9207 посетителей онлайн
17 371 88

Из-за погоды усугубилась проблема с мышами на передовой, - разведка Британии

війна

В последние недели как украинские, так и российские войска страдают от невероятного количества крыс и мышей на некоторых участках линии фронта.

Об этом говорится в обзоре Минобороны Британии по поводу российско-украинской войны, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду.

Нынешняя мягкая осень, а также достаточное количество пищи с полей, оставшихся необработанными из-за боевых действий, вероятно, способствовали увеличению популяции грызунов, говорится в обзоре.

Поскольку на улице стало холоднее, животные, вероятно, ищут убежища в транспортных средствах и на оборонительных позициях. Грызуны создают дополнительное давление на моральный дух бойцов на передовой, заявляют британские обозреватели.

Кроме того, грызуны представляют опасность для военной техники, перегрызая кабели – как это было зафиксировано в этом же районе во время Второй мировой войны.

По непроверенным данным, говорится в обзоре, в российских подразделениях участились случаи заболеваний, которые военные связывают с проблемой грызунов.

Топ комментарии
+31
Я притіг реально дикого кота- скільки рук і ніг покусаних! Він тільки мене не кусає, а оскільки котик реально гарнюній, погладити бажання виникає у всіх. Мишей зараз поменшало вдесятеро, але є проблема- він їсть виключно курячу печінку, м'яско варене... Трупики мишей доводиться збирати тричі на добу.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:55 Ответить
+12
Обычно охотницы - это кошки. Но тогда будет проблема котят Хотя знаю одну стерилизованную кошку, которая просто мастерски давит мышей и крыс, и складывает их на виду. Типа "видите я не даром тут харчуюсь".
показать весь комментарий
23.12.2023 21:59 Ответить
+11
Особливо цікаво як він ті трупики умудряється закидати у берці.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гризуни проти аленя..
показать весь комментарий
23.12.2023 21:51 Ответить
Для вирішення цієї та багатьох важливих побутових проблем на фронті вже частково профінансовано державою - Фондом розвитку інновацій виробництво ARMIC.UA - універсальна пралка-дезінфектор http://www.armic.com.ua/ www.armic.com.ua
показать весь комментарий
24.12.2023 12:20 Ответить
звучит аля британские ученые_)
показать весь комментарий
23.12.2023 21:51 Ответить
Я притіг реально дикого кота- скільки рук і ніг покусаних! Він тільки мене не кусає, а оскільки котик реально гарнюній, погладити бажання виникає у всіх. Мишей зараз поменшало вдесятеро, але є проблема- він їсть виключно курячу печінку, м'яско варене... Трупики мишей доводиться збирати тричі на добу.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:55 Ответить
Особливо цікаво як він ті трупики умудряється закидати у берці.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:56 Ответить
Это коты так благодарят за Ваше отношение к нему. Дай Бог Вам удачи и отдельно Вашему талисману.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:21 Ответить
. У звірят буває цікаве почуття гумору.
показать весь комментарий
24.12.2023 13:21 Ответить
Обычно охотницы - это кошки. Но тогда будет проблема котят Хотя знаю одну стерилизованную кошку, которая просто мастерски давит мышей и крыс, и складывает их на виду. Типа "видите я не даром тут харчуюсь".
показать весь комментарий
23.12.2023 21:59 Ответить
Та то багато котиків так роблять. Якось у моєї тещі вже давненько назад жив такий собі Мурчик (ще не бачив такого коротенького доросло котика). Якраз під осінь - кожен день (!) ранком виходиш з хати - до 10ти мишей задушених. Ще й рядочком поскладає.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:10 Ответить
Теж саме у бабусі, приватний будинок був, кішка робила))) рівнесенько, рядочком біля порогу))
показать весь комментарий
23.12.2023 22:39 Ответить
Наша кішка Машка, та давила щурів і притягала їх на поріг літньої кухні) Баба готує обід, вийде, а шо ти їх сюди притягла?! Машка "роботу здала", забрала здобич і несе до своїх кошенят - тренувати.
показать весь комментарий
23.12.2023 23:03 Ответить
Нема різниці. В мене лише один кіт мишей боявся, а були, що щурів давили.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:24 Ответить
Проблема не в котятах, если Вы еще не поняли)
показать весь комментарий
24.12.2023 07:18 Ответить
В мене молода кицька теж любить у взуття свої цяцьки ховати. Я зарядку від фітнесбраслета шукала першим ділом у взутті, знайшла в ліжку під одіялом .
показать весь комментарий
23.12.2023 22:22 Ответить
Тут багато ідей як позбавитись мишей

https://www.youtube.com/@mousetrapeasy/shorts https://www.youtube.com/@mousetrapeasy/shorts

