10403 посетителя онлайн

Россияне на оккупированных территориях отказываются ставить на учет беременных украинок без паспорта РФ, - Центр нацсопротивления

Окупація

На временно оккупированных территориях Украины продолжается политика геноцида местного населения. Оккупанты не ставят на учет беременных без паспорта РФ.

Об этом сообщили в Центре национального сопротивления (ЦНС), передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, Кремль отрицает существование украинской нации, и поэтому любой ценой пытается паспортизировать население ВОТ.

"Россияне отказываются ставить на учет беременных украинок без паспорта РФ. Таким образом, девушка не имеет доступа к медицинскому наблюдению и социальным выплатам. В то же время паспортизация будущей матери автоматически делает "россиянином" ее ребенка", - рассказали в ЦНС.

Топ комментарии
+7
Вагітність триває 9 місяців.
Території окуповані 2,5 роки.

Тобто, ті жіночки нагуляли вагітність вже під час окупації.

Ви впевнені, що треба перейматися людьми з таким рівнем інтелекту та відповідальності?
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
+6
Інше запитання - багато українців і українок не встигли виїхати і їхні населені пункти були захоплені кацапами. Це ж завдячуючи українській владі - бо зе-банда і її великий лідор казали що війни не буде і казали готуватись до шашликів.
Хоча сама зе-шобла добре знала що війна буде. Ось що розказує сам Буданов -

Очільник ГУР МО Буданов пригадав. як він зустрів початок війни

Вже 23 лютого він з дружиною заселився в свій кабінет в ГУР....

https://parlament.ua/news/ochilnik-gur-mo-budanov-prigadav-yak-vin-zustriv-pochatok-vijni/ Кирило Буданов пригадав початок війни - Парламент.UA (parlament.ua)

-------------------------------------------------------------------------
Ось що розказує Арахамія -

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу"https://parlament.ua/dossier/david-arahamiya/ Давид Арахамія у ніч перед великою війною разом з іншими чиновниками https://parlament.ua/news/kubrakov-i-arahamiya-rozpovili-pro-zhittya-u-bunkeri-zelenskogo-v-pershi-dni-vijni/ чекав початку повномасштабного вторгнення Росії . За декілька годин до наступу він все ж поїхав додому відпочити, проте вже о 4 ранку йому зателефонував очільник Офісу президента зі звісткою. За лічені миті топпосадовці зібралися у кабінеті Зеленського.

https://parlament.ua/news/ochilnik-gur-mo-budanov-prigadav-yak-vin-zustriv-pochatok-vijni/ Кирило Буданов пригадав початок війни - Парламент.UA (parlament.ua)

Ну не у всіх же жінок чоловіки працюють в ГУР, як в жінки Буданова...
Нехай тепер ці жінки подякують українській владі, яка їх зрадила.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
+5
Ось так і створювалася расєйська імперія -

обманом, залякуванням, насильством, примусом, залякуванням, мародерством, геноцидом, війнами, окупаціями, знущаннями, приниженням, вбивствами, поневоленням...

Імперія зла, тюрма народів!!!
показать весь комментарий
07.07.2024 13:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Українку поставлять. А отримання кацапсячої тряпки не лишає її українського громадянства. Рро це вже сто разів писали. Дюди не винні, що кацапня їх окупувала.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
поставлять.Приходь у лікарню,тебе поставимо на облік
показать весь комментарий
07.07.2024 13:26 Ответить
А временннон оккупированыне территории - это тоже Украина. Рф там нне более чем оккупанты.
И да, в Украине поставят на учет с любым паспортом.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:37 Ответить
Вагітність триває 9 місяців.
Території окуповані 2,5 роки.

Тобто, ті жіночки нагуляли вагітність вже під час окупації.

Ви впевнені, що треба перейматися людьми з таким рівнем інтелекту та відповідальності?
показать весь комментарий
07.07.2024 13:20 Ответить
Рапа не аиіє вчасно виймати, задоволення хоче отримувати на всі 100. І на презервативи витрачатись не хоче.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:24 Ответить
протверезій спочатку, потім пиши
показать весь комментарий
07.07.2024 13:30 Ответить
Я тверезий вже років 25 не вживаю взагалі. А машинальні помилки є машинальні. Клавіатура на телефоні маленька та і пальці після інсульта не завжди слухаються.
показать весь комментарий
07.07.2024 18:05 Ответить
це ще страшніше, коли людина взагалі не вживає.
показать весь комментарий
07.07.2024 18:53 Ответить
З точки зору алконавта, напевно так...
показать весь комментарий
07.07.2024 19:30 Ответить
мене дивує інше,находячись в окупації ,в безвиході,в злиднях і є ті що готові народжувати дітей в котрих майбутьнє це кошмарна примара......це в загалі якось зв,язано зі здоровим глуздом?????
показать весь комментарий
07.07.2024 13:21 Ответить
як народження дітей зв'язане зі здоровим глуздом???
може там трохи не так, як вам розказують по телемарафону? Звісно, в прифронтових містах і селах - триндець, а в глибокому тилу ви думаєте кацапи їдять україномовних новонароджених дітей?
показать весь комментарий
07.07.2024 13:28 Ответить
Ні, в тилу україномовних дітей там не може бути, бо окупанти блокують будь-яку можливість вивчати українську для українських дітей.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:38 Ответить
так, кацапи роблять все, що вважають за потрібне, щоб їх імперія жила. Ми теж повинні робити деякі кроки, наприклад видавати паспорт негромадян для місцевої вати.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:42 Ответить
сходи до лікаря,або ні ти невиліковний,там лікувати нічого.....марафон.....
показать весь комментарий
07.07.2024 13:48 Ответить
а що тобі не так? аргументуй
показать весь комментарий
07.07.2024 15:23 Ответить
Такий шикарний паспорт і громадянство що сувати його можна лише направляють на людей автомат
показать весь комментарий
07.07.2024 13:23 Ответить
Ось так і створювалася расєйська імперія -

