5356 посетителей онлайн
16 416 67

Российская ракета разрушила 4 этажа в жилом доме в Днепре: один человек погиб, 12 ранены. Среди пострадавших 7-месячный младенец и беременная женщина. ФОТО (обновлено)

Российская ракета ударила в жилой дом в Днепре. Разрушены четыре этажа. Три человека пострадали.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

Російська ракета влучили в будинок у Дніпрі

"Днепр. Российская ракета ударила прямо в жилой дом. Четыре этажа разрушены. Три человека пострадали. Спасатели, медики, все службы уже на месте и оказывают всю необходимую помощь", - сообщил президент.

руйнування в Дніпрі від російської ракети
руйнування в Дніпрі від російської ракети

Зеленский также напомнил западным партнерам о потребности Украины в системах ПВО.

"Именно поэтому мы постоянно напоминаем всем партнерам: только достаточное количество и качество систем ПВО, только достаточная решимость мира способны остановить российский террор. Нам нужны эти решения - нужен надежный воздушный щит для Украины", - подчеркнул он.

Обновленная информация

Впоследствии глава МВД Украины Игорь Клименко сообщил, что в результате удара рашистов по многоэтажке 1 человек погиб, количество раненых возросло до 5.

Позже глава областной военной администрации Сергей Лысак сообщил, что количество пострадавших увеличилось до 6, среди них 7-месячный младенец. У девочки отравление продуктами горения.

Трое местных в тяжелом состоянии. Это женщины 27 и 30 лет и 29-летний мужчина. Остальные – в состоянии средней тяжести.

Впоследствии в 20:43 Лысак сообщил, что количество пострадавших увеличилось до 9.

Предварительно два человека не выходят на связь. Поисково-спасательная операция продолжается.

Позже в 21:48 Лісак сообщил, что количество пострадавших увеличилось до 12. Среди них беременная женщина.

"Шестеро - в больнице. Среди них - беременная женщина. Ее состояние врачи оценивают как средней тяжести. Пациентке оказывают всю необходимую медпомощь", - сообщил чиновник.

