7383 посетителя онлайн

Россияне на оккупированных территориях отказываются ставить на учет беременных украинок без паспорта РФ, - Центр нацсопротивления

Окупація

На временно оккупированных территориях Украины продолжается политика геноцида местного населения. Оккупанты не ставят на учет беременных без паспорта РФ.

Об этом сообщили в Центре национального сопротивления (ЦНС), передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, Кремль отрицает существование украинской нации, и поэтому любой ценой пытается паспортизировать население ВОТ.

"Россияне отказываются ставить на учет беременных украинок без паспорта РФ. Таким образом, девушка не имеет доступа к медицинскому наблюдению и социальным выплатам. В то же время паспортизация будущей матери автоматически делает "россиянином" ее ребенка", - рассказали в ЦНС.

Топ комментарии
+7
Вагітність триває 9 місяців.
Території окуповані 2,5 роки.

Тобто, ті жіночки нагуляли вагітність вже під час окупації.

Ви впевнені, що треба перейматися людьми з таким рівнем інтелекту та відповідальності?
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
+6
Інше запитання - багато українців і українок не встигли виїхати і їхні населені пункти були захоплені кацапами. Це ж завдячуючи українській владі - бо зе-банда і її великий лідор казали що війни не буде і казали готуватись до шашликів.
Хоча сама зе-шобла добре знала що війна буде. Ось що розказує сам Буданов -

Очільник ГУР МО Буданов пригадав. як він зустрів початок війни

Вже 23 лютого він з дружиною заселився в свій кабінет в ГУР....

https://parlament.ua/news/ochilnik-gur-mo-budanov-prigadav-yak-vin-zustriv-pochatok-vijni/ Кирило Буданов пригадав початок війни - Парламент.UA (parlament.ua)

-------------------------------------------------------------------------
Ось що розказує Арахамія -

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу"https://parlament.ua/dossier/david-arahamiya/ Давид Арахамія у ніч перед великою війною разом з іншими чиновниками https://parlament.ua/news/kubrakov-i-arahamiya-rozpovili-pro-zhittya-u-bunkeri-zelenskogo-v-pershi-dni-vijni/ чекав початку повномасштабного вторгнення Росії . За декілька годин до наступу він все ж поїхав додому відпочити, проте вже о 4 ранку йому зателефонував очільник Офісу президента зі звісткою. За лічені миті топпосадовці зібралися у кабінеті Зеленського.

https://parlament.ua/news/ochilnik-gur-mo-budanov-prigadav-yak-vin-zustriv-pochatok-vijni/ Кирило Буданов пригадав початок війни - Парламент.UA (parlament.ua)

Ну не у всіх же жінок чоловіки працюють в ГУР, як в жінки Буданова...
Нехай тепер ці жінки подякують українській владі, яка їх зрадила.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
+5
Ось так і створювалася расєйська імперія -

обманом, залякуванням, насильством, примусом, залякуванням, мародерством, геноцидом, війнами, окупаціями, знущаннями, приниженням, вбивствами, поневоленням...

Імперія зла, тюрма народів!!!
показать весь комментарий
07.07.2024 13:34 Ответить

Загрузка...