обманом, залякуванням, насильством, примусом, залякуванням, мародерством, геноцидом, війнами, окупаціями, знущаннями, приниженням, вбивствами, поневоленням...

Імперія зла, тюрма народів!!!
показать весь комментарий
07.07.2024 13:34 Ответить
вибачте, але в більшості країн світу, якщо ти не маєш паспорта країни, то в тебе менше прав.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:36 Ответить
До чого тут країни світу?
Кацапі влізли у нашу країну і
І пхають тут свої паспорти
показать весь комментарий
07.07.2024 13:59 Ответить
ну відвоюй окуповані території, і пхай там свої паспорти.
показать весь комментарий
07.07.2024 15:24 Ответить
Якщо хтось щось вкрав, це не означає що воно його.
Окуповані території ніхто не признав російським
І російські паспорти там всеодно чужі

Якщо хтось свідомо отримав расєйський паспорт, то може сміло виїжджати в улюблену ним расєю.
Чемодан, вокзал, расєя
показать весь комментарий
08.07.2024 14:00 Ответить
До сих пор живы чеченцы и другие из мусульманских народов, которые помнят депортацию ВСЕХ в вагонах..
А вкраигчики думали "все чепуха" и "хуженебудет"
показать весь комментарий
07.07.2024 15:54 Ответить
це ті які в Ахмат записуються ?
показать весь комментарий
07.07.2024 16:36 Ответить
Нормальні "вкраїнчики" нічого подібного не думали.

Вони не гірше, а ще і краще знають що із себе представляє ця дика зла країна
А дурники хотіли поржать, а тепер плачуть або лежать у могилах
показать весь комментарий
08.07.2024 14:04 Ответить
Значить будуть брати паспорт і народжувати. Настане перемога і все стане на свої місця. А незгодних з таким можна виселити в кацапію їм там саме місце.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:52 Ответить
Ватники повсюду, как микробы,

Заражают плоть любой страны.

Вот они беснуются в экстазе, -

Путин - их мессия и кумир,

Принцип есть один у этой мрази, -

Где насрал кацап - там "русскій міръ".
показать весь комментарий
07.07.2024 13:55 Ответить
Кроется величие державы

В добрых душах маленьких людей.

Взгляды по бокам твои косые,

И враги кругом во все края, -

Нет, - ты не сошла с ума, Россия, -

Ты вернулась на круги своя


показать весь комментарий
07.07.2024 13:56 Ответить
Расєя імперія зла і була, і є, і буде! Нічого не змінюється століттями

Пам"ятейте завжди, що сусід північний, то наш ворог ВІЧНИЙ!
показать весь комментарий
07.07.2024 14:02 Ответить
Якщо тільки не розідрати на шмаття, як лоскутну ковдру..
показать весь комментарий
07.07.2024 14:32 Ответить
Земля окупована з 14 року, після 22 додалося ще. Хто хотів той виїхав. З Лугандонії прямі маршрути в ФРН, інші країни ЄС. Також між московією та Україною працює один пішохідний прикордонний пункт пропуску. Хто хоче той виїде на вільну Україну. Хто сидить під окупантом і не партизанить - колаборант або посібник окупанта і журитися їхніми внутрішньо окупаційними проблемами -остання справа.
показать весь комментарий
07.07.2024 14:44 Ответить
Ти втікачик виїхав з України, і засуджуєш тих, хто лишився на своїй землі? Твоя думка дуже цікава всім, пиши ще
показать весь комментарий
07.07.2024 15:32 Ответить
Мы помним как выродки-вицепремьерки кричали "не берети паспорта, не берите гуманитарку..."

Им легко кричать , у них недвижка во Львове и Европе, они своих выплодков на всю жизнь обеспечили!!!
А людям на ВОТ голову забивают марафонной ахинеей и "кавой-в-крыму"...
Если вы мр**зи бросили людей без защиты и без эвакуации , то хотябы обьясняйте что нада выехать или ставить себе задачу выстоять выжить всеми способами а не вещать по радио для ВОТ полную ахинею!!!!
показать весь комментарий
07.07.2024 15:47 Ответить
В расии страховое здравоохранение, нет гражданства -нет страхового полиса. Паспорта нужно брать, без них никак, ни пенсии, ни даже СИМки для телефона не купить. Желательно конечно украинский не отдавать, типа потерян или ещё как утрачен. Даже при сталинизме никому не ставили в вину получение аусвайса, привлекали потом лишь тех, кто был на руководящей работе и полицаев.
показать весь комментарий
08.07.2024 01:51 Ответить