13123 посетителя онлайн

Войска РФ нанесли ракетно-авиационный удар по объектам критической инфраструктуры на Сумщине

ракети на Сумщину

Сегодня утром, 21 июля враг нанес ракетно-авиационный удар по объектам критической инфраструктуры Шосткинского района Сумской области.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Сумской ОГА.

Как отмечается, на месте работают все необходимые службы. Последствия вражеской атаки уточняются.

"Берегите себя и родных, не игнорируйте сигналы воздушной тревоги", - отмечают в ОВА.

Топ комментарии
+5
"... працюють всі необхідні служби". ВСІ СЛУЖБИ ПРАЦЮЮТЬ КРІМ ППО І ПРО. Банда зеленських не організувала і не забезпечила ППО і ПРО країни і дає безкарно руйнувати і добивати Україну перед тим як її здати кацапам. Ці мерзотники з Банкової ведуть Україну до погибелі.
показать весь комментарий
21.07.2024 10:09 Ответить
+4
а саливону вранці на стіл покладуть доповідь, що бомбардувальники злітали з Халіно за сто км від кордону з Сумщиною??
показать весь комментарий
21.07.2024 07:56 Ответить
+2
Таке враження що це вже стає якимсь хоббі з влучання по критичних об'єктах. Ніякої протидії.
показать весь комментарий
21.07.2024 08:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а саливону вранці на стіл покладуть доповідь, що бомбардувальники злітали з Халіно за сто км від кордону з Сумщиною??
показать весь комментарий
21.07.2024 07:56 Ответить
Треба не на зовнішне управління надіятися, а клепати свої фау-1 з фанери і вірьовок і запускати на північ, та не розкрадати вірьовки і мило.
показать весь комментарий
21.07.2024 13:07 Ответить
ми і так клепаємо засоби ураження не тільки з фанери і вірьовок, а ще й з картону, тряпок та смоли. Хіба ви не в курсі?
показать весь комментарий
21.07.2024 13:37 Ответить
В курсі, тільки все одно далекі до німців,які в умовах санкцій виробили 31 000 шт. фау-1 з бойовою частиною в 500кг.
показать весь комментарий
22.07.2024 08:53 Ответить
диктатури завжди більш успішні щодо масштабування виробництва зброї.
показать весь комментарий
22.07.2024 09:00 Ответить
Сталінська диктатура була більш жорстскіша і більш досвітченіша за гітлерівську, там навіть мітинги проти гітлера були, але маючи необмежені ресурси і не маючи санкцій без ленд-ліз нічого не могли. Ну добре, зараз у нас типу німецької диктатури, ніяких санкцій немає,гроші дають,а результати де ?
показать весь комментарий
22.07.2024 11:36 Ответить
Таке враження що це вже стає якимсь хоббі з влучання по критичних об'єктах. Ніякої протидії.
показать весь комментарий
21.07.2024 08:00 Ответить
Бо хтось там із занепокоєних заявив, що обстріл критичної інфраструктури - це злочин!
показать весь комментарий
21.07.2024 08:38 Ответить
Сам факт , що кацапи намагаються окупувати та знищити
Украіну - це є величезним воєнним злочином за який вони
понесуть відповідальність 🤬
показать весь комментарий
21.07.2024 09:33 Ответить
Коли і яку ? Так Самє , як і зеленечмо , з бандою які відкрили всі напрямки для легкого ВТОРГЕННЯ террлристів :» ми ГЕ взривали мости , тому , що думали , що вони акуратно іми попользуються» ,» р… тоже люді і нікогда на нас не нападут» казало зеленечмо на 7-рік війни , ………… ЯКА срана « відповідальність» варта СКОІНИХ ЗЛОЧИНІВ ?? Така як ГІТЛЕР , ГЕББЕЛЬС , КАДДАФІ, Усамі БРЕД Ладену , Муссоліні , ЧАУШЕСКУ , за мародерство під час страшної війни - НЕДОСТТНЬО ‼️
показать весь комментарий
21.07.2024 14:16 Ответить
"... працюють всі необхідні служби". ВСІ СЛУЖБИ ПРАЦЮЮТЬ КРІМ ППО І ПРО. Банда зеленських не організувала і не забезпечила ППО і ПРО країни і дає безкарно руйнувати і добивати Україну перед тим як її здати кацапам. Ці мерзотники з Банкової ведуть Україну до погибелі.
показать весь комментарий
21.07.2024 10:09 Ответить
Як каже *****-ПУТЛЕР :» все ідє по оманському плану» ЖУРНА…… схаванькалі ( от якби то був Порошенко всі срані з трусів би вистрибували - ПЕРЕБРЕХУВАЛИ , а тут повний мовчок і коленопреклонненіє , перед рашистськоі підстилкою ЯКОГО БІСА ВОНО ТАЙНО ЛІТАЛО В ОМАН, ЯКОГО НЕ ГОТУВАЛО ОБОРОНУ ПРОТИ ВТОРГНЕННЕ , БРЕХАЛО ГРОМАДЯНАМ І ПОГУБИЛО СВОЄЮ БРЕХНЕЮ НЕОЗБРОЄНИХ ГРОМАДЯН , при цьому вивіз своїх , а мільярди передав в офшори ?ЯКОГО Х… воно відкликало генерала Марченко від подальшого звільнення Херсона , Викинув Залужного і кожен день дарує території РАШИСТАМ ЯКОГО Х… не УТІЛІЗОВАНІ ТІ, хто здав КОНТРНАСТУП ???
показать весь комментарий
21.07.2024 14:24 Ответить
Шостка - 2 обстріли: 3 вибухи, ймовірно БПЛа типу «Шахед»; 2 вибухи, ймовірно ракетний удар. В результаті обстрілу пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури.
показать весь комментарий
21.07.2024 10:14 Ответить
Звільнили найкращих , щоб здати ВСЕ , про , що догаварілся 🤢🤡 в Омані, але У ТЕРРОРИСТА № 1 ***** БІСНУВАТОГО КРОКАДАЙЛА , аппетіт , тільки зростає і кине воно б бубенца зеленого , як здрастьє