11954 посетителя онлайн

Не исключено, что НАТО сможет отправить войска в Украину, но консенсуса пока нет, - Макрон

макрон

Североатлантический альянс теоретически может ввести войска для помощи Украине. Впрочем, сейчас консенсуса по этому вопросу нет.

Об этом заявил президент Франции Эмманюэль Макрон на пресс-конференции по итогам Конференции в поддержку Украины, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Отправку западных войск в будущем нельзя исключать, но сегодня нет консенсуса относительно официального, принятого и одобренного отправления войск на места", - сказал Макрон.

Он также добавил, что Россия заняла агрессивную позицию не только против Украины, но и "против нас в целом".

"Мы услышали просьбу президента Зеленского об усилении нашей поддержки и убеждены, что победа над Россией имеет немаловажное значение для безопасности и стабильности в Европе", - добавил французский лидер.

В то же время, президент отказался детализировать позицию Франции по этому вопросу, ссылаясь на "стратегическую неопределенность, которую я принимаю".

"Я совершенно не говорил, что Франция не поддерживает. Я не буду снимать двусмысленность сегодняшних дебатов, называя имена. Я говорю, что это было названо среди вариантов", – отметил он.

Франция раньше никогда не делала подобных заявлений. Премьер-министр Нидерландов Марк Рютте заверил, что вопрос об отправке в Украину сухопутных войск не стоял на повестке дня встречи в Елисейском дворце.

Однако Макрон не исключил оказания помощи в будущем, проведя параллели с предоставлением нашей стране вооружений.

"Многие люди, которые сегодня говорят "Никогда, никогда", были теми же людьми, которые два года назад говорили "никаких танков, никаких самолетов, никаких ракет дальнего радиуса действия". Давайте будем достаточно скромными, чтобы признать, что мы часто отставали от графика на шесть-двенадцать месяцев. Это и было целью сегодняшней дискуссии: все возможно, если это полезно для достижения нашей цели", – пояснил французский лидер.

Макрон также подчеркнул, что союзники Украины "не воюют с российским народом", но они "просто не хотят разрешить Путину победить в Украине".

Топ комментарии
+19
фіга собі пацан набрався хоробрості яка мені до вдоподоби!
показать весь комментарий
27.02.2024 06:44 Ответить
+10
Просто вброс чтобы нас немного подбодрить. Если они сейчас боятся воевать даже нашими руками и не дают нужного оружия чтобы избежать ''эскалации'' то про отправку своих войск даже речи быть не может
показать весь комментарий
27.02.2024 06:55 Ответить
+10
лютує макронич, але снаряди для ЗСУ заблокував!
показать весь комментарий
27.02.2024 07:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
фіга собі пацан набрався хоробрості яка мені до вдоподоби!
показать весь комментарий
27.02.2024 06:44 Ответить
І подав цю пропозицію як можливе від простої людини,а не як від президента Франції. Позиція людини проти війни, а не позиція президента НЕ війни
показать весь комментарий
27.02.2024 07:53 Ответить
піскі невнятні.
так берем Бастілію, чи ну її на круасани?
показать весь комментарий
27.02.2024 06:49 Ответить
от нам всім і наслідок зеленої реформи ідіота.
********** свіженький....
показать весь комментарий
27.02.2024 08:10 Ответить
а якщо не вистачить сил витягнути, то "коллабірує" русня
показать весь комментарий
27.02.2024 08:27 Ответить
ватний 3,14дарас - получи ****** v glas!
показать весь комментарий
27.02.2024 08:36 Ответить
Все триндьож, а по факту снарядів так толком і немає
показать весь комментарий
27.02.2024 06:50 Ответить
показать весь комментарий
27.02.2024 06:51 Ответить
there is nothing to see...
показать весь комментарий
27.02.2024 06:54 Ответить
так і думав, що тонкощі перекладу...
показать весь комментарий
27.02.2024 06:52 Ответить
Як говорять в народі, аби тільки щось ляпнути! Знають, що цього ніколи не наважаться зробити, але говорять, аби тільки щось пообіцяти, замість реальної і ДОСТАТНЬОЇ допомоги для протистояння агресору. Слова, слова, слова...Так КПСС дурила населення не тільки СССР, а і всього світу...
показать весь комментарий
27.02.2024 06:53 Ответить
А багато хто раніше уявляв що у 2023 році "Абрамси" будуть воювати на території України?
показать весь комментарий
27.02.2024 08:49 Ответить
Надто оптимістично. А насправді плавний лукавий перехід в площину мрій, замість літаків, ракет, снарядів і всякої іншої конкретики.

