9100 посетителей онлайн
5 437 36

Послы стран Балтии выразили Польше демарш из-за блокады украинской границы

кордон

Послы стран Балтии в Варшаве выразили польским властям свое недовольство тем, что польские водители грузовиков блокируют движение грузового автотранспорта на польско-украинской границе.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ, об этом сообщает ERR

"В Варшаве состоялась встреча/демарш трех послов стран Балтии в Министерстве инфраструктуры Польши. Мы уважаем право водителей грузовиков митинговать. Но, к сожалению, это привело к сложной ситуации, создающей проблемы для других перевозчиков и дополнительные трудности для украинской экономики. Со своей стороны, мы поднимаем этот вопрос с Польшей и надеемся, что решение будет найдено в ближайшее время в сотрудничестве между Польшей, Украиной и Европейской комиссией", - сказала пресс-секретарь МИД Эстонии Брита Кикас в ответ на вопрос ERR об отношении Эстонии к блокаде границы.

В дипломатии демарш означает обращение одного правительства к другому правительству с целью привлечь внимание к чему-либо, часто с предложениями принять конкретные меры.

По словам Брити Кикас, Эстония продолжит свои усилия по поиску решения с новым польским правительством.

"У министра иностранных дел Маргуса Цахкны состоялась беседа с бывшим министром иностранных дел Польши Йоханнесом Рау. Кроме того, в ближайшее время планируется визит нового министра иностранных дел Польши в Таллин, где этот вопрос будут обязательно обсуждаться", - отметила Кикас.

Представительница эстонского МИД подтвердила, что вопрос блокады украинской границы обсуждался и на встрече Цахкны с министром иностранных дел Великобритании Дэвидом Кэмероном в понедельник.

Напомним, 6 ноября началась акция протеста польских перевозчиков на польско-украинской границе. Заблокированными для проезда грузового транспорта оказались пункты пропуска "Корчева - Краковец", "Гребенне - Рава-Руська", "Дорогуск - Ягодин".

Топ комментарии
+30
Поляки мають виконувати рішення Єврокомісії, бо звикли качати права та жирувати на німецькі гроші. А коли зіткнулися з адекватною конкуренцією, відразу вилізло гонористе та нахабне нутро.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:48 Ответить
+24
У польських мітингувальників вуха стирчать ФСБшного
кремлівського упиря , це видно по їх бандитським діям 😠
показать весь комментарий
05.12.2023 14:48 Ответить
+14
Все більше і більше проймаюсь глибокою повагою до країн Балтії.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поляки мають виконувати рішення Єврокомісії, бо звикли качати права та жирувати на німецькі гроші. А коли зіткнулися з адекватною конкуренцією, відразу вилізло гонористе та нахабне нутро.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:48 Ответить
У польських мітингувальників вуха стирчать ФСБшного
кремлівського упиря , це видно по їх бандитським діям 😠
показать весь комментарий
05.12.2023 14:48 Ответить
Тобто? Все таки зрозуміло що поляки це ТВАРІ? Цікаво,а хто думав інакше?
показать весь комментарий
05.12.2023 14:51 Ответить
сейчас набежит пару-тройку отбитых мозгами местных хомячков и скажут: это все наши бырыги виноваты, поляки-братья и тп.
показать весь комментарий
05.12.2023 22:37 Ответить
хоч хтось гонор прикацаплених франеків на болт накрутив...
показать весь комментарий
05.12.2023 14:51 Ответить
Бо прибалти як ніхто інший розуміють - якщо впаде Україна, то вони будуть наступними. На відміну від пшецьких пихатих бовдурів.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:51 Ответить
Ніякі вони не прибалти.
показать весь комментарий
05.12.2023 16:17 Ответить
Ніж в спину це так по-польськи.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:52 Ответить
Все більше і більше проймаюсь глибокою повагою до країн Балтії.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:53 Ответить
Ми поважаємо право водіїв вантажівок мітингувати Джерело:

А в чому проблема?
Влаштуватися в Польщі далекобійником, тим більш поляку, взагалі немає проблеми, тобто, українські водії не захоплюють їхні робочі місця, банально не вистачає водіїв, а не робочих місць.

