10812 посетителей онлайн
6 560 68

Женщина, напавшая на автомобиль военнослужащих Шепетовского РТЦК, понесет наказание - Хмельницкий ОТЦК и СП

тцк

Женщина, напавшая на автомобиль военнослужащих ТЦК в Хмельницкой области, понесет наказание. Полиция начала расследование по случаю на Хмельнитчине, где женщина начала портить автомобиль военных ТЦК.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на службу по связям с общественностью Хмельницкого ОТЦК и СП.

Как отмечается, открыто административное производство по статье 173 "Мелкое хулигантство". Санкции статьи предусматривают наложение штрафа в размере 3-7 не облагаемых налогом минимумов доходов граждан, общественные работы на срок 40-60 часов, исправительные работы на срок 1-2 месяца за вычетом 20% заработка, административный арест сроком до 15 суток.

"Хотим еще раз напомнить каждому: военнослужащие ТЦК - часть ВСУ. Любое противоправное действие в отношении военнослужащих будет нести за собой наказание. Не подвергайте себя опасности", - подчеркивают в ОК "Запад".

Ранее Хмельницкий ОТЦК и СП сообщил, что группа агрессивных женщин напала на военнослужащих Шепетовского РТЦК во время мер оповещения, поврежден служебный автомобиль.

Топ комментарии
+13
ЗСУ
показать весь комментарий
03.04.2024 10:43 Ответить
+12
тцк це не ЗСУ
показать весь комментарий
03.04.2024 10:37 Ответить
+11
Ок "Захід" якщо ТЦК то ваша частина, то відправляйте їх міняти хлопців що без ротації стоять.
Біднесеньких бійців з ТЦК зі образила жіночка... Ордени їм, до Феофанії їх для реабілітації та поновлення психічного здоров'я, а потім ще й в відпусту...
показать весь комментарий
03.04.2024 10:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
тцк це не ЗСУ
показать весь комментарий
03.04.2024 10:37 Ответить
ЗСУ
показать весь комментарий
03.04.2024 10:43 Ответить
Вони в штаті МО?
показать весь комментарий
03.04.2024 11:16 Ответить
40-60 годин на передову.
показать весь комментарий
03.04.2024 10:38 Ответить
Дивно. В наявності кримінал ст.296 КК
показать весь комментарий
03.04.2024 11:43 Ответить
Кацапе, не будуть ухиляться - не будуть доставляти.
показать весь комментарий
03.04.2024 11:07 Ответить
ТЦК вже замість суду вирішує хто понесе покарвння???
показать весь комментарий
03.04.2024 10:42 Ответить
Так у нас вже доволі давно махновшина в країні.
показать весь комментарий
03.04.2024 11:23 Ответить
Нехай прибирає рік громадські вбиральні лайно до лайна!
показать весь комментарий
03.04.2024 10:42 Ответить
Тцкашники хоч і в силу своєї служби категорія не найпрестижніших але Військовослужбовців ЗСУ, а Військовослужбовці на даний час сама шановна категорія Громадян України! Але у ваших словах сенс є бо до тцк приводять щодня ухилянтів а поскільки вони теж лайно то нехай лайно прибирає лайно за лайном!!! І доречі мобілізаційні процеси дозволяють робити які не які ротації що дуже потрібні особовому складу, то ж не думайте що у Військовослужбовців таке ж відношення до тцкшників як у кінчених сц.икунів ухилянтів, що в свою чергу бояться їх як вогню!
показать весь комментарий
03.04.2024 11:12 Ответить
Рівненський лизунчик у вас теж "шанований"
показать весь комментарий
03.04.2024 11:20 Ответить
Нічого доброго в його діях немає, як і ознак державної зради, людина написала рапорт на переведення в бойову бригаду, ну це він можливо не через патріотизм, а з-за небажання пояснюватися з усіма його дівчатами🤬🤕😉 але по скільки заяву на нього ніхто не написав то і правопорушення, окрім морального немає!
показать весь комментарий
03.04.2024 11:26 Ответить
Не смішіть жіночий орган він і так смішний . У бойову бригаду , полковника з тцк
показать весь комментарий
03.04.2024 11:38 Ответить
Ой, ой,ой! Рапорт в бойову бригаду. В нього посада "полковник" він менше замкомбрига не піде. Чи може він на комвзвода рапот написав?
показать весь комментарий
