3607 посетителей онлайн
10 049 55

Новая министр культуры Словакии разрешила подконтрольным организациям сотрудничество с Россией

мартіна,шимковічова

Новая министр культуры Словакии Мартина Шимковичова отменила решение предыдущей главы министерства о запрете на сотрудничество с Россией и Беларусью в области культуры.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Pravda.Správy.

"В мире - десятки военных конфликтов, и, по нашему мнению, художники и культура не должны платить за это", - сказала Шимковичева.

В издании напоминают, что в марте 2022 года предыдущая министр культуры Словакии Наталия Миланова приняла решение о запрете всем подконтрольным организациям и их работникам сотрудничать с Россией и Беларусью.

Топ комментарии
+48
Швейцарія Австрія Угорщина та Словаччина як дорогі російські борделі…. і конкурують між собою…
показать весь комментарий
20.01.2024 21:08 Ответить
+40
********** повія.
А якби у нас був би МЗС то візит фіцо в Ужгород 25 січня був би скасований, особливо на фоні його заяви про блокування вступу України до НАТО. Якого біса ти сюди їдеш тоді? Пензлюй ***** вічко вилизувати й далі, з вами тупі йолопи говорити ні про що взагалі.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:09 Ответить
+31

показать весь комментарий
20.01.2024 21:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шимковічова "шимка грає"?
показать весь комментарий
20.01.2024 21:07 Ответить
Швейцарія Австрія Угорщина та Словаччина як дорогі російські борделі…. і конкурують між собою…
показать весь комментарий
20.01.2024 21:08 Ответить
Дофіга рашиської пропаганди в Словаччині.
Словаки українців жаліють і допомагають, але все одно більшість каже що "це все Амеріка посоріла брацькі народи" і тому подібну пропаганду яку ми давно чули з вуст московії
показать весь комментарий
21.01.2024 03:27 Ответить
Піськамана іпана.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:08 Ответить
ППЦ. Ці мерзоти дограються.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:08 Ответить
********** повія.
А якби у нас був би МЗС то візит фіцо в Ужгород 25 січня був би скасований, особливо на фоні його заяви про блокування вступу України до НАТО. Якого біса ти сюди їдеш тоді? Пензлюй ***** вічко вилизувати й далі, з вами тупі йолопи говорити ні про що взагалі.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:09 Ответить
.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:10 Ответить
Кадр з фільму"Джентльмени удачі". Мосфільм.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:24 Ответить
То не культура і не мистецтво.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:29 Ответить
Путінські курси!
показать весь комментарий
20.01.2024 21:45 Ответить
А що у цієї подруги з очима? Вона як згенеровано за допомогою ШІ
показать весь комментарий
20.01.2024 21:11 Ответить
На Зеленську схожа
показать весь комментарий
21.01.2024 07:02 Ответить
Чим зайняті наші дипломати? Вони, взагалі, у нас є?
показать весь комментарий
20.01.2024 21:12 Ответить
може дать коридор русакам вагнерівцям та іншій шоблі до словатчини та угрів?
показать весь комментарий
20.01.2024 21:18 Ответить
Міністерка чи міністерво?
показать весь комментарий
20.01.2024 21:21 Ответить
Який цар - така і свита... Якщо фіцьо у пуйла на підсосі, то чого чекати від підлеглих?
показать весь комментарий
20.01.2024 21:21 Ответить
Все добре картина вимальовується ...
показать весь комментарий
20.01.2024 21:23 Ответить
Ага, про ''спорт по за політикою'' вже було.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:25 Ответить
чергова європейська прорашистська шльондра ,дозволила рашистській агентурі працювати в країні ЄС Словаччині під 2культурною" вивіскою
показать весь комментарий
20.01.2024 21:25 Ответить
Дай Боже вам ,,культуру" з танками і ракетами! Амінь.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:29 Ответить
Вона з уряду рашистської маріонетки Фіцо, відтак, тут абсолютно немає чому дивуватися.
показать весь комментарий
20.01.2024 21:29 Ответить
З уряду котрий обрали словаки. Тобто більшість.
Отаких дав Бог нам сусідів. Що мадярів, що словаків. Не далеко і поляки з румунами.
Про москалів уже і мови нема - вороги споконвічні!
Була одна надія на бульбашів, та і ті продались москалям...
показать весь комментарий
20.01.2024 23:25 Ответить
До речі, фіцо - бувший комуняка.
показать весь комментарий
20.01.2024 23:47 Ответить
... а потім, крівцею будуть харкати усі словаки...
показать весь комментарий
20.01.2024 21:31 Ответить