Топ комментарии
+44
Скоти кацапсячі!
показать весь комментарий
28.06.2024 19:55 Ответить
+28
нам потрібні не ППО
а ракети
щоб знищіти мацкву та маскальські електростанціі
показать весь комментарий
28.06.2024 20:18 Ответить
+25
Сподіваюсь радбез оон вже скликають і негайно аби весь світ бачив яка мразота ця русня ідеологія яких вбивства і руйнування всього до чого ці тварини дотягнуться.
показать весь комментарий
28.06.2024 20:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скоти кацапсячі!
показать весь комментарий
28.06.2024 19:55 Ответить
А по мордору бити не можна,ескалація може бути!
показать весь комментарий
28.06.2024 21:24 Ответить
асфальтом можна.
показать весь комментарий
28.06.2024 21:50 Ответить
Не обижай коровок, овечек и свинок сравнением с руснёй.
показать весь комментарий
29.06.2024 10:26 Ответить
Сподіваюсь радбез оон вже скликають і негайно аби весь світ бачив яка мразота ця русня ідеологія яких вбивства і руйнування всього до чого ці тварини дотягнуться.
показать весь комментарий
28.06.2024 20:00 Ответить
Хай на це подивиться Трамп і після цього скаже як він вже декілька разів говорив , що закінчить війну за 24 години
показать весь комментарий
28.06.2024 21:05 Ответить
А до чого тут Трамп? За Україну несе відповідальність президент України Зеленський, який вибрав пріоритет будувати дороги, а не ракети. Міг за 5 років свого одноосібного президенства побудувати і свою систему ППО ПРО, але народжені повзати і брехати, літати і говорити правду ніколи не будуть.Не пробував захистити Дніпрян асфльтом? А сьогодні у нього всі винні тільки не він. І ще вистчає совісті прикидатися патріотом і невинним?
показать весь комментарий
28.06.2024 21:57 Ответить
Дивно ... Як ви уявляєте собі, щоб зрадник, можливо навіть з роспаспортом, почав будувати систему ППО для України? Це з яких таких тхорів він мав то робити?
показать весь комментарий
29.06.2024 17:05 Ответить
Та ніхто нічого не скликає,гірше бувало.Я прлсто не розумію чому ця мразь кацапська безкарно нищить все що вдається,а їх це саме не торкається
показать весь комментарий
28.06.2024 21:26 Ответить
бо нам не дають по ним так бити
показать весь комментарий
29.06.2024 15:10 Ответить
"Сподіваюсь радбез оон вже скликають"
Той оон-до одного місця. Вони тільки про бойових комарів від лисого підараса слухати вміють та робити вигляд, як глибоко стурбовані усім, що відбувається поза межами тієї зали, де вони з розумним виглядом сидять.
показать весь комментарий
28.06.2024 23:24 Ответить
А що,Україна хіба подала заявку??
показать весь комментарий
29.06.2024 12:47 Ответить
Ні. І я не розумію чому.
показать весь комментарий
29.06.2024 17:49 Ответить
Отож!
показать весь комментарий
02.07.2024 11:44 Ответить
Забагато цього квартального уїбана,та ше й під новинами,де несе саме він відповідальність
показать весь комментарий
28.06.2024 20:01 Ответить
Кацапське чмо виправдовує свого сцаря пуйла, перекидаючи провину на Зеленського
показать весь комментарий
28.06.2024 21:43 Ответить
Шо, абідна стало за гундосе зєльоне чмо, яке розмінувало всі напрямки вторгнення і відвело війська з укріплениx позицій?
показать весь комментарий
28.06.2024 22:14 Ответить
Невже на стіки тупий, шоб зрозуміти шо путін це *****, а бідосік/боневтік це квартальний *****????
показать весь комментарий
29.06.2024 09:03 Ответить
А потім ті істоти будуть верещати « анасзачто?!» в пеклі мають палати всі лаптеногі- від малого до старого! 🤬
показать весь комментарий
28.06.2024 20:02 Ответить
показать весь комментарий
28.06.2024 20:07 Ответить
нам потрібні не ППО
а ракети
щоб знищіти мацкву та маскальські електростанціі
показать весь комментарий
28.06.2024 20:18 Ответить
Нам потрібні не ППО і не ракети.
Нам потрібно знищити тих зебілів, які зупинили всі наші ракетні програми і вкрали на великому крадівництві в десять разів більше грошей, ніж виділили на армію.
І тоді у нас з'являться і ППО і ракети і багато чого іншого, яке приведе нас до перемоги. Поки не будуть знищені зелені бариги - перемога нам не світить.
показать весь комментарий
29.06.2024 00:35 Ответить
'Я тебе очень умний вещь скажу, тока ти не обіжайся'
Нам потрібно ППО, дуже потрібно.
показать весь комментарий
29.06.2024 09:09 Ответить
Тільки ппо -ом війну аж ніяк не виграти,і не існує ппо яке все збиває,рано чи пізно буде враження .
показать весь комментарий
29.06.2024 12:52 Ответить
Зеленський також нагадав західним партнерам про потребу України у системах ППО. Джерело:

Це ж смішно!
показать весь комментарий
28.06.2024 20:19 Ответить
Ну так вже третій рік дають ППО, що воно прикриває? Кієв?
показать весь комментарий
28.06.2024 20:23 Ответить
в Кієвє живе 15% населення країни не ураxовуючи концентрацію військовиx і логістичниx об'єктів
показать весь комментарий
28.06.2024 22:16 Ответить
І Київ, звісно, теж. І Дніпро, і Одесу і тд. Абсолютного захисту немає - по Києву також прилітало неодноразово у цьому році і не збивали.
показать весь комментарий
29.06.2024 01:20 Ответить
от тебе лаптеногому Киев муляет...сиди в своем мухосранске и не звизди...может ты обиженный ...так выпей стекломоя и успокойся.
показать весь комментарий
29.06.2024 07:44 Ответить
Оце і є "ми єщьо не начіналі" - отак почергово розхерячать наші мільйонники, і усьо, війні кінець. Байден - усьо, Європа - ну, таке, глобальний південь - де та Україна для них, навіть Ізраїль, і той безвіз скасував... 3,14здець підкрався непомітно, чи як?
показать весь комментарий
28.06.2024 20:45 Ответить
не поширюй паніку ****** кацапська троляра" із-за порєбріка". Без тебе справимся
показать весь комментарий
28.06.2024 21:03 Ответить
Підкрався непомітно усьопропальщик чи бот.
показать весь комментарий
28.06.2024 23:19 Ответить
А який сенс має безвіз з Ізраїлем коли всі кордони і так закриті ... Ліпше зброєю допомогли б..
показать весь комментарий
29.06.2024 22:27 Ответить
Я ще вчора прогнозував, що після чергової "угоди безпеки", яку в Брюсселі підписав протермінований бувший Президент Зеленський, Путло одразу відсалютує ракетами по містах України, показавши чого вартий черговий підписаний ЗЕпапірець.