Українські перевізники ніяк не захоплюють внутрішній ринок перевезень Польщі, там були хто може побачити, переважна більшість на польських номерах, та інших, аж ніяк не на українських. Українські якщо і їдуть, то транзитом в основному, тобто, платять податки, мита, акцизи з палива, збіри з платних доріг, тобто поповнюють бюджет Польщі, при цьому не займають ринок польських перевізників.

Ті ж литовці куди більше своїми перевізниками везуть по Польщі, ніж українські фірми.
показать весь комментарий
05.12.2023 15:45 Ответить
Маргус Цахкна настільки хороший політик, що зумів не тільки підняти з могили колишнього президента Німеччини Йоганнеса Рау, а ще й поговорити з ним.
показать весь комментарий
05.12.2023 14:53 Ответить
Так, поляки гімнюки, але поляки, словаки і угорці не на пустому місці протестують.
Наші дійсно створили на кордоні з цим Шляхом і корупцією неприйнятну ситуацію, коли чесні іноземні водії стоять у чергах по кілька діб, а мимо них без черги проїзжають наші, які або віртуальну чергу у Шляху дома "вистояли", або 300-500 Євро заплатили.
З дозволами для українських водіїв і привілеями для поляків їх можна посилати натрибу, але навести порядок на наших митницях необхідно, щоб всі були в однаковому становищі і не було продажу місць у черзі!
показать весь комментарий
05.12.2023 14:54 Ответить
Думаю шлях це все таки привід. Головна причина - поляки втратили надприбутки від тразитів в рашку, а в транзитах на європейський ринок вони не можуть конкурувати з нашими розцінками, тому і протестують. + польська митниця тепер не зможе брати плату з наших водіїв
показать весь комментарий
05.12.2023 15:01 Ответить
Це одна з причин. І єдина причина, якою нам можуть реально дорікати, бо все інше - то маячня.
показать весь комментарий
05.12.2023 15:52 Ответить
Йой, шо сі робиться у цьому світі! Tierra критикує українську зелену владу! А як на мене-ти звичайний проросійський ублюдок-. Ти думаєш тебе тут забули?
показать весь комментарий
05.12.2023 15:03 Ответить
Всім насрати, хто і як "як для тебе", бо ти просто ноунейм дристун, який втік з країни.
А я критикую будь-яку влад. Ти мене саме за те й ненавидиш, що я критикував і твого куміра.
показать весь комментарий
05.12.2023 15:51 Ответить
Так купівля місця в черзі - це ж і є "нєвідімая рука ринка", "чесна конкуренція"! Як вчило одне з "трьох джерел, трьох складових марксизму" (А.Сміт і Д.Рікардо). Не можеш купити місце в черзі - значить не конкурентноспроможний!
показать весь комментарий
05.12.2023 15:29 Ответить
Ну погодьтесь - це не привід блокувати гуманітарку і військові вантажі для країни яка бореться за виживання.
показать весь комментарий
05.12.2023 17:59 Ответить
В Латвії, Естонії, Литви з честю все гаразд - коли треба, навіть Китай у стійло заганяють попри погрози. Добре мати таких друзів, хоча наша влада цього й не достойна.
показать весь комментарий
05.12.2023 15:02 Ответить
каркас укронати...плюс британці з вікінгами...
показать весь комментарий
05.12.2023 15:14 Ответить
Переведи "Дон Дон", а то твій кадирівський акцент якийсь дуже складний для зрозуміння що саме ти хотів цим сказати?!
показать весь комментарий
05.12.2023 15:34 Ответить
та да...не кожному жидоугробуряту дотумкати мої висери....у вас всі у ольгіно такі тупі?чи ти само по собі ватним вродилося і гордишся цим?
і не пєрєвєді,а переклади,даунеску танковий...
показать весь комментарий
05.12.2023 15:45 Ответить
Одна фраза наріка на сєсії оон - і все. великій гопнік з прямого рогу став презедентом воюючиї країни та постіно брехав про мир, який він побачив в очах вбивці у наркотичному весіллі.
показать весь комментарий
05.12.2023 15:04 Ответить