показать весь комментарий
20.01.2024 21:32 Ответить
Заради КРИВАВИХ грошей від прутіна (в миру-*****), і не таке зроблять…Табори ГУЛАГУ, від неї далеко…..
Але жоден з них цих КРИВАВИХ грошей не забери
показать весь комментарий
20.01.2024 21:36 Ответить
Почекайте, скоро вони ще поб"ються за право першим відсмоктати прутня у "солнцелікого" !
показать весь комментарий
20.01.2024 21:37 Ответить
Словаччина, Пушки на?
- их есть у них, а ещё есть и преступления и наказание по-кацапски...
показать весь комментарий
20.01.2024 21:41 Ответить
Яка ганьба. Продажна міністерка продажного фіци буде підтримувати зв'язок з помийкою, в яку перетворилася рашистська "культура"
показать весь комментарий
20.01.2024 21:43 Ответить
..якою є та була мацковськая культура..
показать весь комментарий
21.01.2024 01:09 Ответить
*идораси
показать весь комментарий
20.01.2024 21:45 Ответить
"конфлікт"?
показать весь комментарий
20.01.2024 21:48 Ответить
Якщо із слугами можна, тоді вже нічого не страшно
показать весь комментарий
20.01.2024 21:50 Ответить
Така собі словацька курка ...консерва ватна морковні губки, парт білет ,червона площа, ленін жив і буде жити у морзі...і вони з ним
показать весь комментарий
20.01.2024 21:52 Ответить
Виявляється, корабельні сосни -це всесвітній бренд.
показать весь комментарий
20.01.2024 22:00 Ответить
Всі балети та опери рашки тепер попрутся в Братіславу.
показать весь комментарий
20.01.2024 22:03 Ответить
через кудою? через турцію дороговато, білети на балет стільки не коштують
показать весь комментарий
20.01.2024 22:43 Ответить
Лебедіне озеро, по них плаче ...дочекаються ...
показать весь комментарий
20.01.2024 22:03 Ответить
кацапословацька ''радиска кет''.
показать весь комментарий
20.01.2024 22:11 Ответить
показать весь комментарий
20.01.2024 22:36 Ответить
показать весь комментарий
20.01.2024 22:37 Ответить
показать весь комментарий
20.01.2024 22:38 Ответить
U ruskih kultura ? 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
20.01.2024 22:40 Ответить
и таких русских художников тысячи
показать весь комментарий
20.01.2024 22:42 Ответить
ШЛЮХА !!!
показать весь комментарий
20.01.2024 22:43 Ответить
яка гарнюсенъка истота
показать весь комментарий
20.01.2024 23:20 Ответить
Та вже пох...
показать весь комментарий
20.01.2024 23:43 Ответить
Рабочий рот, видно шо профи в культурной сфере.
показать весь комментарий
21.01.2024 00:28 Ответить
совсем не недавно, слово в слово я услышал тоже самое от английского профессора. С русскими, он сказал, надо разговаривать, сотрудничать и переубеждать.
Не туда русские ракеты летят. Вообще не в ту сторону.
показать весь комментарий
21.01.2024 00:30 Ответить
Словаччину створив гітлер.

Адольф Гітлер розглядав декілька планів дій щодо майбутнього Словаччини. Врешті-решт було ухвалено рішення утворити окрему державу під сильним впливом Німеччини, яка б могла виступити плацдармом для нападів Німеччини на Польщу та інші регіони.

13 березня 1939, Адольф Гітлер запросив Йозефа Тисо (прем'єр-міністра Словацької автономії) до Берліна, де переконував його негайно проголосити незалежну Словацьку Республіку. Тисо відмовився ухвалити таке рішення самостійно та отримав згоду Гітлера на розгляд питання проголошення незалежності на засіданні словацького парламенту. Таке засідання було проведене 14 березня. Після доповіді Тисо щодо зустрічі з Гітлером та наступної дискусії, в ході якої єдиною альтернативою незалежності було визначено розділ словацьких земель між Німеччиною та Угорщиною, парламент одностайно проголосував за проголошення незалежності Словаччини. Йозеф Тисо був призначений першим прем'єр-міністром новоствореної республіки.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0
показать весь комментарий
21.01.2024 00:51 Ответить
Ви забули додати
що за 7 років
Тісо повісили...
а фіцо дуже спожий на цього папєрєдніка..
прям дід та онука..тож цю падлюку теж повісять..
показать весь комментарий
21.01.2024 01:06 Ответить
ЯБВ
показать весь комментарий
21.01.2024 00:56 Ответить
сосна палубна..
показать весь комментарий
21.01.2024 00:59 Ответить
Може "вахнєровца" "жілаєт ахмуріть".
показать весь комментарий
21.01.2024 01:49 Ответить
Хочу від щирого серця побажати тій пані, щоб її дітей вбила російська С-300, а її саму тиждень, кожного дня насилували обдолбані росіянці, як ту нещасну вчительку в Бучі, а потім розстріляли з крупнокаліберного кулемета!
показать весь комментарий
21.01.2024 01:53 Ответить