03.04.2024 11:39 Ответить
У нас судді теж начебто шановна категорія.
Але є нюанс...
показать весь комментарий
03.04.2024 13:20 Ответить
Відкривайте народний збір на штраф для цій святий дами.
показать весь комментарий
03.04.2024 10:45 Ответить
хм. а він од тебе на 6 днів старший...
показать весь комментарий
03.04.2024 12:43 Ответить
Ок "Захід" якщо ТЦК то ваша частина, то відправляйте їх міняти хлопців що без ротації стоять.
Біднесеньких бійців з ТЦК зі образила жіночка... Ордени їм, до Феофанії їх для реабілітації та поновлення психічного здоров'я, а потім ще й в відпусту...
показать весь комментарий
03.04.2024 10:47 Ответить
Ота свиноматка - жіночка? Чур, чур, чур....
показать весь комментарий
03.04.2024 11:09 Ответить
Я б ********* ту жіночку, а потім років на 5 в тюрягу за перешкоджання державному органу виконувати свою роботу.
показать весь комментарий
03.04.2024 12:32 Ответить
Правильно казати родіна мать а не держава, держави вже нема. Конституція на паузі
показать весь комментарий
03.04.2024 13:21 Ответить
Треба карати кляту соску рагулиху!!! Хай би люди йшли в ПВО і в мобільні групи, захищати свій дім! А не виправдовувати ушльопків та скиглити "Байден Байден закрий небоооо"!
показать весь комментарий
03.04.2024 10:52 Ответить
Палко карати ,як в останні раз? Втік у іншу країну і тепер тебе збуджують повні жінки?)
показать весь комментарий
03.04.2024 13:23 Ответить
Це що за рейд в коментарях "маминих черешеньок" на цензорі?
показать весь комментарий
03.04.2024 10:58 Ответить
Тоже из окопа через испанский старлинк пишешь?
показать весь комментарий
03.04.2024 11:02 Ответить
Тримає українські тили в Іспанії
показать весь комментарий
03.04.2024 11:03 Ответить
Садівником у одеського воєнкома в іспанії калимить , каже що півдиття вже там😂😂
показать весь комментарий
03.04.2024 11:23 Ответить
потап, це ти? під іспанським прапором строчиш? трошнік-заочнік ****
показать весь комментарий
03.04.2024 11:44 Ответить
А коли понесе покарання той, хто спровокував таку ситуацію, хто нічого не зробив щоб цивілізованно все йшло після прийняття закону про мобілізацію, того хто зіштовхнув лобами цивільних і військових, того хто створив і продовжує створювати армії поганий імідж і злидні?
показать весь комментарий
03.04.2024 11:10 Ответить
Вірите, що досить створити ідеальні умови в армії і всі побіжуть служити? завжди ж знайдеться відговорка: чому я не он той чиновник. Таке враження, що добровольці з 25% вже закінчилися, а залишилися із 73% "какая разніца". Досвід Донбасу показує, що є різниця: там гребуть всіх підряд воювати проти своєї батьківщини України. І спробуй відкосити. Там вони проходять третім сортом - за бурятами.
показать весь комментарий
03.04.2024 12:28 Ответить
А й справді, "чому я не он той чиновник"?
Чому саме це питання всі старанно оминають?
показать весь комментарий
03.04.2024 13:23 Ответить
мабуть тому, що у тебе ні освіти, ні мізків, ні патріотизму. Хто не хоче служити в своїй армії, той буде служити в чужій. Не віриш? черенок тобі в сраку буде гарним аргументом коли прийдуть асвабадітєлі. Хочеш перевірити ще й ти?
показать весь комментарий
03.04.2024 13:35 Ответить
Мабуть ти у всіх своїх припущеннях помилився, тому сиди на своєму черенку мовчки і не відсвічуй
показать весь комментарий
03.04.2024 13:39 Ответить
Так, мють служити всі і для всіх мають бути рівні умови, чого не зробив Верховний головнокомандувач, бо це його зона відповідальності. Він до того створив великий антирейтинг ТЦК і військовим, що громдяни, які мали б йти служити ховаються і втікають, бо народне радіо дає іншу інформцію, ніж та, що подається на марафоні. Люди знають, що Херпіду не забезпечив армію зброєю, ***********, не побудував захисних споруд, а брехав, що все нормально, його один із генералів завіряв, що ще рік назад будумо пити каву в Ялті, а ще один радник, який втік до США, запевняв, точніше брехав, що максимум ще 3 місяця і кацапи будуть переможені. А найкращого Головнокомандуваача і його оточення майже 12 генералів змінили на лояльних Херпіду і єлдаку, замвість того, щоб замінити єрмка і його комнду. То люди побачивши обман, який пройшов у 2019 році і ці обмани, які не зупинялися, почали трішечки думти і берегти своє життя, бо одні на фронт без нічого, інші живуть собі в Києві т інших містах, їздять на моря і з кордон, отримують гарні зарплати і славу по марфону.
