9549 посетителей онлайн
66 976 463

Тело предателя Кивы нашли в Подмосковье, - росСМИ

кива

Тело экс-нардепа-изменника Ильи Кивы обнаружили в Подмосковье.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на источник в правоохранительных органах.

Отмечается, что ликвидация Кивы – это спецоперация СБУ. Экс-нардеп-предатель был ликвидирован из стрелкового оружия.

По данным РИА Новости, тело, вероятно, Кивы было обнаружено в подмосковном селе Супонево Одинцовского района.

Ранее Киву заочно приговорили к 14 годам тюрьмы.

СМИ сообщали, что подозреваемый в государственной измене экс-нардеп ОПЗЖ Илья Кива поселился в элитном коттеджном городке Agalarov Estate в Подмосковье.

Топ комментарии
+137
Видатний вчений... яка втрата для світової науки...
показать весь комментарий
06.12.2023 17:19
+117
показать весь комментарий
06.12.2023 17:18
+87
Святий Миколай презентував пі@ару ківі квиток із гарним місцем на концерт пі@арів

показать весь комментарий
06.12.2023 17:19
Комментировать
Сортировать:
Страница 5 из 5
І усі повинні підти за Ківою
показать весь комментарий
06.12.2023 19:44 Ответить
Сльозі мєшайут мнє ґаваріть...

Кстаті, хто знаєт, пакойнік біл в трусіках, нє ???
показать весь комментарий
06.12.2023 19:44 Ответить
Кива звичайно - лайно ,на яке жаль навіть кулі . Але ж , з іншого боку - скільки там тієї кулі ,, заради задоволення бачити того уй.бка дохлим , можна нею і пожертвувати .
Респект СБУ . !!
До речі , найцікавіше зараз спостерігати за реакцією кацапських пропагандонів в соцмережах ,,з переляку не знають що й писати , бідолаги .. Пишуть хто про шо ,, про якісь соболєзнованія , комусь .. Родствєннікам якимсь .
показать весь комментарий
06.12.2023 19:47 Ответить
Дайош Царьова!!!
показать весь комментарий
06.12.2023 19:50 Ответить
Што
показать весь комментарий
06.12.2023 22:53 Ответить
СБУ?
показать весь комментарий
06.12.2023 20:01 Ответить
Мабудь РДК , але , мабудь так треба
показать весь комментарий
06.12.2023 20:23 Ответить
Скорее всего это люди из РДК завалили тупую гориллу Киву:

в Московской области им это намного проще сделать.
показать весь комментарий
07.12.2023 03:16 Ответить
І в бурятії , і трансіб --то все робота РДК Хлопці працюють , ще здивують , ще побачимо )
показать весь комментарий
07.12.2023 11:15 Ответить
Вы правы, шановна пани Тата: хлопцы из РДК ещё не раз нас всех приятно удивят.

Достаточно посмотреть на исключительное умное мужественное лицо одного из ведущих командиров РДК под позывным "Фортуна", чтобы сразу понять, что путинским оркам очень не поздоровится от деятельности РДК.

Ибо все бойцы РДК - это люди идейно убежденные, с чувством долга и с достоинством, многие из них - потомки белых казаков, которые с молоком матери впитали ненависть к чекистско-московской красной сволочи.
показать весь комментарий
07.12.2023 11:59 Ответить
щось не вірю я тому баканівському гадюшнику...
показать весь комментарий
07.12.2023 00:08 Ответить
Кива - очень интересная личность. Был замначальника МВД Херсонской области, занимался формированием обороны на границе с Крымом. Как оказалось, обороны там совсем не оказалось. Был близок к Авакову, был замначальником МВД Донецкой области.

Был на Майдане, возглавлял восточное крыло "Правого сектора" и даже был доверенным лицом Дмитрия Яроша на президентских выборах.

Учувствовал в АТО, был комбатом.

Судим за взятку.

Был главой по борьбе с наркотиками, хотя признался, что сам наркоман. Вероятно связан с русско-украинским наркокартелем Химпром. Думаю, что за наркотики его и замочили.
показать весь комментарий
06.12.2023 20:03 Ответить
Или замочили как свидетеля и участника сдачи Запорожской и Херсонской области врагу.
показать весь комментарий
06.12.2023 20:05 Ответить
За це треба було б пів ОПи ліквідувати, але ж вони жирують і крадуть гуманітарку та гроші в ЗСУ і все у них ОК.

