весь коментар
25.11.2023 16:11 Відповісти
Б1да наша в тому,що Залужний трошечки позелен1в 1 став дуже - залежним...
показати весь коментар
25.11.2023 17:22 Відповісти
про 420 тис писали, що це не тільки лугандон, а це по всій лінії фронту, в тому числі і по лівому березі Дніпра. Тобто вони розтягнуті по всій лінії фронту. десь більше, десь менше. писали наші воєнкори, що по лівому березі Дніпра, тобто від Кірнбурзької коси аж до Василівки Запорізької області орків десь в межах 45 000.
показати весь коментар
25.11.2023 16:43 Відповісти
Всіх кацапів бажано або вбити на нашій території , аба через обмін
на наших відправити за поребрик назавжди 😠
показати весь коментар
25.11.2023 15:57 Відповісти
Нажаль про обмін можна забути.
Попрацювавши майже рік в одному "проекті..." Після розгрому пригожина під москвою, наш "проект..." прикрився- уся та русо-непотріб що залишилась, а це майже 70 000 стала абсолютно непотрібна ні рашистам, ні путіністам, ні прости смертним узкім.
показати весь коментар
25.11.2023 16:19 Відповісти
Ну чому ЗСУ розширили вже плацдарм і перерізали трасу на глухо сполученням Олнешки.
показати весь коментар
25.11.2023 19:35 Відповісти