11003 відвідувача онлайн
4 226 40

Росія може напасти на НАТО, - глава Мюнхенської конференції Гойсген

Глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Гойсген

Глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Гойсген заявив, що не можна виключати можливість нападу Росії на країну-члена НАТО.

Відповідаючи на запитання, чи вважає він, що президент Росії Володимир Путін може віддати наказ про такий напад, Гойсген відповів: "Звичайно. Зрештою, Путін неодноразово говорив, що розпад Радянського Союзу був найбільшою катастрофою 20-го століття, тому що внаслідок цього багато росіян опинилися за межами Росії", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

За його словами, "Путін прагнув відновити Велику Росію в кордонах неіснуючого Радянського Союзу, глобальну імперію, в якій він правив би як цар".

Він припустив, що цілями Путіна можуть стати Молдова або країни Балтії.

Водночас Гойсген відмовився спекулювати на тему того, на що може зважитися російський диктатор.

"Але ми повинні зробити все, щоб Україна отримала зброю і військову допомогу, необхідну їй для успішного протистояння російським агресорам і вигнання їх зі своєї території", – сказав він.

Топ коментарі
+11
Включить рашатудей чи "спутник" і ви дізнаєтеся, що в же другий рік рф воює з НАТО)
показати весь коментар
10.02.2024 21:12 Відповісти
+11
А для чого НАТО створювалося?

Щоб кави попити?

Поводьтеся так, щоб кацапня вас боялася. Як це було до 2000-их.
показати весь коментар
10.02.2024 21:17 Відповісти
+8
Это можно описать как ссыкуны ссуться что на них могут напасть ссыкуны в 10 раз слабее
показати весь коментар
10.02.2024 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тому давайте домовлятися з москалями:

показати весь коментар
10.02.2024 21:11 Відповісти
Такі тупі що й можуть..
показати весь коментар
10.02.2024 21:11 Відповісти
Може , до чого це? Українці моглиб размазати цапів, якщоб не зелайно, якщоб дали все , що обіцяли американці, якшоб не сралися у штани, алеж комусь треба навпавки...
показати весь коментар
10.02.2024 21:12 Відповісти
Слухай, русскій, що тобі потрібно на українському форумі?
Сарана ...
показати весь коментар
11.02.2024 06:26 Відповісти
Цап смердючий, геть за кацапським кораблем!
показати весь коментар
11.02.2024 08:08 Відповісти
Якщо бачите аеra snow на форумі, завжди у спам цього цапа смердючого.
показати весь коментар
11.02.2024 08:32 Відповісти
Включить рашатудей чи "спутник" і ви дізнаєтеся, що в же другий рік рф воює з НАТО)
показати весь коментар
10.02.2024 21:12 Відповісти
Диявол ховається в деталях. "На НАТО" і "на країну-члена НАТО" - це дві великі різниці.
показати весь коментар
10.02.2024 21:14 Відповісти
А для чого НАТО створювалося?

Щоб кави попити?

Поводьтеся так, щоб кацапня вас боялася. Як це було до 2000-их.
показати весь коментар
10.02.2024 21:17 Відповісти
Єдина гарантія для заходу це повернення Україні ядерного потенціалу, відразу після вивезення останньої ядерної боєголовки кремль розпочав проти України війну, на початку вона мала скритий характер здебільшого інформаційний та через прямий економічний тиск, підкуп політиків з метою позбавлення суверенітету, а після невдачі, коли Майдан переміг ,розпочали військову агресію.
показати весь коментар
10.02.2024 21:30 Відповісти
Бандитизм був одним з елементів
показати весь коментар
10.02.2024 21:33 Відповісти
саме так, вони навмисно засилали до нас так званих "злодіїв у законі" які були пов'язані як з бізнесом так і з політиками.
показати весь коментар
10.02.2024 21:52 Відповісти
Яка " НАТА"? Вони на Авдіївку нападають.Ці повідомлення вкидують для того,щоб зброю не давати,типа самім потрібна.
показати весь коментар
10.02.2024 21:18 Відповісти
Это можно описать как ссыкуны ссуться что на них могут напасть ссыкуны в 10 раз слабее
показати весь коментар
10.02.2024 21:19 Відповісти
Обов'язково нападе. І попередьте Броєра - нема у нього п'яти років.
показати весь коментар
10.02.2024 21:20 Відповісти
Знову пропагандонский брєд багато росіян опинилися за межами Росії.

Цих мифічних "росіян" ніхто не тримає, кацапи могли би сто разів надати їм громадянство, житло і роботу замість війни!

