11902 відвідувача онлайн
2 975 143

Росіяни погрожують фермерам на окупованих територіях штрафами за зниження врожайності, - Центр нацспротиву

Окупанти хочуть штрафувати фермерів на ТОТ

На тимчасово окупованих територіях України цього року знизився рівень урожайності через відсутність води внаслідок підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС), передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, це не зупиняє ворога від ідеї штрафувати аграріїв за зниження урожайності. Йдеться про санкції у вигляді зменшення закупівельної ціни на врожай.

"На ТОТ окупанти змушують всіх фермерів продавати зерно "державному оператору" за фіксованою ціною, який далі перепродає його вже за ринковими цінами й різниця осідає в руках окупантів.

Проте за низькі показники врожайності ціна продажу зерна для аграрія може ще зменшитися. Це і є механізм контролю галузі окупаційною адміністрацією", - розповіли в ЦНС.

Топ коментарі
+11
Продразверстка по-хуйловскі. Але все ж срср, про який мріяли у ... шахтах.
показати весь коментар
21.07.2024 13:03 Відповісти
+5
Только давайте не расказывайте что фермеры на ТОТ против своей воли выращивают для окупантов зерно. Знаю парочку таких фермеров еще шли бои а они уже рашистские паспорта взяли и зарегистрировали карты Сбербанка РФ.
показати весь коментар
21.07.2024 13:13 Відповісти
+4
Сельское хозяйство - это не пампить нефть - в большенстве оно дотационное или очень низкая рентабельность.
А по пшенице у кацапов полная катастрофа - до 2022 года путин приказал работать пшеницу на склад что бы после окупации взвинтить цену для Африки.
Теперь же ту гнилую пшеницу тупо пускают на удобрение а цена еще долгие годы будет низкая.
Ну и колаборантов всегда у всех хватало - ту же Русскую Освободительную Армию не забить
показати весь коментар
21.07.2024 13:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Перестань маніпулювати. Виходить криво...та це й нічого не дасть.
показати весь коментар
21.07.2024 15:11 Відповісти
Це ти до чого?
Друже - в тебе проблема з сприйняттям історичної реальності.
Це не дивно - бо самий видатний історик Винниченко так і писав:
"української історії читати без брому, валер'янки не можна"
показати весь коментар
21.07.2024 15:18 Відповісти
Знову з пустого в порожнє. Повторюю-це нічого не дасть.)
показати весь коментар
22.07.2024 05:17 Відповісти
Чому когось має хвилювати твій батько ? (( Почитай історію з чого там почалося і чому так склалося .
показати весь коментар
21.07.2024 14:29 Відповісти
Почитав.
Ну якщо когось хвилює здача України москалям - то потрібно починати хвилюватися з Хмельницького. Так логічніше.
Водночас на відміну від Хмельницьокого, боротьба якого ЗАКІНЧИЛАСЯ...
... БОРОТЬБА СЬОГОДНІ - продовжується.
Слава ЗСУ! Україна зламає московію і не віддасть її як Хмельницький!
показати весь коментар
21.07.2024 14:34 Відповісти
І що ж ти там начитав , що Хмельницький став тобі зрадником ?
показати весь коментар
21.07.2024 14:44 Відповісти
Для мене Батько Хмельницький - Батько української нації зі складною долею.
Про здачу - ти писав.
Ще раз - якщо тебе турбує здача - дай оцінку Хмельницькому - він ДЛЯ ТЕБЕ зрадник чи ні?
показати весь коментар
21.07.2024 14:48 Відповісти
Ти кончене , ось твої слова : "Батько Хмельницький здав повністю Україну рашистам.
Тебе це хвилює? Чи це вже в минулому? " А тепер ти дзявкаєш що це я написав ? Воістину , ти ідіот !
показати весь коментар
21.07.2024 14:52 Відповісти
Таки да! Гетьман Зеленський не здасть Україну!!!
показати весь коментар
21.07.2024 14:47 Відповісти
Минуле,це життєвий досвід,з якого слід робити висновки,щоб надалі не повторювати помилки!!А винних в здачи півдня України,розмінування Чонгару та т.ін.,слід притягнути до відпвідальності та покарати за злочин проти державності України!!))
показати весь коментар
21.07.2024 14:35 Відповісти
Добре - допустим.
А Хмельницьокого треба притягнути до відповідальності за здачу України?
Тільки - так чи ні.
показати весь коментар
21.07.2024 14:42 Відповісти
Так!!))
показати весь коментар
21.07.2024 14:46 Відповісти
Друже - тоді давай по беспределу - а шо?
А може ВСЕВИШНЬОГО Господа впритягнути до відповідальності що придумав СМЕРТЬ?
показати весь коментар
21.07.2024 14:54 Відповісти
Тобто притягнення до відповідальності державних злочинців,це бєспрєдєл?В будь-якій країні злочин проти державності,це вища міра покарання!!
показати весь коментар
21.07.2024 14:59 Відповісти
Це прекрасно що ти визнаєш державність України! Це файно!
Але злочинцем людину признає суд.
ДЕ рішення суду по злочинцям?
Про Гаазького злочинця владіміра ліліпутіна я знаю.
Дай тепер посилання на рішення суду тих злочинцях про які пишеш.
Чекаю.
показати весь коментар
