9674 посетителя онлайн
2 971 143

Россияне угрожают фермерам на оккупированных территориях штрафами за снижение урожайности, - Центр нацсопротивления

Окупанти хочуть штрафувати фермерів на ТОТ

На временно оккупированных территориях Украины в этом году снизился уровень урожайности из-за отсутствия воды в результате подрыва россиянами дамбы Каховской ГЭС.

Об этом сообщили в Центре национального сопротивления (ЦНС), передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, это не останавливает врага от идеи штрафовать аграриев за снижение урожайности. Речь идет о санкциях в виде уменьшения закупочной цены на урожай.

"На ВОТ оккупанты заставляют всех фермеров продавать зерно "государственному оператору" по фиксированной цене, который дальше перепродает его уже по рыночным ценам и разница оседает в руках оккупантов.

Однако за низкие показатели урожайности цена продажи зерна для агрария может еще уменьшиться. Это и есть механизм контроля отрасли оккупационной администрацией", - рассказали в ЦНС.

Топ комментарии
+11
Продразверстка по-хуйловскі. Але все ж срср, про який мріяли у ... шахтах.
показать весь комментарий
21.07.2024 13:03 Ответить
+5
Только давайте не расказывайте что фермеры на ТОТ против своей воли выращивают для окупантов зерно. Знаю парочку таких фермеров еще шли бои а они уже рашистские паспорта взяли и зарегистрировали карты Сбербанка РФ.
показать весь комментарий
21.07.2024 13:13 Ответить
+4
Сельское хозяйство - это не пампить нефть - в большенстве оно дотационное или очень низкая рентабельность.
А по пшенице у кацапов полная катастрофа - до 2022 года путин приказал работать пшеницу на склад что бы после окупации взвинтить цену для Африки.
Теперь же ту гнилую пшеницу тупо пускают на удобрение а цена еще долгие годы будет низкая.
Ну и колаборантов всегда у всех хватало - ту же Русскую Освободительную Армию не забить
показать весь комментарий
21.07.2024 13:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Перестань маніпулювати. Виходить криво...та це й нічого не дасть.
показать весь комментарий
21.07.2024 15:11 Ответить
Це ти до чого?
Друже - в тебе проблема з сприйняттям історичної реальності.
Це не дивно - бо самий видатний історик Винниченко так і писав:
"української історії читати без брому, валер'янки не можна"
показать весь комментарий
21.07.2024 15:18 Ответить
Знову з пустого в порожнє. Повторюю-це нічого не дасть.)
показать весь комментарий
22.07.2024 05:17 Ответить
Чому когось має хвилювати твій батько ? (( Почитай історію з чого там почалося і чому так склалося .
показать весь комментарий
21.07.2024 14:29 Ответить
Почитав.
Ну якщо когось хвилює здача України москалям - то потрібно починати хвилюватися з Хмельницького. Так логічніше.
Водночас на відміну від Хмельницьокого, боротьба якого ЗАКІНЧИЛАСЯ...
... БОРОТЬБА СЬОГОДНІ - продовжується.
Слава ЗСУ! Україна зламає московію і не віддасть її як Хмельницький!
показать весь комментарий
21.07.2024 14:34 Ответить
І що ж ти там начитав , що Хмельницький став тобі зрадником ?
показать весь комментарий
21.07.2024 14:44 Ответить
Для мене Батько Хмельницький - Батько української нації зі складною долею.
Про здачу - ти писав.
Ще раз - якщо тебе турбує здача - дай оцінку Хмельницькому - він ДЛЯ ТЕБЕ зрадник чи ні?
показать весь комментарий
21.07.2024 14:48 Ответить
Ти кончене , ось твої слова : "Батько Хмельницький здав повністю Україну рашистам.
Тебе це хвилює? Чи це вже в минулому? " А тепер ти дзявкаєш що це я написав ? Воістину , ти ідіот !
показать весь комментарий
21.07.2024 14:52 Ответить
Таки да! Гетьман Зеленський не здасть Україну!!!
показать весь комментарий
21.07.2024 14:47 Ответить
Минуле,це життєвий досвід,з якого слід робити висновки,щоб надалі не повторювати помилки!!А винних в здачи півдня України,розмінування Чонгару та т.ін.,слід притягнути до відпвідальності та покарати за злочин проти державності України!!))
показать весь комментарий
21.07.2024 14:35 Ответить
Добре - допустим.
А Хмельницьокого треба притягнути до відповідальності за здачу України?
Тільки - так чи ні.
показать весь комментарий
21.07.2024 14:42 Ответить
Так!!))
показать весь комментарий
21.07.2024 14:46 Ответить
Друже - тоді давай по беспределу - а шо?
А може ВСЕВИШНЬОГО Господа впритягнути до відповідальності що придумав СМЕРТЬ?
показать весь комментарий
21.07.2024 14:54 Ответить
Тобто притягнення до відповідальності державних злочинців,це бєспрєдєл?В будь-якій країні злочин проти державності,це вища міра покарання!!
показать весь комментарий
21.07.2024 14:59 Ответить
Це прекрасно що ти визнаєш державність України! Це файно!
Але злочинцем людину признає суд.
ДЕ рішення суду по злочинцям?
Про Гаазького злочинця владіміра ліліпутіна я знаю.
Дай тепер посилання на рішення суду тих злочинцях про які пишеш.
