9267 посетителей онлайн
4 635 32

Враг ожидает морозов и накапливает ракетный потенциал, - ОК "Південь"

ракетоносій

В декабре прошлого года россияне были более активными в море, сейчас, вероятно, ждут морозов и накапливают ракеты.

Об этом в эфире телемарафона сообщила спикер объединенного координационного пресс-центра Сил обороны Юга Наталья Гуменюк, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"В прошлом декабре они были несколько активнее в море. Но они могут просто накапливать этот потенциал и использовать свои ракеты даже с того расстояния, на которое они сейчас оттеснены. Потому что ракеты типа "Калибр" с морского базирования могут стартовать на расстояние 2,5 тысячи километров", – отметила Гуменюк.

По ее словам, украинские военные на боевом дежурстве пока не наблюдают вражеских кораблей-ракетоносителей.

"Но напомню, что они снаряжены, готовы и, находясь в пунктах базирования, могут быть применены. Враг эту практику уже применял... По всей вероятности, они ожидают усиления морозов", - считает спикер.

Гуменюк рассказала, что фактически в Азовском море дежурит 1 корабль, изучающий надводную обстановку.

"В Черном море это, как правило, патрулирование вдоль побережья. Причем вражеские корабли довольно существенно прижаты именно к исторической России, к берегам ближе к Новороссийску. В зону, которую они раньше патрулировали, севернее, западнее, они не решаются выходить" , – проинформировала она.

Топ комментарии
+10
Не уявляю навіщо ця інформація мені?
Мене цікавить як підготовлені і як до цього всього готові і готуємось ми.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:34 Ответить
+7
Коли я дочекаюся інформації від пані Гуменюк про накопичення достатньої кількості ракет вітчизняного виробництва типу "Сапсан", "Вільха", "Грім-2", "Нептун", а також малих калібрів до "Стугни" і т. п. ?
показать весь комментарий
17.12.2023 09:39 Ответить
+5
Може і накопичуе, а наші героїчні ЗСУ допомогають ворогу накопичукати трупаки кацапів на концерт йосі кобздона.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Може і накопичуе, а наші героїчні ЗСУ допомогають ворогу накопичукати трупаки кацапів на концерт йосі кобздона.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:31 Ответить
чекають, коли море замерзне?
показать весь комментарий
17.12.2023 09:32 Ответить
Не уявляю навіщо ця інформація мені?
Мене цікавить як підготовлені і як до цього всього готові і готуємось ми.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:34 Ответить
Телемарахвон..... Ми почекаємо, коли весна прийде. А може й до літа.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:36 Ответить
Коли я дочекаюся інформації від пані Гуменюк про накопичення достатньої кількості ракет вітчизняного виробництва типу "Сапсан", "Вільха", "Грім-2", "Нептун", а також малих калібрів до "Стугни" і т. п. ?
показать весь комментарий
17.12.2023 09:39 Ответить
Пані Гуменюк не є спікером Укроборонпрому.
показать весь комментарий
17.12.2023 10:51 Ответить
Дякую, я знаю чим займається Гуменюк, чим Ігнат і т. д., Що заважає при наявності достатньої кількості необхідних ракет українського виробництва на оперативному напрямку "Південь" речниці обʼєднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталії Гуменюк заявити, що мовляв і в нас "Нептунів" хоч "греблю гати"? А вона цього не скаже бо кошти тринькаються на що завгодно, тілько не на оборону.
Напрклад:
показать весь комментарий
17.12.2023 11:01 Ответить
Так і я про те!!!! Де наші ракети????!!!! Слідуючи вашій логіці, сама особисто Гуменюк виробляє ракети в РФії, якщо вона про них заявила?! Шановний, ви ДЕМАГОГ!!!!
показать весь комментарий
17.12.2023 11:43 Ответить
В мене є правило, не спілкуватися з демагогами, которі чіпляться за слово, за буквуабо розділовий знак і трахають мені мізки. Російський корабель десь там . В ігнор!
показать весь комментарий
17.12.2023 12:20 Ответить
Ой! Та ми вже на "ти" перейшли?
З такими, як ТИ - розумово обмеженими та гнилими душою, про можна дискутувати ?, коли в ТЕБЕ відсутні логічно-наслідкові зв'язки. Ти даже не можеш зрозуміти та осмислити прості речення.
Полемізувати з такими, як ТИ це, однаково, як грати в шахи з голубом. Голуб насере, махнувши крилами розкидає фігури по дошці, полетить, радісно кричачи , що опонент злився. Лети голубе, лети слідом мацковицького корабля!
показать весь комментарий
17.12.2023 13:17 Ответить
"Ти даже"
Гугл-перекладач збойнув ? Палишися, кацапе. Ти тупіший, аніж навіть твій тупорилий нік.
показать весь комментарий
17.12.2023 23:08 Ответить
17.‎12.‎2023

Ситуація на фронті .