показать весь комментарий
03.04.2024 13:34 Ответить
Все так. Тільки вибір у нас невеликий: або обороняти себе і Україну (не Яневтіка із шоблою) не дивлячись ні на що, або знову бути безправними хахлами у рускої підарасні. З відрізаними вухами, згвалтованими жінками і дітьми.
показать весь комментарий
03.04.2024 13:40 Ответить
Ніхто не проти обороняти себе і свою країну, але як, коли сидить свора, яка дурять людей, розкрадають навіть військовий бюджет, мародерять на всіх рівнях, забрали гроші навіть у громад і нічого за 5 років свого одноосібного првління для армії не зробили. Вони не як 5-те колесо у возі, а як по 5 гальм на на кожне колесо.
показать весь комментарий
03.04.2024 13:46 Ответить
А как там толстячок на форме,до фронта уже добежал?
показать весь комментарий
03.04.2024 11:23 Ответить
добіг до чебуречної, а далі не вистачило сил
показать весь комментарий
03.04.2024 11:45 Ответить
Є різні чістільщики. Іноді - нормальні. Іноді стараються так, ніби очуть цим посилити самоповагу до себе. шавки.
показать весь комментарий
03.04.2024 11:30 Ответить
Диету припаяют и каждое утро зарядку!
-Так ей и надо, - подумал Паффнутий
показать весь комментарий
03.04.2024 11:36 Ответить
"Хочемо ще раз нагадати кожному: військовослужбовці ТЦК - є частиною ЗСУ. Будь-яка протиправна дія стосовно військовослужбовців буде нести за собою покарання. Не піддавайте себе небезпеці", - наголошують у ОК "Захід". попались голубчики...
ст 17 КУ
...
Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.
...
На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.
показать весь комментарий
03.04.2024 11:38 Ответить
Так вони і не військовослужбовці
показать весь комментарий
03.04.2024 12:34 Ответить
Они ОПГ выдающие себя за несуществующие "ТЦК"!!!
показать весь комментарий
03.04.2024 13:29 Ответить
Яке там в хрена дрібне ***********. Там кримінальна стаття аж карячиться. Закрити сучку, щоб інших уберегти від подібних бажань.
показать весь комментарий
03.04.2024 12:10 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2024 12:15 Ответить
Дивно, на військовослужбовців під час війни можна спокійно напасти і нічого за це нікому не буде. Не говоріть про це каЦапам, бо вони голими руками будуть зупиняти колони військ. Як на Донбасі в 2014. Переможемо?
показать весь комментарий
03.04.2024 12:18 Ответить
Напала ця жіночка на військових, бо наслухлася і надивился "позітівних блохерів" і консультацій "адвоктів", які налаштували цих громдян фактично проти своєї держави. А винен тут тільки один - Верховний головнокомандувач. Але які до нього претензії, він захищає виключно свій рейтинг, бо як прийме закон чи буде його ініціатором, то зразу впаде його рейтинг. Лідор думав, думає і буде думати виключно за себе, а не за державу і народ, який його вибрав.
показать весь комментарий
03.04.2024 13:41 Ответить
А понесуть покарання ТЦК з Хмельницького по чиїй вині помер чоловік 41рік ?
показать весь комментарий
03.04.2024 12:55 Ответить
сумніваються! може военком тцк залиже
показать весь комментарий
03.04.2024 13:16 Ответить
Пусть сначала докажут документально, что на тот момент автомобиль стоял на балансе воинской части и выехала за ее пределы воинской части и в тот момент находилась "там" и для "того" - согласно установленных законодательных норм!!!
показать весь комментарий
03.04.2024 13:27 Ответить