5202 посетителя онлайн

Правительство Германии планирует вдвое сократить военную помощь Украине в 2025 году, - Reuters

Німечччина планує скоротити допомогу Україні у 2025 році

Правительство Германии в 2025 году сократит военную помощь Украине до 4 млрд евро.

Об этом пишет Reuters, информирует Цензор.НЕТ.

Так, экономика Германии избежала рецессии в начале 2024 года, однако рост оказался медленнее, чем ожидалось. Поэтому, по данным издания, правительство ФРГ, как и Великобритания и Франция, пытается закрыть бюджетную дыру.

"Бюджет следующего года будет менее щедрым для Украины, поскольку правительство сократит военную помощь стране до 4 миллиардов евро с примерно 8 миллиардов евро в 2024 году", - пишет Reuters.

Через несколько дней после полномасштабного вторжения РФ в Украину канцлер Олаф Шольц объявил о "Zeitenwende" ("исторический поворотный момент"), предусматривающий создание специального фонда в размере 100 млрд евро для модернизации армии и достижения контрольного показателя НАТО по расходам на оборону, эквивалентном 2% от валового внутреннего продукта.

Топ комментарии
+16
краще хай ссикунам які повтікали до Німеччини відмінять виплати! по 2 роки сидять та на шару пивко попивають!
показать весь комментарий
17.07.2024 09:58 Ответить
+13
Ліл, так наш уряд сам фінанси на оборону на наступні роки ріже, що якби натякає. Німеччина, швидше всього вже в курсі майбутніх "мирних договорів", тому й зменшує допомогу.
показать весь комментарий
17.07.2024 09:52 Ответить
+10
Прогин перед Трампішкою?
показать весь комментарий
17.07.2024 09:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Примус до миру.
показать весь комментарий
17.07.2024 09:50 Ответить
Прогин перед Трампішкою?
показать весь комментарий
17.07.2024 09:53 Ответить
Більш всього, хоча наша корупція і бездіяльність в пропаганді - більше зробило для цього....
показать весь комментарий
17.07.2024 09:59 Ответить
Ні,просто смі знову чудять, бо скільки отримала Німеччина за військові замовлення уже було тут. Це свого роду маніпуляція і пропаганда
показать весь комментарий
17.07.2024 10:22 Ответить
Я не здивован.

Таурусів не буде. Нових танків теж. Грошей меньше у 2 рази.

Німетччіні не потріьна перемога України. Вона хоче сама панувати у ЕС, а Польща , прибалти ці будуть у черзі…
Бизнес з парашей ось фінальна пряма.


А 2% до НАТО Меркель не платила десятиріччями, ховаючись під зонтиком США. Трамп вже їм казав-,припиніть
Зараз Европа Каже про 3%…

Але Шольц не поспішае.
показать весь комментарий
17.07.2024 10:32 Ответить
хто такий шольц ?

замолоду в статьях пропагандировал «преодоление https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%8D%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%B0 капиталистической экономики ». В нём Шольц критикует «агрессивно-империалистическую https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B0 Организацию Североатлантического договора », Федеративную республику как «европейский оплот большого бизнеса»
показать весь комментарий
17.07.2024 10:58 Ответить
Данке шон
показать весь комментарий
17.07.2024 09:51 Ответить
Сериозна заява - для них віини немає
показать весь комментарий
17.07.2024 09:51 Ответить
В Україні, війна, для всих???
показать весь комментарий
17.07.2024 10:00 Ответить
Цілии Шольц сказав шо рашка не зупиниться на Украіні - слова розходяться з ділами
показать весь комментарий
17.07.2024 10:01 Ответить
в демократія так - одна людина ніхрєна не вирішує
показать весь комментарий
17.07.2024 10:04 Ответить
Ліл, так наш уряд сам фінанси на оборону на наступні роки ріже, що якби натякає. Німеччина, швидше всього вже в курсі майбутніх "мирних договорів", тому й зменшує допомогу.
показать весь комментарий
17.07.2024 09:52 Ответить
Світлана Круп. швидше всього, ви не в курсі про фінансування України у 2025 році,- 40 млрд дол. від нато, 50 млрд дол. кредитів за рахунок доходів від заблокованих активів московії. до речі, бюджет на наступні роки не уряд /це не його компетенція/, а ВРУ прийматиме, ось тоді і подивимось, хто і як його "ріже, що якби натякає"
показать весь комментарий
17.07.2024 11:21 Ответить
До чого тут НАТО та інші? Наші можновладці на наступні роки конкретно знижують фінансування, і про це кажуть усі аналітики. А ви й далі вірте у казочки про золотий дощ.
показать весь комментарий
17.07.2024 11:43 Ответить
НАТО до того, що Німеччина є членом альянсу і фінансуватиме Україну як вчора і сьогодні, і це не "казочки про золотий дощ". а про фінансування на настуні роки нашої оборони подивимось в українських законах про бюджети на ці роки, бо "кажуть усі аналітики" багато чого (це їх хліб)

