8575 посетителей онлайн

В Белгороде раздались взрывы, пожары возникли сразу в нескольких местах

Вибух у Бєлгороді

Вечером 11 мая в российском Белгороде и Белгородском районе прогремели взрывы, в городе возникли пожары.

Об этом сообщают местные Телеграм-каналы, передает Цензор.НЕТ.

Перед взрывами в Белгороде и Белгородском районе объявили уже не первую ракетную опасность.

Также в городе, как сообщают россияне, работала система ПВО РФ.

Сообщается, что повреждены два здания.

Местный губернатора Гладков говорит о якобы 29 пострадавших и одной погибшей женщине. Также он утверждает, что якобы повреждены 49 квартир и 21 авто, пишет LB.UA.

Минобороны страны-агрессора сообщает о якобы сбитии снарядов от РСЗО "Вампир" над Белгородщиной.

Топ комментарии
+33
Має палати! Ми повинні спалити їх за Харків! Це мало дасть нам в плані оборони. Але справедливість має торжествувати
показать весь комментарий
11.05.2024 22:56
+23
Рівняйте Білгород з землею. Око за око, зуб за зуб. Смерть кацапам! Путлер капут!
показать весь комментарий
11.05.2024 23:02
+21
законною ціллю України мають бути гідроелектростанції ,обєкти енергетики ,теплогенерація і т.д
показать весь комментарий
11.05.2024 23:00
Комментировать
Сортировать:
Має палати! Ми повинні спалити їх за Харків! Це мало дасть нам в плані оборони. Але справедливість має торжествувати
показать весь комментарий
11.05.2024 22:56 Ответить
Відповідь має бути кратною, бєлгорода мало, ще мають бути ростов та самара, та ще кілька гадюшників.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:29 Ответить
І мацкву до бєніної мама спалити..щоб як у пісні було))
показать весь комментарий
11.05.2024 23:53 Ответить
законною ціллю України мають бути гідроелектростанції ,обєкти енергетики ,теплогенерація і т.д
показать весь комментарий
11.05.2024 23:00 Ответить
А які закони ти ще знаєш ?
показать весь комментарий
12.05.2024 08:17 Ответить
мабуть питаєш,бо за рашиста пережиття маєш???
показать весь комментарий
12.05.2024 10:01 Ответить
Рівняйте Білгород з землею. Око за око, зуб за зуб. Смерть кацапам! Путлер капут!
показать весь комментарий
11.05.2024 23:02 Ответить
Руйнування житлових будівель особливо нічого не дасть. Тільки збільшить бажання йти помститися, а також втікачів з міста. Промисли потрібно руйнувати.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:18 Ответить
"Тільки збільшить бажання йти помститися"- я Вам зараз Омерику відкрию напевно, але там бажання і без того через край.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:25 Ответить
Одне діло пропаганда. Її не всі слухають навіть серед росіян. І гроші на війні заробити йдуть тільки невеликого розуму люди. А коли вбили рідних, це вже інша справа.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:34 Ответить
Коли в тій помийці , людей "невеликого розуму" переважна більшість, то інформаційні вподобання 2% з них не мають жодної ваги.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:56 Ответить
Ми Українці з поконвіків були дружніми пацифістами, навіть зараз коли співаємо гімн то ворогів називаєм воріженьки.Вбивати треба всіх,бо ті кого не ліквідуємо прийдуть до нас,і перестаньте шукати хороших рузкіх.
показать весь комментарий
12.05.2024 00:04 Ответить
Є такий спосіб війни атакувати всіх підряд ворогів і армію і цивільних. Я не знаю що у вас там відбувається тому тільки вам вирішувати як краще.
показать весь комментарий
12.05.2024 00:09 Ответить
В 40вих роках Німеччину утюжили з усіх боків,тільки так можна виграти війну.
показать весь комментарий
12.05.2024 00:28 Ответить
Ополчєнци Воронезької Народної Республіки завдали удару по Бєлгородській Народній Республіці.
Астанавітєсь!.. (с)
показать весь комментарий
11.05.2024 23:19 Ответить
Самі і обстріляли думаю. Вампір це якась модифікація БМ Град якщо судити по вікіпедії і вона немає таких можливостей як американські рсзв.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:25 Ответить
зараз популярна страва у ресторанах Бєлгорода
показать весь комментарий
11.05.2024 23:26 Ответить
показать весь комментарий
11.05.2024 23:35 Ответить
А іх-та за чё?
показать весь комментарий
11.05.2024 23:28 Ответить
Вони ж внє політикі.
показать весь комментарий
11.05.2024 23:35 Ответить
За чьо, да за чьо... - Мы же их породили, мы и отпоем - вот за чьо.
показать весь комментарий
12.05.2024 01:15 Ответить
Ось ці "друзі" запрошують бавовнятко у гості)

Орієнтований на експорт Туапсинський НПЗ Роснефти, один з найбільших на півдні Росії, відновив переробку після січневих "хлопків" . На початку цього місяця, і, згідно з торговими оцінками, в травні очікується зростання завантаження приблизно на 16% до 180 000 тонн у зв'язку з відновленням експорту.

і ще один...

Новатек планує почати тестувати нову установку з переробки 3 мільйонів тонн на рік на своєму газоконденсатному комплексі в балтійському порту Усть-Луга в середині червня, що може дозволити йому збільшити експорт нафти до 550 000-600 000 тонн на місяць із 350 000-370 000 тонн на даний час. "Новатек" виробляє нафту в основному для Азії, включаючи Китай, Сінгапур, Тайвань і Малайзію.
показать весь комментарий
12.05.2024 00:08 Ответить
Бабуїни знову загубили бомбу з літака. Раніше із страху пуляли із ЗРК і ракети залітали в будинки, навіть відосики були.
показать весь комментарий
12.05.2024 00:27 Ответить
Это 20-я?
показать весь комментарий
12.05.2024 01:18 Ответить
Радійте кацапи, ви любите війну
показать весь комментарий
12.05.2024 01:38 Ответить
😋👌
показать весь комментарий
12.05.2024 05:48 Ответить
Хорошо, но мало.
показать весь комментарий
12.05.2024 09:42 Ответить