Ворог очікує морозів та накопичує ракетний потенціал, - ОК "Південь"

Минулого грудня росіяни були активнішими у морі, зараз, імовірно, чекають морозів та накопичують ракети.
Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця обʼєднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Минулого грудня вони були трохи активніші в морі. Але вони можуть просто накопичувати цей потенціал і використовувати їх ракети навіть із тої відстані, на яку вони зараз відтиснуті. Бо ракети типу "Калібр" із морського базування можуть стартувати на відстань 2,5 тисячі кілометрів", - зазначила Гуменюк.
За її словами, українські військові поки що на бойовому чергуванні ворожі кораблі-ракетоносії не спостерігають.
"Але нагадаю, що вони споряджені, готові і, знаходячись у пунктах базування, можуть бути застосовані. Ворог цю практику вже проводив... Цілком імовірно, що вони очікують посилення морозів", - вважає речниця.
Гуменюк розповіла, що фактично в Азовському чергує 1 корабель, який викриває надводну обстановку.
"У Чорному морі це, як правило, патрулювання уздовж узбережжя. При чому ворожі кораблі досить суттєво притиснуті саме до історичної Росії, до тих берегів, тяжіють до Новоросійська. У зону, яку вони раніше патрулювали, північніше, західніше, вони не наважуються виходити", - поінформувала вона.
Мене цікавить як підготовлені і як до цього всього готові і готуємось ми.