Росіяни на окупованих територіях відмовляються ставити на облік вагітних українок без паспорта РФ, - Центр нацспротиву

На тимчасово окупованих територіях України триває політика геноциду місцевого населення. Окупанти не ставлять на облік вагітних без паспорта РФ.
Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС), передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, Кремль заперечує існування української нації, і тому за будь-яку ціну намагається паспортизувати населення ТОТ.
"Росіяни відмовляються ставити на облік вагітних українок без паспорта РФ. Таким чином, дівчина не має доступу до медичного нагляду й соціальних виплат. Водночас паспортизація майбутньої матері автоматично робить "росіянином" її дитину", - розповіли в ЦНС.
Території окуповані 2,5 роки.
Тобто, ті жіночки нагуляли вагітність вже під час окупації.
Ви впевнені, що треба перейматися людьми з таким рівнем інтелекту та відповідальності?
Хоча сама зе-шобла добре знала що війна буде. Ось що розказує сам Буданов -
Очільник ГУР МО Буданов пригадав. як він зустрів початок війни
Вже 23 лютого він з дружиною заселився в свій кабінет в ГУР....
https://parlament.ua/news/ochilnik-gur-mo-budanov-prigadav-yak-vin-zustriv-pochatok-vijni/ Кирило Буданов пригадав початок війни - Парламент.UA (parlament.ua)
-------------------------------------------------------------------------
Ось що розказує Арахамія -
Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу"https://parlament.ua/dossier/david-arahamiya/ Давид Арахамія у ніч перед великою війною разом з іншими чиновниками https://parlament.ua/news/kubrakov-i-arahamiya-rozpovili-pro-zhittya-u-bunkeri-zelenskogo-v-pershi-dni-vijni/ чекав початку повномасштабного вторгнення Росії . За декілька годин до наступу він все ж поїхав додому відпочити, проте вже о 4 ранку йому зателефонував очільник Офісу президента зі звісткою. За лічені миті топпосадовці зібралися у кабінеті Зеленського.
https://parlament.ua/news/ochilnik-gur-mo-budanov-prigadav-yak-vin-zustriv-pochatok-vijni/ Кирило Буданов пригадав початок війни - Парламент.UA (parlament.ua)
Ну не у всіх же жінок чоловіки працюють в ГУР, як в жінки Буданова...
Нехай тепер ці жінки подякують українській владі, яка їх зрадила.
обманом, залякуванням, насильством, примусом, залякуванням, мародерством, геноцидом, війнами, окупаціями, знущаннями, приниженням, вбивствами, поневоленням...
Імперія зла, тюрма народів!!!