мабудь спецом для цензоровських зрадофілів німецький мінфін і заявив, - "У 2025 році більша частина військової допомоги Україні надійде з європейських джерел, а також у формі кредиту на загальну суму 50 мільярдів доларів від країн "Великої сімки" (G7) https://www.dw.com/uk/do-kinca-2024-roku-ukraina-taki-otrimae-50-mlrd-dolariv-vid-krain-g7/a-69355056 за рахунок заморожених активів РФ . Про це на пресконференції у середу, 17 липня, заявив міністр фінансів Німеччини https://www.dw.com/uk/christian-lindner/t-39994268 Крістіан Лінднер (Christian Lindner).

"Ми закладаємо гроші на це (підтримку України - Ред.) у федеральному бюджеті, хоча основна частина підтримки та основна частина грошей, необхідних для військової стійкості України, буде надходити з європейських джерел, а також з інструменту G7 для використання доходів від заморожених російських активів", - уточнив Лінднер, відповідаючи на запитання кореспондента DW... ". https://www.dw.com/uk/lindner-poasniv-zvidki-vidilatimut-grosi-na-vijskovu-dopomogu-ukraini-u-2025-roci/a-69692798
показать весь комментарий
18.07.2024 09:30 Ответить
Бо всім вже зрозуміло що коли американці оберуть трампа України не буде. Німці просто це врахували в бюджеті.
показать весь комментарий
17.07.2024 09:55 Ответить
Та пофіг вже. Трамп, не Трамп - 73% прирекли Україну на знищення в 19 році, Трамп тільки агонію закінчить і все.
показать весь комментарий
17.07.2024 11:44 Ответить
краще хай ссикунам які повтікали до Німеччини відмінять виплати! по 2 роки сидять та на шару пивко попивають!
показать весь комментарий
17.07.2024 09:58 Ответить
Сагласєн!!
показать весь комментарий
17.07.2024 10:01 Ответить
Як правило людина приписує іншим ті вади -які властиві їй самії . З психології
показать весь комментарий
17.07.2024 10:12 Ответить
таж так! здриснтути з воюючою країни та паразитувати за рахунок країн Європи то напевно новий розділ психології!
показать весь комментарий
17.07.2024 10:22 Ответить
Ви хочете стати вагітними і жити коштом ЄС ? Зробіть операцію - і не плачте ..
показать весь комментарий
17.07.2024 10:54 Ответить
а ти вагітним втік до Європи? мільойн від Чапліна вже отримав?
показать весь комментарий
17.07.2024 11:03 Ответить
Действительно. Пусть лучше эти деньги пойдут арабам, а то они голодают)
показать весь комментарий
17.07.2024 10:13 Ответить
ссикуни які втікли хіба голодають?
показать весь комментарий
17.07.2024 10:21 Ответить
чим ти відрізняєшся від тих хто втік крім того, що сам не зміг втекти і від того заздрісна срака підгорає?)) Приєзжай тоже на пивко, у чому проблема клоуне? Чи ти в окопі інтернетному сидиш і не можеш воітель?
показать весь комментарий
17.07.2024 10:49 Ответить
таких ссикунів як ти потрібно позбавляти українського громадянства! як воювати за Україну то немає кому а жити по нашому паспорту як біженець то будь ласка! вдягни спідничку та йди на панель! там твоя робота!
показать весь комментарий
17.07.2024 11:01 Ответить
такий сссикун як я бігав в попасній між домами і жив в норах, поки такий воітель як ти сидів і ****** і інтернеті до людей. йди нахуабей звідси клоун інтернетний
показать весь комментарий
17.07.2024 11:23 Ответить
міг би вступити до ЗСУ. Чи хтось інший має захищати твою ср*ну попасну?
показать весь комментарий
18.07.2024 00:17 Ответить
о, ще один... а можеб ти краще нах*й збігав містер "fsdfsdfsd" інтернетний якщо мамка не навчила хочаб поцікавиться перед висером в якості кого я як черкащанин там бігав!? Біжи!
показать весь комментарий
18.07.2024 05:37 Ответить
Заздріть мовчки.
показать весь комментарий
17.07.2024 11:03 Ответить
кому заздрити? такій бабі як ти:?платячко вдягни і на панельку! там твоє місце!
показать весь комментарий
17.07.2024 11:04 Ответить
Підтримаю. Нема вже сил його пити, можу спитися - хочу каву в Ялті.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:49 Ответить
Будемо відверті - на Заході всім начхать що буде з Україною. І це дуже схоже на подачу милостині бідолахові коло церкви - пана і жадним не назовуть і бюджет не потерпає особо.
показать весь комментарий
17.07.2024 10:04 Ответить
Почему это не удивляет ? Продажные как Меркель ШТАЗИ агенты в полный рост ..
показать весь комментарий
17.07.2024 10:04 Ответить
Чому німеччина має збільшувати бюджет допомоги - коли Україна зменшує свої витрати на армію в 2025
показать весь комментарий
17.07.2024 10:13 Ответить
А що - бюджет на наступний рік вже прийняли ?
показать весь комментарий
17.07.2024 10:21 Ответить
Обсяги видатків державного бюджету на середньостроковий період на безпеку і оборону визначено на 2025 рік у сумі 2 226,8 млрд гривень; 2026 рік - 1 626,8 млрд гривень, 2027 рік - 1 532,8 млрд гривень", - йдеться в документі.

