10993 посетителя онлайн
3 143 30

Расмуссен считает, что Украине нужно дать приглашение в НАТО в июле

расмуссен

Украина должна получить приглашение в Североатлантический альянс на саммите, который состоится в Вашингтоне в июле.

Об этом бывший генеральный секретарь НАТО Андерс Фог Расмуссен заявил на совместном с руководителем Офиса Президента Андреем Ермаком брифинге в Киеве по официальному запуску Международной рабочей группы по вопросам безопасности и евроатлантической интеграции, которая должна способствовать этому процессу, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

По его мнению, такое решение может лишить российского диктатора Владимира Путина стимула продолжать войну против нашей страны и проложить путь к миру.

"Я не скрою: по моему мнению, приглашение (в Альянс. - Ред.) должно быть предоставлено Украине уже на саммите НАТО в июле. Я знаю: это будет противоречивое и беспрецедентное решение, если мы пригласим в НАТО страну, которая уже находится в состоянии войны", - сказал экс-генсекретарь.

Он отметил, что скептики наведут контраргумент о том, что "пока будет продолжаться война, НАТО не может предоставить приглашение Украине", но Расмуссен считает, что это очень опасно, потому что будет усиливать намерение Путина продолжать войну.

Читайте также: Украина станет членом НАТО, - Блинкен

"Это де-факто дает Путину право вето, и, очевидно, это неприемлемо. Вот почему я считаю, что мы должны предоставить приглашение и продемонстрировать, что мы искренни, когда говорим, что Украина присоединится к Альянсу, и скажет Путину: тебе это не предотвратить, мы не позволим тебе победить в этой войне, Украина является неотъемлемой частью НАТО", - подчеркнул он.

Кроме того, Запад не может позволить достичь Путину хоть какого-то успеха в Украине, потому что это будет сигнал остальному миру.

"Если Путин может забрать Крым, тогда я могу забрать Тайвань. Это факт", – объяснил Расмуссен.

Он добавил, что международная рабочая группа займется тем, как использовать приглашение Украины для остановки войны.

"Чтобы мы могли сказать: приглашение прокладывает путь к миру", - резюмировал бывший секретарь.

Топ комментарии
+9
А чого правильні речі кажуть тільки ті шо у відставці?
показать весь комментарий
30.01.2024 19:13
+6
Це мало статися "вчора"!
показать весь комментарий
30.01.2024 19:18
+5
Як прикро, що така гарна думка (запросити Україну до НАТи) не відвідала голову пана А.Ф. Расмуссена в 2009 - 2014 рр....
показать весь комментарий
30.01.2024 19:41
Комментировать
Сортировать:
А чого правильні речі кажуть тільки ті шо у відставці?
показать весь комментарий
30.01.2024 19:13 Ответить
Нема потреби фільтрувать базар...
показать весь комментарий
30.01.2024 19:15 Ответить
Тому що за свої слова вони не несуть жодної відповідальності.
показать весь комментарий
30.01.2024 19:31 Ответить
А це така гра шахраїв з лохом - ніби є заяви серйозних політиків, які підтримують у лоха надію виплутатись, а наспрвді його заманюють, щоб обібрати до нитки.
показать весь комментарий
30.01.2024 22:15 Ответить
А у лоха ше є шо брати?
показать весь комментарий
30.01.2024 22:18 Ответить
Не було б що, не було б війни.
показать весь комментарий
30.01.2024 22:43 Ответить
В липні? Вважаєте кодляк заметушився з відставкою Главкому випадково? Треба ж їм встигнути до липня багато оманських справ доробити, щоб в липні не було кого запрошувати...
показать весь комментарий
30.01.2024 19:17 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2024 19:35 Ответить
Тобто, місцева цензорівська братва звинувачує в "оманському договорняку" зовсім не тих?
показать весь комментарий
30.01.2024 20:48 Ответить
Легко бути там колишнім!
показать весь комментарий
30.01.2024 19:18 Ответить
Це мало статися "вчора"!
показать весь комментарий
30.01.2024 19:18 Ответить
Це якась утопія - не з нашим щастям
показать весь комментарий
30.01.2024 19:23 Ответить
Уявіть собі, як би НАТО, яке зараз проводить навчання поблизу України, зайшло на допомогу ЗСУ! Україна могла б продемонструвати офіційне запрошення від Зеленського та парламенту (по прикладу запрошення пуйла від втікача-януковича)! Авіація і ракети НАТО знесли б пукіна аж до можайська!
показать весь комментарий
30.01.2024 19:26 Ответить
Той, від кого нічого не залежить, вважає що в липні ,а той хто має повноваження (Столленберг) - колись.
показать весь комментарий
30.01.2024 19:26 Ответить
Війна закінчиться у той же день, коли Україна стане членом НАТО. І це було зрозуміло ще позаторік. Але євросцикуни і сцикун-байден вважали інакше. Це єдиний спосіб уникнути глобальної трансатлантичної війни за участю НАТО, рашистського рейху, Китая, Ірана.
показать весь комментарий
30.01.2024 19:30 Ответить
І це правильна ідея! Потрібно запросити, а потім і прийняти. Ми не підвеждемо. Ці заходи зупинять війну кацапів проти України, Молдови, Грузії і погрози Польщі і країнам Балтії.
показать весь комментарий
30.01.2024 19:31 Ответить
як раз у орків закінчаться ракети...
показать весь комментарий
30.01.2024 19:35 Ответить
Президент України Володимир Зеленський має намір зняти головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з його посади. Про це повідомляє Financial Times із посиланням на чотирьох осіб, знайомих із перебігом обговорення, передають http://patrioty.org.ua Патріоти України.