Чому не обсудити події в Польщі і надати пропозиції і т.п. а впадати в міражі мрій і побажань нездійсненного.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:59 Ответить
Давайте, толерасти, поки ще є куди.
показать весь комментарий
27.02.2024 06:54 Ответить
Цього "Абрашу" починять і він щє десятки башен "т-90х" на орбіту запустить.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:28 Ответить
Просто вброс чтобы нас немного подбодрить. Если они сейчас боятся воевать даже нашими руками и не дают нужного оружия чтобы избежать ''эскалации'' то про отправку своих войск даже речи быть не может
показать весь комментарий
27.02.2024 06:55 Ответить
вони ніяк не можуть воювати нічими руками, крім своїх. "воювати чиїмось руками" це літературний висєр, який не має сенсу.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:38 Ответить
Ф16 й Атакамс теж колись здавалось "просто вброс".
Але тобі й рашистам може бути сюрпрайз 😉
показать весь комментарий
27.02.2024 09:47 Ответить
Ф16 ще не надали але цього року вже мають бути.
Атакамс не знаю у цифрах , шукай сам, чи тебе Google забанив?
показать весь комментарий
27.02.2024 14:30 Ответить
Помалу підтягують сценарій того дня, коли НАТО зайде в Україну. Не більше, не менше.
показать весь комментарий
27.02.2024 10:31 Ответить
лютує макронич, але снаряди для ЗСУ заблокував!
показать весь комментарий
27.02.2024 07:03 Ответить
Щє навіть F-16і не прийшли. Трохи потерпи, скоро почнуть вас знов розмазувати.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:29 Ответить
Перша Фка впаде після того, як кінчить десятки С-400 та штабів з москальскими хєнєралами. А Фка буде не одна, кицю, а 60+
показать весь комментарий
27.02.2024 08:35 Ответить
До речі, Хімарси чудово й досі москалоту на полігонах кінчають по 60 рил за один залп. Чому б й на них не подрочити?
показать весь комментарий
27.02.2024 08:37 Ответить
іноді цікавить питання, а Макрон часом не з Рогу чи Кривого?
там такі ж ротаті...
показать весь комментарий
27.02.2024 07:08 Ответить
За одного командира "Оплота" кінчають десять командирів "Т-90", кицюню
показать весь комментарий
27.02.2024 08:33 Ответить
Зелень заразна - вже й на Макрона "найшло".
Що написав - сам не знаю... Кажу ж: зелень - то така зараза - аби лиш 3,14здіти... От, знову "вумна" думка... Огоо! Ото мене пре...
показать весь комментарий
27.02.2024 07:14 Ответить
Класно , а за кого?
показать весь комментарий
27.02.2024 07:15 Ответить
************* звоночек для *****.
показать весь комментарий
27.02.2024 07:27 Ответить
Консенсусу і не буде - якби одна - навіть маленька Естонія послала віиська і інші підтягнуться
показать весь комментарий
27.02.2024 07:38 Ответить
НУ,це може статися,якщо москалі перейдуть річку Дніпро.
показать весь комментарий
27.02.2024 07:51 Ответить
На смешил!
показать весь комментарий
27.02.2024 07:59 Ответить
А навіщо тут консенсус? Це ж суверенна справа кожної держави, п'ятої статті не стосується.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:05 Ответить
у велику калюжу великий пердь
показать весь комментарий
27.02.2024 08:05 Ответить
Краще б свої "Міражі" з далекобійним озброєнням надав.
А так то все - пусті слова.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:08 Ответить
