9324 посетителя онлайн
24 409 63

Очевидной ошибкой было назначать Юрия Гусева послом в Азербайджан, - эксперт

гусєв,резніков

Назначение Юрия Гусева представлять Украину послом в Азербайджане – очевидная ошибка.

Об этом в Facebook пишет Александр Кочетков, политический аналитик и специалист в области производства ракет.

Он напомнил, что Юрия Гусева уволили с должности генерального директора АО "Укроборонпром" в 2023 году. А уже в феврале 2024 года он был назначен послом в Азербайджан.

"После увольнения с оборонки его пытались протолкнуть послом в Чехию, которая является для Украины ведущим оружейным хабом. Но, очевидно, чехи знают о бурной деятельности нашего фигуранта и поэтому агреман на него не дали.

А вот с Азербайджаном получилось: странно, но там Гусева согласовали. Интересно, что кроется за таким решением президента Ильхама Алиева? Персонаж, на котором печати ставить негде, скоро поедет послом в Баку. И это назначение Юрия Гусева представлять Украину в Азербайджане – очевидная ошибка. Ибо кто знает, каких дров он там наломает. А отношения с Азербайджаном для Украины очень чувствительны. Страна имеет большое региональное значение, важна в отношениях с Турцией и т.д.", – пишет эксперт.

По его словам, наши оборонные государственные структуры больны какой-то заразной неизлечимой болезнью. Сейчас распространяется скандал: "Укроборонпром" вынужден проводить внутреннее расследование в отношении своего первого заместителя Юрия Пащенко (есть соответствующий приказ гендиректора Г. Сметанина). Вышло резонансное журналистское расследование по поводу сомнительного обогащения Александра Пащенко, сына первого заместителя оборонного ведомства.

"Там полный неджентльментский набор: и большие счета в банках, и несколько люксовых автомобилей, и квартиры в Киеве, и земельный участок, а еще и дорогая круизная яхта в придачу… В 2015 году А. Пащенко был назначен главой харьковского "ФЕД", который является стратегическим предприятием "Укроборонпрома". И по какому-то странному "совпадению" Пащенко-старший (был тоже заместителем гендиректора концерна) входил в состав конкурсной комиссии", - отмечает Кочетков.

В свою очередь, Юрия Гусева в 2016 году по подозрению в коррупции уволили с должности замминистра обороны, напоминает аналитик.

"Что Пащенко, что Гусев – продолжили успешную карьеру в оборонной сфере. Юрий Пащенко впоследствии возглавил одно из предприятий "Укроборонпрома", а ныне является заместителем гендиректора. Юрий Гусев в 2020-2023 гг. стал у руля всего "Укроборонпрома". Назначению его туда, как говорят, способствовал влиятельный друг Давид Арахамия", – напоминает он.

В должности гендиректором "Укроборонпрома" Гусева тоже сопровождали скандалы. Например, относительно созданияи совместного с канадцами патронного завода, который так и не был построен. А еще в связи с неудовлетворительным выпуском беспилотников.

"Как ракетник, я знаю, что с должности Гусева убрали после того, как он завалил разработку тактического ракетного комплекса. И когда граждане спрашивают: как так, что ракетное государство Украина не в состоянии атаковать врага собственными баллистическими ракетами средней дальности, то в этом большая доля вины именно Юрия Гусева", – комментирует Кочетков идею назначения Гусева послом в Азербайджан и скандалы в оборонке.

Он уверен, что служебная проверка в "Укроборонпроме" подтвердит неблагочестность обоих Пащенко – и отца, и сына. Но Александру ничего не угрожает – он является упорным бойцом в "батальоне Монако", и еще, по слухам, продолжает предлагать западным бизнесменам "решить все, что нужно" в оборонной сфере Украины. Но и Юрий может избежать серьезных последствий, и тоже, видимо, отправится полномочным послом в какую-то безопасную страну, подальше от войны, прогнозирует аналитик.

"Как Юрий Гусев. Как Алексей Данилов. А это уже системная проблема. Потому что человек, оказавшийся несостоятельным, или неадекватным, или и то, и то вместе, на предыдущей ответственной должности, продолжит лажать и позорить Украину и на дипломатическом фронте. А там дилетантство, неблагочестие и глупость угрожают стране не меньшими потерями, чем в оборонке", – объяснил Кочетков.

