10057 посетителей онлайн

"Президент имеет право уволить Залужного", – новая пропаганда офиса президента

Журналисты, лояльные к Офису президента, обосновывая вероятную отставку Главнокомандующего ВСУ Валерия Залужного, выдвигают аргументацию, что всенародно избранный президент может увольнять чиновников, за которых никто не голосовал.

Как сообщает Цензор.НЕТ, такая аргументация прозвучала в эфире проекта Ukrinform "Лещенко спрашивает" в диалоге Сергея Лещенко и экс-замминистра обороны Анны Маляр.

Маляр отметила: "Чем отличается военная вертикаль от, скажем там, Министерства культуры и информационной политики или от Министерства экономики. Тем, что военная вертикаль подчиняется президенту. И президент для Министерства обороны, и для министра, и для Главкома не политик, а руководитель. Вот это надо себе уяснить. Так же, как на любом предприятии у руководителя есть права-обязанности, так же и у президента. Он на себя взял ответственность, когда пошел в президенты. Люди ему доверили эту ответственность. И со всей этой вертикали избрали только его. Всех остальных не выбирали. Всех остальных он по закону имеет право ставить на должности и он, не они, а он, прежде всего, несет ответственность за те или иные кадровые решения. Обратите внимание, сколько было уже министров обороны (Загороднюк, Таран, Резников и Умеров). И это правильно...

Это нормальный рабочий процесс, если задача, которую поставил президент, не выполняется, то меняется человек. Не надо к этому что-либо добавлять эмоциональное".

Маляр, Лещенко відставка Залужного  

Топ комментарии
+82
Коли закінчуються повноваження президента за конституцією?
показать весь комментарий
04.02.2024 22:53 Ответить
+74
Коли президент не виконує поставлені завдання, краде, шкодить людям - він повинен сісти.
показать весь комментарий
04.02.2024 22:55 Ответить
+58
Народ повинен звільнити блазня
показать весь комментарий
04.02.2024 22:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Так, зараз вiн має це право. Але тодi треба проводити вибори як треба, та негайно його мiняти, бо з березня вiн вже не верховний головнокомандувач, а нелегiтимний диктатор-узурпатор.
показать весь комментарий
05.02.2024 09:13 Ответить
Хочеться нагадате президенту і його прихвостням що Народ призначив президента і так само може його вигнати а краще посадити
показать весь комментарий
05.02.2024 09:13 Ответить
Та, що ви з нього хочете, воно просто чмо. Вигрібати треба єрмаковську шоблу. Зелене це болванчик з надутими щоками
показать весь комментарий
05.02.2024 09:14 Ответить
І ще а чи на забуває наш бо не втік що дуже скоро він уже буде НЕпризедент.Т
показать весь комментарий
05.02.2024 09:15 Ответить
две помойные Елдаковские шалавы, маляр и лещенко должны будут висеть на соседней ветке с боневтиком, Елдаком, паДлолюком, верещюк, Хламидией и т.д
показать весь комментарий
05.02.2024 09:16 Ответить
А може Залужний разом зі справжніми представниками народу тобто військовими може відправити достроково саме призедента всього навсього кількома місяцями раніше його терміну
показать весь комментарий
05.02.2024 09:20 Ответить
Значить шкуру драти живцем ,буде народ , знімати конкретно з зеленьского, а вже потім з тих , хто його підтримують
показать весь комментарий
05.02.2024 09:41 Ответить
Нормальний процес це Зеленський, Єрмак, Татаров і т.д.
показать весь комментарий
05.02.2024 09:56 Ответить
Порошенко замінив одного міністра оборони. Зеленський - вже чотирьох. Хіба це не свідоцтво провалу кадрової політики? А двоє журнашлюх представляють це як досягнення.
показать весь комментарий
05.02.2024 09:57 Ответить
Американці підтвердили, що КАДРИ - це наша ВНУТРІШНЯ справа!
Отже, буде ПРАВИЛЬНО дати клоуну під зад! Це НАША справа! В чия іще?
показать весь комментарий
05.02.2024 10:00 Ответить
Шмаляр и бородатая бабушка....
показать весь комментарий
05.02.2024 10:21 Ответить
Ну, то хай візьме на себе відповідальність і звільнить, якщо вже зібрався. Подивиться на реакцію суспільства і світу, вже на нього трошки бризнуло коричневим, наважиться - його з ніг до голови цим обмажуть. І про рейтинги свої срані він зможе забути навіки. Звісно, це було рішення Єрмака, якому Залужний на чолі ЗСУ дуже сильно заважає своїм "недоречним" реалізмом та запитами, де ресурси на подальші бойові дії проти кацапні, але, як часто буває у цих дарованій, всю операцію по прибиранню Залужного організували настільки бездарно, що, навіть не досягши результату, нанесли ударів і по власних політичних позиціях, і по суспільній думці, і по сприйняттю нашої ситуації західними партнерами. Що б не було далі - хорошого виходу вже немає, найкращий, звісно, зняти цю тему, залишивши Залужного в спокої займатися безпосередніми обов'язками, але я сумніваюся, що Зєрмак знайде в собі хоч крихту мужності та сміливості піти цим шляхом.
В будь-якому випадку така диспозиція не може тривати довго, чекатимемо на рішення, хоч позитивне, хоч негативне...
показать весь комментарий
05.02.2024 11:00 Ответить
А народ України має право звільнити президента! ЗЄля іди геть!!!
показать весь комментарий
05.02.2024 11:08 Ответить
показать весь комментарий
05.02.2024 11:35 Ответить
Зачекайте. За Zє теж ніхто не голосував. От спитайте у будь-кого зараз.
показать весь комментарий
05.02.2024 11:58 Ответить
Від Маляр іншого можна було і не очікувати. Бездарна заступниця МО часів бездарних та злодійкуватих міністрів . Заробляє бонуси у влади.
показать весь комментарий
05.02.2024 12:04 Ответить
Від перемени мест,сума ні меняется.
показать весь комментарий
05.02.2024 12:09 Ответить
Народ має право ВИГНАТИ злодюжного слугу, разом з його подільниками.
показать весь комментарий
05.02.2024 12:27 Ответить
Причому дебелим копняком.
показать весь комментарий
05.02.2024 18:16 Ответить
Коли вже та зелень повиздихає?
показать весь комментарий
05.02.2024 12:30 Ответить
Всенародний? Ви що **** дались???
показать весь комментарий
05.02.2024 12:39 Ответить
"Звернітть увагу, скільки було вже міністрів оборони. (Загороднюк, Таран, Рєзніков і Умєров) І це правильно.."
Правильно! Тупо перебирая кого попало, через большой промежуток времени по статистике попадётся кто-то профригодный!
показать весь комментарий
05.02.2024 12:51 Ответить
Хто ж сперечається, що має право?

