10360 посетителей онлайн

Россия может напасть на НАТО, - глава Мюнхенской конференции Хойсген

Глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Гойсген

Глава Мюнхенской конференции по безопасности Кристоф Хойсген заявил, что нельзя исключать возможность нападения России на страну-члена НАТО.

Отвечая на вопрос, считает ли он, что президент России Владимир Путин может отдать приказ о таком нападении, Хойсген ответил: "Конечно. В конце концов, Путин неоднократно говорил, что распад Советского Союза был величайшей катастрофой 20-го века, потому что в результате много россиян оказались за пределами России", передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

По его словам, "Путин стремился восстановить Великую Россию в границах несуществующего Советского Союза, глобальную империю, в которой он правил бы как царь".

Он предположил, что целями Путина могут стать Молдова или страны Балтии.

В то же время Хойсген отказался спекулировать на тему того, на что может решиться российский диктатор.

"Но мы должны сделать все, чтобы Украина получила оружие и военную помощь, необходимые ей для успешного противостояния российским агрессорам и изгнания их со своей территории", – сказал он.

Топ комментарии
+11
Включить рашатудей чи "спутник" і ви дізнаєтеся, що в же другий рік рф воює з НАТО)
показать весь комментарий
10.02.2024 21:12 Ответить
+11
А для чого НАТО створювалося?

Щоб кави попити?

Поводьтеся так, щоб кацапня вас боялася. Як це було до 2000-их.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:17 Ответить
+8
Это можно описать как ссыкуны ссуться что на них могут напасть ссыкуны в 10 раз слабее
показать весь комментарий
10.02.2024 21:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тому давайте домовлятися з москалями:

показать весь комментарий
10.02.2024 21:11 Ответить
Такі тупі що й можуть..
показать весь комментарий
10.02.2024 21:11 Ответить
Може , до чого це? Українці моглиб размазати цапів, якщоб не зелайно, якщоб дали все , що обіцяли американці, якшоб не сралися у штани, алеж комусь треба навпавки...
показать весь комментарий
10.02.2024 21:12 Ответить
Слухай, русскій, що тобі потрібно на українському форумі?
Сарана ...
показать весь комментарий
11.02.2024 06:26 Ответить
Цап смердючий, геть за кацапським кораблем!
показать весь комментарий
11.02.2024 08:08 Ответить
Якщо бачите аеra snow на форумі, завжди у спам цього цапа смердючого.
показать весь комментарий
11.02.2024 08:32 Ответить
Включить рашатудей чи "спутник" і ви дізнаєтеся, що в же другий рік рф воює з НАТО)
показать весь комментарий
10.02.2024 21:12 Ответить
Диявол ховається в деталях. "На НАТО" і "на країну-члена НАТО" - це дві великі різниці.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:14 Ответить
А для чого НАТО створювалося?

Щоб кави попити?

Поводьтеся так, щоб кацапня вас боялася. Як це було до 2000-их.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:17 Ответить
Єдина гарантія для заходу це повернення Україні ядерного потенціалу, відразу після вивезення останньої ядерної боєголовки кремль розпочав проти України війну, на початку вона мала скритий характер здебільшого інформаційний та через прямий економічний тиск, підкуп політиків з метою позбавлення суверенітету, а після невдачі, коли Майдан переміг ,розпочали військову агресію.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:30 Ответить
Бандитизм був одним з елементів
показать весь комментарий
10.02.2024 21:33 Ответить
саме так, вони навмисно засилали до нас так званих "злодіїв у законі" які були пов'язані як з бізнесом так і з політиками.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:52 Ответить
Яка " НАТА"? Вони на Авдіївку нападають.Ці повідомлення вкидують для того,щоб зброю не давати,типа самім потрібна.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:18 Ответить
Это можно описать как ссыкуны ссуться что на них могут напасть ссыкуны в 10 раз слабее
показать весь комментарий
10.02.2024 21:19 Ответить
Обов'язково нападе. І попередьте Броєра - нема у нього п'яти років.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:20 Ответить
Знову пропагандонский брєд багато росіян опинилися за межами Росії.

Цих мифічних "росіян" ніхто не тримає, кацапи могли би сто разів надати їм громадянство, житло і роботу замість війни!

