10745 посетителей онлайн
2 012 28

Следующий саммит мира может состояться до выборов в США, - глава МИД Швейцарии Кассис

Наступний саміт миру може відбутися до виборів у США, - глава МЗС Швейцарії Кассіс

Следующий саммит мира может состояться до президентских выборов в США в ноябре.

Об этом заявил глава МИД Швейцарии Игнацио Кассис, пишет The Guardian, информирует Цензор.НЕТ.

Однако, где может состояться второй саммит мира, пока неизвестно.

Напомним, что президент Украины Владимир Зеленский во время итоговой пресс-конференции по результатам Глобального саммита мира, который состоялся в эти выходные в Швейцарии, рассказал, что работа над проведением второго саммита мира уже идет. Он также добавил, что некоторые страны уже выразили свою заинтересованность в проведении следующего саммита мира. Украина, по его словам, начала переговоры с ними по этому поводу. Однако президент не назвал, какие именно страны выразили желание предоставить площадку для второго саммита мира.

Топ комментарии
+5
Вас там усіх бубачка покусав? Чи дерьмак? їбaнyлиcь там вже зовсім?
показать весь комментарий
16.06.2024 21:05 Ответить
+3
на жаль в нього є підстави.
тут Джо вік грає ключову роль, та і шо там казати - шалена інфляція.
Україна всім, крім українців в Америці, нікого не хвилює
та і то далеко не всіх українців...
показать весь комментарий
16.06.2024 21:07 Ответить
+2
Трамп впевнений у своїй перемозі.
Ми бачимо як змінив свою думку Ілон Маск, який підтримує кампанію Трампа.
Невже є шанси, що діставшись влади вони не здадуть нас *****. Щось не віриться.
показать весь комментарий
16.06.2024 20:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп впевнений у своїй перемозі.
Україна всім, крім українців в Америці, нікого не хвилює
та і то далеко не всіх українців...
показать весь комментарий
16.06.2024 21:07 Ответить
but nothing is finished until it's finished.
показать весь комментарий
16.06.2024 21:09 Ответить
Хай би Зеля не пи@дів, називаючи Трампа лузером ,а то Трамп зробить лузерами нас.
показать весь комментарий
16.06.2024 21:28 Ответить
декотрі на бачять зв'язку між коли один хам-придурок-брехун
образив іншого хама-придурка-брехуна...
а це вже персональне!
показать весь комментарий
16.06.2024 21:56 Ответить
Палау не кращє місце?
і пляжі і палауянкі з палауянцямі і тута ми в хакі - все по зеленому!
показать весь комментарий
16.06.2024 21:00 Ответить
В США саміт не відбудеться точно, бо Єрмачки з Зеленськими постійно балаболять про "присутність" рашистів - для цього все і робиться, аби знову заглянути путіну у той отвір, де видно мир. А в США рашисти точно не поїдуть. Тож Єрмачок кістками ляже і Зеленського скрутить у дульку, а саміт в США не допустить.
показать весь комментарий
16.06.2024 21:03 Ответить
Вас там усіх бубачка покусав? Чи дерьмак? їбaнyлиcь там вже зовсім?
показать весь комментарий
16.06.2024 21:05 Ответить
Саудівська Аравія скоріше за все
показать весь комментарий
16.06.2024 21:18 Ответить
Кассіс раденький , це чмо🤡 добре просуває тепникі фесбешні по Україні ...а шо поробиш українці зробили свій вирок ...пі* дець ...коли я, свій сад побачу ...?!
показать весь комментарий
16.06.2024 21:22 Ответить
Повертайся та й побачиш ,чи в фатерланді краще ?
показать весь комментарий
16.06.2024 21:31 Ответить
Так краще...у цей час війни ,та жаху в Україні, та при цієї владі зрадників, я не витримаю ...спортивна тітка ,але вже 67
показать весь комментарий
16.06.2024 22:14 Ответить
Зараз міграція через війну , а потім буде ще більше через політичних мотиви.
показать весь комментарий
16.06.2024 22:34 Ответить
І через економічні теж ,бо життя стане ще гіршим ,як воно було до війни.
показать весь комментарий
17.06.2024 14:46 Ответить
Ну так ви видно багата тікта ,якщо було за що виїхати до Німеччини ,ну а нам біднякам сидіти тут довіку без світла (цілий рік)і тепла (зимою) і з мізерними пенсіями і зарплатами і космічними цінами і тарифами ,така вже наша доля.
показать весь комментарий
17.06.2024 14:45 Ответить
Ніт , я не багата тітка ,просто своєчасно випхала дітей на заробітки і заборонила повертатися в Україну
показать весь комментарий
17.06.2024 18:36 Ответить
Мені б таку тітку !
показать весь комментарий
17.06.2024 20:05 Ответить
Можу тільки молитися за всіх, хто в Україні ...як піде 🤡 у відставку за станом здоров'я то і в Україні на лад піде
показать весь комментарий
17.06.2024 20:22 Ответить
От тільки і залишилось ,що молитись.
показать весь комментарий
17.06.2024 20:25 Ответить
показать весь комментарий
17.06.2024 20:44 Ответить
Їх там що, хрінпіду покусав?
показать весь комментарий
16.06.2024 21:34 Ответить
Хорошая еда, хорошая выпивка за счет страны- организатора, т.е. Украины.
Чего бы не встретится?
Тем более, что результаты саммита никого ни к чему не обязывают.
показать весь комментарий
16.06.2024 23:16 Ответить
Тільки навіщо вони називають це саммітом миру? Де там про мир? Та й про війну, про вторгнення, про окупацію, про геноцид?
показать весь комментарий
17.06.2024 02:31 Ответить
А як мали назвати, "саміт цирку" чи що?
показать весь комментарий
17.06.2024 03:22 Ответить
Майже. А що - довго готувались, репетиції, безкінечні анонси, обіцянки. Приїхали, порозважали, справились. А - ще купу грошей витратили, які ще є боргом для нас. Регочуть тільки не глядачі.
показать весь комментарий
17.06.2024 10:35 Ответить
показать весь комментарий
17.06.2024 10:39 Ответить
Только один Зеленский имеет выгоду из саммита.
Он фотографируется на фоне представителей около 100 сран мира,
находясь в центре и впереди всех!
И это уже история на века!
Для артиста - это пик славы, о котором Зеленский 5 лет назад даже мечтать не мог!
Его сейчас шпилит так, что и травка не нужна.
показать весь комментарий
16.06.2024 23:21 Ответить
Достойний послідовник свого баті - х..йла. Той теж у центрі стояв і у G20 i y G8 (еліта світу!) і на зустрічі з королями і Папою спізнювався. А посадять сракою на кілок.
показать весь комментарий
17.06.2024 02:38 Ответить