7995 відвідувачів онлайн
4 781 32

Ворог очікує морозів та накопичує ракетний потенціал, - ОК "Південь"

ракетоносій

Минулого грудня росіяни були активнішими у морі, зараз, імовірно, чекають морозів та накопичують ракети.

Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця обʼєднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Минулого грудня вони були трохи активніші в морі. Але вони можуть просто накопичувати цей потенціал і використовувати їх ракети навіть із тої відстані, на яку вони зараз відтиснуті. Бо ракети типу "Калібр" із морського базування можуть стартувати на відстань 2,5 тисячі кілометрів", - зазначила Гуменюк.

За її словами, українські військові поки що на бойовому чергуванні ворожі кораблі-ракетоносії не спостерігають.

"Але нагадаю, що вони споряджені, готові і, знаходячись у пунктах базування, можуть бути застосовані. Ворог цю практику вже проводив... Цілком імовірно, що вони очікують посилення морозів", - вважає речниця.

Гуменюк розповіла, що фактично в Азовському чергує 1 корабель, який викриває надводну обстановку.

"У Чорному морі це, як правило, патрулювання уздовж узбережжя. При чому ворожі кораблі досить суттєво притиснуті саме до історичної Росії, до тих берегів, тяжіють до Новоросійська. У зону, яку вони раніше патрулювали, північніше, західніше, вони не наважуються виходити", - поінформувала вона.

Топ коментарі
+10
Не уявляю навіщо ця інформація мені?
Мене цікавить як підготовлені і як до цього всього готові і готуємось ми.
показати весь коментар
17.12.2023 09:34 Відповісти
+7
Коли я дочекаюся інформації від пані Гуменюк про накопичення достатньої кількості ракет вітчизняного виробництва типу "Сапсан", "Вільха", "Грім-2", "Нептун", а також малих калібрів до "Стугни" і т. п. ?
показати весь коментар
17.12.2023 09:39 Відповісти
+5
Може і накопичуе, а наші героїчні ЗСУ допомогають ворогу накопичукати трупаки кацапів на концерт йосі кобздона.
показати весь коментар
17.12.2023 09:31 Відповісти

Завантаження...