Топ комментарии
+44
За такі жахливі помилки в нашій країні вже відповідає "мудрий" нарід власними життями і кров`ю!
показать весь комментарий
01.04.2024 18:40
+36
За такі жахливі помилки та призначення в нашій країні ,
відповідатиме ЗепреЗедент 😠
показать весь комментарий
01.04.2024 18:38
+27
Ошибкой было выбрать парашное чмо в 2019 г. Всё остальное лишь следствие этой ошибки.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:43
Комментировать
Сортировать:
За такі жахливі помилки та призначення в нашій країні ,
відповідатиме ЗепреЗедент 😠
показать весь комментарий
01.04.2024 18:38 Ответить
За такі жахливі помилки в нашій країні вже відповідає "мудрий" нарід власними життями і кров`ю!
показать весь комментарий
01.04.2024 18:40 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2024 18:50 Ответить
наші оборонні державні структури хворі на якусь заразну невиліковну хворобу - ЗЄліну

показать весь комментарий
01.04.2024 18:52 Ответить
Оце помилка.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:55 Ответить
Що таке РНБО? Це мозковий центр, куди стікається інформація про всі найбільш чутливих сферах життєдіяльності країни. Це єдиний орган, який узагальнює відомості всіх силових відомств і бачить повну картину. Відповідно людина, що приймає цю інформацію, може надавати колосальний вплив, маніпулюючи їй.

Олександр Литвиненко , новий голова РНБО - з новин РС ( спонсор РС-УКРАЇНА як і всього сосросівського в Україні , Єрмакоолоігарх Фіала власник ПРвладлних УП та НВ)
1989-1994 роки - перша освіта за спеціальністю прикладна математика, Інститут криптографії, зв'язку та інформатики Академії (Москва, РФ).

АЩУТІТЄ РАЗНІЦУ в подачі біографії Литвиненко

24 Серпень 2019 р Про « людину Льовочкіна»- Олександр Литвиненко р закінчив Академію Федеральної служби контррозвідки (пізніше стала називатися ФСБ) в Москві. Про це написано в його офіційній біографії.
https://politeka.net/uk/person/1133009-litvinenko-aleksandr-valerevich-chelovek-levochkina-i-zam-turchinova-podgotovlennyj-fsb#i
показать весь комментарий
01.04.2024 20:09 Ответить
А що він тут видивляється - шукає втрачену хромосому?
показать весь комментарий
01.04.2024 19:00 Ответить
Які помилки? Все по плану, Оманському плану
показать весь комментарий
01.04.2024 18:53 Ответить
До бабла пройдисвіти лізуть і лізуть, лізуть і лізуть. Може вже пора "погоничів" каструвати?
показать весь комментарий
01.04.2024 18:39 Ответить
Кого? Тих 73% дебілів?
показать весь комментарий
01.04.2024 18:43 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2024 19:20 Ответить
І нічого навіть добавити.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:39 Ответить
Персонаж, на якому печатки ставити нема де. Джерело:
Повноцінний член зеленої команди...
показать весь комментарий
01.04.2024 18:42 Ответить
Ошибкой было выбрать парашное чмо в 2019 г. Всё остальное лишь следствие этой ошибки.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:43 Ответить
Интересно, кого же тогда выбирать? При том же Порохе его послужной список:
2014-2016 - працював в Міністерстві оборони України: був керівником департаменту економічної активності, заступником Міністра та Головою Ради реформ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Міністерства оборони України https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D1%81%D1%94%D0%B2_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%92%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-10 [10] ; один із ініціаторів «волонтерського десанту»https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D1%81%D1%94%D0%B2_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%92%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-11 [11] .
2016 - радник https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80_%D1%96%D0%BD%D1%84%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Міністра інфраструктури .
2018 - радник https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80_%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97_%D1%82%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Міністра екології та природних ресурсів .
показать весь комментарий
01.04.2024 19:21 Ответить
Кошулинского...
показать весь комментарий
01.04.2024 19:41 Ответить
Радик міністра, це ні про що - мєлкий рішала. І може зебіли забули, але у кондитера ніфіга не було більшості у парламенті, який призначає уряд
показать весь комментарий
01.04.2024 19:43 Ответить
Англійска королева, нічого не може, ні за що не відповідає? Тоді яка взагалі різниця кого вибирати, треба правильно в парламент вибирати, а президент пофігу.
показать весь комментарий
01.04.2024 21:50 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2024 22:49 Ответить
Ганьба. Замість професійних дипломатів послами призначають бездарних чиновників.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:44 Ответить
не просто бездарних а ще й корумпованих
показать весь комментарий
01.04.2024 19:45 Ответить
Возможно, это часть стратегии узурпации власти, когда профессионалов заменяют преданные люди, повязанные между собой чем-то (про@бали).
показать весь комментарий
01.04.2024 20:33 Ответить
Та вони вже просто ржуть в обличчя людям і розкрадають державу далі........але біомаса цього не помічають - вони зайняті спорами хто є сцику хто герой і хто ухилянт
показать весь комментарий
01.04.2024 18:46 Ответить
А кого їм поилати-інших немає,там всі такі або ще безнадійніші! І ті кого посилають і ті хто посилає!
показать весь комментарий
01.04.2024 18:51 Ответить
Ну що ви. Агрогнида порішала. Гусєв йому кінзу допомагав продавати у Миколаєві. А Алієв відгукнувся на прохання друга фірми Сокар Дерьмака.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:53 Ответить
Обирати дурня-брехуна президентом - це була фатальна помилка.