Я на 99 відсотків упевнений що Україна в найближчі 20-30 років в ЄС не вступить. Знаю багато пересічних поляків, майже всі співчувають українцям і згодні частково допомагати, проте не хочуть мати з нами повноцінний економічний блок з відкритими кордонами, спільними сільськогосподарськими господарствами, армією тощо....... Об'єктивно,в зруйновану війною Україну, де після багаторічного військового конфлікту залишаться мільйони покалічених інвалідів, зруйновані міста і інфраструктура, мільйони мінних полів і незареєстрованої зброї - потрібно тільки вкладати мільйарди долларів, натомість пересічні європейці не отримають нічого..........Це равносильно якби зараз прийняти до ЄС к приміром Сомалі і Пакістан....... На мою особисту думку, усі ці обіцянки вступу до ЄС і НАТО - то абстрактна "рожева іллюзія", щоб люди вірили, що кращі часи колись неодмінно наступлять і не впадали у меланхолію.....
показать весь комментарий
05.12.2023 15:08 Ответить
Краще дай зуб "Jeka Takix", бо є велике в мене бажання поспостерігати за тим як тобі і твоїм однодумцям їх усі повиривають стоматологи без наркозу, аби у майбутньому ви вже не наважувались видавати свої хворобливі фантазії за "прогнози" або навіть "факти"!!! "Знає він багато поляків"?! НІЧОГО ТА НІКОГО ТИ НЕ ЗНАЄШ!!!
показать весь комментарий
05.12.2023 15:13 Ответить
Шановний Віталію, будь-те реалістом! Нікому крім нас самих, наше лайно не потрібне. Поляки не будуть помирати за українців на полі бою, а ось українці за поляків - так!!! Ти просто не уловлюєш цієї принципової різниці між нами. Мрій далі про ЄС і НАТО, я не кажу що це погано, багатій цією думкою. Гребана расєя ніколи не дасть нам вступити в якийсь Військовий блок чи Альянс навіть якщо ***** здохне, так само, як США колись не дали розмістити біля себе російські стратегічні ракети на Кубі за часів Холодної війни, хоча формально Куба як незалежна держава мала на це повне право зробити на своїй внутрішній території.
показать весь комментарий
05.12.2023 16:17 Ответить
Не отримають нічого? Якщо мова зайде про відбудову то тут будуть золоті гори для будівельних компаній. Це якщо вивести за дужки нашу плісняву зелень яка звичайно ж захоче все дерибанити сама
показать весь комментарий
05.12.2023 18:00 Ответить
Чому відверто не називати це підіграванням Кремлю аби надати подіям відповідний акцент? Не хочуть образити?! А що, й у ЄС на правду ображаються. За одними тільки назвами транспортних компаній чиї водії приймають участь у блокаді вже виявлений прямий зв'язок цих подій із ультра правою партією т.я. власники цих компаній пов'язані із Янушем Корвіном-Мікке, найбільш відомим своїми прорашистськими заявами ультраправим політиком Польщі!
показать весь комментарий
05.12.2023 15:09 Ответить
В Польщі два шляхи, або залишитися в цивілізації або обєднатися із велікой рассеєй. Хай вибирають своє місце,
показать весь комментарий
05.12.2023 15:11 Ответить
Вони ВЖЕ на своєму місці, а от ми то з Януковичем, то з Зеленський все ніяк не вирішемо на скільки реально бажаємо стати частиною ЄС та НАТО, бо кажемо НА СЛОВАХ одне, а обираємо ПРОТИЛЕЖНЕ!!!
показать весь комментарий
05.12.2023 15:18 Ответить
На жаль вони як угорці в Європі, але на далі мріють про Велику Угорщину чи Польщу.Тому Орбан приїзджає на чемпіонат світу з футболу із мапою угорської імперії і поляк мені в Польщі каже що Львів це їхній, це саме в голові і Мордору -Україна не існує
показать весь комментарий
05.12.2023 18:01 Ответить
Ну що "Артёмовна", допомогли тобі твої неЛОХІ?! Як Зелень із Єрмаком не мутили, а українці все одно хочуть до ЄС та НАТО і навіть не розмірковують над тим чи не варто повторювати ту ХРІН що зробив Хмельницький погодившись на союз із Москвою!!!
показать весь комментарий
05.12.2023 15:21 Ответить
Краще згадати Сагайдачного.
показать весь комментарий
05.12.2023 15:39 Ответить
после войны им надо поставить памятник. Самые достойные люди Европы. Честь вам и хвала!
показать весь комментарий
05.12.2023 22:39 Ответить