10031 посетитель онлайн
3 401 47

Суд продлил арест Коломойского и уменьшил залог до 1,96 млрд грн

коломойський

Шевченковский районный суд Киева удовлетворил ходатайство стороны обвинения по продлению срока меры пресечения в виде содержания под стражей Игоря Коломойского до 2 июня 2024 года, но снова уменьшил альтернативу залога – с 2,4 млрд грн до 1,96 млрд грн.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

Суд вновь отверг предложение отпустить Коломойского на поруки народного депутата и отказать в аресте по состоянию здоровья, удовлетворив требования прокурора Офиса генерального прокурора Сергея Демьянчука, представляющего сторону обвинения.

Хронология дела Коломойского

Напомним, в сентябре Коломойскому сообщили о подозрении по двум статьям. Ему инкриминируют мошенничество и легализацию имущества, полученного преступным путём. Во время рассмотрения дела суд избрал Коломойскому меру пресечения в виде содержания под стражей с возможностью залога в 509 млн грн (сейчас размер залога увеличен до 3,9 миллиарда гривен).

6 октября Киевский апелляционный суд отказал адвокатам Коломойского, которые просили снизить размер залога до начального уровня.

21 октября Александр Лысак сообщил, что во время пребывания в изоляторе временного содержания Коломойский "имеет серьезные проблемы" с доступом к медицинской помощи.

24 октября суд отказался заменить Коломойскому содержание под стражей домашним арестом. В то же время суд обязал руководителя отдела обеспечения досудебного следствия Службы безопасности Украины и государственного учреждения Центр здравоохранения государственной уголовной исполнительной службы Украины в Киеве и области безотлагательно обеспечить проведение полного медицинского обследования Коломойскому с целью установления, может ли он по состоянию здоровья находиться в условиях следственного изолятора без оказания специализированной медицинской помощи.

27 октября Шевченковский районный суд города Киева продлил срок содержания под стражей для бизнесмена Игоря Коломойского до 2 декабря с альтернативным определением залога в 3,9 млрд гривен.

15 ноября Апелляционная палата Высшего антикоррупционного суда (ВАКС) в среду, 15 ноября, собралась, чтобы рассмотреть апелляционную жалобу защиты бизнесмена Игоря Коломойского по определению ВАКС от 24.10.2023 по делу № 991/9378/23 о возвращении жалобы Коломойского И.В. на бездействие Генерального прокурора и постановление прокурора от 13.10.2023 об отказе в удовлетворении ходатайства об изменении подследственности. Однако суд перенес заседание на 17 ноября в связи с тем, что сторона защиты обратилась с ходатайством об обеспечении непосредственного участия Игоря Коломойского в рассмотрении дела.

Коллегия судей Киевского апелляционного суда 16 ноября уменьшила сумму залога для бизнесмена Игоря Коломойского на 891 миллион гривен.

23 ноября Шевченковский районный суд Киева продлил срок досудебного расследования в уголовном производстве в отношении бизнесмена Игоря Коломойского и экс-руководителя столичного филиала Приватбанка Сергея Волкова на три месяца — до 2 марта 2024 года.

28 ноября Шевченковский районный суд Киева удовлетворил ходатайство стороны обвинения о продлении срока меры пресечения в виде содержания под стражей бизнесмена Игоря Коломойского до 26 января 2024 года с альтернативным определением залога 3 млрд 712 тыс. грн.

