8681 посетитель онлайн
2 826 34

Лубинец об однополых партнерствах: Если на территории ЕС этот вопрос юридически признан, то каким должен быть ответ Украины?

лгбт

Функционирование института регистрируемых (гражданских) партнерств для однополых и разнополых пар в Украине необходимо предусмотреть в законодательстве, приняв соответствующий законопроект.

Об этом 27 декабря в эфире национального телемарафона сообщил уполномоченный Верховной Рады Украины по правам человека Дмитрий Лубинец, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на издание "Гордон".

Омбудсмена спросили, узаконят ли в Украине однополые браки.

"Выбор без выбора. Как бы мы сейчас ни относились к этому вопросу, - ответил Лубинец. - Я понимаю, что этот вопрос чувствителен для украинского общества, этот вопрос считается неоднозначным. Но если на территории Европейского союза этот вопрос юридически признан, то какой он должен быть ответ на территории Украины?[...] Если мы говорим о том, что мы все разные, но мы все равны, то это должно быть записано в национальном законодательстве. Если это не так, то я должен это трактовать как дискриминацию по какому-то признаку".

Омбудсмен отметил, что речь не идет о браке.

"Я сейчас говорю об общем принципе, который мы должны использовать в своей работе […] как об одном из инструментов, как это урегулировать без внесения изменений в Конституцию Украины, - это принять законопроект о так называемых гражданских партнерствах", - подчеркнул Лубинец.

Топ комментарии
+14
це зараз таке нагальне питання для України...!?
показать весь комментарий
28.12.2023 11:15 Ответить
+14
Геями відволікають увагу від підорасів
показать весь комментарий
28.12.2023 11:33 Ответить
+8
Якщо від Лубінцю немає що робити, то він яйця лиже… геям.

Це, напевно, важливіше ніж українських дітей повернути з кацапстану.
показать весь комментарий
28.12.2023 11:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
це зараз таке нагальне питання для України...!?
показать весь комментарий
28.12.2023 11:15 Ответить
Грошей же не дають під потужні реформи. Починаються загравання.
показать весь комментарий
28.12.2023 11:27 Ответить
та хай брачуються і діточок народжують
але тільки самі, самі, самі........

.
показать весь комментарий
28.12.2023 13:08 Ответить
Цікаво чого єдиний марафон зацікавився одностатевими шлюбами?
Чому виникло питання, кому це саме зараз цікаво?
показать весь комментарий
28.12.2023 11:17 Ответить
Геями відволікають увагу від підорасів
показать весь комментарий
28.12.2023 11:33 Ответить
потому как во власти в основном. богема, а как известно, богема больше всего подвержена **********
показать весь комментарий
28.12.2023 12:36 Ответить
Якщо від Лубінцю немає що робити, то він яйця лиже… геям.

Це, напевно, важливіше ніж українських дітей повернути з кацапстану.
показать весь комментарий
28.12.2023 11:21 Ответить
А ще треба когось запитати, чого діти в такій кількості залишилися на окупованих територіях. Чи не того.що дехто ужирався шашликами?
показать весь комментарий
28.12.2023 11:54 Ответить
Я есть не пАнимать о чём вы гАварить..
показать весь комментарий
28.12.2023 11:22 Ответить
Мне лично пофиг вообще. Если наша власть думает что если они узаконят это то нам сразу АТАКМС дадут или бабла отсыплют то они ошибаются.
показать весь комментарий
28.12.2023 11:29 Ответить
От яке вам діло до того, хто кого як кохає?
показать весь комментарий
28.12.2023 11:31 Ответить
"Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями" -- ВСЕ! Інших запретів не має і не мусить бути.
показать весь комментарий
28.12.2023 11:34 Ответить
Зрозуміло, все, що дуже добре - то ініціатива "зелених", а все, що погано - то ЄС. Непогана позиція. Але Лубінець має знати, що звіздарасів в Україні набагато більше чим в Європі, тільки там це все відкрито, а тут приховано.
показать весь комментарий
28.12.2023 11:33 Ответить
показать весь комментарий
28.12.2023 11:39 Ответить
Відповідь має бути простою. Все що потрібно для євроінтеграції потрібно приймати якнайшвидше і заборонити московський патріархат як вишенька на торті
показать весь комментарий
28.12.2023 12:12 Ответить
Ні для яких країн не було умов для вступу в ЄС про визнання збоченців, але для України есклюзив такий, може хай спочатку приймуть?
показать весь комментарий
28.12.2023 12:28 Ответить
нет: сначала заставят хороводы радужные водить, а принять это дело сотое
показать весь комментарий
28.12.2023 12:31 Ответить
це не є вимогою для євроінтеграції

з іншого боку під час війни це пряма загроза обороноздатності та мобілізаційним питанням, це ж очевидно
показать весь комментарий
28.12.2023 12:52 Ответить
Це ВАТІКАНСЬКА підофіли роками та десятиліттями навязували усім державним керівникам Європи, порозуміння до лгбт, щоб виправдати свої підофільські вади приховані за сутанами "богослужіння та богоуродства"...!!!
І таких прикладів і фактів тисячі, як "привелебні підофіло-богоуродники" виховують собі подібних послушників педофілів у рясах богоуродників...!!!
Ці наставляння дуже добре перебрали і засвоїли чорти в рясах з МПП...!!!
показать весь комментарий
28.12.2023 12:33 Ответить
Прочитала коменти і жахнулася … Рано ще нашому суспільству до цивілізованого світу, ой як рано ще.
показать весь комментарий
28.12.2023 14:10 Ответить
То, може, краще розвалити рашку та створювати свою "цивілізацію" ? 😉
показать весь комментарий
28.12.2023 15:15 Ответить
А що скажете про зоофілію?
показать весь комментарий
28.12.2023 18:52 Ответить
Ой, як невдобно вийшло!) Це , в додаток до " цивілізованого українського" Різдва!)? Далі буде...
показать весь комментарий
28.12.2023 14:58 Ответить
Дивні відносити між Боневтіком і Єрмаком давно викликають подив...
показать весь комментарий
28.12.2023 16:11 Ответить
Хм-м-м... А може це Кохання?
показать весь комментарий
28.12.2023 18:55 Ответить
Жорстко та твердо ні! В нас не має бути гейщини. В гейропі хай притон лишається. Фу.
показать весь комментарий
28.12.2023 17:11 Ответить
Нехай спершу нас приймуть до ЄС.
Тоді почнемо піклуватись про ********** та їхні забаганки.
Турки ніколи не погодяться на таке, та й поляки - і вони мають на це право - демократія.
показать весь комментарий
28.12.2023 18:33 Ответить
"Спочатку стільчики". Нажаль. Турки мають іншу релігію, там все суворо. Але ви чули, що казала Мелоні з цього приводу