4232 посетителя онлайн
6 432 60

Возвращение законопроекта относительно мобилизации – это позиция всех политических сил, представителей правительства и военного руководства, - Стефанчук

стефанчук

Спикер Рады Руслан Стефанчук заявил, что решение о возвращении законопроекта о мобилизации Кабмину было общим.

Об этом он сообщил в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

"Руководство Верховной Рады Украины, представители депутатских фракций и групп, председатели комитетов сегодня имели возможность обсудить с Главнокомандующим ВСУ Валерием Залужным, Министром обороны Украины Рустемом Умеровым и Начальником ГШ ВСУ Сергеем Шапталой проект Закона "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по усовершенствованию мобилизации, военного учета и прохождения военной службы" (регистр. №10378).

Важная дискуссия, важные вопросы, ответы. Перед этим указанный законопроект разрабатывался и рассматривался Комитетом по национальной безопасности, обороны и разведки. Есть ряд наработок и рекомендаций", – говорится в сообщении.

По словам спикера, было принято решение направить все наработанные рекомендации и предложения Кабинету Министров Украины.

"Хочу акцентировать, что это общая позиция всех политических сил, представителей правительства и военного руководства", - подытожил Стефанчук.

Напомним, ранее сообщалось, что законопроект о мобилизации возвращается Кабмину вместе с наработанными предложениями.

Топ комментарии
+18
Стефанчук не підходе для спікера , йому личить грати ролі космічних пиратів, людожерів ,чи великого кабана. Я розумію , доброго чоловіка має бути багато, але у стефанчука 250кг корупції та лайна.
показать весь комментарий
11.01.2024 14:57 Ответить
+13
Со Стефанчука получился бы хороший живой щит. Правда одноразовый. Как гандон
показать весь комментарий
11.01.2024 14:57 Ответить
+12
Всі засцяли брати відповідальність на себе?
показать весь комментарий
11.01.2024 14:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а ты за кого голосовал...?
показать весь комментарий
11.01.2024 14:56 Ответить
тобі хтось зобов'язан,, кацапе?
показать весь комментарий
11.01.2024 14:57 Ответить
То навіщо ти тут сьогодні зареєструвався?
показать весь комментарий
11.01.2024 15:02 Ответить
Всі засцяли брати відповідальність на себе?
показать весь комментарий
11.01.2024 14:50 Ответить
Мне например закон про мобилизацию не нужен. Я и дальше хочу сидеть на диване
показать весь комментарий
11.01.2024 14:58 Ответить
"тебя не поймут!" )) щас накатять!
показать весь комментарий
11.01.2024 15:29 Ответить
Так и сиди себе, шо тебе тот закон.
показать весь комментарий
11.01.2024 18:32 Ответить
А ти спробуй, щоб і патріотом виглядати, і так закон виписати, щоб мобілізації підлягали тільки цивільні роботяги...
показать весь комментарий
11.01.2024 14:55 Ответить
Треба щоб оцей ухилянт недопрезидент янелох склав з себе повноваженяя президента(хорош і так много біди накоїв) і передав його терміново створенному в державі комітету порятунку на чолі з війсковими. Треба повернути довіру до керівництва держави якої зараз нема ні в україні ні в ЕС ні в США
показать весь комментарий
11.01.2024 15:03 Ответить
А тим часом, лідор на гастролях вішає локшину про "ухилянтів", які у всьому винні. А до них хто був винним?
Вертайся і бери на себе відповідальність за ганебні пісульки.
показать весь комментарий
11.01.2024 14:55 Ответить
Ви наче не з України пишете, то ж курдупль на себе натякає, чотирижди ухилянта.
показать весь комментарий
11.01.2024 16:29 Ответить
Со Стефанчука получился бы хороший живой щит. Правда одноразовый. Как гандон
показать весь комментарий
11.01.2024 14:57 Ответить
Його можна котити попереду наступаючого підрозділу.
На кілька мін точно вистачить.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:05 Ответить
Краще скидать у ворожі окопи з літака чи вертольота. Куди там атомній бімбі - ушкодження будуть катастрофічні!
показать весь комментарий
11.01.2024 15:22 Ответить
не тільки. гімняна півтонна плигаюча бімба теж не погана. тих кого не потовче, плигаючи, в гімні потопить ))
показать весь комментарий
11.01.2024 15:31 Ответить
Ні, гандон надійніший!
показать весь комментарий
11.01.2024 15:43 Ответить
Стефанчук не підходе для спікера , йому личить грати ролі космічних пиратів, людожерів ,чи великого кабана. Я розумію , доброго чоловіка має бути багато, але у стефанчука 250кг корупції та лайна.
показать весь комментарий
11.01.2024 14:57 Ответить
ахахаххаха, харош браво
показать весь комментарий
11.01.2024 14:59 Ответить
Навіщо він взагалі потрібен, коли його підписами підтирається його ж перший зам (Корнієнко).
показать весь комментарий
11.01.2024 15:08 Ответить
Він ідеальна реклама владної системи перерозподілу іноземної фінансової та гуманітарної допомоги.
Дивлячись на нього, европейські платники податків чудово розуміють, кого саме вони годують в Україні.
показать весь комментарий
11.01.2024 16:32 Ответить
Та ну да, жити бегемотам хочеться, тільки не розуміють як?
А для маневру місця все менше.
показать весь комментарий
11.01.2024 14:58 Ответить
Бреше.
Ось що https://t.me/irynagerashchenko/12554 пише Ірина Геращенко , заступник керівника фракції "Європейська Солідарність":