Російські війська повільно, але продовжують просуватись на трьох напрямках в районі Авдіївки. Український десант на Лівобережжя, не отримавши логічного розвитку і підкріплення частково знищений, частково відійшов на початкові позиції. Великі санітарні втрати до і під час евакуації поранених внаслідок відсутності санітарного транспорту. Низький рівень наборів первинної допомоги. Бойові вильоти авіації реально припинені по причинам дефіциту авіаційного палива, в доповідях нагору - по погодним умовам. Дефіцит артилерійсько-мінометного боєзапасу - до 66% від потреби. Дефіцит БПЛА тактичного призначення - 70%. Міністерство оборони в постачанні ні першого ні другого активності на проявляє. Розподіл комплектів зимової форми переданої Норвегією заблоковано до особливого розпорядження міністра.

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показать весь комментарий
17.12.2023 09:41 Ответить
Цей сайт працює на кшталт кацапського Сольвья з його вкидами про замороженого *****.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:58 Ответить
я не знаю, хто такий соловей кацапський

але візьміть медіану (з марафону та з цього сайту): це й буде щось реальне, аж ніяк не дебільні оповідки наталчині
показать весь комментарий
17.12.2023 10:12 Ответить
Ні, вони тонше працюють. Видають якісь звіти, дуже схожі на реальну розвідінформацію (і не виключено, що таки використовують фрагменти справжніх доповідей СЗР русні), при тому вперто оминають деякі ключові питання (хто і як за допомогою Басалаєвої блокує оборонку, звідки отримують команди Фаріон та Безугла), радо розповідаючи зміст розмови з Умєровим закритою дипломатичною лінією США.
Отримавши довіру аудиторії (не тільки "пересічних"), у потрібний час зроблять потрібний вкид, і якась операція спрацює успішно.
показать весь комментарий
17.12.2023 10:34 Ответить
по місцю, чи будуть морози чи ні, я завжди оцінюю по косякам відлітаючих восени журавлів та гусей. в середньому, за пару тижнів до настання стійких та довготривалих морозів, вони починають тягтись на південь. чим раніше летять, тим холодніша буде зима. цього року, до сьогодні, я не бачив ще жодного косяка. не знаю за Україну, але тут виходить буде не зима а тільки заморозки ранкові. на завтра взагалі плюс 12 видають, а так, в середньому 7-8, где-то так. так шо й там може бути облом парашників з довготривалістю великих морозів.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:45 Ответить
Це ми вже знаємо, аналізуємо з минулим роком. Ну а ми накопичуємо кошти на телемарафони, на програми Кравець, Лисих, "95 кварталу",, якого концерти йдуть по всій Україні і встановлюємо менори в кожному місті замість ялинок, які відведуть удари ракет і зігріють в морозні дні. Лох не перевівся, бариги живуть у своє задоволення, головне своєчасно направити нарід під мерії і ті побіжать. Є поговорка і вона добре підходить про ******** українців вбитих телемарафонами і кіно про Голобородьку " С етого роя не выйдет них..я".
показать весь комментарий
17.12.2023 09:48 Ответить
Ех, а так Гуменюк порадувала мовби власною відставкою. Видно не знайшла подібної шари.
показать весь комментарий
17.12.2023 09:51 Ответить
А до чого тут Гуменюк, що міністри оборони тирять мільярди з цієї бідної оборони і не забезпечують армію? Їх головна задача - відсторонити Залужного.
показать весь комментарий
17.12.2023 11:26 Ответить
Только морозов пока не планируется, скоро +6 обещают
показать весь комментарий
17.12.2023 10:12 Ответить
Если не устроить беспилотниками блэкаут в Москве то опять будем сидеть в темноте.
показать весь комментарий
17.12.2023 10:23 Ответить
А ми, ми що накопичуємо? Кошти в офшорах , та хрипасті відосики !
показать весь комментарий
17.12.2023 10:28 Ответить
У рашистів "перегріта" економіка з усіма випливаючими з цього наслідками...
ВВП раші менше ВВП штату Техас...
Стабілізаційний фонд опустів на 70 млрд
(було 147 млрд) за рік.
Дерев'яний вже майже 100,прогнозують
200.
Доходи від продажу енергоносіїв зменшилися
вдвічі.
Да,і вже готують кацапів до того,щоб їсти
свірчків...
показать весь комментарий
17.12.2023 10:34 Ответить
Не потрібно порівнювати Цензор щ рашоТВ.
А те що почали тут дівяностапятаМарахфоніть то так чуть чуть👋
Ягнатк гоняють як в цирку-по манежу
показать весь комментарий
17.12.2023 11:12 Ответить
Чекають морозів ? Морози відміняються.
показать весь комментарий
17.12.2023 11:22 Ответить
Судячи з кількості повідомлень, таке враження, що найбільше чекає обстрілів наша влада, аби мати нагоду ввести тривалі відключення та розповідати про необхідність чергового підняття тарифів ніби-то на ремонт інфраструктури. Набридли вже з літа цими порожніми балачками.
показать весь комментарий
17.12.2023 12:42 Ответить
Хватит уже говорить очевидные вещи, и вообще поменьше болтать надо, а побольше заводов строить...