4439 посетителей онлайн
5 666 26

Количество украинцев, не поддерживающих внешнюю политику власти, возросло, - опрос "Центра Разумкова"

володимир,зеленський

Количество граждан Украины, не поддерживающих внешнеполитический курс Украины, возросло.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные опроса "Центра Разумкова".

Так, 70% респондентов поддерживают внешнюю политику руководства Украины, не поддерживают -17% (в августе 2023 года – соответственно 74% и 14%).

Опитування Центру Разумкова
Опитування Центру Разумкова

Поддерживают внешнюю политику руководства Украины большинство жителей всех регионов (от 67% в Западном регионе до 76,5% - в Южном).

Среди доверяющих президенту Зеленскому поддерживают внешнюю политику руководства Украины 82%, тогда как среди не доверяющих - только 41%.

Опрос проводился социологической службой Центра Разумкова с 19 по 25 января 2024 года в рамках Программы содействия общественной активности "Долучайся!", которая финансируется Агентством США по международному развитию (USAID) и осуществляется Pact в Украине. Содержание опроса является исключительной ответственностью Pact и его партнеров и не обязательно отражает взгляды Агентства США по международному развитию (USAID) или правительства США.

Опрос методом face-to-face проводился в Винницкой, Волынской, Днепропетровской, Житомирской, Закарпатской, Запорожской, Ивано-Франковской, Киевской, Кировоградской, Львовской, Николаевской, Одесской, Полтавской, Ровенской, Сумской, Тернопольской, Харьковской, Херсонской, Хмельницкой, Черкасской , Черниговской, Черновицкой областях и Киеве (в Запорожской, Николаевской, Харьковской, Херсонской областях - только на тех территориях, которые контролируются правительством Украины и на которых не ведутся боевые действия).

Опрос проводился по стратифицированной многоступенчатой выборке с применением случайного отбора на первых этапах формирования выборки и квотного метода отбора респондентов на заключительном этапе (когда производился отбор респондентов по половозрастным квотам). Структура выборочной совокупности воспроизводит демографическую структуру взрослого населения территорий, на которых проводился опрос, по состоянию на начало 2022 года (по возрасту, полу, типу поселения).

Опрошены 2000 респондентов в возрасте от 18 лет. Теоретическая погрешность выборки не превышает 2,3%. Вместе с тем, дополнительные систематические отклонения выборки могут быть обусловлены последствиями российской агрессии, в частности, вынужденной эвакуацией миллионов граждан.

Топ комментарии
+21
вава йди в сраку!

показать весь комментарий
18.04.2024 15:36 Ответить
+12
В 2019 потрібно було такі жести показувати, а тепер він показує середній палець усьому народу.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:39 Ответить
+8
Гундосий же сказав, що у нього немає часу думати стратегічно, то яка ж політика може бути?
показать весь комментарий
18.04.2024 15:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
вава йди в сраку!

