12501 посетитель онлайн
4 076 30

Суд назначил Роману Гринкевичу заключение под стражу до 17 марта с залогом в 500 млн гривен

роман,гринкевич

Печерский районный суд Киева избрал меру пресечения сыну львовского бизнесмена Игоря Гринкевича - Роману Гринкевичу. Ему назначили содержание под стражей до 17 марта с альтернативой в виде залога в размере более 500 миллионов гривен.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Офис Генпрокурора Украины.

"По ходатайствам прокуроров Офиса Генпрокурора Печерский районный суд г. Киева избрал меру пресечения в виде содержания под стражей пятому участнику преступной организации, которая поставила для ВСУ некачественную одежду. Он взят под стражу с альтернативой внесения залога в сумме 500 млн гривен", - отмечается в сообщении.

Напомним, Роман Гринкевич был задержан в Одессе утром 22 января при попытке уехать заграницу. Ему, как и остальным фигурантам, было сообщено о подозрении в создании преступной организации и участии в ней, а также мошенничестве, совершенном в условиях военного положения в особо крупных размерах (ч.ч. 1,2 ст. 255, ч 5 ст. 190 УК Украины).

Топ комментарии
+10
А кто підписав акт прийому товару ???
показать весь комментарий
22.01.2024 22:34 Ответить
+10
Цей увесь сморід іде із зеленої дупи, яка накрила всю країну.
показать весь комментарий
22.01.2024 23:02 Ответить
+9
БЛИН, 1 ТРИЛЬОН ГРИВЕН! Да Авакову з рюкзаками і не снилось таке
показать весь комментарий
22.01.2024 22:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А кто підписав акт прийому товару ???
показать весь комментарий
22.01.2024 22:34 Ответить
БЛИН, 1 ТРИЛЬОН ГРИВЕН! Да Авакову з рюкзаками і не снилось таке
показать весь комментарий
22.01.2024 22:36 Ответить
У сина Авакова рюкзаки були рівні. Але зараз не син Авакова...
показать весь комментарий
22.01.2024 22:45 Ответить
Ти впевнений що рівні? Зеки по 100 грн шили рівні рюкзаки які могли на штурмовику порватися під час штурму? Ти ідіот? Тобто собівартість якісного рюкзака 100 грн?
показать весь комментарий
23.01.2024 07:35 Ответить
Напевно рЄзніков
показать весь комментарий
22.01.2024 23:36 Ответить
Попросив зробити напрацювання, щоб усі складнощі між урядовцями, бізнесом та правоохоронцями були зняті, - Зеленський. Джерело:
показать весь комментарий
22.01.2024 22:41 Ответить
далі буде...
показать весь комментарий
22.01.2024 22:43 Ответить
Що йому інкремінує прокуратура, яка стаття?
показать весь комментарий
22.01.2024 22:42 Ответить
Голяка перетинав кордон готелю
показать весь комментарий
22.01.2024 22:49 Ответить
если сильно интересно https://www.youtube.com/watch?v=lxE4oIWzxPo
показать весь комментарий
22.01.2024 22:51 Ответить
Ютуб не цікавить
показать весь комментарий
22.01.2024 22:52 Ответить
?
показать весь комментарий
22.01.2024 22:55 Ответить
Цікаві тільки офіційні джерела. На Ютубі забагато Лещенка
показать весь комментарий
22.01.2024 22:57 Ответить
ну это прямая трансляция с зала суда , куда уже более официально , я и сам понимаю что на ютубе много мусора
показать весь комментарий
22.01.2024 23:01 Ответить
Жах, жодних доказів, один пустопрожній спітч в стилі путіських практик
показать весь комментарий
22.01.2024 23:11 Ответить
Так де ж таки знаходилась штаб квартира злочинної організації - у Гринкевича ми в МО? І хто її реально очолював?
показать весь комментарий
22.01.2024 22:50 Ответить
В Министерстве обороны, конечно. Гринкевич-это пешка.
показать весь комментарий
22.01.2024 23:47 Ответить
Невже, і до Резнікова, черга настане….
Він вивів у різні схеми, під шумок в 2022 році, більше 40 млрд з України…
Можливо, він ОСОБИСТО, їх уже і повернув, до держБюджету!!
Щось мовчить, Шмигаль з міністром вчьоним від фінансів, мабуть ще гроші повернуті перевіряють..
показать весь комментарий
22.01.2024 22:53 Ответить
вашим мріям позаздрить сам барон Мюнхаузен
показать весь комментарий
22.01.2024 23:10 Ответить
Цей увесь сморід іде із зеленої дупи, яка накрила всю країну.
показать весь комментарий
22.01.2024 23:02 Ответить
А хто підписував з МО?! Де вони?! Хто їх кришував з ОП?! Хто?! Ви що бл# кончене, не можна підписати таке, без потужностей виробництва, ну Гринкевичі постачальник, а інші педали де?! А наша влада?! Де!? Хто сидить з нашої влади??????! Воювати суки хочете?!,- так щоб люди воювали і приїжджали з усього світу Українці, робіть все по закону України, об'явити війну(1), вся країна на військові рейки(2), і депутати теж, і мільйонери теж - воювати(3), встаємо і боронимо нашу державу, виганяємо орків з нашої землі. Майже всі українці приїдуть боронити нашу державу з ЄС, коли буде гідне забезпечення сімей військовослужбовців до кінця їхнього життя(4), коли інвалідам, які не можуть воювати з відірваними кінцівками, пенсія(5), що можна забезпечити гідне життя сімей інвалідів, тварюки думайте, бо я не можу ту владу за людей рахувати. Приймайте закон, де все це зазначено, тоді буде мобілізація не +500 тис., а буде 1 млн.+. Тоді не треба ТЦК, і так далі.
показать весь комментарий
22.01.2024 23:34 Ответить
Сдоят с Гринкевича кучу денег и отпустят на волю.
показать весь комментарий
22.01.2024 23:45 Ответить
Зараз коли ти інвалід, твоя сім'я отримує - 0, нема пенсії (тебе просто списали), коли ти загинув отримує - 0 (бо будеш зниклий безвісти 100 років), яка мотивація?! За ваші підарські бабки воюйте самі.
показать весь комментарий
22.01.2024 23:48 Ответить
Готовий профінансувати проект депутат в штурмовиках за 100 тис. грн. на місяць)))))
показать весь комментарий
23.01.2024 00:11 Ответить
500 миллионов... да мне такое и не снилось.
показать весь комментарий
23.01.2024 00:28 Ответить
Де підозри чінушам з МО?
показать весь комментарий
23.01.2024 03:07 Ответить
Первая крыса пыталась свалить? Не, будешь сидеть тварь, отдашь деньги що *******, резникову приготовиттся
показать весь комментарий
23.01.2024 08:05 Ответить
Гроші тю-тю, вам ось цей цап.
Ця справедливість постфактум вигідна, і вона основна для вживання.
показать весь комментарий
23.01.2024 08:30 Ответить
спортивна рибалка продовжується вкрали на мільйони -дали здачу та випустили