А те, що дурень-брехун призначає пройдисвітів та злодіїв послами - це вже наслідки.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:53 Ответить
Отут вже і не заперечиш! Аксіома!
показать весь комментарий
01.04.2024 20:37 Ответить
Всі вони сателіти зе-влади.
показать весь комментарий
01.04.2024 18:53 Ответить
Найбільша помилка сидить на Банковій, решта помилок - це вже просто наслідки!
показать весь комментарий
01.04.2024 18:54 Ответить
помилка 73% виборців зеленої гниди, а це наслідки цих виборів. як вам зедебіли, радісно від вашої помилки?
показать весь комментарий
01.04.2024 18:54 Ответить
Гусєву, як і резнікову, треба каятися навколішках, перед Українцями за зрив ним, розвитку ракетних програм України, але ж він, це не особисто/одноосібно робив, під ліжком власної спальні, а під мудрим патронатом, отого СРАТЬєха, Зеленського та єрмака з опу цілої челяді із Ставки …. Тому і розпихує Зеленський на останок, свідків цього процесу за кордон, щоб мовчали….
Співпадіння чи злочин проти Українців і України!!
Тому і Таурус не бажають давати отим «єрмачелам», їх власники з Німеччини…. Таран може підтвердити з резніковим….
Управління в Україні, здійснюють дивні особи з Оманським лайном від патрушева на підошвах черевиків!! Де вони пройшли, там і нагадили Україні та її Національним інтересам, там і смердить сруським міфом!!