На жаль, я не помилився.
показать весь комментарий
28.06.2024 21:13 Ответить
Помилився. Салюти не прив`язані до якихось угод та проходять у будь якому випадку.
показать весь комментарий
28.06.2024 22:19 Ответить
просто ти не в курсі, росія завжди "відзначає" все,а особливо якісь дати
показать весь комментарий
29.06.2024 12:53 Ответить
просто ти не в курсі - не буде дат, вибухи будуть у будь-якому випадку.
показать весь комментарий
30.06.2024 15:24 Ответить
Щоб "відмінити" дати, треба скасувати календар,а це не реально.Але напевно,ти просто не в курсі,що росія любить дати,або просто захищаєш її,розмазуючи сутність,,чи не хочеш вивчати супротивника і маскуєш його,наводячи такий собі ідеологічний *камуфляж" на неї.
показать весь комментарий
02.07.2024 11:42 Ответить
для альтернативно розвинутих повторюю - ман`як буде вбиваати незважаючи, чи є в нього доступ до якогось календарю чи нема.
показать весь комментарий
02.07.2024 18:13 Ответить
Може недоречно тут писати про це, але...

Наші пишуть, що... ЗНИЩЕНО КАЦАПСЬКИЙ С-500!!!!
показать весь комментарий
28.06.2024 21:18 Ответить
i ти пиши!
показать весь комментарий
28.06.2024 21:27 Ответить
Та що нам з цих С 5,50!От би ляпнути чимось Штормошедовним по ватостопольних кацапських казармах,нехай би скавуліли.
показать весь комментарий
28.06.2024 21:29 Ответить
кацапстан повинен згоріти до тла ,
разом із кацапами , які звикли жити на халяву інших країн 😡
показать весь комментарий
28.06.2024 21:19 Ответить
не хотів би долучитися до ЗСУ щоб допомогти знищити Кацапстан? чи на бойовому дивані в тилу знищувати зручніше?
показать весь комментарий
29.06.2024 00:39 Ответить
На більшості відео з Дніпра ціла купа молодих чоловіків які чомусь не на фронті вбивають москалів. Чого ви чекаете, коли у вашу будівлю щось прилетить? Ну, дочеквєтесь...
показать весь комментарий
28.06.2024 21:40 Ответить
Сьогодні в Метро страшенна черга із стрижених бугаїв з тачками забитими прохолоджувальними напоями для своїх ларьочків... Боюсь у нашої країни майбутнього може і не бути.
показать весь комментарий
28.06.2024 21:45 Ответить
Ермак начебто колись "кришував" ларьочників . Це немалі податки в казну , ну якщо ще дойдуть туди ..Тобто , у нас в державі принцип такий : стягни більше налогів , відкатів сьогодні а завтра хоч трава не рости ... А от якесь виробництво крупнокаліберної зброї заохотити , пільги , кредити таким підприємствам , ніт .. тут "ларьочнік з клоуном " не при делах .Ось ще Гетьманцев готує всіх до підвищення податків .. І знову ж таки , наче як під копірку з кацапів нинішня влада штампує закони ..
показать весь комментарий
29.06.2024 18:38 Ответить
Негайно адекватна відповідь. Бо нас вже і в .уй не ставлять!
показать весь комментарий
28.06.2024 21:41 Ответить
Дайте вже нарешті ППО для Києва,там люди дуже страждають від щоденних бомбардувань КАБами та ракетами,а інші чорнороби нехай зачекають не на часі щ
показать весь комментарий
28.06.2024 21:42 Ответить
Елітні містечка повинні бути під охороною. Дніпро лопатами нехай..
показать весь комментарий
28.06.2024 21:47 Ответить
Черговий свіжозаєєстрований ботяра намагається розпалити ворожнечу всерединін країни. Ти думаєш, по Києву не долітають ракети?? Ще й як долітають!
А Дніпро теж прикривають системи ППО - але абсолютного ППО не існує.
показать весь комментарий
29.06.2024 01:22 Ответить
Зелу нужно попросить НАТО закрыть небо над Украиной...Не бояться...Люди гибнут,разрушений на 300 лет уже ..Что он ждёт?Опять видос будет?
показать весь комментарий
28.06.2024 22:03 Ответить
Примечательно что в этом доме в Днепре расположен "Еврейский центр"
показать весь комментарий
28.06.2024 22:20 Ответить
Ніколи не був і не буду батьком, але попри це все одно не розумію, навіщо було залишатися з немовлям у прифронтовому місті? Невже аж така безвихідь, що не могли евакуюватися хоча б на захід країни?
показать весь комментарий