Ну нададуть тобі "Міраж". Що ти з ним будеш робити? Ходити навкруги і охати? Де навчений персонал, інфрастуктура для заправки, зльоту, ремонту?
показать весь комментарий
27.02.2024 08:57 Ответить
Даю подсказку, начните с отправки сил ПВО для прикрытия Украинских аэродромов и-или тыловых городов...
показать весь комментарий
27.02.2024 09:06 Ответить
Макрону респект за розумні думки. Рак на карті Європи потрібно лікувати терміново і на ранніх стадіях, а не очікувати роками що припарки допоможуть.
показать весь комментарий
27.02.2024 09:12 Ответить
не виключено, що сонце згасне не через 4 мільярди років, а через рік. не виключено, але вірогідність цієї події тяжіє до нуля.
показать весь комментарий
27.02.2024 09:31 Ответить
Це вже щось. Хоча поки на словах але вже краще ніж тиша.
показать весь комментарий
27.02.2024 09:49 Ответить
Ну, раз почали про це говорити, значить будуть і дії. Коли вже стане очевидно, що Україна не в змозі вести наступальні операції.
показать весь комментарий
27.02.2024 09:51 Ответить
Не потрібно щоб війська НАТО воювали на передовій , просто надішліть системи ППО і ПРО з своїми розрахунками , а якщо над Україною буде такий щит то вивільняться величезні сили для підтримки ракетними військами фронту .
показать весь комментарий
27.02.2024 09:59 Ответить
это произойдет неизбежно
показать весь комментарий
27.02.2024 10:14 Ответить
очень сомневаюсь. Только если цапы будут подо Львовом
показать весь комментарий
28.02.2024 01:27 Ответить
Участь у такій війні дала б змогу країнам НАТО, підготуватися до наступних конфліктів, які точно виникнуть в майбутньому. Бо тривала перерва, відірваність від реалій сьогодення і майбутнього, як у армії, так і західного суспільства, призведе до швидкого програшу об'єднаним диктатурам - КРІК. Китай, росія, Іран і Корея мають на меті знищити вільний світ. Так що їм треба вже зараз починати відпрацьовувати стратегії і тактики ведення війни. В Україні зараз для цього ідеальний полігон утворився по факту. Так що починайте працювати активніше, по підготовці суспільної думки до введення військ НАТО в Україну, як спосіб недопущення введення військ у ваші країни. Які у випадку програшу України будуть сформовані переважно з взятих у заручники українців і загордзагони з росіян. Українців кажуть експерти, буде мобілізовано для цього близько 1 млн. І що ви тоді будете робити? Вбивати колишніх побратимів по демократії сотнями тисяч? Чи під такою навалою впадете? А тоді ж і китайці підтягнуться. Щоб добивати знесилену Європу.
показать весь комментарий
27.02.2024 10:33 Ответить
Адік попілом перевернувся - Франція за 2 тиждні і Париж відкрите місто.
Україна 2 роки і Київ вільне місто.
ну якось так....
показать весь комментарий
27.02.2024 10:47 Ответить
Якби були присутні на правобережжі (кордон з білорашею, ПМР, Одеська область), то вивільнили б частину сил ЗСУ для дій на Сході.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:14 Ответить
Почалися перегони політиків, коли стало абсолютно зрозуміло що пі.дарашка впаде і розвалиться, країни починають перегони за 2 місце серед лідерів нового світового порядку звісно після України! Ті хто не допомогає чи на стороні воргога в кінці - кінців стануть країнами 4 світу! Навіть Орбана перевзувся за одну ніч!
показать весь комментарий
28.02.2024 11:35 Ответить