https://www.rbc.ua/rus/news/uryadi-sprognozuvali-koli-********-zmozhe-1719828415.html
показать весь комментарий
17.07.2024 10:53 Ответить
в кінці статті ж написано - на 2024 - 1,685 трлн гривень.. Немає ніякого зменшення. Але скоріше за все кредитів нам даватимуть менше, тож бюджет будуть теж зменшувати.
показать весь комментарий
17.07.2024 11:47 Ответить
Є . Порахуйте інфляцію та девальвацію гривні
показать весь комментарий
17.07.2024 13:42 Ответить
Так то лише бюджетна декларація . Тобто чернетка планів на майбутнє , які складаються на основі попередніх прогнозів в економіці , фінансах , співпраці з кредиторами , інтенсивності війни і так далі і тому подібне . Плани ті можуть переглядатися безліч разів .
Очевидно Шмигаль вважає що бойові дії у 2025 році вже почнуть згасати . Ну ну .
Все ж про зниження говорити зарано , кінцеве рішення це - прийняття бюджету .
показать весь комментарий
17.07.2024 11:48 Ответить
Ну значит скоро поз границей ЕС будет Китай. А немцы с поляками будут останавливать толпы мигрантов как сейчас на границе с ***********
показать весь комментарий
17.07.2024 10:24 Ответить
Китай і так в Європі.
Хто днями ввів загороджувальні мита на електромобілі ?

А на все інше...
показать весь комментарий
17.07.2024 11:14 Ответить
Просто у этих идиотов не хватает денег на выплаты всяким муслимам и т.д.
показать весь комментарий
17.07.2024 11:15 Ответить
От лишенько, доведеться зеленим менше красти.
показать весь комментарий
17.07.2024 12:03 Ответить
Хуьло жене біженців у Німеччину з Сирії, Афганістану, України - Німеччина їх утримує, на решту грошей уже немає