9838 посетителей онлайн
8 455 56

Террориста Гиркина приговорили к 4 годам колонии в России

стрелков,гіркін

Террорист Игорь Гиркин приговорен к 4 годам колонии общего режима.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пропагандистское издание ТАСС.

Отмечается, что российский террорист был осужден за "призывы к экстремизму".

Напомним, 21 июля российский террорист Игорь Стрелков-Гиркин был задержан в рамках уголовного дела о призывах к осуществлению экстремистской деятельности (часть 2 статьи 280 УК РФ) через телеграм-канал. Стрелков не признает вины и со следствием не сотрудничает. Его дело засекретили с учетом гостайны.

Топ комментарии
+18
С почином игорек, тебе еще сидеть и сидеть.

И да ирония в том что -родина тебя не бросит, никогда.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:22 Ответить
+17
показать весь комментарий
25.01.2024 13:20 Ответить
+15
А ось і майбутній командир загонів "Шторм-Z"
Ну а шо: досвід є, непотрібен нікому... То ж тільки "на м'ясо" для "защіти царя і атєчества"!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ай-я-яй убілі нєгра
ай-я-я-яй..
суку завалілі
показать весь комментарий
25.01.2024 13:19 Ответить
Сяде Гіркіним, вийде Діркіним
показать весь комментарий
25.01.2024 15:04 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2024 16:05 Ответить
- Кому суждено быть повешенным, тот не утонет. Ордер на ваш арест уже выписан. ©
показать весь комментарий
25.01.2024 15:16 Ответить
Іронічно. Хоча можна було би і грохнути.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:20 Ответить
для того і засудили...щоб начебто сам повісився чи на заточку стрибнув
показать весь комментарий
25.01.2024 13:35 Ответить
Не факт что не грохнут. Там что 10 суток что 10 лет, разница не большая ))
показать весь комментарий
25.01.2024 13:44 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2024 13:20 Ответить
4 роки це початок, зараз ще перелопатять ті стріми із Квачковським, і ще пару років накинуть.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:21 Ответить
Пох
показать весь комментарий
25.01.2024 13:21 Ответить
Эта падла может всплыть в самом неожиданном месте.
Не поверю, что и Гиркина будут гноить в колонии.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:22 Ответить
В проруби например
показать весь комментарий
25.01.2024 13:35 Ответить
І чому "Colt" не вірить наперекор історичним фактам?! Забув що самі комуністи вбили соратників Троцького, Зінов'єва, Каменева, Кірова і ще багато тисяч "братів по ідеології" назвавши їх то "троцькистами", то "ворогами народу", то "контрреволюціонерами", а то й тайно, повісивши, наприклад, смерть Кірова на тих від кого бажали позбутися?! А що відбулось із Берією забули?! А )(уйло (він же путін) саме в таких покидьків і вчився, та вирішив повторити культ Сталіна - головного ката часів існування СРСР так, що більшість рашистів марять опинитися у тих самих умовах великого й масового терору забувши, що ті хто його розпочали були наступними жертвами!!!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:53 Ответить
Подивимось.
Пригожин і Гіркін були цінними кадрами.
Я не проти, щоб вони пішли "в расход".
Але думаю, що Пригожин у Африці -
готує ***** запасний аеродром.
показать весь комментарий
25.01.2024 14:10 Ответить
Шановний, невже ви забули головний лозунг комуністів? "Нєзамєнімих у нас нєт" (С). А ще один, який випливає з попереднього - "нєт чєловєка - нєт проблєми" (С) Джугашвілі.
І Пригожин не в Африці, а в могилі по шматочкам. Нема ніякого сенсу в якихось складних комбінаціях. Так і Гіркін - киздів на свому канальчіку поки було можна і вигідно комусь. Потім шось змінилося і його прикрили. Поки ненадовго.
Це тіпа як ви маєте якусь непотрібу прям зараз вам річ, а викинути шкода. То ви її кладете в кладовку, хай посидить полежить. Через чотири роки при розхламленні ви зрозумієте, шо це барахло вам не треба і ніколи буде не треба і ви її завалите викинете. А не зробите розхламнення і переоцінку, то так і буде та річ сидіти лежати в кладовці доскону.
показать весь комментарий
25.01.2024 15:12 Ответить
С почином игорек, тебе еще сидеть и сидеть.

