11451 посетитель онлайн
1 383 10

Россияне завезли новых судей на оккупированные территории Украины из РФ, - Центр нацсопротивления

Окупанти завозять суддів з РФ

Российская Федерация продолжает развивать репрессивный аппарат на временно оккупированных территориях.

Об этом сообщили в Центре национального сопротивления (ЦНС), передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, в фейковые суды на ВОТ назначили двенадцать дополнительных судей, из которых десять - из России. В двух случаях речь идет о предателях. Все они прошли "аттестацию" и согласованы Кремлем.

В ЦНС сообщают, что география происхождения так называемых судей разнообразна: Калмыкия, Чечня и тому подобное. Все они призваны сюда для проведения репрессий в отношении местного населения и легализации фиктивных сделок.

Топ комментарии
+5
Я не здивуюсь,якщо ті двоє запроданців ще й досі отримують українську зарплатню.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:12 Ответить
+3
Судді підібрані з "нової еліти Росії"? Наколки з рук хоч повиводили?
показать весь комментарий
13.07.2024 13:11 Ответить
+3
Падаль кацапське прибула до Укрїни ,
скоро підуть до пекла 😡
показать весь комментарий
13.07.2024 13:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Судді підібрані з "нової еліти Росії"? Наколки з рук хоч повиводили?
показать весь комментарий
13.07.2024 13:11 Ответить
Навпаки, добили ще по зірці "на паґони".
показать весь комментарий
13.07.2024 13:45 Ответить
Падаль кацапське прибула до Укрїни ,
скоро підуть до пекла 😡
показать весь комментарий
13.07.2024 13:11 Ответить
Я не здивуюсь,якщо ті двоє запроданців ще й досі отримують українську зарплатню.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:12 Ответить
А я не здивуюсь що їм зелені і пенсію будуть сплачувати ...
показать весь комментарий
13.07.2024 13:28 Ответить
Зеленський обіцяв повернути всіх заробітчан в Україну.
Замість цього дав окупувати нові українські території, виселив мільйони біженців за кордон, а їх землі заселяють окупанти.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:35 Ответить
Де ж той "український моссад"? Ми постійно читаємо про репресії щодо українців на тимчасово окупованій території, але чомусь майже зовсім відсутня інформація стосовно знищення колаборантів та кацапів які насаджують репресивний режим. Складається враження що земля під ногами окупантів "не горить". Думаю що ми маємо таким станом завдячувати зєлєнскому, єрмаку, буданову і малюку. Оце і є той "********* квартет" недороблених "державників"...
показать весь комментарий
13.07.2024 13:35 Ответить
показать весь комментарий
13.07.2024 13:49 Ответить
Були українські продажні судді.
Тепер стали російські продажні судді. Це нічого не міняє.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:13 Ответить
А на неокуповані і завозити нікого непотрібно і так працюють на користь рашистів! Яскравий приклад - прокурори і судді у справі Червінського чи недавнє рішення Верховного Суду у справі недоброчесних суддів.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:14 Ответить