28.06.2024 22:24 Ответить
Ви дійсно думаєте, що тинятися із немовлям по селам таке собі щастя?
А в місті квартиру не зняти-ВПО виплати не дають, бо товстод@пій служці трет"яковій забажалося прилаштувати усіх своїх родичів на посади помічника депутата із окладом 130к!!
показать весь комментарий
28.06.2024 23:18 Ответить
Прифронтова зона-це зона прямої досяжності кацапської артилерії, авіації та дронів. Дніпро у цьому розуміні не є прифронтовою зоною, тому що ворожа арта та бомбардувальники туди не дістають (близько 100км до кацапьскої орди станом на зараз). Але, якщо ви досі не знали-сьогодні кожне місто України можна вважати потенційно прифронтовим через кацапські ракети. Прилетіти може куди завгодно-навіть Львів та Хмельницький не дадуть збрехати.
показать весь комментарий
28.06.2024 23:43 Ответить
Ну теперь это хотя бы уже не игра в одни ворота. А что то похожее на пинг понг. Прогресс однако. Завтра по Белгороду или Ростову прилетит ответочка.
показать весь комментарий
29.06.2024 00:26 Ответить
Зеленський!
Хто розмінував Чонгар? Чому не підірвано ЖОДНОГО із 9 замінованих мостів?
Чому перед наступом москалів на велике крадівництво виділили грошей в ДЕСЯТЬ разів більше, ніж на армію?
Чому за три роки твого царювання перед повномасштабним нападом не було куплено жодного снаряда і жодного патрона?
Навіщо ти зупинив після Оману всі ракетні розробки? Тобі таку команду дали з москви?
Чому ти вивів з Гостомеля дві бригади нацгвардії і залишив обороняти аеропорт всього півтори сотні срочників без зеніток, які охороняли простір над Київським водосховищем, через яке потім залетіли вертольоти окупантів? Навіщо ти знищив найбільший у світі український літак "Мрію"?
Навіщо ти заасфальтував дорогу через Чорнобильську зону для москальських танків, по якій українські машини вже багато років не їздять?
Навіщо ти відкрив П'ЯТЬ кримінальних справ проти нашого найбільшого і найкращого союзника президента США Байдена і його сина?
І, взагалі, навіщо ти, безграмотний блазень, з дипломом юриста, подарованим тобі папоюсашею, якому ти за це з наших кишень призначив пожиттєву стипендію, взявся за президенство, в якому ти нічого не тямиш?
Скільки ще сотен тисяч українців буде вбито, поки ти перестанеш красти і відчепися від нашої нещасної України?
показать весь комментарий
29.06.2024 00:27 Ответить
він так просто не вічепиться! коли він в 2019 кричав хриплим наркотичним баритоном шоколадному Петі: я ваш вирок!, наш мудрий але вічно безталанний нарід думав,що Бубочка має на увазі Петюню.....але виявилося,що Бубочка все це говорив укрнаріду....
показать весь комментарий
29.06.2024 00:37 Ответить
Потрібно позвільняти всіх "глашателів" і залишити одного Зе,то яка буде економія коштів-- адже один тільки він нам про все сповіщає. Правда виникає питання,а хто тоді керує країною,і є верховним головнокомандуючий? Думаю,що йому комфортніше на 95 кварталі--там всі сміються.
показать весь комментарий
29.06.2024 00:32 Ответить
Военных летчиков мордора в плен не брать, но и быстро умирать они не должны.
показать весь комментарий
29.06.2024 03:21 Ответить
Щось в цьому є
показать весь комментарий
29.06.2024 15:23 Ответить
Треба клин клином, ракета на ракету, дрони це дрони а ракети-зовсім інша ударна складова. Виробляйте ракети обов*язково бо не відіб*єтесь
показать весь комментарий
29.06.2024 04:12 Ответить
Русизм - это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности.
Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе. Принцип действия - уничтожение всего и вся, тактика выжженной земли. Отличается шизофренической формой мании мирового господства. Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах. Русизму характерен постоянный политический, юридическо-правовой и идеологический терроризм


Джохар Дудаев
показать весь комментарий
29.06.2024 12:35 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=DWcmoLcY2aI