И да ирония в том что -родина тебя не бросит, никогда.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:22 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2024 13:22 Ответить
А ось і майбутній командир загонів "Шторм-Z"
Ну а шо: досвід є, непотрібен нікому... То ж тільки "на м'ясо" для "защіти царя і атєчества"!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:24 Ответить
Как патріот, аткравєнно гаварю, мало, дайтє іму пятнашечьку!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:25 Ответить
Полковник ФСБ Гіркін отримав нове завдання- удавати " сидельца за правду".
показать весь комментарий
25.01.2024 13:27 Ответить
Соратники Дыркина будут свого кумира с кичи вызволять ?
показать весь комментарий
25.01.2024 13:27 Ответить
Блет, це ж Гіркін політичний в'язень по суті, режим поїдає і своїх..
показать весь комментарий
25.01.2024 13:30 Ответить
Отак само, "політичним в'язнем", його вважають "хорошие руССкие" котрі переховуються закордоном та сповіщуючи про те, що "руССкие не виноваты", тільки )(уйло (він же путін) у всьому винен. Ні, Гіркін не є політичним в'язнем, його запроторено до в'язниці через те що царя образив, тобто за намагання взяти владу у власні руки, замість того кому служив без честі та совісті! А називати його "політв'язнем" це все одно що назвати "жертвою" камікадзе, або шахіда, ніби їх хтось підірвав, а не вони самі інших!!!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:41 Ответить
Гіркін не є політичним в'язнем, його запроторено до в'язниці через те що царя образив, тобто за намагання взяти владу у власні руки (с)