До ліквідації Ківи навряд чи причетні ручні ОПівсьі спецслужби, особливо баканівська СБУ.

Це або внутрішні кацапські розборки, або РДК.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:13 Ответить
Говорили что у Кивы там какой-то конфликт с другими бандюками.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:15 Ответить
У нього там були тьорки і скандали в гей-клубах, куди він часто бігав, а ще він кілька разів биконув проти кавказців. Так що там явно якісь місцеві розборки..

А нам це підносять, як чергову "перемогу", щоб прикрити мерзенні зашквари Зебздюка.

Новина про Ківу хоч і приємна, але масштаб якийсь дрібненький і маловагомий для країни.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:35 Ответить
А ще ходили слухи, що при Зебздюку Ківа налагодив постачання наркоти з рф в Україну, ці канали він вивчив ще коли працював у відділі по боротьбі з наркотиками у Авакова... І там у нього теж якісь грошові спори з кацапнею були...

Хто зна, може його вбивство пов'язане з наркоторгівлею, може якомусь наркобарону московському конкуренцію зробив і його прибрали..

Варіантів є безліч, те опудало завжди наривалось на неприємності.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:44 Ответить
Да я что-то такое читал где-то полгода назад. Он привык что у него ментовская крыша, а в России крыша у других.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:50 Ответить
>За це треба було б пів ОПи ліквідувати, але ж вони жирують і крадуть гуманітарку та гроші в ЗСУ
Так и надо сделать.
показать весь комментарий
07.12.2023 04:50 Ответить
. цікаво що ще сьогодні вранці - Ківі в своїй тєлєгі , погрожувало Зєлі . А тепер сам слухає кобздона .
показать весь комментарий
06.12.2023 20:04 Ответить
Скоріше б перемога і Зебздюка до них на концерт.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:14 Ответить
воу, це приємна новина якщо правда, погоди не грає, але приємно
показать весь комментарий
06.12.2023 20:25 Ответить
І де тепер Ківа...і яка зараз погода!? Ви про шо??? Як козав колись Микола: - Нехай негоди, не робить вам в житті - погоди.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:06 Ответить
Яке прикре самогубство
показать весь комментарий
06.12.2023 20:26 Ответить
Утилізація ківи українці ЗА? Утилізація львівської політтехніки ЗА?
показать весь комментарий
06.12.2023 20:51 Ответить
до чого тут політехніка?
показать весь комментарий
07.12.2023 00:16 Ответить
якщо утилізували видатного українського науковця, за заслуги , на черзі ректорат львівської політтехніки.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:06 Ответить
Що за незрозуміла дурня?
показать весь комментарий
07.12.2023 00:17 Ответить
Шанувальник комуністки Фаріон.
показать весь комментарий
07.12.2023 06:01 Ответить
ясно... але ж не весь ректорат, мабуть...
показать весь комментарий
07.12.2023 13:12 Ответить
******* гвинтику , заіржавів.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:15 Ответить
Stal ruskim nenuzhon , vot i obnulili , tak eta uchast vseh kto vzial v rot ruski ***
показать весь комментарий
06.12.2023 21:21 Ответить
Респект латвийскому коллеге Залайсу