Топ комментарии
+17
Прячут от США Коломойского. А ведь мог такого рассказать про ПРИВАТ БАНК и как ЗЕЛЯ тыздил 40 миллионов долларов наших с вами денег. ТОлько ТО другое и марафон об этом не расскажет . Кушайте гундявые шашлыки.ю ДА МЛЯ за одни ШАШЛЫКИ он должен был подвергнут импичмент ,НО только НЕ В СОМАЛИ ,в Сомали он в ХЕРОЯХ ходитт. Украл выпил ХЕРОЙ, ЛЯ
показать весь комментарий
22.04.2024 19:28 Ответить
+12
Мін'юст США звинуватив Коломойського в розкраданні мільярдів доларів Приватбанку
У травні 2019 року державний Приватбанк подав позов до Канцелярського суду штату Делавер, де, зокрема, заявив, що Optima брала участь у відмиванні виведених грошей з банку. Загальну суму відмитих грошей за 10 років в Приватбанку оцінили в близько $470 млрд.
показать весь комментарий
22.04.2024 19:33 Ответить
+9
до кінця року проситимуть, аби вийшов сам... міліардів за двадцять...
показать весь комментарий
22.04.2024 19:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Прячут от США Коломойского. А ведь мог такого рассказать про ПРИВАТ БАНК и как ЗЕЛЯ тыздил 40 миллионов долларов наших с вами денег. ТОлько ТО другое и марафон об этом не расскажет . Кушайте гундявые шашлыки.ю ДА МЛЯ за одни ШАШЛЫКИ он должен был подвергнут импичмент ,НО только НЕ В СОМАЛИ ,в Сомали он в ХЕРОЯХ ходитт. Украл выпил ХЕРОЙ, ЛЯ
показать весь комментарий
22.04.2024 19:28 Ответить
ІЯкщо так піде далі, то дуже скоро не Бєня Бородач буде винен Україні, а навпаки, Україна Бородачу. Хай живе українське кривосуддя!
показать весь комментарий
22.04.2024 20:05 Ответить
Скоро напише книгу спогадів «Моя боротьба проти голобородька»?
показать весь комментарий
22.04.2024 20:57 Ответить
І до гадалки не ходи!!! Саме краще місце для бені!!! А залог скоро зменшать до пару гривень і беня зникне!!!!
показать весь комментарий
22.04.2024 20:28 Ответить
40 лямів, що через зеля відмили, то просто пил для каломойши, воно вкрало набагато більше і здоров'я дозволяло.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:41 Ответить
бот
показать весь комментарий
23.04.2024 06:38 Ответить
до кінця року проситимуть, аби вийшов сам... міліардів за двадцять...
показать весь комментарий
22.04.2024 19:30 Ответить
Ще трішки і повернуть заставу з відсотками!
показать весь комментарий
22.04.2024 19:31 Ответить
Бєня Бородач влаштувався, як у бога за пазухою: платить тільки за ВІП-камеру, охорона, в тому числі від американського правосуддя- цілком безплатна.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:09 Ответить
поки беня громадянин України його нікому видати не можуть, тому американська феміда йому не загрожує, навіть якби був на волі.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:42 Ответить
А баб Юльки кореш, кум алика чучмы, разве не имел украинского гражданства?
показать весь комментарий
23.04.2024 03:40 Ответить
Та ну да, погладшав Карабас-Барабас, погладшав.
показать весь комментарий
23.04.2024 03:39 Ответить
Мін'юст США звинуватив Коломойського в розкраданні мільярдів доларів Приватбанку
У травні 2019 року державний Приватбанк подав позов до Канцелярського суду штату Делавер, де, зокрема, заявив, що Optima брала участь у відмиванні виведених грошей з банку. Загальну суму відмитих грошей за 10 років в Приватбанку оцінили в близько $470 млрд.
показать весь комментарий
22.04.2024 19:33 Ответить
Щось дуже багато , трішки нереальна цифра навіть для коломойського (( Коли цей банк націоналізували там держава щось близько ста мільярдів у гривнях здається вкладала у цей банк , а те що бєня стирив оцінювали у п'ять мільярдів доларів .
показать весь комментарий
22.04.2024 21:53 Ответить
https://lb.ua/world/2020/08/07/463437_minyust_ssha_zvinuvativ.html https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29984753.html

показать весь комментарий
22.04.2024 22:07 Ответить
я заперечував що коломойський шельма ? Але де у статті цифра у 470 мільярдів доларів ? ((
показать весь комментарий
22.04.2024 22:20 Ответить
Ви поставили питання, я дала посилання. Посилання на РадіоСвобода відкривається ЛівийБерег.
Спробую ще раз.
https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29984753.html
показать весь комментарий
23.04.2024 16:13 Ответить
Майно Коломойського та Боголюбова у США. «Приватбанк» розкрив американські активи олігархів
06 червня 2019

21 травня державний «Приватбанк» звернувся до Канцелярського суду американського штату Делавер з позовом про відшкодування збитків, яких, як вважає банк, він зазнав у результаті різних протиправних дій. Ці дії, вважає «Приватбанк», вчинені проти нього його колишніми власниками - Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, їхніми наближеними особами Мордехаєм Корфом, Хаїмом Шошетом та Уріелом Лейбером, а також компаніями, зареєстрованими у США. Загалом у позові йдеться про «відмивання грошей» протягом майже 10 років загальним обсягом у $470 млрд -тобто, майже 13 річних бюджетів України.
...
показать весь комментарий
23.04.2024 16:18 Ответить
Ніяким чином не збираюся вас чимось образити , але свою думку вже виказав : у тексті журналісти зробили помилку , як часто у них буває , чи хтось гаву спіймав , чи не на ту клавішу натиснув , але перечитайте статтю а не лише заголовок - у заголовку "відмили 470 млрд " , а у тексті - здійснили операцій що мають вигляд шахрайства " на сотні мільйонів " , а де ж тоді вони сховали 470 мільярдів ?????? Не ведіться на сумнівні заголовки , самі подумайте як би світ на вухах стояв якби йшлося про половину трильйона доларів , скільки по всьому світові грошей у параші не арештували .......
показать весь комментарий
23.04.2024 17:19 Ответить
У нас немає причин сваритися.
Я посилаюсь на те, що читала.
Мова про суму в 13 річних біюджетів України.
https://www.youtube.com/watch?v=NSqkufSpGmg