Дана війна - ірраціональна, є наслідком виключно психічних проблем тих, хто її підтримує.
показати весь коментар
10.02.2024 21:26 Відповісти
Судя по развитию ситуации и различным заявлениям - ни НАТО, ни ООН, ни ОБСЕ уже не имеют никакого смысла. Сейчас в приорите личные договоренности между конкретными странами/группами стран, а все эти международные организации где все-все-все, и любое чмо может заблокировать решение большинства - уже себя изжили
показати весь коментар
10.02.2024 21:26 Відповісти
а все потому что нет сильной руки сша. Там либо сенильные дедушки, либо опасный фрики
показати весь коментар
11.02.2024 00:38 Відповісти
Ти ж нещодавно на інших нотах розмовляв ...
показати весь коментар
10.02.2024 21:29 Відповісти
Невже дійшло, причому на вас нападе з набагато більшим задоволенням, чим на Україну!
показати весь коментар
10.02.2024 21:29 Відповісти
Накуя нести смуту , дайте самолеты , снаряды , ракеты дальнего радиуса .Storm Shadow и ATACMS, эта заява говорит о том что такая корова самому нужна, то есть свое оружие..
показати весь коментар
10.02.2024 21:31 Відповісти
Депутат Бундестагу, експерт Християнсько-демократичного союзу (ХДС) з оборони та зовнішньої політики Родеріх Кізеветтер в інтерв'ю DW заявив про необхідність зробити все, щоб Україна могла завдавати ударів по об'єктах на території Росії.

Росії необхідно показати, що так більше тривати не може. Росія повинна визнати право своїх сусідів на існування. Війна має бути перенесена в Росію. Російські військові об'єкти і штаби потрібно знищити. Ми повинні зробити все можливе, щоб Україна змогла вражати не тільки нафтопереробні заводи в Росії, а й міністерства, командні пункти і вогневі точки.

Російському народові час усвідомити, що у нього є диктатор, який жертвує майбутнім Росії, жертвує майбутнім російської молоді та етнічних меншин, що це країна, яка, по суті, несе світові війну, замість того, щоб стати силою миру.

Я очікую, що Україна нарешті отримає зелене світло на постачання крилатих ракет TAURUS.
показати весь коментар
10.02.2024 21:36 Відповісти
Нічого вони нерозуміють, ось якби кацап вже віслу форсував тоді б може прозріли, їх суспільство сліпе ,поляки яйко чешуть та кордони від харчів блокують, німець займається розбудовою тунелів для жаб, замість виробництва снарядів...Втім у нас щось подібне було з 2019р.
показати весь коментар
10.02.2024 22:08 Відповісти
Не буде нападу ! В 2025 роцi на території Сирii буде страшна вiйна - дуель з застосуванням ядерних та ще страшнiших технологий! PS. Переможе - моя краiна ! Слава США ! Слава Великої нації! С повагою мольфар Iсаенко !
показати весь коментар
10.02.2024 21:44 Відповісти
там все давно поделено.

Сирию поделили давно и на долго.
показати весь коментар
10.02.2024 21:59 Відповісти
Якщо чітко виставити орієнтири і визнати, що кацапія, це явний ворог НАТО, який однозначно нападе і проводити подальшу політику в рамках цих оріентирів, то життя хоча й ускладниться, але парашка на НАТО точно не нападе.
А якщо діяти по принципу рашка ворог, але лише відсотків на 70, а на інші 30 з нею можна вести справи, то результат буде таким собі.
показати весь коментар
10.02.2024 21:52 Відповісти
Чим? Поки вони нас тортурять ніяка орда ні на кого не нападе, тим більше на НАТО.
показати весь коментар
10.02.2024 22:21 Відповісти
Тому війна тут і триватиме вічно
показати весь коментар
11.02.2024 08:50 Відповісти
Не може напасти а нападе. Місчців за 9-10.
показати весь коментар
10.02.2024 22:24 Відповісти
Г У Б А М И -можуть напасти
показати весь коментар
10.02.2024 22:53 Відповісти
Чого ж, можуть! Тоді може Запад швидше роздуплиться та дасть якусь відповідь,а то тільки нам співчувають!
показати весь коментар
10.02.2024 23:41 Відповісти
чорнобаївку брали 24 рази
бахмут півроку,
авдіївку беруть півроку
така ж ***** на півдні....
корочє!!!
після авдіївки, відразу на НАТУ, *****.
треба перестати давати Україні зброю...
треба готуватись до оборони...
навіть час вже визначили, ****, 5-8 років є на підготовку...
так чимось пахне що аж смердить!
показати весь коментар
11.02.2024 00:13 Відповісти
поки Україна б'ється, країни НАТО в безпеці, а що буде, якщо американці не роздупляться? Основний постачальник військової допомоги - США, завдяки їм кацапам так важко даються Бахмут і Авдіївка. Луганську область і коридор на Крим вони захопили без проблем, тому що не було американської допомоги
показати весь коментар
11.02.2024 01:48 Відповісти
На самом деле все просто. В НАТО должны решить - хотят ли они начать воевать сами через пару лет с армией, состоящей из сотен тысяч обстрелянных орков плюс пару миллионов мобилизованных орками украинцев или лучше дадут нам оружие и средства для сдерживания армии мордора, чтобы выиграть время и подготовиться самим.
показати весь коментар
11.02.2024 00:31 Відповісти
Скорей бы уже...