"Спікер ВР першу нараду голів фракцій щодо мобілізації зібрав лише цього тижня!
До цього парламент 3!!! тижні був на канікулах! Президія спроможна зібрати пленарне засідання раз на місяць на пару днів.
Хоч воювати має вся країна, і це стосується і роботи парламенту, який мав би відпрацювати законопроєкт про мобілізацію, відшліфувати кожен рядок!
Та й подати цей проєкт мала не колективна Марʼяна під прізвищем Шмигаля, а Верховний Головнокомандуючий. Бо те, що є зараз, Зеленський може і не підпише, настільки це не уражений проєкт, в якому є антиконституційні і корупційні норми( висновок ГНЕУ і антикорупційного комітету, де більшість слуги).
Ми неодноразово зверталися до голови ВР з вимогою зайнятися своїми безпосередніми обовʼязками. Й це - не цькування опозиції і біганина на цирлах перед Банковою, а організація роботи ВР. Нормальної роботи і все!
Маємо, на жаль, найслабшого і найзалежнішого від ОП спікера в історії ВР. Й або пан Стефанчук стане головою всього парламенту й забезпечить єдність , взаємоповагу, нормальну роботу в цей історичний і визначальний час, або… , його переоберуть, як і Марʼяну".
показать весь комментарий
11.01.2024 14:58 Ответить
" на канікулах! " ?
показать весь комментарий
11.01.2024 17:56 Ответить
Пам'ятаю за Януковича в газеті "ФАКТИ" поздоровляли з 35-ти, чи 37-миріччям генерала ДСНС! Мабуть десь фронтом командує... В районі Кончи-Заспи чи Монако...
показать весь комментарий
11.01.2024 14:58 Ответить
Законопроєкт про мобілізацію № 10378 повертають на доопрацювання ініціатору, https://t.me/David_Arakhamia/344 заявив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Розглядати у парламенті його поки не будуть.

Він пише, що таке рішення ухвалили за результатами закритої наради з військовим командуванням і погоджувальної ради.

«Було багато дискусій. Ми розуміємо запит військового командування і готові йти назустріч. Але не всі норми можуть бути підтримані. Якісь положення прямо порушують права людини, якісь не є оптимально сформульовані. Про це відкрито сказали військовому командуванню. За результатами наради, законопроєкт повертається ініціатору. Одночасно передаємо пропозиції, напрацьовані на комітеті та у робочих групах», - написав він.

Нардеп від «Голосу» Ярослав Железняк https://t.me/yzheleznyak/6615 вважає заяву Арахамії дивною, оскільки «ніхто досі не розуміє, як взагалі можна його [законопроєкт] без Комітету і Ради зараз повернути».
показать весь комментарий
11.01.2024 14:59 Ответить
стефенчука - на мило!!!!!!!
показать весь комментарий
11.01.2024 14:59 Ответить
За словами спікера, було ухвалено рішення направити всі напрацьовані рекомендації та пропозиції Кабінету Міністрів України. - а накуя в кабмін???
показать весь комментарий
11.01.2024 15:00 Ответить
це кабмінівський законопроект
показать весь комментарий
11.01.2024 15:04 Ответить
За словами Зеленського у нас 1 мільйон " під ружйом " , то питання нахріна ще призивати 500 тис ? Може краще замість совкових призначити нових командирів які хочуть і можуть воювати дронами , РЕБами , РЕРами і іншим , а не просто гнати на мясні штурми ?
показать весь комментарий
11.01.2024 15:04 Ответить
Тут питання в іншому. 1 мільйон " під ружйом " стомився і хоче щоб його підмінили. Цей 1 мільйон не винен в тому що наша влада... як би це сказати... некомпетентна як мінімум.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:18 Ответить
Особливо стомились охганнікі західних кордонів, стільки мзди їм не несли ще ніколи. Вірите ні - руки отвалююця стільки бабла носить щодня, банки вже як у Шварца накачали, а все несуть і несуть.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:24 Ответить
"стомився" не "міліон під ружжом", а потребують ротації 150-170 тисяч тих, хто безпосередньо на ЛБЗ.
Решта знаходиться по тилам, так що безболісно можна ними міняти особовий склад на "передку".
показать весь комментарий
11.01.2024 15:39 Ответить
А через год, когда устанут и эти люди, вернуть обратнона фронт предидущие 170 тысяч, или все таки наконец-то вы пойдете?
показать весь комментарий
11.01.2024 16:31 Ответить
Нах.я мені друге УБД у мої 65 рочків? Пропонуєш йти захищати Зє-підарасню? Та нехай їх дідько покрутить.
Доречі, з твоїх майямей чи тексасів не хочеш приїхати іноземний легіон поповнити? Чи так, тільки попuzgitu?
показать весь комментарий
11.01.2024 16:57 Ответить
Защищать себя надо, а не зипидирасню. Бо кацап придет к тебе Бучу делать, а не к ним.