показать весь комментарий
23.12.2023 22:22 Ответить
Не кусає і не вкусе, бо ти казкар.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:23 Ответить
Леонід Днєпр, чи Альтер Натор- не можу точно визначити хто з забанених зебілів- на тобі ще й ілюстрацію до казки.
показать весь комментарий
24.12.2023 06:31 Ответить
То у вас там банда, не сам працює
показать весь комментарий
24.12.2023 09:21 Ответить
Ні, тепер сам. То фото ще коли він не був моїм, я його з КСП притіг- приблудився.
показать весь комментарий
24.12.2023 11:28 Ответить
...А на вигляд такий собі тихий і лагідний муркотун .
показать весь комментарий
24.12.2023 13:23 Ответить
Это происходит циклически раз в несколько лет. Помню как мыши ночами покрывали все полотно дорог на юге. На следующий год синхронно увеличивается поголовье лис, степных соколов, орлов и сов.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:55 Ответить
лис, степных соколов, орлов и сов отпугивают звуки выстрелов. А грызуны, видимо, ничего не боятся.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:16 Ответить
Взагалі-то я чув що гризуни не ******* звуків чітко визначеної частоти Здаєтся - ультразвукового діапазону
показать весь комментарий
23.12.2023 22:45 Ответить
Я купляв від кротів відлякувач ультразвуковий . То кроти його так злякалися що купу землі нагорнули на нього . Положив біля зерна . Вже 4 рік мишей там не видно.
показать весь комментарий
23.12.2023 23:17 Ответить
Це який? Від 50 до 100КГц?
показать весь комментарий
24.12.2023 07:22 Ответить
Не того питаєш! Я просто "чув" про ультразвук "Бойко" написав що його використовував
показать весь комментарий
24.12.2023 07:25 Ответить
Не ображайтеся) 🐰
показать весь комментарий
24.12.2023 07:32 Ответить
Ультразвук це КГц чи можливо МГц? Ось в чому питання
показать весь комментарий
24.12.2023 07:34 Ответить
НЕ ЗНА-Ю!! Я не спеціаліст у цьому Але те що тварини більш чутливі до ултразвуку та інфразвуку - мені відомо Браконьєрські ультразвукові свистки для собак відомі з Середніх віків І "гаммельнський щуролов" не на пустому місці з"явився
показать весь комментарий
24.12.2023 07:39 Ответить
Перший раз чую. Кажуть нема лісів за щшорсом
показать весь комментарий
24.12.2023 07:51 Ответить
І про болота Замглаю ніколи не чув? І про Смолинський торфобрикетний? Там люди і зараз торф копають - тільки з іншою метою Вони його на городах розсипають Бо торф має хороші гігроскопічні властивості і утримує вологу На піщаних грунтах Полісся це - хороша штука Особливо зараз Бо влітку починається спека І волога з піщаного грунту швидко випаровується А часточки торфу її затримують
показать весь комментарий
24.12.2023 07:58 Ответить
Замглай це найбільше родовище. Не був. Знаю підприємства, що перешли на торф. Але розпалюють газом.
показать весь комментарий
24.12.2023 08:04 Ответить
Ми на Замглаї колись завжди полювання "по перу" відкривали І з квітня по листопад - рибалили Там колись було багато карася Але після того як придурки порізали шлюзи на метал - вода з "полів" зійшла А решту карася добили "електровудочники" з сіл навкруги Замглаю Тепер там "пустка" Ні риби ні качок
показать весь комментарий
24.12.2023 08:17 Ответить
Я молодший. Пам'ятаю не велике болото та волок-не наш-місцевих. То як витягнули, а там червоний карась! Очко мале у волока. Вони на підвозу, кобилу ... оці маленьки карасики, що з пів мізинця!!! Я їх стільки назбирав ще на береге... А зараз Червона книга. Дібіли є й будуть