01.‎04.‎2024 768 доба війни

Остання доба конституційного терміну президента Зеленського

Станом на 12-00 ‎01.‎04.‎2024 президент Зеленський відсутній на робочому місці…. Мабуть ракети робить…
показать весь комментарий
01.04.2024 18:55 Ответить
Та ні..1 квітня - то його свято..клован промову пише.
показать весь комментарий
01.04.2024 19:08 Ответить
Плюють вони в обличчя та сміються з довбнів. Які поміж собою як придурки гризуться..
показать весь комментарий
01.04.2024 19:09 Ответить
"Остання доба конституційного терміну президента Зеленського"
Що це за маячня? Конституційний термін відліковується з моменту вступу на посаду Президента - тобто 5 років мине у травні, а не у квітні.
показать весь комментарий
01.04.2024 23:26 Ответить
"наші оборонні державні структури хворі на якусь заразну невиліковну хворобу" Джерело:
показать весь комментарий
01.04.2024 19:04 Ответить
В нас, при сьогоднішній "владі", куди не кинь одні помилки, як і сама "влада".
показать весь комментарий
01.04.2024 19:18 Ответить
Візьміть мене в зелену команду. Буду відданий як собака.
показать весь комментарий
01.04.2024 19:18 Ответить
Чому дебілів вчить Сатана дві тисячі років через своїх "ловців людей"? - Поставте дім молитви=СОПЛІННЯ і накопайте побільше штучних гріхів, а далі - ВСІ САМІ ВСЕ ПРИНЕСУТЬ, а не принесуть то знайдем спосіб відібрать. Хто вчив тортурам? Хіба не Рим ввів АФЕРИЗМ як релігію? Біблія чітко називає винуватцем Рим, так і говорить: "АФЕРА РИМУ"! Яка святість може бути у цивілізації видом ЗВІР=ДИКУН, чи у цивілізації видом СКОТИНА=НАВЧИЛАСЬ ТЯВКАТИ "КИНЬ ПОЖЕРТИ"? -Тільки "святий звір", або "свята скотина", й те й інше з категорії "нелюди", яке мають на сьогодні визначення, така чекає і одежа та стіл. Ще жоден від БОГА не с,їбався. То скільки в Україні сповідує *********** З ********** та СКОТИНУ - всі інші бандюки, без кровавих рук та мізків ? Є два способи поїдання ХЛІБА БОГА чи то ВИВЧЕННЯ ЗАКОНУ=МИСКА ложками-мовами АБО ГОЛОВОЮ, АБО ЖОПОЮ(НАМАГАННЯ ПІДТЕРТИСЬ ЗАКОНОМ). КОЖЕН ОТРИМАЄ СВОЄ. АРХ М
показать весь комментарий
01.04.2024 19:25 Ответить
Зеленське - істерична собачка Моська у посудній лавці..
зебіли, яке ж лайно ви нам усим обрали на Вироку-2019?
показать весь комментарий
01.04.2024 19:28 Ответить
Знаете що лякає? ЯК!!! Єрмак крокує до повного захвату влади. Подоляк видав темники своїм скотинякам на фермі хєйтити Вовку "зедебілізмом", а насправді замовчується звичайнісіньке захоплення влади Кремлем-Козирем-Єрмаком
https://vector.comments.ua/ua/news/2024/chomu-velike-perezavantazhennya-vladi-**************-do-chogo-e-pitannya-728636.html
показать весь комментарий
01.04.2024 19:44 Ответить
Ота ''гуся'' ракетну програму не по своїй ініціативі завалило. Оте тіло виконувало вказівку з ОПи. Чию конкретно всім відомо!
показать весь комментарий
01.04.2024 19:29 Ответить
Русскага чілавєка в Азербайджан?
показать весь комментарий
01.04.2024 19:31 Ответить
Після 20 травня Зелебенське нелегітимний ПреЗедент!
Строк вийшов, давай вибори, і не треба прикриватись війною!
показать весь комментарий
01.04.2024 19:34 Ответить
Та таке, він же херпіду, як кліщ.
показать весь комментарий
01.04.2024 20:39 Ответить
Очевидною помилкою було в 19-му році голосувати за новиє ліцца
показать весь комментарий
01.04.2024 19:40 Ответить
Диваки ви...Гусєв відданий боєць команди Путіна-Зеленського,чудовий російський агент,завалив розробку ракет,ослаблював ВПК України,як міг. Це найкраща рекомендація для картавоголосого Буби і Ко. Звичайно,він заслуговує на хлібне місце десь у Франції-Італії але прокляті "партнери" такого зе-чувака не приймуть,а Алієву пофіг...
показать весь комментарий
01.04.2024 19:42 Ответить
Як же позбутись всього цього зе-непотребу?
Гм... От завдання із завдань.
А паразитувати і гадити вони намірені ще ох як довго.
показать весь комментарий
01.04.2024 19:46 Ответить
Сумно
показать весь комментарий
01.04.2024 19:48 Ответить
Батальйон «Дебіл неадекватний» росте та крепчає, стадо ворюг іде у Европу ганьбити держав
показать весь комментарий
01.04.2024 20:16 Ответить
Які там помилки, головне вчасно поповнювати рахунки в іноземних банках з дисконтом для людей з оп, і броня від відповідальності забезпечена
показать весь комментарий
01.04.2024 21:30 Ответить
Минобороны Украины, Укроборонпром-их всех сажать надо по списку, начиная с керівників. Коррупция там запредельная.
показать весь комментарий
01.04.2024 21:32 Ответить
Замість буцегарні--у посольство... Нормално відмазали!
показать весь комментарий
01.04.2024 21:35 Ответить
А ще ми дивуємось, що на заході нам давали лише три дні на втрату держави. Вони там краще за українців бачили, що в середовищі наших посадовців саботажник на зраднику їде і мародером поганяє.
показать весь комментарий
01.04.2024 21:49 Ответить
після помилки весни 2019 року, ця - просто ніщо у порівнянні із тим, чим усе скінчиться...