Питання в іншому: яка мета, які причини, ким замінить і які будуть наслідки
показать весь комментарий
05.02.2024 12:54 Ответить
до речі, ЗЕ вже нелегітимний чи ще?
показать весь комментарий
05.02.2024 13:25 Ответить
" ЗЕ--прохіндєї зняли маски і пішли ва-банк !!! "
ЦЕ зрадницький терор ЗЕ--чудотворця--заздрісника !!! Намагаючись. запопадливо догодити кремлівській рашо-- катюзі ---замахнувся на
звільнення-командарма ЗСУ ( якому беззастережно довіряє народ України ) Тим самим посіяти хаос на фронтах і зневіри у нашу перемогу ...

Українці. маємо відповісти своєю одностайністю щодо ініціювавння конституційного переобрання ЗЕ-інтригана( НЕ зважаючи на оте гальмо : АТО ...)Його шкідництво--перевершило чашу терпіння більшості українців !!! Відвертого зрадництва щодо залучення. до найвищих щаблів влади риго--ліліПУТІНСЬКИХ агентяр; зневага національних інтересів. час порятунку. ним же . вагнерівських зарізяк ; збайдужіле споглядання. сприяння розквіту тотального корумпованого кишла ЗЕ--оточення ; знахабніле прикриття . своїх в доску.-скарбо-- крадіїв на мільярди гумдопомоги ЗСУ ; цілковитий саботаж щодо відновлення потужностей ВПК (із виробництва власної зброї ) ; провальна зовнішня політика у тандемі із головдепом кулебою ....А саме--розбили горщик із добросусідською Польшею і вже взялися . Зе--тхорята.- цькувать -1.5-мільярдний Китай...оголосивши їх посібниками м/н- тероризму... А . невдячний . дип-кур*єр кулеба --видав просто шедеври:-- П-н Корея. куди краще поставляє зброю РФ. аніж наші союз... Або іще крутіше ;--Якщо НЕ дасте зброю. то ми із лопатами підемо на прорив !!! Мабуть сруленя десь почуло .історію. як у 2--гу Світову на визволення Мелітополя НКВС-ники--погнали наших дівчаток--зечок із одними саперними лопатками під кулемети німчури ... Одним словом : Або ми ініціюємо чисельні звернення. до О/П; КС У щодо нашої НЕДОВІРИ-

псевдо-- ГАРАНТУ з його переобранням... Або він .дійсно--таки зодягне - всих нас у рязаньські КОКОШНИКИ !? Українці. будьмо пильними! ЗРАДОНЕБЕЗПЕКА як ніколи нависла над нашою ДЕРЖАВНІСТЮ !!! ЗЕ--потолоч-- підступно-підло ( без будь. якого підгрунтя ) вилучає із влади останнього українця--- свідомого захисника нашого народу
показать весь комментарий
05.02.2024 14:13 Ответить
https://t.me/BerezaJuice/41482 Борислав Береза :

Той випадок, коли пропаганда Банкової перейшла на рівень русні. Гебелсівщина та соловьйовщина в українському виконанні. Тьфу.

https://static25.tgcnt.ru/posts/_0/57/57ae73e5758f527b7acb8bb6a3623aad.jpg

згорнути коментар
показать весь комментарий
05.02.2024 15:05 Ответить
А на кого поміняти, на Безуглу, Верещук чи "броненосця" Тищенка?
показать весь комментарий
05.02.2024 18:14 Ответить
Брати Капранови

Випробувати терпець нації, яка вміє кидати бомби з дронів недалекоглядно