7478 посетителей онлайн
4 540 25

Путин ясно дал понять, что хочет принести новую войну в Европу. Он не остановится в Украине, – экс-директор ЦРУ Петреус

Ексдиректор ЦРУ Девід Петреус

Российский диктатор Владимир Путин не намерен останавливаться в Украине, где его победа будет означать войну против НАТО. Запад "должен прислушиваться" к его заявлениям, потому что Путин говорит о том, во что верит.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом экс-командующий Центрального командования США и экс-директор Центрального разведывательного управления США генерал Дэвид Петреус заявил в интервью The Sun.

По словам Петреуса, западные союзники Украины должны делать больше для победы в войне с Россией, потому что Путин "очень четко дал понять", что хочет принести новую войну в Европу.

"Война в Украине может распространиться на регион, если Путин достигнет успеха в Украине. Он не остановится в Украине. Молдова, очевидно, будет следующей. После этого это может быть Литва или одна из других стран Балтии", - отметил он.

Отдельно Петреус отметил, что одним из рычагов, который поможет Украине победить Россию - это развитие собственных технологий.

"Помните, что то, что они сделали в Черном море, было сделано не их кораблями или моряками, а их беспилотными летательными аппаратам. Морские беспилотники, воздушные беспилотники и противокорабельные ракеты позволили им потопить треть кораблей Черноморского флота", - отметил экс-глава ЦРУ.

Однако Петреус считает, что ключ к победе в войне заключается в том, чтобы Украина быстро увеличила свою численность и военную мощь - с помощью своих западных союзников.

"Реальность сложная, и это еще одна причина, почему мы должны делать все возможное, чтобы помочь Украине всеми возможными способами", - резюмировал он.

Топ комментарии
+10
Так він це дав зрозуміти ще в 2007 році на Мюнхенській безпековій конференції.Знадобилось 17 років,щоб в ЦРУ дійшло послання ху@ла?
показать весь комментарий
10.06.2024 13:44 Ответить
+8
"...допомогти Україні всіма можливими способами..."

А перестати накачувати рашкостан баблом за нафту, газ та інше - таке навіть на думку не спадає...
показать весь комментарий
10.06.2024 13:45 Ответить
+7
Якби ви хотіли б зупинити *****, то зйпинили б його ще к 2008-му. А то Грузію проковтнули, Крим проковтнули, Донбас проковтнули. Дешева нафта і газ від ***** затьмарювала очі. А тепер тільки спохватились...
показать весь комментарий
10.06.2024 13:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так він це дав зрозуміти ще в 2007 році на Мюнхенській безпековій конференції.Знадобилось 17 років,щоб в ЦРУ дійшло послання ху@ла?
показать весь комментарий
10.06.2024 13:44 Ответить
Залишилося тільки чекати "висадки членів спільної коаліції НАТО !!!! проти ГІТЛЕР-2 в Нормандії"? Макрон готовий! приймати гостей?
показать весь комментарий
10.06.2024 13:56 Ответить
Та Макрон п#здабол,він перед виборами до Європарламенту пір'я розпускав.Не вірю людині,яка кал здавала на аналіз,щоб попасти на зустріч до ху@ла,а потім два роки,по телефону,робив щовечора віртуальні "мінети" владіміру владіміровичу.
показать весь комментарий
10.06.2024 14:04 Ответить
"...допомогти Україні всіма можливими способами..."

А перестати накачувати рашкостан баблом за нафту, газ та інше - таке навіть на думку не спадає...
показать весь комментарий
10.06.2024 13:45 Ответить
$ 1 000 000 000 щоденно кацапам перепадає з Заходу. Справно. Як годинник.
показать весь комментарий
10.06.2024 14:00 Ответить
Якби ви хотіли б зупинити *****, то зйпинили б його ще к 2008-му. А то Грузію проковтнули, Крим проковтнули, Донбас проковтнули. Дешева нафта і газ від ***** затьмарювала очі. А тепер тільки спохватились...
показать весь комментарий
10.06.2024 13:46 Ответить
А кулі інших звинувачувати якщо у нас самих влада до шашликів закликала готуватися? Коли кацапські танки біля кордону вже стояли
показать весь комментарий
10.06.2024 13:51 Ответить
От ваша сра* а політика залицяння якої вже 100... до московії ,призвела до того шо і китай підтягнувся ,якого ви на Заході вигодували ,тепер разом з кремлем ,вони дерібан геополітичний влаштували ! Шось робіть бо сором, тай годі !
показать весь комментарий
10.06.2024 13:46 Ответить
Блабла чергового екса.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:47 Ответить
Петреус - як в воду дивиться - дивовижне прозріння ексів
показать весь комментарий
10.06.2024 13:49 Ответить
Такий розумний - як моя дружина потім.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:49 Ответить
Є один момент - "збільшити чисельність " . Мобпотенціал України вже майже на межі - тож не мєнтів і військових пенсіонерів мобілізувати - надію на відбудову та відродження країни .