Чекаю.
показать весь комментарий
21.07.2024 15:09 Ответить
Зевлада вважає що не на часі шукати хто віддав наказ на розмінування Чонгара!! Ну не начасі шукати зрадників!! А ти вважаєш на якому рівні можлив наказ на розмінування стратегиного напрямку??))
показать весь комментарий
21.07.2024 15:17 Ответить
Добре, а що це дасть в результаті?
Ну - який ефект має статися?
показать весь комментарий
21.07.2024 15:20 Ответить
Ефект простий ,злочинці мают бути покарані і злочинців слід виявляти і карати зараз,а не якось потім,щоб запобігти подальшої антідержавної діяльності!!Чи знищений Марік та окупація частин Херсонщини та Запоріжжя не достатньо,постраждали міліони громадян України,а сотні тисяч загинули !!))
показать весь комментарий
21.07.2024 15:30 Ответить
ВСЕ вірно - друже!!! Я ЗА!
Гаазький суд виписав ордер на ЗЛОЧИНЦІВ - педофіла владіміра ліліпутіна та його злочинців генералів - шойгу та герасімова.
Залишилося лише їх ловити та покарати за окупацію Херсонщини та знищення Маріополя та його мирних громадян.
ВСЕ ВІРНО?
показать весь комментарий
21.07.2024 15:34 Ответить
Мова не про кремлівських вошей,а про українських гнид від ціх вошей!! Якщо гнид не знищити то і вошей не позбудешся!!))
показать весь комментарий
21.07.2024 15:38 Ответить
Якби не війна, яку роз'язав владімір ліліпутін - НЕ булоб окупації України та загибелі мирних громадян.
Дивись у КОРІНЬ.
У війні ЗАВЖДИ ВИННИЙ АГРЕСОР - російська ********* та її вожак Гаазький педофіл владімір ліліпутін.
показать весь комментарий
21.07.2024 15:45 Ответить
Тобто хай собі гниди далі нищать Україну та українців!! Дивна позіція!!))
показать весь комментарий
21.07.2024 15:54 Ответить
Ну російських гнид вбиває ЗСУ.
Йде війна.
І до путіна ЗСУ рано чи пізно дотягнуться.
Вбити вокака-путіна - і російські щурі самі розбіжатьсь по європейським та американським вілам.
А шойгу та герасімов - тим паче уже приречені.
показать весь комментарий
21.07.2024 15:59 Ответить
Мова про українських гнид,про гнидники на Банковій та Грушевського!!))
показать весь комментарий
21.07.2024 16:05 Ответить
Війну розпочав владімір путін.
Пропоную спочатку - виконати ВИРОК Гаазького суда над кремлівським педофілом.
А про вироки судів над банковою я щось не читав?
Де вони?
показать весь комментарий
21.07.2024 16:11 Ответить
"Війну розпочав владімір путін"...... " які бункери які вовіки?
Ми в матриці - ні тебе ні мене немає - лише УКРАЇНА!" ..... руссіше швайне , то вовіки є чи немає ?
показать весь комментарий
21.07.2024 16:33 Ответить
Що Хмельницький здав , турок царя горохового ? При Хмельницькому українська держава з'явилася вперше !
показать весь комментарий
21.07.2024 14:46 Ответить
Ось так з Космосу прилетіла? З созвездія гончіх псов?
А де ж тоді була Україна до Хмкльницького?
І Хто чи що було до Хмельницьокого на території України?
Я вже не пише тобі про Київську Русь та Галицько-Волинське князівство...
показать весь комментарий
21.07.2024 14:52 Ответить
Знаєш чим ти відрізнаєшся від кацапа ? Тільки тим що історичний термін 18 століття вважаєш своєю державою у 9 столітті (( , ну а кацапи цю ряднину на себе тягнуть . Читай історію , ти її прогулював коли інші вчили ((
показать весь комментарий
21.07.2024 14:56 Ответить
ВСЕ ясно - нічого не існує - МИ У МАТРИЦІ...
показать весь комментарий
21.07.2024 15:03 Ответить
Тебе навіть у матрицю не пустили , ось на форумі якись глюк існує , швидше за все якийсь збій алгоритму
показать весь комментарий
21.07.2024 15:22 Ответить
Нікаво - нєту - тссс...
Ні тєбя ні меня.
ЛИШЕ УКРАЇНА - ВІЧНА!
СЛАВА УКРАЇНІ і її ГЕРОЯМ повсяк час і вовіки вічні!
показать весь комментарий
21.07.2024 15:26 Ответить
Какцапе , не "вовіки" , а навіки , вовіки у бункері сидять , один ,*****, у вас десь за уралом , інший у нас відоси клепа.
показать весь комментарий
21.07.2024 15:33 Ответить
Які бункери, які вовіки?
Ми в матриці - ні тебе ні мене немає - лише УКРАЇНА!
показать весь комментарий
21.07.2024 15:35 Ответить
Ти щось має проти України , какцапе ?
показать весь комментарий
21.07.2024 16:29 Ответить
"Панять і прастіть..." Гебельс в могилі перевертається. Виявляється народ,який геноцидять може сам виправдати власний геноцид тому що йому жерти нічого.👏
показать весь комментарий
21.07.2024 13:58 Ответить
а ти типу їм загрожуєш?
показать весь комментарий
21.07.2024 13:40 Ответить
Я типу ******* що в наш час колаборант -це "панять і прастіть". І ти це підтверджуєш.
показать весь комментарий
21.07.2024 13:54 Ответить
ти окуеваешь тому що не розумієш значення слова колаборант і явно лізеш щоб тобі це пояснили тут.
показать весь комментарий
21.07.2024 17:47 Ответить
Я ******* з твого тупого пи_діжа.
показать весь комментарий
22.07.2024 05:14 Ответить
Значит мало удобрений в виде дохлых рашистов