9400 посетителей онлайн

Германия поставит Украине 68 тысяч боеприпасов 155 калибра

снаряд,155,мм

Бюджетный комитет Бундестага Германии одобрил рамочное соглашение о производстве артиллерийских снарядов. Страна поставит Украине 68 тысяч снарядов на сумму 278 миллионов евро.

Об этом говорится в сообщении правительства Германии, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что французская оборонная компания поставит 68 тысяч фугасных снарядов для ВСУ на сумму 278 млн евро. Государства-партнеры получат помощь посредством военной техники и материалов в рамках инициативы правительства Германии.

В правительстве отметили, что боеприпасы калибра 155 миллиметров стреляют, например, из самоходной гаубицы Panzerhaubitze 2000. Германия поставила Украине 14 самоходных гаубиц, хорошо зарекомендовавших себя в боях.

Кроме того, украинские экипажи проходят обучение в Германии.

Рамочная сделка с производителем предусматривает возможность производства и поставки до 350 тысяч снарядов. Другие страны также могут принять участие в проекте, поскольку он является частью инициативы ЕС по ускорению поставок, закупок и производства боеприпасов для Украины.

Речь идет также об увеличении производства боеприпасов в Европе в долгосрочной перспективе, чтобы государства-члены могли пополнить свои запасы боеприпасов.

Топ комментарии
+8
Снаряды это хорошо,но фронтовики требуют минометные мины,их самим можно на любом заводе клепать,но власть любит большие калибры а минометы это первое дело против мясных штурмов и у солдат он под рукой и не надо вызыавть штаб бригады.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:24 Ответить
+6
Взагалі то поки на тиждень вистачало 10 000, через кращу ніж у рашистів влучність, але я не проти аби й такою кількістю загарбників закидували. Інша справа чи є в цьому потреба?!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:02 Ответить
+6
Всім незадоволеним ''малою'' допомогою Німеччини.
Німеччина вийшла на друге місце по збройній, матеріальній та фінансовій допомозі Україні, після США.
Також Німеччина прихистила у себе найбільше число біженців з України, серед усіх країн світу.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це на тиждень
показать весь комментарий
15.12.2023 12:54 Ответить
Взагалі то поки на тиждень вистачало 10 000, через кращу ніж у рашистів влучність, але я не проти аби й такою кількістю загарбників закидували. Інша справа чи є в цьому потреба?!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:02 Ответить
Запас, ще ніколи нікого не турбував!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:05 Ответить
Не зовсім так. Ми менше витрачаємо через набагато більшу точність.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:08 Ответить
Украина в год стреляет 3 250 000 снарядов 155мм ? Если была бы правдой думаю русня бы уже было у себя дома
показать весь комментарий
15.12.2023 13:09 Ответить
Я думаю ті цифри, шо озвучували - 6-10 тис снарядів на день - то снаряди всіх калібрів. А там їх цілий зоопарк. І малих калібрів снарядів напевне набагато більше витрачається.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:32 Ответить
Треба було давно вже почати виробляти власні **********.
Але ні Порошенко цим не займався, ні Зеленський.
Після 2022, здається, тільки фірма Пашинського почала виробляти мінометні міни.
Неможливо, і навіть небезпечно в такому критично важливому питанні покладатися тільки на партнерів.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:38 Ответить
Все ж таки німецький бізнес надто жадібний, бо фіни постачають ЗСУ снаряди калібру 155 мм по ціні майже у двічі меншій!!!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:00 Ответить
треба знати ще маркіровку снарядів, щоб робити такі висновки. Керовані мабудь значно дорожчі за звичайні.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:41 Ответить
Дякуємо Німецький народ за реальну підтримку Українців!
А могли б, як Зеленський з Гончаруком та Шмигалем, в асфальт спустити гроші на допомогу Україні! Добре, що у Бундестаг не пускають, отой контингент з зеленого моноШумовиння… Було б ТУРБОгоре ФРН !!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:14 Ответить
Цікаво спостерігати, як зкацаплені СРАТЬєхі-знавці, одразу набігли у мережу замилити ТЕМУ і нагадити Україні під прикриттям…
Співпадіння чи таки гроші?
показать весь комментарий
15.12.2023 13:16 Ответить
Питания коли?
показать весь комментарий
15.12.2023 13:21 Ответить
Всім незадоволеним ''малою'' допомогою Німеччини.
Німеччина вийшла на друге місце по збройній, матеріальній та фінансовій допомозі Україні, після США.
Також Німеччина прихистила у себе найбільше число біженців з України, серед усіх країн світу.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:22 Ответить
У відсотках, якщо взяти до уваги кількість власного населення, - найбільше українських біженців прийняла Чехія. В два з половиною рази більше, ніж Німеччина.
Німеччина лідер тільки за абсолютною кількістю українських біженців.
На тисячу чехів припадає 33 українських біженців.
А на тисячу німців, - тільки 13.

показать весь комментарий
15.12.2023 13:58 Ответить
Снаряды это хорошо,но фронтовики требуют минометные мины,их самим можно на любом заводе клепать,но власть любит большие калибры а минометы это первое дело против мясных штурмов и у солдат он под рукой и не надо вызыавть штаб бригады.
показать весь комментарий
15.12.2023 13:24 Ответить
- Не на часі

- Фінансування земарахфону важливіше

- Ми можемо збільшити виробництво снарядів, але як тоді красти стелити бруківку

Можете додати свої варіанти
показать весь комментарий
15.12.2023 15:45 Ответить
Допомога нашій країні найбільше дратує проплачених фсбшних тролів,
І вони намагаються назуськати украінців проти будь - якоі допомоги
і від буд- якої краіни 😠
Спам їм на допомогу !!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:30 Ответить
Шольц прямо на очах перетворюється в мачо
показать весь комментарий
15.12.2023 13:39 Ответить
Ага, і ще запропонував орбану-****** вийти геть , щоб коаліція проголосувала!
показать весь комментарий
15.12.2023 13:53 Ответить
4088 євро один снаряд. Французька оборона компанія непогано так підніметься. Це мабуть найдорожчі снаряди такого типу у світі. Добре, що хоч німці платять. А своє виробництво кінчили не почавши.
показать весь комментарий
15.12.2023 14:33 Ответить
Дякуємо!!!!
показать весь комментарий
15.12.2023 15:05 Ответить
На 3 дня войны (если не экономить и бить по всем целям).
показать весь комментарий
15.12.2023 15:37 Ответить
278 млн за 68 тис снарядів, це по 4000 + евро за штуку. Наче за оптову закупівлі ціна дешевше. зто тут краде з тих снарядів? звідкі така ціна?
показать весь комментарий
15.12.2023 17:20 Ответить