показать весь комментарий
24.12.2023 08:24 Ответить
Я прожив на Чернігівщині більше 20 років і тепер тільки почав розуміть чому їх "жлобами" по Україні називають Бо "гребуть" більше ніж використать можуть! На "придуху" вигрібають рибу - так дрібну викидають (хоча в Радулі їв "мальку" тушену в томаті - шикарна штука) На Сімполі колись була "придуха" так рибою в мізинець вся "забока" була всипана (вибирали велику а дрібну на лід викидали) А потім "плакалися" що "риба в забоці пропала"! Зять лаявся: знайомий наловив на вудочку до десятка кілограмів густери з кляпцем І "згноїв" - бо не знав що з нею робить Те ж саме - з грибами Набирають стільки що переробить та використать не в змозі А потім викидають
показать весь комментарий
24.12.2023 08:48 Ответить
Мої знойомі ще на початку 2000-х розпродали зброю. Бо нема чого взагалі ходити. А зараз є такі що прикормлюють лося а потім з 20 метрів ложать.
показать весь комментарий
24.12.2023 08:31 Ответить
Я теж перестав полювать Спочатку на качку - бо жінка відмовилася їх оброблять "Худі і всі в "палках" А потім і на зайця перестав ходить Бо їх вибили і витруїли браконьєри з фермерами Та ще й ногу мені в 2015-му протезували - ходить стало важко Так ствол і лежить з купою патронів А зараз він нікого й не цікавить - бо полювання заборонили
показать весь комментарий
24.12.2023 08:37 Ответить
Я з алабаєм тягався) ну його нафіг. Ледве поганого не стало
показать весь комментарий
24.12.2023 07:53 Ответить
Ультразвук - звукові коливання від 20 кГц і вище.
показать весь комментарий
24.12.2023 13:24 Ответить
Труйки від мишей є скільки завгодно і якоі завгодно. Невже це така велика проблема. Сам часто користуюсь в різних проміщеннях, навіть там де харчувались.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:59 Ответить
там масштабы другие. Из тысячи, никакой отравы не хватит.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:53 Ответить
від отрави вони смердять по норам, де подихають.
показать весь комментарий
23.12.2023 23:45 Ответить
Через дощі, в окопах брудно та стоїть вода, - Розвідка Британії.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:59 Ответить
А с наступлением морозов вода с высокой вероятностью превратится в лёд.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:02 Ответить
В цьому році дійсно щось відбувається з мишами. Їх дуже багато. Навіть в приватному будинку весь час. Їдять з наших тарілок вночі,ганяють по дому, і звідкись і ст час лізуть,звідки не розумію. Кіт не встигає ловити 😳 Хлопцям ми відправляли на фронт мишину отруту.
показать весь комментарий
23.12.2023 22:24 Ответить
Хоч би тваринки ніякої хєрні від кацапів не підчепили
показать весь комментарий
23.12.2023 22:29 Ответить
вони дарять бійцям різну заразу, бо спять разом в одежі з бійцем
показать весь комментарий
23.12.2023 23:46 Ответить
Для вирішення цієї та багатьох важливих побутових проблем на фронті вже частково профінансовано державою - Фондом розвитку інновацій виробництво ARMIC.UA - універсальна пралка-дезінфектор http://www.armic.com.ua/ www.armic.com.ua
показать весь комментарий
24.12.2023 12:19 Ответить
а людину по якій миша полазила, ти теж у пралку запхнеш?