за уникальную лаконичность и яркую образность текста.
показать весь комментарий
07.12.2023 03:21 Ответить
А мене цікавить таке тіло як Аваков. Де він? Що він? Як він? Це той що казав про ківу як про майже свою праву руку.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:33 Ответить
на своїй віллі в Італії цей патріот призивного віку.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:18 Ответить
Скажіть хтось, а Нобелівська премія може даватися посмертно? А то я дуже хвилююся, що Ківа її не отримає.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:35 Ответить
Перемога ? Вбили гада ? А жінка буданова жива , заткнули дупу плебсу ,, Нах ківу , це гівно , Це в кид рашки .
показать весь комментарий
06.12.2023 21:38 Ответить
що саме вкид, що здох, ну такий собі вкид, зрадникам ,типа, якщо в Україні не вб'ють, то на кацапії ми самі вас закатрупим?
показать весь комментарий
06.12.2023 21:58 Ответить
Мається на увазі, що, скоріш за все, то якісь кацапські розборки, до яких ОПівсько-бакановські спецслужби не мають ніякого стосунку. Просто мудрому наріту чергову переможну казочку від Подоляка підкинули, щоб якось про@оби Зебзда перекрити.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:24 Ответить
показать весь комментарий
06.12.2023 21:47 Ответить
якась нескрепна назва - ***** естейт, тому і здох
показать весь комментарий
06.12.2023 21:56 Ответить
Зайвий ризик.
Нікчемна постать.
Є значно небезпечніші особи і не так далеко ...
показать весь комментарий
06.12.2023 21:57 Ответить
Все сбылось , отыгрался куй на скрипке хоть и музыку любил.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:51 Ответить
Та ну!Дуже легко відбувся.☹️
показать весь комментарий
06.12.2023 23:28 Ответить
Але ж ця мразь нічого з себе не представляла, нічого не вирішувала. Нах СБУ палитись на такому лайні? Це або разборки по бухлі, або не поділили задньопривідних партнерів
показать весь комментарий
06.12.2023 23:38 Ответить
КРАСОВСКОГО СТРЕЛЯТЬ НЕ НАДО, ТОЛЬКО ТОПИТЬ
показать весь комментарий
07.12.2023 00:04 Ответить
Можна це спалити, разом з хатою, якщо хата це "Останкино", ну що ж тут поробиш, тре думати де оселяешся
показать весь комментарий
07.12.2023 00:25 Ответить
та ну бред, ради шавки, а ля кива, спец сбу будет подвергать себя риску,чичас, цей шмат лайна, навіть минування авто не заслуговує, не те щоб особистого пострілу просто кива включил свое "я тебе сейчас голову отрежу" на дагах или чеченах каких, такая херь в Киеве прокатит на журналистах, а маасква "Аллах Акбар" она другая немного, им похер кива ты , кава или вообще азиров, дерзишь ? На в голову, а пулю, с ноги как сынок рамзана или член только что из овцы вынутый, это уж как карта ляжет, рулетка...... руzzzzzкая.....
показать весь комментарий
07.12.2023 00:14 Ответить
Слава Нації-смерть ворогам
показать весь комментарий
07.12.2023 00:18 Ответить
Мацква меряет все по *****, для того отравить Скрипалей , через 8 лет после "выхода" разведчика, который то и слить то толком ничего не слил, ну так сегмент сетки крохотной может, просто святое, дочка попалась? Хер на нее, бомж какой, и его зазноба, да похер, главное отравить их под носом у "англичанки" которая все время "гадит" ....
показать весь комментарий
07.12.2023 00:39 Ответить
О, ну хоч щось добре і приємне. Фрукт якийсь дозрів.
показать весь комментарий
07.12.2023 01:01 Ответить
показать весь комментарий
07.12.2023 01:08 Ответить
Поспішив кива...Новий рік скоро...побажаємо здоров'я йому і всея московії ,слідом за кивою
показать весь комментарий
07.12.2023 01:32 Ответить
показать весь комментарий
07.12.2023 02:02 Ответить
Яка чудова новина - черговий хароший узкій колаборант отримав від вдячних українських спеців заслужену нагороду за свої діяння.
показать весь комментарий
07.12.2023 03:19 Ответить
даю 146%, що чекісти-сатаністи траванули якимось черговим полонієм чи нАвічькАм! їм тепер він став зовсім непотрібен і знав напевно більше ніж треба було....
показать весь комментарий
07.12.2023 03:28 Ответить
Не повезло, не фартануло.
показать весь комментарий
07.12.2023 05:28 Ответить
собаке собачья смерть.
показать весь комментарий
07.12.2023 06:42 Ответить
Він просто божевільний
показать весь комментарий
07.12.2023 07:52 Ответить
- Тіло лежало прямо на пішохідній доріжці. Крові було небагато - тільки одна видима рана на голові, тому спочатку вважалося, що постріл один. Але коли приїхали судмедексперти і почали оглядати тіло, з'ясувалося, що Іллю Киву кілька разів вдарили.
показать весь комментарий
07.12.2023 07:57 Ответить
"Тіло екснардепа-зрадника Іллі Киви виявили у Підмосков'ї". Тіло виявили, а куди дівся сам Кива?
показать весь комментарий
07.12.2023 09:23 Ответить
Страница 5 из 5