Но так то ты хороший повод нашёл для уклонистов - пойдут только после того как дед Олег с Америки приедет, не раньше
показать весь комментарий
11.01.2024 18:51 Ответить
Ти балабол, американсько-кацапський чи то просто кацапський підпьоздиш. А Бучу влаштувала якраз Зє-підарасня своєю злочинною бездіяльністю, крадівництвом, корупцією, тощо. Тож це вже всім відомо.
А ти можеш сміливо nuzgyвати *****. І усім казати, що я тебе послав без права повернення.
показать весь комментарий
11.01.2024 19:12 Ответить
Балаган 95-го кварталу вже перевершує сам себе.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:04 Ответить
Як недоречна ця котовасія із цим законопроектом, коли вирішується у США доля допомоги Україні. Прийняття цього Закону могло б стати потужним стимулом для ухвалення цієї допомоги, цим би була підтверджена рішучість Держави захищати себе. Тому із цим треба поквапитись
показать весь комментарий
11.01.2024 15:05 Ответить
СТЕФАНЧУК - ОБЛИЧЧЯ НАШОЇ РАДИ... СВИНЯЧЕ.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:07 Ответить
Не ображайте свиней , в порівнянні з цим рилом вони сімпатяжки ))
показать весь комментарий
11.01.2024 15:12 Ответить
Це обличчя всієї Зешобли.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:46 Ответить
https://arzamas.academy/materials/1341 Дворовые игры

Игроки становятся в широкий круг и перебрасывают друг другу мяч. Задерживать его в руках нельзя: мяч - это горячая картофелина!
показать весь комментарий
11.01.2024 15:11 Ответить
Больше напоминает игру в "вонючку" или "тифака": в классе кидают тряпку для стирания с доски друг в друга, в кого попало, тот вонючка. Чтоб перестать быть вонючкой, надо попасть этой тряпкой в другого.
показать весь комментарий
11.01.2024 18:40 Ответить
Взагалі не розумію цей закон, мобілізація і військовий стан і так тривають, а більша кількість людей не вирішить усіх проблем.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:19 Ответить
Свиня, сідай на дієту.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:25 Ответить
З 29 жовтня 2023 року діяльність Верховної Ради України є НЕЗАКОННОЮ, оскільки 76,77 статті Конституції України прямо обумовлюють термін діяльності ВР України- п'ять років. І ані дня більше!
В умовах відсутності виборів у ВРУ повинен впроваджуватися коаліційний уряд.
показать весь комментарий
11.01.2024 15:29 Ответить
Ху.ло тоже говорит, что в Украине незаконное правительство. Это наверное совпадение
показать весь комментарий
11.01.2024 16:33 Ответить
(дивлячись на фото Стефанчука):

Не ту хворобу назвали "рожа"!
показать весь комментарий
11.01.2024 15:32 Ответить
10.‎01.‎2024 687 доба війни

82 доби до закінчення конституційного терміну президента Зеленського





Наступає історичний момент української історії - фракція більшості в ВР готова продатись ! Потенційним покупцям, по-перше - гроші цьому кодлу тільки після голосувань.

Залужний на "погоджувальній раді" - "Та пішли ви !". І вони пішли ... Законопроект повертається в Кабінет міністрів в руки Шмигаля, якого вже дві державні служби звинувачують у корупції. Справа навіть не в "поправках". Питання банально просте - "слуги народу" вимагають гроші у власного керівництва за голосування по законопроекту !

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html?m=1
показать весь комментарий
11.01.2024 15:36 Ответить
А де наш гарант Конституції і верховний. Це його прямий обовязок --про мобілізацію і захист держави Чи він може тільки читати відосики написані недолугими помічниками.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:25 Ответить
Жирный пусть сначала сынулю вернёт из Европы!
показать весь комментарий
11.01.2024 17:27 Ответить
І цей хряк теж співає по військових.
Вилупки.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:39 Ответить
Питання мобілізації суттєво зрушиться коли почнуться розстріли корупціонерів. Люди не вірять владі, особливо ВР.
Лихі часи вимагають жорстоких дій.
показать весь комментарий
11.01.2024 18:05 Ответить
Надо было не просто вернуть в кабмин, а скатать трубочкой, и затолкать Умерову в жопу, все 72 страницы.
показать весь комментарий
11.01.2024 18:41 Ответить
Повернення законопроекту це позиція Громадян України ! І тільки завдяки впливу людей на депутатів і зокрема на цього людоїда вдалось повернути законопроект на допоацювання.
показать весь комментарий
11.01.2024 21:14 Ответить