21.07.2024 15:09 Відповісти
Зевлада вважає що не на часі шукати хто віддав наказ на розмінування Чонгара!! Ну не начасі шукати зрадників!! А ти вважаєш на якому рівні можлив наказ на розмінування стратегиного напрямку??))
показати весь коментар
21.07.2024 15:17 Відповісти
Добре, а що це дасть в результаті?
Ну - який ефект має статися?
показати весь коментар
21.07.2024 15:20 Відповісти
Ефект простий ,злочинці мают бути покарані і злочинців слід виявляти і карати зараз,а не якось потім,щоб запобігти подальшої антідержавної діяльності!!Чи знищений Марік та окупація частин Херсонщини та Запоріжжя не достатньо,постраждали міліони громадян України,а сотні тисяч загинули !!))
показати весь коментар
21.07.2024 15:30 Відповісти
ВСЕ вірно - друже!!! Я ЗА!
Гаазький суд виписав ордер на ЗЛОЧИНЦІВ - педофіла владіміра ліліпутіна та його злочинців генералів - шойгу та герасімова.
Залишилося лише їх ловити та покарати за окупацію Херсонщини та знищення Маріополя та його мирних громадян.
ВСЕ ВІРНО?
показати весь коментар
21.07.2024 15:34 Відповісти
Мова не про кремлівських вошей,а про українських гнид від ціх вошей!! Якщо гнид не знищити то і вошей не позбудешся!!))
показати весь коментар
21.07.2024 15:38 Відповісти
Якби не війна, яку роз'язав владімір ліліпутін - НЕ булоб окупації України та загибелі мирних громадян.
Дивись у КОРІНЬ.
У війні ЗАВЖДИ ВИННИЙ АГРЕСОР - російська ********* та її вожак Гаазький педофіл владімір ліліпутін.
показати весь коментар
21.07.2024 15:45 Відповісти
Тобто хай собі гниди далі нищать Україну та українців!! Дивна позіція!!))
показати весь коментар
21.07.2024 15:54 Відповісти
Ну російських гнид вбиває ЗСУ.
Йде війна.
І до путіна ЗСУ рано чи пізно дотягнуться.
Вбити вокака-путіна - і російські щурі самі розбіжатьсь по європейським та американським вілам.
А шойгу та герасімов - тим паче уже приречені.
показати весь коментар
21.07.2024 15:59 Відповісти
Мова про українських гнид,про гнидники на Банковій та Грушевського!!))
показати весь коментар
21.07.2024 16:05 Відповісти
Війну розпочав владімір путін.
Пропоную спочатку - виконати ВИРОК Гаазького суда над кремлівським педофілом.
А про вироки судів над банковою я щось не читав?
Де вони?
показати весь коментар
21.07.2024 16:11 Відповісти
"Війну розпочав владімір путін"...... " які бункери які вовіки?
Ми в матриці - ні тебе ні мене немає - лише УКРАЇНА!" ..... руссіше швайне , то вовіки є чи немає ?
показати весь коментар
21.07.2024 16:33 Відповісти
Що Хмельницький здав , турок царя горохового ? При Хмельницькому українська держава з'явилася вперше !
показати весь коментар
21.07.2024 14:46 Відповісти
Ось так з Космосу прилетіла? З созвездія гончіх псов?
А де ж тоді була Україна до Хмкльницького?
І Хто чи що було до Хмельницьокого на території України?
Я вже не пише тобі про Київську Русь та Галицько-Волинське князівство...
показати весь коментар
21.07.2024 14:52 Відповісти
Знаєш чим ти відрізнаєшся від кацапа ? Тільки тим що історичний термін 18 століття вважаєш своєю державою у 9 столітті (( , ну а кацапи цю ряднину на себе тягнуть . Читай історію , ти її прогулював коли інші вчили ((
показати весь коментар
21.07.2024 14:56 Відповісти
ВСЕ ясно - нічого не існує - МИ У МАТРИЦІ...
показати весь коментар
21.07.2024 15:03 Відповісти
Тебе навіть у матрицю не пустили , ось на форумі якись глюк існує , швидше за все якийсь збій алгоритму
показати весь коментар
21.07.2024 15:22 Відповісти
Нікаво - нєту - тссс...
Ні тєбя ні меня.
ЛИШЕ УКРАЇНА - ВІЧНА!
СЛАВА УКРАЇНІ і її ГЕРОЯМ повсяк час і вовіки вічні!
показати весь коментар
21.07.2024 15:26 Відповісти
Какцапе , не "вовіки" , а навіки , вовіки у бункері сидять , один ,*****, у вас десь за уралом , інший у нас відоси клепа.
показати весь коментар
21.07.2024 15:33 Відповісти
Які бункери, які вовіки?
Ми в матриці - ні тебе ні мене немає - лише УКРАЇНА!
показати весь коментар
21.07.2024 15:35 Відповісти
Ти щось має проти України , какцапе ?
показати весь коментар
21.07.2024 16:29 Відповісти
"Панять і прастіть..." Гебельс в могилі перевертається. Виявляється народ,який геноцидять може сам виправдати власний геноцид тому що йому жерти нічого.👏
показати весь коментар
21.07.2024 13:58 Відповісти
а ти типу їм загрожуєш?
показати весь коментар
21.07.2024 13:40 Відповісти
Я типу ******* що в наш час колаборант -це "панять і прастіть". І ти це підтверджуєш.
показати весь коментар
21.07.2024 13:54 Відповісти
ти окуеваешь тому що не розумієш значення слова колаборант і явно лізеш щоб тобі це пояснили тут.
показати весь коментар
21.07.2024 17:47 Відповісти
Я ******* з твого тупого пи_діжа.
показати весь коментар
22.07.2024 05:14 Відповісти
Значит мало удобрений в виде дохлых рашистов