Дана війна - ірраціональна, є наслідком виключно психічних проблем тих, хто її підтримує.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:26 Ответить
Судя по развитию ситуации и различным заявлениям - ни НАТО, ни ООН, ни ОБСЕ уже не имеют никакого смысла. Сейчас в приорите личные договоренности между конкретными странами/группами стран, а все эти международные организации где все-все-все, и любое чмо может заблокировать решение большинства - уже себя изжили
показать весь комментарий
10.02.2024 21:26 Ответить
а все потому что нет сильной руки сша. Там либо сенильные дедушки, либо опасный фрики
показать весь комментарий
11.02.2024 00:38 Ответить
Ти ж нещодавно на інших нотах розмовляв ...
показать весь комментарий
10.02.2024 21:29 Ответить
Невже дійшло, причому на вас нападе з набагато більшим задоволенням, чим на Україну!
показать весь комментарий
10.02.2024 21:29 Ответить
Накуя нести смуту , дайте самолеты , снаряды , ракеты дальнего радиуса .Storm Shadow и ATACMS, эта заява говорит о том что такая корова самому нужна, то есть свое оружие..
показать весь комментарий
10.02.2024 21:31 Ответить
Депутат Бундестагу, експерт Християнсько-демократичного союзу (ХДС) з оборони та зовнішньої політики Родеріх Кізеветтер в інтерв'ю DW заявив про необхідність зробити все, щоб Україна могла завдавати ударів по об'єктах на території Росії.

Росії необхідно показати, що так більше тривати не може. Росія повинна визнати право своїх сусідів на існування. Війна має бути перенесена в Росію. Російські військові об'єкти і штаби потрібно знищити. Ми повинні зробити все можливе, щоб Україна змогла вражати не тільки нафтопереробні заводи в Росії, а й міністерства, командні пункти і вогневі точки.

Російському народові час усвідомити, що у нього є диктатор, який жертвує майбутнім Росії, жертвує майбутнім російської молоді та етнічних меншин, що це країна, яка, по суті, несе світові війну, замість того, щоб стати силою миру.

Я очікую, що Україна нарешті отримає зелене світло на постачання крилатих ракет TAURUS.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:36 Ответить
Нічого вони нерозуміють, ось якби кацап вже віслу форсував тоді б може прозріли, їх суспільство сліпе ,поляки яйко чешуть та кордони від харчів блокують, німець займається розбудовою тунелів для жаб, замість виробництва снарядів...Втім у нас щось подібне було з 2019р.
показать весь комментарий
10.02.2024 22:08 Ответить
Не буде нападу ! В 2025 роцi на території Сирii буде страшна вiйна - дуель з застосуванням ядерних та ще страшнiших технологий! PS. Переможе - моя краiна ! Слава США ! Слава Великої нації! С повагою мольфар Iсаенко !
показать весь комментарий
10.02.2024 21:44 Ответить
там все давно поделено.

Сирию поделили давно и на долго.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:59 Ответить
Якщо чітко виставити орієнтири і визнати, що кацапія, це явний ворог НАТО, який однозначно нападе і проводити подальшу політику в рамках цих оріентирів, то життя хоча й ускладниться, але парашка на НАТО точно не нападе.
А якщо діяти по принципу рашка ворог, але лише відсотків на 70, а на інші 30 з нею можна вести справи, то результат буде таким собі.
показать весь комментарий
10.02.2024 21:52 Ответить
Чим? Поки вони нас тортурять ніяка орда ні на кого не нападе, тим більше на НАТО.
показать весь комментарий
10.02.2024 22:21 Ответить
Тому війна тут і триватиме вічно
показать весь комментарий
11.02.2024 08:50 Ответить
Не може напасти а нападе. Місчців за 9-10.
показать весь комментарий
10.02.2024 22:24 Ответить
Г У Б А М И -можуть напасти
показать весь комментарий
10.02.2024 22:53 Ответить
Чого ж, можуть! Тоді може Запад швидше роздуплиться та дасть якусь відповідь,а то тільки нам співчувають!
показать весь комментарий
10.02.2024 23:41 Ответить
чорнобаївку брали 24 рази
бахмут півроку,
авдіївку беруть півроку
така ж ***** на півдні....
корочє!!!
після авдіївки, відразу на НАТУ, *****.
треба перестати давати Україні зброю...
треба готуватись до оборони...
навіть час вже визначили, ****, 5-8 років є на підготовку...
так чимось пахне що аж смердить!
показать весь комментарий
11.02.2024 00:13 Ответить
поки Україна б'ється, країни НАТО в безпеці, а що буде, якщо американці не роздупляться? Основний постачальник військової допомоги - США, завдяки їм кацапам так важко даються Бахмут і Авдіївка. Луганську область і коридор на Крим вони захопили без проблем, тому що не було американської допомоги
показать весь комментарий
11.02.2024 01:48 Ответить
На самом деле все просто. В НАТО должны решить - хотят ли они начать воевать сами через пару лет с армией, состоящей из сотен тысяч обстрелянных орков плюс пару миллионов мобилизованных орками украинцев или лучше дадут нам оружие и средства для сдерживания армии мордора, чтобы выиграть время и подготовиться самим.
показать весь комментарий
11.02.2024 00:31 Ответить
Скорей бы уже...