показать весь комментарий
18.04.2024 15:36 Ответить
В 2019 потрібно було такі жести показувати, а тепер він показує середній палець усьому народу.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:39 Ответить
показать весь комментарий
18.04.2024 16:12 Ответить
Гундосий же сказав, що у нього немає часу думати стратегічно, то яка ж політика може бути?
показать весь комментарий
18.04.2024 15:38 Ответить
.. Зросла мля , аж на - 3 проценти . ! Майже в межах статистичної похибки .
Статисти Разумкова - ви на приколі , чи що ?
показать весь комментарий
18.04.2024 15:42 Ответить
Ніт , вони за одним столом ...нюхають разом з 🤡
показать весь комментарий
18.04.2024 16:09 Ответить
То треба запроваджува ти радикальних заходів, щоб плітика була дуже довподоби! Єрмак зміг би за добу виправити рейтинг!
показать весь комментарий
18.04.2024 15:42 Ответить
Немає ніякої довіри до влади ,досить брехати.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:43 Ответить
Ну зазомбовані зебіли досі вірять.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:47 Ответить
Так це ж центр Розумкова. Нормальна та адекватна людина не повірить у це фуфло.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:43 Ответить
А Разумков по яких списках пройшов до ВР.?
показать весь комментарий
18.04.2024 16:21 Ответить
Не той тепер розумков, і статистика не та
показать весь комментарий
18.04.2024 15:48 Ответить
Опрос некорректный. За внешнюю политику Украины отвечает не министр иностранных дней (тряпка по выражению Майи Санду), а назначенный Ху#лом парашный агент Дерьмак.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:50 Ответить
Так, але Кулеба, як хлопчик для побиття, буде крайнім. Все в звичному зеленському стилі...
показать весь комментарий
18.04.2024 15:53 Ответить
Перепрошую а ЦЮ владу можна в чомусь підтримувати?! В чому саме? Де, що і коли вона потребує підтримки? Як на мене, підтримка їй абсолютно не потрібна, бо вона на нашу підтримку поклала то, чим Зеленський виконує партію фортепіано.
показать весь комментарий
18.04.2024 15:51 Ответить
"розумковщики- розводільщики" тільки не виходітьна площі українських міст із опитуванням про підтримку. політики "зе" .Фінгали і побиті окуляри на Ваших хліборізках.будуть яскравим доказовим фактом того.що Ви брешете.як і "зебуїн"
показать весь комментарий
18.04.2024 16:04 Ответить
Кількість українців, які не підтримують зовнішню політику влади, зросла, - опитування "Центру Разумкова" Джерело: на 1 % зросла тра ла ла ...а 75 % цілують вову🤡 у д* пу...ці зарозумкові ...пройдисвіти кончені ,здається шо їм по *ую скільки це па*ло🤡 неголенне... тисяч українців вб'є... своєю політикою !!!
показать весь комментарий
18.04.2024 16:08 Ответить
А https://www.epravda.com.ua/weeklycharts/2024/04/18/712562/ ось інше дослідження, більш цікаве:
"Тільки 1 з 10 корупціонерів опиняється в тюрмі, - видання "Економічна правда".
Видання проаналізувало майже 5 тис вироків, винесених у 2022-2023 роках за економічні та корупційні злочини і розтрату майна. Шанс опинитися за ґратами у середньому становить 9%. До прикладу, коли мова йде про розбій, грабіж чи крадіжку, то у 80-90% випадках підсудних визнають винними і вони сідають за ґрати."
показать весь комментарий
18.04.2024 16:11 Ответить
Як можна підтримувати те, чого нема? Хіба що сплутати із зовнішньою політикою періодичне вовине завивання в стилі "дайте грошей".
показать весь комментарий
18.04.2024 16:14 Ответить
Чому б не підтримувати таку завнішню політику, все гарно!
Якщо не звертати уваги на закулісні ігри з кацапами та китайцями, то мабуть все добре.
Якщо не звертати уваги що у нас знецінена посада посла через призначення хвойд і дибілів при тому що дофіга досвідчених спеціалістів не реалізовані.
Якщо не звертати уваги що наш президент переодично поводится на міжнародній арені як хам а його зелена майка потребувала негайного прання ще два роки тому, то все добре.

Якщо не звертати уваги, що мені особисто сцикотно і соромно, то ніяких претензій до зовнішньої політики в мене НЕМАЄ.
показать весь комментарий
18.04.2024 16:15 Ответить
розумков ти уйобок тупорилий ,ти хоч читаєш в ютубі в цензор.нет відгуки про зеленського . на 20 негативних я відшукав тільки 1 позитивний . і то не факт .
показать весь комментарий
18.04.2024 16:26 Ответить
РОЗУМКОВ ЦЕ ТОЙ ЯКИЙ МІТИТЬ НА МІСЦЕ ПРЕЗИДЕНТА...ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВСІ ЙОГО ВМСТУПИ ТА ЗАЯВИ --- НІДЕ ВІН РАШИСТОВ НЕОБІЗВАВ У ГРУБІЙ ФОРМІ... ДО ВІЙНИ ГЕБЕЛЬСНЯ В ШОУ СВОЇХ НА КА..АППЛЯНДІЇ ЗВАЛИ НА ІМЯ ПО-БАТЬКОВІ... І ВІН ПРОЙДЕ ЯК КОЛИСЬ ЗЕК ЯНІК..