4712 відвідувачів онлайн

Німеччина поставить Україні 68 тисяч боєприпасів 155 калібру

снаряд,155,мм

Бюджетний комітет Бундестагу Німеччини схвалив рамкову угоду щодо виробництва артилерійських снарядів. Країна поставить Україні 68 тисяч снарядів на суму 278 мільйонів євро.

Про це йдеться у повідомленні уряду Німеччини, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, французька оборонна компанія поставить 68 тисяч фугасних снарядів для ЗСУ на суму 278 млн євро. Держави-партнери отримають допомогу у вигляді військової техніки та матеріалів у рамках ініціативи уряду Німеччини.

В уряді зауважили, що боєприпаси калібру 155 міліметрів стріляють, наприклад, із самохідної гаубиці Panzerhaubitze 2000. Німеччина поставила Україні 14 самохідних гаубиць, які добре зарекомендували себе у боях.

Крім того, українські екіпажі проходять навчання у Німеччині.

Рамкова угода з виробником передбачає можливість виробництва та постачання до 350 тисяч снарядів. Інші країни також можуть взяти участь у проєкті, оскільки він є частиною ініціативи ЄС щодо прискорення постачання, закупівлі та виробництва боєприпасів для України.

Йдеться також про збільшення виробництва боєприпасів у Європі у довгостроковій перспективі, щоб держави-члени ЄС могли поповнити свої запаси боєприпасів.

Топ коментарі
+8
Снаряды это хорошо,но фронтовики требуют минометные мины,их самим можно на любом заводе клепать,но власть любит большие калибры а минометы это первое дело против мясных штурмов и у солдат он под рукой и не надо вызыавть штаб бригады.
показати весь коментар
15.12.2023 13:24 Відповісти
+6
Взагалі то поки на тиждень вистачало 10 000, через кращу ніж у рашистів влучність, але я не проти аби й такою кількістю загарбників закидували. Інша справа чи є в цьому потреба?!
показати весь коментар
15.12.2023 13:02 Відповісти
+6
Всім незадоволеним ''малою'' допомогою Німеччини.
Німеччина вийшла на друге місце по збройній, матеріальній та фінансовій допомозі Україні, після США.
Також Німеччина прихистила у себе найбільше число біженців з України, серед усіх країн світу.
показати весь коментар
15.12.2023 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це на тиждень
показати весь коментар
15.12.2023 12:54 Відповісти
Взагалі то поки на тиждень вистачало 10 000, через кращу ніж у рашистів влучність, але я не проти аби й такою кількістю загарбників закидували. Інша справа чи є в цьому потреба?!
показати весь коментар
15.12.2023 13:02 Відповісти
Запас, ще ніколи нікого не турбував!
показати весь коментар
15.12.2023 13:05 Відповісти
Не зовсім так. Ми менше витрачаємо через набагато більшу точність.
показати весь коментар
15.12.2023 13:08 Відповісти
Украина в год стреляет 3 250 000 снарядов 155мм ? Если была бы правдой думаю русня бы уже было у себя дома
показати весь коментар
15.12.2023 13:09 Відповісти
Я думаю ті цифри, шо озвучували - 6-10 тис снарядів на день - то снаряди всіх калібрів. А там їх цілий зоопарк. І малих калібрів снарядів напевне набагато більше витрачається.
показати весь коментар
15.12.2023 13:32 Відповісти
Треба було давно вже почати виробляти власні **********.
Але ні Порошенко цим не займався, ні Зеленський.
Після 2022, здається, тільки фірма Пашинського почала виробляти мінометні міни.
Неможливо, і навіть небезпечно в такому критично важливому питанні покладатися тільки на партнерів.
показати весь коментар
15.12.2023 13:38 Відповісти
Все ж таки німецький бізнес надто жадібний, бо фіни постачають ЗСУ снаряди калібру 155 мм по ціні майже у двічі меншій!!!
показати весь коментар
15.12.2023 13:00 Відповісти
треба знати ще маркіровку снарядів, щоб робити такі висновки. Керовані мабудь значно дорожчі за звичайні.
показати весь коментар
15.12.2023 13:41 Відповісти
Дякуємо Німецький народ за реальну підтримку Українців!
А могли б, як Зеленський з Гончаруком та Шмигалем, в асфальт спустити гроші на допомогу Україні! Добре, що у Бундестаг не пускають, отой контингент з зеленого моноШумовиння… Було б ТУРБОгоре ФРН !!
показати весь коментар
15.12.2023 13:14 Відповісти
Цікаво спостерігати, як зкацаплені СРАТЬєхі-знавці, одразу набігли у мережу замилити ТЕМУ і нагадити Україні під прикриттям…
Співпадіння чи таки гроші?
показати весь коментар
15.12.2023 13:16 Відповісти
Питания коли?
показати весь коментар
15.12.2023 13:21 Відповісти
Всім незадоволеним ''малою'' допомогою Німеччини.
Німеччина вийшла на друге місце по збройній, матеріальній та фінансовій допомозі Україні, після США.
Також Німеччина прихистила у себе найбільше число біженців з України, серед усіх країн світу.
показати весь коментар
15.12.2023 13:22 Відповісти
У відсотках, якщо взяти до уваги кількість власного населення, - найбільше українських біженців прийняла Чехія. В два з половиною рази більше, ніж Німеччина.
Німеччина лідер тільки за абсолютною кількістю українських біженців.
На тисячу чехів припадає 33 українських біженців.
А на тисячу німців, - тільки 13.

показати весь коментар
15.12.2023 13:58 Відповісти
Снаряды это хорошо,но фронтовики требуют минометные мины,их самим можно на любом заводе клепать,но власть любит большие калибры а минометы это первое дело против мясных штурмов и у солдат он под рукой и не надо вызыавть штаб бригады.
показати весь коментар
15.12.2023 13:24 Відповісти
- Не на часі

- Фінансування земарахфону важливіше

- Ми можемо збільшити виробництво снарядів, але як тоді красти стелити бруківку

Можете додати свої варіанти
показати весь коментар
15.12.2023 15:45 Відповісти
Допомога нашій країні найбільше дратує проплачених фсбшних тролів,
І вони намагаються назуськати украінців проти будь - якоі допомоги
і від буд- якої краіни 😠
Спам їм на допомогу !!
показати весь коментар
15.12.2023 13:30 Відповісти
Шольц прямо на очах перетворюється в мачо
показати весь коментар
15.12.2023 13:39 Відповісти
Ага, і ще запропонував орбану-****** вийти геть , щоб коаліція проголосувала!
показати весь коментар
15.12.2023 13:53 Відповісти
4088 євро один снаряд. Французька оборона компанія непогано так підніметься. Це мабуть найдорожчі снаряди такого типу у світі. Добре, що хоч німці платять. А своє виробництво кінчили не почавши.
показати весь коментар
15.12.2023 14:33 Відповісти
Дякуємо!!!!
показати весь коментар
15.12.2023 15:05 Відповісти
На 3 дня войны (если не экономить и бить по всем целям).
показати весь коментар
15.12.2023 15:37 Відповісти
278 млн за 68 тис снарядів, це по 4000 + евро за штуку. Наче за оптову закупівлі ціна дешевше. зто тут краде з тих снарядів? звідкі така ціна?
показати весь коментар
15.12.2023 17:20 Відповісти