ти реально дибіл неоганяєш, що вони тобі ноги обгризти можуть поки ти спатимеш?

чого ти таке одномозгле? стіралку йому, як тупому собаці кістку дали, а блохи як кусали, так і кусають.
показать весь комментарий
24.12.2023 16:02 Ответить
Їх скрізь багатенно. Раніше, коли земля вся оброблялась під посіви, вона оброблялась і від гризунів. Тому їх було не так і багато. Зараз багато землі занедбаної от вони і плодяться. Навіть на кладовищах все в їх норах, якщо поруч занедбане поле(
показать весь комментарий
23.12.2023 22:53 Ответить
Оброблялася (у основному) не земля Оброблялося посівне зерно У радянські часи задіювали школярів які "прочісували" поля і розкладали затруєне зерно коло скупчень мишачих нір
показать весь комментарий
24.12.2023 07:00 Ответить
Ну ви знаток)))
показать весь комментарий
24.12.2023 07:25 Ответить
Бо колись сам це робив Батько був агрономом - так коли нас так ганяли в листопаді по полях - змушував брать з собою гумові рукавички З мене ще однокласники з-за цього сміялися Бо я один в рукавичках зерно розкладав у нори
показать весь комментарий
24.12.2023 07:30 Ответить
Розкажи як торф брали, будьласка
показать весь комментарий
24.12.2023 07:26 Ответить
До чого тут "торф"? І що саме тебе цікавить? Як його по селах копали? Сам не копав - але зараз живу у місцях де це робили Якщо тобі так цікаво - можу розпитать товариша - він в дитинстві цим займався
показать весь комментарий
24.12.2023 07:33 Ответить
У тестя покійного батько копав та складав на підвозу. Зимою топилися. Північ Черніговщини. Якось так.
показать весь комментарий
24.12.2023 07:38 Ответить
Ну так я якраз і хотів телефонувать уродженцю Ведільців (район Славутича)
показать весь комментарий
24.12.2023 07:41 Ответить
Ще північніше за Славутич. Дякую за порозуміння
показать весь комментарий
24.12.2023 07:45 Ответить
Що - спробував мене "на вшивість" перевірить? Я за свої слова відповідаю - мені не потрібен фальшивий авторитет
показать весь комментарий
24.12.2023 08:09 Ответить
Ви чемна людина! Я поїхав до батьків-у матері День народження!
Ще поспілкуємось
показать весь комментарий
24.12.2023 08:59 Ответить
Насмішив! Мене тут дехто "хамом трамвайним" вважає Та за "різкість" висловлювань ненавидить!
показать весь комментарий
24.12.2023 09:02 Ответить
Вибачаюсь, синички торобанять у вікно) треба кормити
показать весь комментарий
24.12.2023 07:48 Ответить
А там його як махорки))
показать весь комментарий
24.12.2023 07:39 Ответить
В нашому селі восени коли орять землю і залишають під пар, розкидують і отруту. На весні де не де пробіжить по полю хвостата. А так майже не має.
А сусід тримає у вольєрі сім'ю тхорів, то не в нього, ні навколо не має ні мишей ні щурів, правда є сморід якщо вітер в наш бік)
На хуторі лісник лисицю приручив, теж не має клопоту з хвостатими, правда і курей більше не тримає.
А де хто шкурки тхорів тримає довколо дому і теж допомогає, запах відлякує, більше ніж коти.
показать весь комментарий
24.12.2023 07:41 Ответить
У молодості жив у Заволжі Мав товариша - капканщика Ловив тхорів степових і лисиць капканами Капкани тхорячі він змазував настоянкою з подрібнених анальних залоз тхора на спирту Робив це в гаражі У підвалі гаража був погріб для овочів Ні у нього ні у його сусідів (там кооператив був) гризунів у погребах не було А подалі від нього миші паскудили овочі по-страшному
А що таке запах тхора - я знаю Родичі колись тримали "фредок" (одомашнені африканські тхори) Власноручно з них шкурки знімав Потім тижнів два люди на мене у місцях скупчення "косилися"
показать весь комментарий
24.12.2023 07:51 Ответить
Ще вибачаюсь. Я тільки лікую тварин. Всіх хто диччю займаються на олівець
показать весь комментарий
24.12.2023 08:12 Ответить
Зараз разнорядка на лис прийшла. Я вважаю Ви знеєте
показать весь комментарий
24.12.2023 08:14 Ответить