За даними видання, у понеділок, 29 січня, президент запропонував Залужному нову посаду радника з оборони. Генерал відмовився. Проте Зеленський дав зрозуміти, що звільнить Залужного, незалежно від його згоди на посаду радника.

У матеріалі вказується, що ймовірна відставка Залужного стане найбільшою перестановкою у військовому командуванні України з початку повномасштабного вторгнення Росії. При цьому звільнення не може бути реалізовано протягом деякого часу після того, як повідомлення про це з'явилися напередодні у ЗМІ, пише FT.

Видання зазначає, що відносини між президентом і головнокомандувачем ЗСУ погіршилися в листопаді - після того, як контрнаступ України не досягнув своїх результатів. Тоді Залужний заявив, що війна зайшла в «глухий кут», унаслідок чого президент і його команда піддали генерала критиці.
показать весь комментарий
30.01.2024 19:35 Ответить
Як прикро, що така гарна думка (запросити Україну до НАТи) не відвідала голову пана А.Ф. Расмуссена в 2009 - 2014 рр....
показать весь комментарий
30.01.2024 19:41 Ответить
колишній, як рота не відкриє, хто ж про нього згадає, що такий взагалі існував (
показать весь комментарий
30.01.2024 19:51 Ответить
Такі Люди, ніколи, не кажуть, нічого, просто так.
показать весь комментарий
30.01.2024 19:57 Ответить
К чему эта маячння тем более от бывшего чиновника?
показать весь комментарий
30.01.2024 20:09 Ответить
Захід любить помагати маніякам - а жертви повинні як правили все самі робить ( є виключення з правил але це виключення ), після розвалу совка вирішили допомогти не жертвам маніяка - а маніяку який навіть і не думав припиняти варнякати шо хоче знищити Захід ( шо на цей рахунок казала одна єврейська жінка з Києва здається - але ніт політики думали шо як з німцями і японцями вийшло то і з кацапами те саме буде, але але - це гребане але ).
показать весь комментарий
30.01.2024 20:09 Ответить
Тільки німців судили в Нюнберзі, і на японців скинули 2 атомні бомби, а кацапів, замість Гааги і покарань, відгодовували ніжками Буша. Як можна було сподіватися, що кривавий маньяк, який взагалі не поніс покарання за свої злочини, стане білим і пухнастим? Інфантильні придурки .
показать весь комментарий
30.01.2024 20:36 Ответить
Расмуссен вважає, що Україні потрібно дати запрошення в НАТО в липні

Пане Рейсмус Амундсен Расмуссен!
А якого року?
показать весь комментарий
30.01.2024 20:14 Ответить
Год назови! Очередной.
показать весь комментарий
30.01.2024 23:48 Ответить