Взагалі то це і є політв'язень, опозиція до чинної влади і надумані звинувачення від політрежиму. ХЗ для чого стільки тексту і переливати із пустого в порожнє.
показать весь комментарий
25.01.2024 15:38 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2024 13:31 Ответить
Клуб рассерженных патриотов выразил глубокую обеспокоенность.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:31 Ответить
Це зайвий приклад того що усі диктаторські режими однакові і спочатку вони переслідують опозицію а потім беруться вже за власних прихильників через побоювання втрати персональної влади та отримання її КОНКУРЕНТАМИ. Так само у СРСР спочатку боролись із тими хто не поділяв комуністичну ідеологію та прагнення до "диктатури пролетаріату" і світової революції, а потім вже із соратниками котрих підозрювали у намірах очолити органи влади замість осіб що вже займали там високі посади!!!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:32 Ответить
малувато буде.. но може ще у колонії заробить 4*4 строки ))
показать весь комментарий
25.01.2024 13:35 Ответить
Отак гіркін став диркіним вже не тільки в інтернеті, а й в реалі)
показать весь комментарий
25.01.2024 13:36 Ответить
Гагарін долітався а гіркин доп........ся .
показать весь комментарий
25.01.2024 13:41 Ответить
Клуб опущених патріотів обіцяв стотисячні мітинги в разі арешту гіркіна.
показать весь комментарий
25.01.2024 13:46 Ответить
Всього чотири роки за заклики до екстремізму на рашці? Постановочка в стилі 95 кварталу від рашистів!
показать весь комментарий
25.01.2024 13:49 Ответить
Та хоч на 1 день, якщо він буде останнім, бо у в'язниці можуть із ним зробити будь що, та до того ж за будь що продовжити термін ув'язнення. Нагадаю й про те що під час ув'язеннення можуть вигадати й нові злочини, як це робили відносно Навального, та додати й без фейкових "порушень" років на стільки, на скільки заманеться )(уйлу (він же путін) котрого його посіпака Гіркін дуже розчарував через зайву багатомовність!
показать весь комментарий
25.01.2024 14:00 Ответить
Ти нічо з ним там не зроблять. В мене таке враження, що просто не вирішили покищо шо з ним робити, тож на всякий випадок його посадили. І взагалі то це не через його киздьож - гіркін достатньо розумний, шоб йому сказали закрити піддувало, то він би сидів тихо і не відсвічував. Але в такому разі була б вірогідність, що йому стане нудно і він кудись збіжить. А потім його впіймають, приволокуть в Гаагу і він там нарозказує лишнього. Тепер від Гааги він надійно захищений. А дали 4 роки тому, що не впевнені, шо він не буде потрібен. Були б впевнені - лежав би поруч з розрахунком ЗРК, який Боїнг збив.
показать весь комментарий
25.01.2024 15:19 Ответить
кількість років там ні до чого. це все одно, що смертний вирок для диркіна.
показать весь комментарий
25.01.2024 14:08 Ответить
Владимирский централ,
Этапом из Твери,ветер северный..
показать весь комментарий
25.01.2024 13:51 Ответить
Хотіли б, то вже давно зробили б!
показать весь комментарий
25.01.2024 14:02 Ответить
теперь будет в z-шторме оформлятся. а мог и к вагнеру попасть в руки, если б год назад посадили
показать весь комментарий
25.01.2024 14:04 Ответить
треба було їхати до Гааги. зараз би кайфував в нідерландській тюрмі, що краща за будь-яке місце на паРаші, й горя не знав би.
показать весь комментарий
25.01.2024 14:06 Ответить
Мы рады за Гиркина. Притом его не посадили за то, что напал на соседнее государство, за разбой, за то, что убивал украинцев. Нет. Его посадили за то, что гавкал на существующую Путинскую власть. Тот случай, когда язык до тюрьмы довел.
показать весь комментарий
25.01.2024 14:16 Ответить
його посадили за те, що він дуже багато знає того, що ніхто у світі не повинен узнати. виключно за це.
показать весь комментарий
25.01.2024 14:32 Ответить
його екстремізм полягав у тому що він хотів балотуватися на виборах президента росії
а там місце насиджене для сина патрушєва
спочатку оберуть "васіліча" (двійника путіна), який потім піде у відставку, і вже тоді оберуть "наслєдніка"
показать весь комментарий
25.01.2024 14:39 Ответить
Та і йух з ним!
показать весь комментарий
25.01.2024 15:22 Ответить
Дорога в один кінець..
показать весь комментарий
25.01.2024 15:23 Ответить
псы должны служить и лапу лизать, а не гавкать на хозяина
показать весь комментарий
25.01.2024 15:26 Ответить
Странное государство эта расея, насильников и убийц досрочно освобождают там из тюрем, а "в доску своего" - сажают.. )
показать весь комментарий
25.01.2024 15:30 Ответить
За 4 роки він стане конченим куском гівна, з букетом болячок
показать весь комментарий
25.01.2024 15:33 Ответить
Сомневаюсь что он доживет..
показать весь комментарий
25.01.2024 15:41 Ответить
ну или "несчастный случай" на зоне или "геройская смерть" в окопе
показать весь комментарий
25.01.2024 15:50 Ответить
Якось покуй!
показать весь комментарий
25.01.2024 16:37 Ответить
Будем реалистами : кино по поводу Гиркина, которое показали всему миру - внешний антураж. А на самом деле его спрятали от Гааги, где он схватил пожизненное за МН-17. В отличие от Лугового с кейсом Литвиненко, которому дали депутатский мандат и просто сказали Западу : "Не выдадим", с Гиркиным ситуация сложнее. Во-первых, теракт, в котором погибли 300 человек, в т.ч. 80 детей; во-вторых, его как Лугового в Госдуму не запихнёшь - ещё глядишь, политическую карьеру начнёт делать, получив трибуну - и так смущает умы своими видеороликами; в-третьих, таким образом не дадут его выкрасть или кончить нашей разведке, чтобы не получить кучу пиара про крутость украинских спецслужб. Ну и так далее. А так сделали из него страдальца за родину . . . Глядишь, после путина пригодится для чего-то.
показать весь комментарий
25.01.2024 17:34 Ответить
За чЬто ? Он ведь на благоє работал. Недооцєнілі. Благоє завжди дешеве. А тягнув як пригожин, на ... дерев'яний гроб. У формі Зет.
показать весь комментарий
25.01.2024 18:26 Ответить
Сам гиркин выступал за расстрелы по "законам военного времени".
Недоработка фюрера.
А что с ****, кацапы?
показать весь комментарий
25.01.2024 19:00 Ответить
Его задержали и "осудили" не за его высказывание ,а для того чтобы неликвидировали как "киву" ,а через 4 года что то поменяется .
показать весь комментарий
25.01.2024 22:23 Ответить
Так кто сел? Сионист Пидаров, или пианист Сидоров?
показать весь комментарий
26.01.2024 14:10 Ответить