Людей де брати ?Хто буде працювати в економіці ,якщо вже зараз брак працівників Можу зразу сказати надію , що за станки та креслення стануть жінки та діти - можна не брати до уваги з 2 причин :

1, В багатьох професіях потрібна груба фізична сила та певні специфічні знання ,яких не можна отримати швидко .

2, Що виберуть жінки та підлітки - важку низькооплачувану працю чи виїхати за кордон як біженці , з подальшою можливістю працевлашутвання на важких але відносно України ВИСОКООПЛАЧУВАНИХ роботах ? Питання риторичне ....
показать весь комментарий
10.06.2024 13:52 Ответить
"Не зупиниться в Україні" - це однозначне допущення програшу України у війни.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:54 Ответить
Путін чітко дав зрозуміти, що хоче принести нову війну в Європу. Він не зупиниться в Україні,

Умовний захід, світовий шериф боягузливо - опортуністичний в прямому значенні опортунізм/ opportunity - пристосуванство, безпринципність, запопадливість, зрада інтересів.

Повторяється історія перед другою світовою війною: два політичні гангстери Сталін і Гітлер тероризували Європу...

А США ховалися за своїм лукавим нейтралітетом. Потім був Мюнхен 1938 на якому був легалізований ще один гангстер Муссоліні, а т. Сталін розкурював "трубку миру" в Кремлі і готовив "зимову війну" проти Фінляндії. Потім СТалін і Гітлер "скрєпілі дружбу совмєстно пролітой кровью" - Прибалтика, Польща і навіть частина Румунії...
показать весь комментарий
10.06.2024 13:55 Ответить
Підорас сралін готувався заваоювати всю а не частину Європи.
показать весь комментарий
10.06.2024 14:12 Ответить
ЕКСИ чомусь завжди говорять ДУУУЖЕ розумні, правильні і в тему речі. От чому вони не роблять це перебуваючи на своїх посадах і прямих обов'язках - це еквівалентно розумінню сутності буття.
показать весь комментарий
10.06.2024 13:55 Ответить
А Європа взяла і обісралась
показать весь комментарий
10.06.2024 13:58 Ответить
Путін "дуже чітко дав зрозуміти", що хоче принести нову війну в Європу.
Джерело:

А можна детальніше? Кому він це дав зрозуміти, коли, якими словами?
показать весь комментарий
10.06.2024 14:18 Ответить
І що..??? В Україні незабаром може закінчитися людський ресурс.
показать весь комментарий
10.06.2024 14:21 Ответить
І чим цей недопалок буде брати ту Європу?

Досить робити з нікчеми всемогутнє зло. Воно буде вести війну на виснаження лише в Україні довгими роками з перервами.
показать весь комментарий
10.06.2024 14:25 Ответить
Через Молдавию на встречу в Трансильвании с ********* и подпишут с Витюшей новое Трианонское соглашение. Погуляют на пастбищах Паннонии и вперед на соединение с "итальянским пролетариатом". И заодно помогут сербам извести хорватов и прочих нечестивцев. В Прибалтику вряд ли, там вишни не растут. Грядёт великое переселение диких и полудиких сибирских орд в Европу. Но...... Не удалось гуннам, Аттилле, Чингизам и их наследникам русским царям. Х... рога обломают и челюсти покалечат, будет общаться как немой.
показать весь комментарий
10.06.2024 15:02 Ответить
По-перше пуйло чітко нічого не каже ,бо завжди бреше ,як тільки відкриє рота. По- друге чим воювати буде в Європі, тим що дасть пупс ин? Насправді він давно б усе закінчив, або й не починав ,як би знав, на початку, що вляпався . Але це така ******* казка про "рибака і золотую рибку" в якій тупіну відведена роль "старухі каторая так і нє стала владичіцей марскою."