показать весь комментарий
23.04.2024 17:31 Ответить
Боже , вам зрозуміле поняття "фейк" ? Чи ви вірите у вбивство Порошенком брата ?????
показать весь комментарий
23.04.2024 17:40 Ответить
ще пару років - і будуть давати пару мільйонів щоб погодивася вийти - там харчування краще ніж в пенсіонерів...
показать весь комментарий
22.04.2024 19:37 Ответить
Таке казіно 🤡 розкрутив і це здається на довго
показать весь комментарий
22.04.2024 19:37 Ответить
От чесно..я б оце поміняла на кілька лярдів..а лярди на озброєння..
показать весь комментарий
22.04.2024 19:40 Ответить
мільйон дронів і хай валить нахрен з країни
показать весь комментарий
22.04.2024 20:06 Ответить
нахрін в Америку там будуть раді.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:43 Ответить
Як буде La Catedral українською?
показать весь комментарий
22.04.2024 19:44 Ответить
«Найважливішими мистецтвами для нас є кіно та цирк»
Беніто Коломойчинно
показать весь комментарий
22.04.2024 19:50 Ответить
так і далі будуть ховати від правосуддя сша?
показать весь комментарий
22.04.2024 20:09 Ответить
10.‎04.‎2024

Міністерство юстиції США на запит Канцлерського Суду штату Делавер проінформувало судові органи, що по його даним фігурант справи , що розглядається даним судом, Ігор Коломойський про порушення кримінальної справи проти якого проінформувало суд Міністерство юстиції України (вересень 2023), з березня 2024 знаходиться на території готельно-розважального комплексу, що перебуває в його особистій власності на території України. Даний запит подано в межах підготовки до процедури екстрадиції фігурантів справи №2019-0377 https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html
показать весь комментарий
22.04.2024 20:14 Ответить
Я так розумію, що суд буде зменшувати заставу до мінуса, коли держава запропонує Каломойському гроші, щоб той покинув буцигарню.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:16 Ответить
у Буковелі тепер тюрма?
показать весь комментарий
22.04.2024 20:38 Ответить
2020 року, за оцінкою OCCRP, входив до четвірки найбільших корупціонерів світу, через звинувачення у крадіжці 5 млрд $ Приватбанку через низку офшорів.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:39 Ответить
украинская мафия прячет от выдачи США
показать весь комментарий
22.04.2024 20:39 Ответить
і як його можна видати США, розкажи мені.
показать весь комментарий
22.04.2024 20:46 Ответить
так як Пашу Лазаренко
краще поясни що робить громадянин Израїлю та Кіпру в Українській тюрьмі?
показать весь комментарий
23.04.2024 00:04 Ответить
він не в тюрмі, якщо ти не вкурсі, а ще воно громадянин України, прикінь. А Конституція України забороняє видачу громадян України.
показать весь комментарий
23.04.2024 07:02 Ответить
пашку лазорчика затримали не в Україні, це теж тобі так, до відома, Україна його не видавала.
показать весь комментарий
23.04.2024 07:04 Ответить
Коломо́йський: "Життя - це великий супермаркет, бери що хочеш, але не забувай, каса попереду, за все доведеться платити".
показать весь комментарий
22.04.2024 20:41 Ответить
Свободу Бені.
показать весь комментарий
22.04.2024 21:02 Ответить
Дуже добре зеля припрятав бєню від США. Розігрують цирк з якимось судом та заставою, а бєня сидить в своєму готелі та сміється.
показать весь комментарий
22.04.2024 21:10 Ответить
До 20 травня, а там, Зеля, мабуть, навколішках стоятиме і вибачатиметься… Кормилець… Малюска, особисто у ВІП-камері, штани прасуватиме каламойші, перед виходом його на свободу!!

Це ж не Червінського, кривосуддям мордувати…
показать весь комментарий
22.04.2024 21:11 Ответить
Когда же нам всем настохереет эта комедь- оперетка!? С чепухи заводится и надолго, по важной теме как дурачки!
показать весь комментарий
22.04.2024 23:45 Ответить
Ще пару судів і держава Україна буде винна бені гроші .....