10133 посетителя онлайн
6 818 34

Во Львове задержали двух мужчин, которые жгли авто военнослужащих

У Львові затримали двох чоловіків, які палили авто військовослужбовців

Во Львове полиция задержала двух мужчин, которые жгли автомобили военных. Преступные действия мужчины совершали на "заказ".

Об этом сообщила пресс-служба Патрульной полиции, информирует Цензор.НЕТ.

"Во Львове совместно с ГУНП во Львовской области задержали по горячим следам двух человек, которые жгли автомобили военных на "заказ"", - говорится в сообщении.

В полиции отметили, что СБУ уже имеет достаточно доказательств их действий.

"Во время обысков у задержанных следователи обнаружили мобильные телефоны, которые они использовали для общения с куратором и разжигающие смеси, подготовленные для совершения следующих преступлений", - говорится в сообщении.

Мужчинам уже сообщили о подозрении по ч. 1 ст. 114-1 (Воспрепятствование законной деятельности ВСУ и других военных формирований) УК Украины.

Топ комментарии
+11
довго ловили..
Якби якомусь судді або прокурору спалили-відразу би спіймали
показать весь комментарий
20.07.2024 18:55 Ответить
+9
Таварісчь NNN, як там зараз погода у Вологді?
показать весь комментарий
20.07.2024 19:06 Ответить
+9
ТЦК це такі ж військові як і усі інші. Сереш тут пропагандою, свинорилий кацап
показать весь комментарий
20.07.2024 19:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Краще авто цивільних. За без грошей. Ха ха ха.
показать весь комментарий
20.07.2024 19:01 Ответить
Таварісчь NNN, як там зараз погода у Вологді?
показать весь комментарий
20.07.2024 19:06 Ответить
В домє гдє рєзной палісад. Ха ха ха.
показать весь комментарий
20.07.2024 19:08 Ответить
показать весь комментарий
20.07.2024 19:12 Ответить
Дожився?
показать весь комментарий
20.07.2024 19:17 Ответить
ви навіть не знаєте яке саме чорномaзє капітаньйо на кацапсцької
в зараз спійпали - джамал, ахметич, ннн!
показать весь комментарий
20.07.2024 21:01 Ответить
ТЦК це такі ж військові як і усі інші. Сереш тут пропагандою, свинорилий кацап
показать весь комментарий
20.07.2024 19:25 Ответить
звідки вони знають тцк чи військові....палили військових за гроші...і за це треба калічити..саме калічити...ну наприклад при затриманні вивернути колінний суглоб на 180...а потім в кайданках 3 години встановлювати обставини
показать весь комментарий
20.07.2024 19:43 Ответить
довго ловили..
Якби якомусь судді або прокурору спалили-відразу би спіймали
показать весь комментарий
20.07.2024 18:55 Ответить
Зараз вас проклянуть за такі речі. Вони ж діти! Звичайно здадуть без бою, подивіться на військове виховання там і в нас. Там програма військової підготовки змалку, а в нас пальцем не можна чіпати бо то булінг
показать весь комментарий
20.07.2024 19:52 Ответить
Грошенят захотіли?
показать весь комментарий
20.07.2024 18:56 Ответить
Ця інформація була ще вчора ,але чи є звязок цих виродків з убивством Фаріон ? тому жодного жалю до всієї погані яка працює на фашиську росію цю мерзоту треба фізично зхнищувати.
показать весь комментарий
20.07.2024 18:56 Ответить
вони що - всі у Львів зїзжаються? чи це місцеві?
показать весь комментарий
20.07.2024 18:59 Ответить
Ви ніпанімаєтє! Львоф - ета гнєздо фашыстаф!
показать весь комментарий
20.07.2024 19:09 Ответить
Треба ізгнєздіть!!

А взагалі прикольно..зараз почнуть палити в Києві й зіштовхувати всіх лобами.
показать весь комментарий
20.07.2024 19:13 Ответить
На паруском єзикє нада пІсать правільна! Нє "фашыстаф", а "фошиздов"!
показать весь комментарий
20.07.2024 19:28 Ответить
Мушчіна Kotskyi! Ізьвєнітє, дапусьтіла ашыпку.
показать весь комментарий
20.07.2024 19:34 Ответить
Им холодно было решили согрется.
показать весь комментарий
20.07.2024 19:14 Ответить
ви б кращє на Банковій пошуршли - о де є кого затримувати...
показать весь комментарий
20.07.2024 19:14 Ответить
а в ужгороді?
а в мукачево?
а в чернівцях?
показать весь комментарий
20.07.2024 19:20 Ответить
Сглазили Львів.Напевно ті, хто це місто сильно розхвалювали, наворожили щось не те.
показать весь комментарий
20.07.2024 19:21 Ответить
осмажити їм коки
показать весь комментарий
20.07.2024 20:06 Ответить
ну а что вы хотели? Во Львов "понаехало" до миллиона "кормильцев". Так что не мудрено
показать весь комментарий
20.07.2024 20:29 Ответить
А мені здається, що це пособники ворога, до яких потрібно застосовувати більш жорсткі статті!
показать весь комментарий
20.07.2024 20:38 Ответить
Схоже це наркота, яка за дозу зробить що завгодно
показать весь комментарий
21.07.2024 10:28 Ответить
Безсумнівно треба найсуворіше покарання - довічне. Потім по поведінці можна і амністувати, але показово покарати і публічно, щоб зупинити цю практику.
показать весь комментарий
20.07.2024 20:47 Ответить
Треба мобілізацію з 18 бо бачу в малолітніх дегенератів багато енергії є