І що та "рознарядка" дасть? Якщо:
По-перше - попит на хутро зараз практично відсутній
По-друге - другий рік полювання заборонене (в зв"язку з війною)
По-третє - капканний лов по Україні заборонений вже років з двадцять (визнаний "варварським")
Питання - чи вигідне тепер полювання на лисицю?
Саме тому у нас зараз (останні 15 років) сильний спалах сказу пішов
показать весь комментарий
24.12.2023 08:30 Ответить
Кажуть багато й в сараї заходять. Курей забирають. Я не знаю. Їх на трасах стільки збитих.
показать весь комментарий
24.12.2023 08:35 Ответить
Дозвіл на відстрил лисиць
показать весь комментарий
24.12.2023 08:39 Ответить
А яка "рентабельність" від того "відстрілу"? За це платить будуть? З яких фондів? Ветслужби? СЕС? Міських та сільських бюджетів? Сумніваюся! А "просто так" мисливці цим займаться не будуть - шкури нікому не потрібні
показать весь комментарий
24.12.2023 08:53 Ответить
Сказ то все. Я в цьому році енцифаліт заробив. Якщо б не встиг до п'ятниці, то в понеділок вже не було. Ось так
показать весь комментарий
24.12.2023 08:43 Ответить
Говорив з товаришем (біолог - же покійний) Так він сказав що білоруські науковці колись говорили про наявність природного вогнища енцефаліту на Поліссі (Тільки форма неагресивна) Але не встигли до розвалу Союзу провести дослідження Встановили що він протікає малопомітно - у вигляді застуди
показать весь комментарий
24.12.2023 08:58 Ответить
Вже не малопомітно. Чуть не здох
показать весь комментарий
24.12.2023 09:03 Ответить
Може добався до нас "кримський"? При Хрущові у Крим завезли білок-телеуток з Алтаю Не обробили А ті принесли звідти кліща енцефалітного (сибірську форму) Він у 90-ті захопив увесь Крим Потім рушив через Перекоп на північ
показать весь комментарий
24.12.2023 09:13 Ответить
Дзвонив сестри чоловік то казав що то ціла біла . Миші всюди . За тиждень три пари рукавиць обгризли на руках , заодно і нігті підрівняли. У побратима його пальця обгризли на нозі .
показать весь комментарий
23.12.2023 23:10 Ответить
Жах(
показать весь комментарий
24.12.2023 07:42 Ответить
А сама найкраща отрава від мишей ото є такі пахучі "цукерочки". Висилаю їх хлопцям то кажуть що добре
показать весь комментарий
23.12.2023 23:24 Ответить
Я ТЕЖ КАЖУ - ТІЛЬКИ КОТИКИ В ПОМІЧ. НАВІТЬСАМЕ КВОЛЕ КОТЕНЯ ЩО Я БРАЛА ЛІКУВАТИ-ХОЧЕТ ОХОТИТИСЬ. ЛОВЛЯТЬ КОТЕНЯТА ПАТИКИ ЯКІ Я КИДАЮ..КАМІНЦІ... ВОНИ ВСЕ ЗЛОВЛЯТЬ. АЛЕ ДЕ ЇМ ЖИТИ І ЩО ЇСТИ?
ХЛОПЦЯМ СПІВЧУВАЮ..... МИШИНИЙ СМОРІД ЦЕ ТЕЖ КОШМАР...АЛЕ І КОТЯЧИЙ НЕ КРАЩЕ..........
показать весь комментарий
24.12.2023 02:51 Ответить
Я В УКРАЇНІ. БЛІН ШО ЗА ПРАПОР
показать весь комментарий
24.12.2023 02:52 Ответить
В мене така, що як, вибачаюсь, насцить) дак за кілометр нікого не буде
показать весь комментарий
24.12.2023 07:28 Ответить
Хлопці, у нас проблем із мишами у бліндажі нема. Рецепт простий - оброблене труткою зерно. Кожні чотири дні підсипаємо свіженького у мишачі кормушки (розрізані пластикові пляшки). ******* отрути муміфікують мишей і щурів, тому вони не розкладаються і не "пахнуть". Головне - систематично підкормлювати.
Для швидкого ефекту - клейові книжки і мишоловки (тільки не пластикові - дерев'яні з підпружиненою ударною рамкою).
В бліндажі у сусідів мишей повно - там хлопці, мабуть, "бояться Грінпісу" і не "кормлять" мишей.
показать весь комментарий
24.12.2023 07:38 Ответить
Сам між рогами попадав на фермі в дитинстві)
показать весь комментарий
24.12.2023 07:44 Ответить
Для вирішення цієї та багатьох важливих побутових проблем на фронті вже частково профінансовано державою - Фондом розвитку інновацій виробництво ARMIC.UA - універсальна пралка-дезінфектор http://www.armic.com.ua www.armic.com.ua
показать весь комментарий
24.12.2023 12:05 Ответить
папужка малорозвинута, досить срать тут своїм примітивом, городське-примітивне.
показать весь комментарий
24.12.2023 16:04 Ответить